Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

avanka
1. júl 2009

No ved ked tu nikto nepise 😅 😅 😅

alena22
1. júl 2009

ahojte, jani zurka bola super maleho bolo vsade plno sme dvaja nestihali za nim behat ten sa tak rozjasil az to bolo nebezpecne dal si nejake kornutiky ovocny zakusok caj zagratuloval vypusinkoval sarinku a bol stastny a my sme boli stastny ked si na chvilku konecne sadol doma k farbickam 😀 😀 😀
Mamartinka vies ako to je oteply sa a neni nas za pc 😀
ja som sa dnes dozvedela ze mam 8 tyzdnov dovolenky a bolo mi povedane ze si ju mam cerpat tak uz si to planujem ako co kde a kedy juj taku radost mam z toho 😵

vana
1. júl 2009

Ahojte!
veru tak všetci sme povyliezaný vonku ked sa dá,my už máme od včera aj Darka tak času je ešte menej,detí je plný dom.Teraz som im napustila vanu nech sa rochnia chvílu,mám 5min pokoj.

Ali to je super tolko dovošky a kam sa chystáte?

mamartinka
1. júl 2009

no ale vam je co ked sa oteplilo.baby teraz bolo v ukazke vo vecernych spravach bude o 19.30 ze kdesi na zapadnom slovensku vo fabrike zavreli kdesi zamestancov tusim 150 a ze ich nepustia dokial nepodpisu zmluvy o prepusteni.ci cosi take.som na to zvedava na joj to pojde.

alena22
1. júl 2009

mati o tom nic neviem 😅
no chceme ist k mojmu tatikovi do ciech a stade na hradec kralove do safari a olomouc pardubice atd.... povymetame zoo nejake a mame ist aj na chatu na staru myjavu a premyslam kam este by sme sli 😀
no myslim ze o program nebude nudza v ziadnom pripade 😀

mamartinka
1. júl 2009

vo Vrbovciach to bolo.no paradne fotky zasa Ali.Adovi sa pacilo co.inak ta cervena farba mu sekne.a to dievcatko co ma na rucicke?zodrate?

vana
1. júl 2009

Martinka o akú fabriku išlo však na vrbovciach ani táká snád neni čo zamestnáva tolko ludí,ja som to navidela,čo tam ešte bolo?

Ali idem kuknúť fotečky.

mamartinka
1. júl 2009

vo Vrabloch to bolo.prepacte. 😉 uz je to v archive joj.

cezetko
1. júl 2009

Ahojte. Vcera sme kupili kocik v Deme. Tak na buduci tyzden ak bude pekne pojdeme snad na prechadzku.

cezetko
1. júl 2009

Vytvorila som uz aj album s fotkami, teda len so 4 😉

vana
1. júl 2009

Už som vyhodila Dada od počítača konečne.

Miri krásne fotečky, super že si si našla čas aspoň vidím Ameli aj vyzlečenú je krásna už sa teším na prechádzku ako si ju pokočíkujem.

Martinka šak som si myslela že to tak nemože byť.

stija
2. júl 2009

ahojte vsetky 🙂
dakujeme za priania. beinka z toho este nic nema, tak snad o rok 🙂

a ako inak? mate sa? aj planujete dovolenky? ved sa pochvalte, nech mame co zavidiet. my budeme dovolenkovat doma, ale nevadi nam to 😉

ja som bola v pondelok mojim deviatakom rozdat vysverdcenia, tak uz to maju celkom za sebou 🙂

Miri, ako reagoval Leo na sestricku? je to velky brat, ktory pomaha? 😉

bobd
2. júl 2009

ahojte senicanky 🙂
idem vas trosku pootravovat 🙂
som cerstva absolventka VS a chcem vas poprosit, keby ste vedeli o nejakej praci, ci by ste mi hodili do IP... staci aj typ, aby som sa trochu "rozhybala". viem, ze to je v case krizy asi nemozne, ale predsa len... mozno 🙂
velka vdaka 🙂

vana
2. júl 2009

Ahojte!

Stija super že si mohla ísť vysvečka rozdať aspoň si sa trochu odreagovala.
My zatial neplánujeme žiedne velké cesty,Beki je velmi zlý cestovatel tak budeme väčšinu leta tráviť na chalupe na Sancoch.Trošku si to tam rekonštuujeme tak tam máme čo robiť aj deti sú tam spokojné.

Alča bude mat rozlietané,Adulo je dobrý cestovatel aspoň potom popozeráme fotečky ako je kde.

alena22
2. júl 2009

bobd mala by si asi upresnit o aku pracu sa jedna , aku vysku si skoncila 🙂

no jani my budeme kade tade v lete ale tak ozaj s adkom sa da precestovat cely svet on nema problem v aute a minuly rok sme sli vlakom do ciech a v rychliku sa mu velmiii pacilo 😀 😵

miri ameli je krasna supni nejaku foto aj ameli a lea 😵 😉

jani inak my keby sme mali chatu tiez sme tam neboj nic kolko krat lepsi relax jak sa trajdat kade tade 😉

stija to mas dobre ze si sa s nimi takto pekne rozlucila vysvedckami 😵

mamartinka
2. júl 2009

ahojte.u nas dnes bola taka burka v noci.sa blizkalo lialo ako z krhly a hrmelo.hruza.ako sa vsetky mate?no mi este2 tyzdne a hajdi na Slovensko.sa uz aj tesim.

bobd
2. júl 2009

ali, skoncila som Filozoficku fakultu v Trnave, odbor etika. mohla by som robit nieco v oblasti ludskych zdrojov, manazmente, a pod. ale som otvorena hociakej praci... teda, zas nie celkom hocicomu 😀 ale zacat niekde treba 😎

alena22
2. júl 2009

no veru nic ma nenapada ziadna praca ale keby som o niecom vedela dam vediet 😉

bobd
2. júl 2009

dakujem 😉

avanka
2. júl 2009

Ahojte, joooj, Miri, malinka je krasna 😉 😉 tisko zavidim 😉

Veru aj nas Lukas je v pohode v aute, zatial v nom spinka 😀 pred 2 tyzdnami tak prespal cestu do Brna aj z Brna 😀

Bobd, neviem, neviem, ci teraz nieco zozenies......ale treba sa asi chodit pytat priamo do firiem 😉

Jani, to kde su tie Sance?

Marti, u nas su take burky na dennom poriadku tento tyzden 😉 ale uz by aj stacilo

sylverka
2. júl 2009

jani ved na chate môže byt perfektne ja som skoro cele detstvo chodila s našimi na chatu a mam velmi pekne spomienky na to dovolenky su nie o mieste ale o ludoch s ktorými si a o oddychu Bobd s robotami je to tažke skus na profesii niečo popozerať zdravim ali a malinka ameli je peknulinka 🙂

cezetko
2. júl 2009

Leo si pomalicky zvyka. Obcas je to des a obcas pohoda. Najhorsie znasa kojenie a uspavanie. Pocas kojenia bud place alebo robi zle ako napr. kaka na prostred obyvacky alebo umyva kuchynsku linku a tak.
My dovolenkovat nejdeme. Budeme doma zial ☹ Prve si musime na seba vsetci zvyknut a vytvorit si nejaky ten rezim

cezetko
2. júl 2009

Dala som tam aj jednu fotku Lea ked bol malicky aby ste mohli porovnat podobu

vana
2. júl 2009

Ahojte! Tak to je podoba Miri oni sú úplne rovnaký,dúfaj aspoň aby povahy mali odlišné naši dveja ich majú dosť rovnaké a to býva zaujímavé niekedy tiež.

Zuzi Šance sú asi 4km za Vrbovcami smer české hranice,je pohraničná osada u nás nad chatou kúsok v hore začína česká hranica,zajtra ráno tam ideme tak sa etším že sa deti zase vyšanitia ale dúfam že nebude už pršať lebo tie dennodenne búrky mi už tiež lezú na narvy 😠

Bobd ani ja ti nepomožem ale keby niečo určite napíšem 🙂

cezetko
3. júl 2009

Ja si tiez myslim, ze sa Leo a Ameli velmi podobaju. Dokonca su zatial rovnaky aj ohladne spanku ☹

cezetko
3. júl 2009

Prajem vam pekny vikend. Mne uz dnes vecer pride svokra. Vraj tu bude az do nedele. Duafam ze to prezijem v zdravy 😉

sylverka
5. júl 2009

no ahojte dufam že weekend ste prežili bez pršania konečne dufam že aj dnes bude pekne tak sa majte 🙂 miri dufam že sa potom ozveš kde sa kočikujete nech nakuknem papa 😉

alena22
5. júl 2009

Ahojte, veru sylverka my sme si uzili sobotu naplno 😵
boli sme u nasich grilovat adkovi sa tak pacilo mala segra nam pripravila rozne hry tak sme to mali aj s pohybom a nakoniec sa vytiahli hudobne nastroje ze gitara a ten elektronicky klavir a hralo sa a spievalo 😀 konecne ze bez burky ale v noci sa tak blyskalo nad hodoninom nastastie nezaprsalo 😵
Adko je uz u babky tak my mame nedelu bez maleho s muzikom iba tesinka a morca nam ostali doma 😀 ale v utorok idem za nim z prace a aj tam prespim a v piatok ho uz berieme domov a na dalsi tyzden pride dedko z ciech k nam varovat tak zas bude mat adko zmenu a potom jupi ja mam dovolenkuuuuuu 😵 😵 😵

avanka
5. júl 2009

Ahojte, tak krasny vikend za nami...dnes som urobila 17 poharov ribezloveho dzemu a 8 poh. ribezli ako brusnic k vyprazanemu syru alebo masovym gulickam ala Ikea a bananovu zmrzlinu😝

zajtra ideme do Skalice k ujovi napravacovi, lebo Rastik ma vyskoceny stavec na chrbtici, chudacik moj, a ked ujo nepomoze, tak k brachovi na ambulanciu na obstrek 😝

Miri, prezili ste? 😀 ja by som bola len rada, keby k nam svokra prisla na dlhsie, ale kedze je z Myjavy, nemozne..nastastie ju mam super 😉

vana
5. júl 2009

Ahojte kočky!
Tak aj my už sme v realite,super víkend za nami a už sa tešíme na další.

Miri žiješ?Svokra je už preč?

Ali tak super že ti má kdo Adula povarovat,nás to varovanie čaká už o rok,zajtra sa Bibi bude varovat tiež bainka k nám príde ja idem tiež do Skalice na kontrolu tak sa mi nechce 🙄

Zuzi ty si nejaká usilovná,ja som minulý rok narobila vela dzemu že tento rok môžem vynechat ešte nám dosť ostalo tak až podojedáme budem robiť dalšie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre