Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
24. aug 2009

ahoj no to je ozaj dost ten 4 nasobok 😒

nam uz je lepsie akurat ze trcime doma adko uz teplotku nema, ale este hrdielko boli a nechce velmi papat ani pit lebo ho to boli pri prehltani, ale uz je zasa troska zivsi ako bol cez vikend tak vidim ze sa mu polepsilo 😵

vana
24. aug 2009

Ahojte!
Joj to je hrozné s tými chorobami, m tú angínu už máme za sebou toto leto tiež mi nič vtedy nechcela papeť,to je hrozné,ale aspoň že teplotku už nemáte.tak nech atb skoro zaberú a rýchlo sa uzdravíte.

Stija no to je dosť ked je to 4násobok a prečo ti to vlastne npísali tie vitamíny ved tie ti upokoja akurát nervy a budeš viac hladná lebo to podporuje chuť do jedla.Myslia si snád že to cez teba a tvoje mleiko zopôsobí aj na malú a bude viec papať?

avanka
24. aug 2009

Stija, nechcem to zakriknut, ale 4 dni je mi celkom fajn, dnes som zacala 11tt, tak snad uz bude dobre....zaludok citim, ale aspon mozem normalne fungovat...
tak dufam, ze si to odteraz budem uzivat tak ako pri Lulim 😉

no nic, idem varit slivkovy dzem, maleho mi vzala Rastova mamina, tak mam chvilku frei

Tak ma napadlo, baby neviete niektora po nemecky? Stija? potrebujem pre nasich potvrdit rezervaciu do penzionu do Chorvatska a ja uz som to za tych 10rokov akosi zabudla...Jani, ale by mi Chorvaticka dala, co? 😀 😀 😀

cezetko
24. aug 2009

Ahojte. Ali je mi Adka luto. Dufam ze mu to rychlo prejde. My sa zatial zdravotne celkom drzime.

Stija k nam by si mohla skocit na inspiraciu ohladne papania. Nasa Ameli papka ako diva a ja mam zatial mlieka na rozdavanie. Dufam ze nenastane nejaka ta kriza 😒

Avanka dufam ze ti bude stale lepsie a lepsie nech si pekne uzijes to tehotenstvo.

alena22
25. aug 2009

no adko uz je fit akurat ze ma atb a bolest v hrdielku pri jedeni ale vymysla uz riadne a dnes sme boli hodku v kociku aj vonku 🙂 uz sa to s nim doma neda vydrzat 😅

jani teba som dlho nevidela a ozaj si uplne pochudnuta no musim pokukat aj ja tu dietu co s tym spravim 😀 aj ked ako sa poznam chvilku budem drzat a potom zas nic ale v poslednej dobe mi to ide pomalicky dole aj samo ale ozaj pomalicky 😎 takze dietka by bodla 😝

zuzi tebe uz nech je fajn a nech mozes podnikat vyletiky s lukaskom kym ste v trojke potom to zas bude ine tak si uzite zvysok leta a dufam ze aj jesen bude pekna slnecna 😵

avanka
25. aug 2009

Ali, jak naschval mi je dnes zase zle 😀 ale mamina mi prisla vziat maleho, tak oddychujem pri nete 😀

Aj ja chcem chudnut 😀 zatial mam dolu 2 a pol kila, ale u mna to ma samozrejme stupajucu tendenciu 😀 😀

Ali, ako sa maju baby?Pisala si si s nimi?

vana
25. aug 2009

No Zuzi aspň že ti má kdo malého zobrať to máš super že máš také skvelé babičky.

Ali mna to akosi chytilo určite to vyskúšaj,ja to všetkým doporučujem ale málo kto sa na to dá tak uvidíš.
mne tento druh stravovania už vyhovuje už som si celkom zvyjkla ked chcem poruším nič sa nedeje.

alena22
25. aug 2009

No jani my sme take podobne co sa tyka stitnej aj toho srdca a tak netvrdim ze to iste samozrejme , ale ja napriklad jem velmi malo ale ako som sa z tohoto docitala jem velmi zle veci a to co mam najradsej su pre mna priam jedy tak vyskusam a uvidim 😉

ale ty v kazdom pripade vyzeras uplne super budes moja motivacia 😵

stija
25. aug 2009

ahojte

avanka
nemecky som uz tiez velmi vela zabudla, uz sa s problemami dohovorim, o pisani ani nehovorim. ale mozem sa spytat.

vana
tie Bcka mi napisala neurologicka, trpnu mi prsty na rukach a vraj mi slahy tlacia na nervy. poslala ma na vysetrenie do Skalice, ale tie Bcka su na prekrvenie tych nervov.Tak dufam, ze nebudem musiet ist pod noze. 😒

avanka
26. aug 2009

Stija, uz to mam, dakujem
nemas nahodou upchate karpalne tunely na rukach? mamina bola s tym v Blave na operacii a ma to lepsie....

Jani a co drzis? delenu stravu?

vana
26. aug 2009

Aha stija už chápem,tak potomje mi to jasné prečo ti to napísali.Dúfaj teda že to zabere.
Držím palec.

Zuzi ja sa snažím stravovať podla krvných skupín to je taká teoria rozdelené potrviny čo ktorej robí dobre a zle,aj som mala ten problém kedže milujem zemiaky a mlieko a sú to pre mna jedy ktoré sa na mna lepili.
Pred tým som sa nalievala stále mliekom aj ked som kojila a v tehu a z toho my Ačky najviac pribrrame .
Tearz už som 4mesiace nepila mlieko len sojové azjavne to funguje,ale chce to pevnú vôlu.

alena22
26. aug 2009

jani ja som nulka a mne teda bohovsky vadi ze by som mala zacat jest maso 😒 ☹ 😠 ja to od malicka nejem a zasa zboznujem syry a jogurty a aj tie su mi jedom 😀 asi umrem tucna 😀

vana
26. aug 2009

Ja viem,ja tam mám tiež vela vecí čo milujem s mám ich zakazané ale ja mám myslím dobre pevnú volu že ked si niečo zoberiem do hlavy idem po tom mám to aj v znamení tvrdohlavý baran.

My ideme zajtra na cesty mamina má velkú zákazku zákuskou a toriet tak idem na brigádu a v piatok pôjdeme na noc na chalupu a v sobotu večer som zase tu.

Tak sa majte pekne a všetkým krásny víkend! 🙂

stija
26. aug 2009

avanka prave preto idem do Skalice na vysetrenie, ci mam syndrom kapilarnych kanalikov.

dnes sme sa boli ukazat v skole. Mali mat poradu, tak pred poradou. ale mala strasne plakala, ani som ju nevedela utisit. potom sa to este tahalo cely den. takze sme sa neukazali a potom este aj skoro cely den nespala. no uvidime, co bude zajtra.

cezetko
26. aug 2009

Ahoj Stija. Nasa mala dnes spala len poobede vonku. Doma nechce spat vobec. 😠

cezetko
26. aug 2009

Jani uzite si pekne chalupu.

avanka
27. aug 2009

Stija, tak to ides asi k brachovi na vysetrenie 😀 😀

Jani, ono to je fajn, ale stravovat sa tak cely zivot? V ziadnom pripade, to je tak na znicenie organizmu.ja som tiez A, aj Rastik a ten mlieko miluje, keby som mu ho nedovolila pit, ved by ma zabil 😀 on nema problem aj liter denne namiesto vody, ale zase nema problem s vahou, to je pravda 😅 ..ja som po rozvode drzala oddelenu stravu a schudla som 13 kilo, a nepribrala som ich spat ani pri prechode na normalnu stravu, az nieco vybehlo pri tehu....
ale ani delena strava nie je riesenie...

to chce ozaj asi vyvazenu stravu cely zivot, ale taky rezen so zemiakovym salatom, mnam 😝 to by som si dala.....

stija
27. aug 2009

Miri, Beatka spala vcera aj vonku v kociku iba pol hodku. a to sme sa presli az do novej sotinej. prespala prave prechadzku medzi domcekmi, inak bola hore celu cestu tam, aj s5.

Avanka a Bracho ma teraz dovolenku? lebo mam si tam zavolat a objednat sa, ale az po 28., lebo teraz vraj maju dovolenku.

sylverka
27. aug 2009

no avanka mnam ten rezen by som si aj ja dala teda robiš chute mnam a zemiačkový šalát 🙂 alexik tiež ked bol maličký spaval len vonku v kočiariku doma ani za svet teraz zasa naopak len v svojej postieľke ono sa to u deti meni alenka nie si tučna tučný sú ľudia nad 120kg 🙂 🙂 🙂

avanka
27. aug 2009

Stija, neviem, co ostatni dr. ale brasko je v Spanielsku a Rastik pre nich ide na letisko 1. septembra, takze robit by mal asi od stredy...... 😉

Silvi, veru, ale su to len chute, v momente ako mam nieco taketo zjest, sa mi dvihne zalludok a je dojedene...hoci dnes som zvladla tanier sosovicovej polievky a ked som si to isla odspat, zobudila som maleho, takze namiesto 2,5-3 hodiny spal len 1 a pol..
do tej pol 7 to bude krute s nim vydrzat....

Joj, to vam to nespanie nezavidim, Luli nam spaval vonku aj 3 hodiny, ale ja som s nim chodila aj za dazda, snehu, fujavic, ze sa mi vsetci divili, ci sa mi chce 😝

alena22
27. aug 2009

ahojte tak my amme doma spachtosa...teda ked bol malicky potiahol 5 hodin vonku v kuse 😀
saska pamata ked sme v zime kocikovali a adko si spinkal ani nemukol 😅
ja som dnes mala krasne poobedie adka sme dali vartovat a ja som s kamoskou padila do hodosa pokupila som si veci vsakovake v klude som si mohla aj poskusat v kabinkach po ceste sme sa stavili v skalici u nasich na kafe a potom sme sli este na veceru na salas no krasny den za nami 😀 😵
adko sa vytesuje z noveho smetiarskeho auticka a hodiniek detskych a ja z veci a tatikovi musi stacit nasa radost 😀 😀 😀

alena22
27. aug 2009

sylverka vsetko naj naj naj k dnesnym meninkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 cmuk 😉

kto ide zajtra na harryho pottera 6??????????? na anfik??? 😎

sylverka
28. aug 2009

ja asi pôjdem v sobotu na harryho pottrera 😉 teda dufam chcela by som lebo sabinka chce ist len neviem či tam vydrži uvidime 🙂

alena22
28. aug 2009

sylverka v sobotu ma prsaaaat ☹

vana
29. aug 2009

Ahojte!
Tak ja my už sme na chvílu späť.
Sylvi tiež prajem všetko len to naj aby ta detičky posluchali. 😀

Aký bol Harry?

My sme sa mali fajn len dnes sa nám to počasie poriadne pokašlalo,dúfam že budúci týždeň bude ešte pekne.

A k téme spacích detí,mne Bibi prvý krát spala 5hod v kuse ked mala 1 a pal roka,takže tiež sme to mlali bujné ale teraz už je to fajn,tak holky nebojte raz to príde a určiite sa vyspíte.

alena22
30. aug 2009

ahojte , harry nebol taky ako kniha ta je 100 krat lepsie podla mna to odflakli 😅

baby zainteresovanym zajtra tj 31.8.2009 vecer o 18:00 vas cakam 😵

my dnes mame tatika doma mal makat ale nejak im to padlo tak sa vytesuje ze je doma a my s nim, tak pojdeme po obede sestre nakrmit macicku a poliet kvetinky a hned je nedela za nami 🙂

avanka
31. aug 2009

Ali, ako ste dopadli?
Este raz sa ospravedlnujem, ale nechcela som vas nakazit....este stale mam nadchu a desne ma boli hlava....

inak oslava uzasna, aj kazdu sobotu by sme mohli oslavovat....ked mi pridu fotky, nahodim, len nam sa vybili baterky, ked sme zapli fotak... 😅

alena22
31. aug 2009

avanka v pohode nie vzdy sa da prist s tym sa rata , nakoniec ucast bola slusna 😵
dakujem vsetkym baby 😵

sa tesim ze zajtra mame volno si oddychnem trocha zas 😀 aj ked muzik samozrejme maka 🙄

inak vyfasla som dnes v praci novu skupinu vola sa ze 2 😀 hovori ti to nieco ??? 😎
nas vymenili dnes a plati to od stredy aj sa tesim zmena je zivot 😵 sme mali poradu a postavili pred hotovu vec ale mna to iba potesilo 🙂

sylverka
31. aug 2009

jej super bolo tomu otvaraku sa tešim lebo už bolo mi treba nový kukala som katalog a všetko by sa mi hodilo fajnske lubia sa mi aj tie zapekacie misky čo su vhodne aj do mrazničky ved uvidíme čo povie mangel majte sa 🙂

alena22
1. sep 2009

sylverka ja som taka ista mne by sa hodilo vsetkooooooo 😀 😀 😀 a vsetko by som chcela len musim postupne inak by sme skrachovali 😅

aj ja som si ten otvarak brala lebo ten co mam je na dve veci .... 😠 a od segry z minula mam ten mixerik objednany tak budem sekat vsetko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre