Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
6. aug 2009

ta si uziva leta, zavidim jej ten rodiny dom a dvor asme tam boli maju to tam zo dna na den krajsie to by bolo daco pre adka 😵

dnes tu bolo u nas detiiiiiiiiiiiiiiii, prisla sarka , max a baruska aj sa hrali adko mal aj tendenciu bit potom sme sli aj von no super bolo adko je zniceny vybehany a kazdu chvilku asi zaspinka 😵
dnes bol v skolke ukazkovy a krasne spinkal 😵 😎

vana
6. aug 2009

Ahojte!
Tak ste si užili krásnu dovču,máte super fotečky tá Zoo musí byť na živo úplne nádherná,škoda že to nieje niekde na skok.

Stija aj beatka pekne rastie aká je krásnučká,mne už sa to zdá velmi dlho čo boli naši takí drobnučký.

My sme pre zmenu choručky od včera máme angínu ,no neviem kde sme v lete po to mohli prísť ale čo už dnes sme boli u dokiho tak máme liečiky a snád už zajtra bude lepšie lebo túto noc som moc nespala,bojovali sme so 40tkou teplotou ☹

alena22
6. aug 2009

jejda jani chudatko rebeka ☹ ja sa takych horucok bojim a strasne 😔 😒 ☹
zelame skore uzdravenie 😉

veru zoo bola prenadherna a na zivo uplne krajsia 😵 keby sme nemali blizko tatina tiez tam len tak na vylet nejdeme je to kusok z cesty 😅

tuto noc sme nespali ani my ale koli splnu, sme asi nejaka rodina vlkolakov ci co ani adko ani ja ani muzik sme nemohli spat a navyse ta pyramida paradna do toho no bomba noc 😎

cezetko
6. aug 2009

Tak my sme mali dnes super noc. Leo nardik bol vcera u babky a zostal tam aj spinkat. konecne sme s manzelom spali spolu na manzelskej posteli 😉

alena22
6. aug 2009

miri to leo este spava medzi vami???????? 😕
gratulujem k uspesnej noci, my sme mali desivu ale to vzdy ked je spln mame my s muzikom a tuto noc aj adko, no co uz eszete nebehame po balkonoch s rukami predpazenymi 😀 😀 😀

cezetko
6. aug 2009

Leo spava so mnou na manzelskej posteli a tato v detskej

alena22
6. aug 2009

my spime stale za mrezami v postielke ale sam v izbe spinka, len sa bojim ho dat z postielky prec lebo by asi capol 🙂 uvidime casom vyskusame.....chudak tato vas ale zas ked skoro vstava aspon nerusi 😀

avanka
7. aug 2009

Ja si zase neviem predstavit spavat s Rastikom oddelene...ale zase toho nezobudi ani ked Luli place, takze pohoda....
ja sa morim s nevolnostami a zvracanim kazde rano, blee 😅

Ali a ta ikeacka postel so zabranou? to by nebolo nieco pre Adka? 😉
pripadne pockaj do zimy, vyskusame a dame vediet 😀

alena22
7. aug 2009

no my sme tiez este nespali oddelene okrem casu ked jeden je na noc mimo dom 😅 alebo len take chvilkovi ze peto zaspi na gauci a ja ho budim pod uz spat do spalne a vypnem mu televizor 😀

avanka my taku nechceme mame plan uz davno na prerabku celej detskej a ideme kupovat inu postielku pripadne na mieru, ale uz sme taku videli aj ze sa vyrabaju aku chceme, a mozno nam tatinova priatelka hanka aj nejaku peknu vymysli nakresli a dame si vyrobit ona je na taketo veci jednicka. 😉

avanka
7. aug 2009

A chcete uz normalne velku kupit?
Pre nas je ta roztahovatelna super riesenie, dokupime aj druhu pre druheho drobca a ked trosku vyrastu, dame urobit na mieru asi poschodove....
keby tie izby v tych panelakoch boli trosku vacsie, hned by sa lepsie planovalo 😠

vana
7. aug 2009

Ahojte!
Tak nám už je konečne lepšie a dúfam že už dnes si aj konečne pospím,ale do utorka sa musíme sušiť doma,asi sa unudím. ☹

My sme tiež rok aj niečo spávali oddelene ale teraz už sme nejaký čas v starých kolajách,Rebeka už spinká sama v izbičke na velkej posteli,tatko jej tam namontoval zábranu je to super,ani som si nemyslela že to tak rýchlo bude po tých naších spoločných nociach ale pozerali sme telku a bola rozprávočkya ako malo dievčatko svoju postielku pri svojich hračkách a od tej doby sa sama vypýtala spinkať k hračkám a bez probémou.

Zuzi no do činžiaka je dvojposchodka najlepšie riešenie ,my tiež plánujeme v krátkej dobe dať spraviť aby ked príde darko deti mohli spať spolu.

alena22
10. aug 2009

Avankaaaaaa k zajtrajsim meninkam zelam vsetko len to naj naj naj nech sa tebe a babetku dari aj tvojim chlapom a aby ta posluchlai a nech sa ti splni vsetko co len chces 😵 😵 😵 cmuk 😀

cezetko
10. aug 2009

Aj ja sa pripajam, vsetko najlepsie k zajtrajsim meninam Zuzky. Nech vam vychadza vsetko ako si zelate a mate vysnivane.

sylverka
10. aug 2009

😉 ahoj zuzka všetko najlepšie aj ja prajem a nech dievčatko sa v marci narodi prajem aj vela zdravia pre celu rodinku 😉

stija
10. aug 2009

ahojte, dakujeme za pochvalu
tiez sa pripajam - Zuzke vsetko naj, nech chlapi posluchaju a nech uz skoncia nevolnosti, aby si si to mohla uz iba uzivat a tesit sa. a nech to dobre dopadne 🙂

stija
10. aug 2009

vana, chuda rebeka, nech sa to skoro zlapsi.

my mame akesi zle obdobie, uz asi 4 dni papa kazdu chvilu, asi tak po dvoch hodkach, pricom predtym to bolo aj po styroch. a dnes bola cely den uplakana, ani sme neboli vonku, nedalo sa. 😒

vana
11. aug 2009

Ahojte!
tak zuzi k dnesšným meninkám všetko len nej aby sa ti splnilo všetko po čom túžiš 😀 a hlavne nechh ste všetci zdravý.

Stija veru niekdy sa to rýchlo zmení ono sa to dá určite do svojich kolají uvidíš,tak vela trpezlivosti prajem.

My ideme dnes na kontrolu tak som zvedavá že čo ,ale od včera už dobre papá tak snád už to bude o.k. Tak sa teším von po šiestich dnoch už mi doma šibká.

avanka
11. aug 2009

Babulky dakujem a teba Silvi s tym dievcatkom beriem za slovo 😀

Jani, ako kontrola?

vana
11. aug 2009

Tak ešte do štvrtka máme papať Atb a potom už by to malo byť 10percentné,ale už môžme chodiť na chvílku von čo ma velmi potešilo,dokonca rebeka ani taký cirkus tento krát nanarobila celkom sa dalo,dnes od rána len pýta papat dobieha zameškané 😀

cezetko
12. aug 2009

Stija nasa Ameli papa kazdu hodinu. Neda sa skoro nic robit, mam pocit ze cely den len kojim 😉
Avanka dufam ze ti coskoro bude lepsie a skutocne ti zelam nech mas v brusku dievcatko, nech mas par 😉

cezetko
12. aug 2009

Do albumu som pridala fotky, ked bola u nas Janka. Vsimnite si hlavne tu tortu, ktoru Janka urobila pre Ameli. Aka bola pekna, taka bola dobra.

avanka
13. aug 2009

Miri, ten uces je perfektnyyyyyyyyyyyyyyyy 😉
My sme boli vcera prvykrat u dr. , som v 9tt, termin porodu sa posunul na 23. marec, ale kedze bude sekcia, tak o 2 tyzdne skor, tak okolo 8-9 marca...malinke malo necele 2cm, srdiecko krasne bilo. Parada..
dalsia poradna je 7.9
na nevolnosti mi dal Torekan, tak som zvedava, lebo vcera som prevracala kompletne cely den, udrzala som v sebe par lyziciek dzusu...a vecer som vracala aj jablko 😝
v sobotu sa mi zeni bracho, tak som zvedava, ako tam budem jest 😝

A Janka je sikulka, to uz davno vieme 🙂

stija
13. aug 2009

ahojte vsetci

Miri, tak to papanie ti nezavidim. ale coskoro sa to snad zlepsi. ono sa vravi, ze sa vsetko moze zmenit zo dna na den. ty sa na to budes tesit a ja obavat 😉

super torticka, Jani to si taka sikula od priroy, alebo to su roky praxe a odriekania 😉

Zuzi (si Zuzka, ze?), super. malinke krasne rastie. snad ten Torekan pomoze. a drz sa.

avanka
13. aug 2009

Stija, som 😀 no zatial nepomaha, rano som po duskoch pol hodky pila 1 Actimel, jasne, ze som z neho vracala, a teraz mi je tak zle, ze sa idem zblaznit 😝
tak som sama zvedava....

Inak aj Lukasko papal kazdu hodinu jeden cas, ale preslo to....a teraz si ani 5 hodin nepyta jest, ked poviem, ze ideme robit ham, hadze sa o zem a protestuje 😒

vana
14. aug 2009

Ahojte!
Zuzi je mi ta fakt lúto,to ti fakt nazávidím tak už nech máš tie prvé mesiace za sebou,držím palce nech to skoro prejde.Zuzi ozaj rebeka je narodená na tvoje narodky a maliné sa narodí zase na moje narodky. 😀

My sme došli teraz z chalupy mali sme predčasný víkend.

Dakujem za pochvalu 🙂 ja som asi niečo podedila po mamine tá pečie všetko a velmi dobre na svedby pre celú dedinu tak tam som mala dobrú školu ale tortičky robíme odlišné.Zajtra pečiem zase pre synovca k druhým narodkám tak snád sa podarí.

alena22
16. aug 2009

ahojte leovi zelame k dnesnym meninkam vsetko naj naj naj 😵

my si tak rychlo nejako nazivame cas strasne leti vikendy vzdy ubehnu bleskovou rychlostou dovolenka sa len tak bleskla okolo dieta nam rastie ako z vody 😀 kecame uz vsetko krasne rozprava cele veticky nam hovori a sam si aj pospevuje ale stale mame plienocku 😒 jeden den sa krasne pyta a druhy nam cika a kaka kade tade hlavne pri hre sa zabudne a mozem sa ja vypytovat ci ideme cikat a tak skratka sa pocika ale to je najmenej tie plienky ved nakoniec sa odplienkuje kazde dieta tak raz to bude 😀

avanka ako bolo na svadbe?

jani ta torticka je prekrasna to je ta potahovacia hmota z cukrikov penovych alebo marcipan?
ja som bola vcera sestre na 30 a davali jej robit tortu tam kde som si dala aj ja pre adka k dvom rocikom a bola vyborna aj krasna tiez ma pani sikovne rucky 😵

vana
16. aug 2009

Ahojte!
Tak Adko už tiež pospevuje to je sranda počúvať že?
neboj raz to určite príde hlavne nečakane.

leovi tiež prajem k meninkám všetko najlepšie hlavne nech ho tn babinec doma poslušká a nech je zdravučký.

Zuzi a napíš ako ste svadbovali,videla som nevestu aj ženícha ako išli z domu velmi im to pristalo.

My sme tiež boli dnes gratulovať synovcovi k narodkám ajpre neho sa mi tortička podarila,malavelký úspech taksa teším že chutia,ja poťahujem len s tým cukríkovým poťahom mna sa stým najlepšie pracuje.

alena22
16. aug 2009

ja som raz pracovala s tym cukrikovym a lepsie sa mi z marcipanom ale to je o zvyku ja ani neviem ci som tu hmotu mala dobre namiesanu musis mi dat recept presny niekedy na to 😉

nevestu som prepasla ale vsak oni su pekni obaja aj v civile nieto este nahodeni 😎

jani dnes sme krasne nocnikovali dokonca ani na spanie nechcel plienocku ale sme ho ukecali aby si dal ze este by spal v mokrom tak ju ma ale cez den nebola ani jedna nehoda 😵 😵 😵

avanka
17. aug 2009

Ahojte, svadba bola perfektna, len skoncila skoro, uz o pol 3 sme boli doma 😀
z Katky bola krasna nevesta a moj bracho...no fesak ako vzdy 😀

Ten cukrikovy potah je pekny na vyzor ale ta chut 😝 😝 nam osobne to vobec nevezie, je to moc sladke a bleee....viac nam chuti marcipan z mandli, ale sto ludi sto chuti

Rastik oslavuje 26. augusta 30-tku, tak som mu objednala tortovu oblatku jeho milovanej fabinky 😀 a vyriesila som to jednoducho..
zajtra ideme do Freeportu, uz sa tesim....

Ali, Adko je sikulko.....

Inak uz mi je celkom fajn, od piatka mi nebolo zle, tak sa z toho vytesujem 😉 hlavne z toho, ze uz mozem pit do sytosti

vana
17. aug 2009

Tak ste sa dobre vysvadbovali, sa teším že už je ti lepšie.Svokra varovala Lukiho?

My sa zajtra chystáme do ZOO do lešnej tak dúfam že nám počasie vydrží pekné, Bibi sníva len o zvieratkách 😀

Ali vidíš ved pokroky robíte velké to úplné bez plienky už bude skoro. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre