Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

mamartinka
12. júl 2009

stiji ahoj.ako sa mate?Beulka ako?aj chodite na prechadzky?neake foto nemas nove? 😎

mamartinka
13. júl 2009

caute.Ali co sa deje ze mas dnes taky super den 😕?u nas dnes od obeda prsi.akurat teraz leje ako z konvi.

alena22
13. júl 2009

caf, no pocasicko na jednotku, v robote bolo fajne aj po robote sme boli vonku tak sa mam fajn ked sa dari tak sa dari vies ako to je 😵 este vecer si spravime pekny a je to uplne super 😀

mamartinka
13. júl 2009

zasa ste bez adka ci aj s nim si spravite pekny vecer.joj uz sa tesim na to teplucko.na piatok hlasia az 33. 😎

avanka
13. júl 2009

Dnes som videla Peta s Adkom v Kauflande 😉

cezetko
13. júl 2009

Ahojte.Dovolenkujucim peknu dovolenku a nedovolenkujucim pekne pocasie.
Pochvalim nasho Lea, sme bez plienok!!!!!! Plienku mame len na spinkanie.
Na kedy zorganizujeme stretko?

mamartinka
13. júl 2009

cezetko zmen si uz ze mate babetko nie cakate. 😉

cezetko
13. júl 2009

Ok zmenim

mamartinka
13. júl 2009

ameli ako poslucha?uz ste boli aj na prechadzke?

cezetko
13. júl 2009

Posluchame vsetci 😉 Hej uz chodime von od minuleho tyzdna. Dufam ze pocasie bude stale pekne.

avanka
13. júl 2009

Miri, tentokrat sa my musime prisposobit najmladsim 😉 povedzte vy so Stijou....

A leo je sikovny chlapcek 😉 😉

cezetko
13. júl 2009

Dakujeme za pochvalu.
My este nemame rezim takze nech Stija navrhuje

alena22
13. júl 2009

leovi gratulujeme 🙂

zuzi aj ja som tam bola na wc 😀 😀 😀
on mi tiez hovoril ze isla okolo avanka a ja ze co si ju nestopol a on ze co ja viem ako sa to robi 😀 😀 😀

avanka
14. júl 2009

😀 😀 😀 O.K, tak ho to nauc a nabuduce sa necham stopnut 😀

ponahlala som sa domov, lebo maly bol strasne unaveny, inak by som pockala na teba, to je jasne 😉

stija
14. júl 2009

ahojte, miri leo je sikula 🙂

a co sa tyka nejakeho rezimu, tieto tepla nerobia Beatke dobre, vyhadzuje sa z toho. a ked je takto horuco, tak sa vobec nedrzi svojich zvykov. akykolvek rezim je teraz v keli. ale von chodime tak od tretej - pol stvrtej do pol siestej - siestej. tak co niekedy okolo pol stvrtej - stvrtej? a kde?

a martinka k tym fotkam. su aj novsie, ale akosi nemam cas ich prezriet, vybrat a upravit. ale aj to snad bude 🙂

vana
14. júl 2009

Ahojte!
Stija to viem o čom píšeš tiež nám tie teplá nerobili dobre,malinké bábence moc nemjú radi také horúčavy,a tie potničky to je hrôza 😠 ešte aj teraz ich máme

Miri Pripájam sa ku gratulácii k bezplienkovaniu ,leo šikulka a hlavne aj maminka šikulka že to zvládaš aj pri Ameli.

Zjtra nám príde darko tak ideme s detmi do Hodoša do ZOO a vo štvrtok ideme na 4dni na chalupu dovolenovať ha ha ,budeme stavť nový plot,tak ak bude nejaké stretko až budúci týždeň určite sa pripojíme nám čas ako písala aj Sija vyhovuje.Tak niečo zatial naplánujte 🙂

cezetko
14. júl 2009

Navrhnite cas, miesto a termin strretnutia ja sa budem snazit dopravit na dane miesto. Urcite prideme s casovym sklzom 😉

cezetko
14. júl 2009

Pekne si uzite dovolenku 😉

vana
14. júl 2009

Miri to je v pohode ved všetci vedia ako je to s malými drobcami.

Ali teraz som ešte pozrela fotečky sú super na budúci rok pôjdeme aj my ak dáš dopredu vedieť.

alena22
14. júl 2009

jani dakujeme za pochvalu fotiek no ak budem vediet skorej nahlasim ja som sama nevedela mne segra volala vecer den predtym ze zajtra pridi je cesta rozpravkovym lesom 😅 takze to bolo tak narychlo
ja neviem ako stihnem stretko nabuduci tyzden ak budem doma pridem ak nie myslim ze nic sa nedeje mame v plane dvor kralove tu safari absolvovat a par dni zostaneme u tatina len nevieme presne kedy este musime sa dohodnut 😎
boze dnes je desne dusno 😝 tu skapiname a popijame pivecko 😀

mamartinka
14. júl 2009

Ali sa vam zije co?pivecko,pohoda.juj sa uz tesim domov na to teplo hlavne 😀

vana
15. júl 2009

Ahojte!
Ani som nevedela ako je na kunove veselo 😀

My sme dnes zvládli ZOO,paráda Bebi sa vytešovala nenormálne len ja som došťípaná od komárou ,hnusoby sme zabudli postreky doma.

Zajtra frčíme na chalupu tak som do teraz ešte balila idme na štyri dni tak tohoo máme akosi vela.

Všetkým prajem pekný víkendík a nech máme pekné počko,v noci može aj popršat ako teraz.

avanka
15. júl 2009

Jani a ty uz vikend mas? ved je este len streda 😀 😀
ale uzite si to....
a kde ste boli? V hodosi?

Marti, kedy letite na Slovensko?

mamartinka
15. júl 2009

no zajtra letime uz domov.akurat teraz hlasia na radiu jih aka je v Hodosi burka.hruza.rano o 5.00 budicek mame.o 7.15 letime z Dublinu do Bruselu a odtial do Bratislavy.snad vsetko dobre dopadne.potom sa zo slovenska niekedy ozvem.doma net mam.

avanka
15. júl 2009

Marti, aj tu je riadna burka, sa divim, ze maly spi 😅
tak si to doma krasne uzite a niekedy sa ozvi.

Ali, kde si???zase popijate? 😀 😀

mamartinka
15. júl 2009

avanka dakujem.no snad si uzijeme aj sa opalime dufam.a dakujem.no Alca nasa ta kdesi stale len popija sa mi zda.akosi zanedbava.len na facbook ju vidam teraz chodit.

alena22
16. júl 2009

cafte cafte ale kdeze by som popijala mam tu tatika z ciech na cely tyzden tak sa musim aj venovat aj viacej varenia a pratania mam ked tu je o dospelaka naviac navyse tieto tepla ma zabijaju a este aj pracu domov som mala zuzi asi poznas polrocne vyhodnotenia ze? 😀
vzdy ked pridem z prace idem s malym von a sme aj do siedmej a potom som utahana a nic nevladzem ledva navarim po pamati atd ale dnes som sla uz o piatej dnu a sedime doma hned mam viacej sil 😀

avanka
16. júl 2009

Poznam, poznam 😀 😀 ale vy to uz mate jednoduchsie, robite len ciarky, my sme komplet kazde decko museli opisovat na PC na 3 strany a ked si ich mala zo 2 skupiny.....no zabity tyzden 😅
a kam chodite von? lebo aj my chodime, len akosi sa nam nechce samym....

alena22
18. júl 2009

zuzi nie tie individualne ale polrocne vyhodnotenia sme pisali 😉 ale mam za sebou az aj toto skrkanie 😀
no dnes ideme na vrbovce na opekacku chlastacku adko ide na noc k babke tak dufam bude trosku pocasie zhovievave ze sa aj von na chvilku z chaty dostaneme 😀
budeme tam s muzikom aj spat tak budeme ako za mlada 😀 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre