Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

avanka
1. sep 2009

Ali 😀 😀 😀 vcera som si chvilku chatovala so Sonou, tak viem...ale bude ti lepsie ako na 6, si myslim, iba to chce zvladnut Kacu...
a Lucia ide namiesto teba?

alena22
1. sep 2009

hej hej lucia ide namiesto mna na 6 a 7
No s katkou sa popasujeme snad to pojde uvidime uz sa aj tesim 😵
boze neviem kam dnes mam ist s malym ci na korcule ci na kolo alebo autom na kunov a tam sa poprechadzat no neviem co mam spravit a hlavne sa mi nechce samej 😅

avanka
1. sep 2009

My sme boli na Kunove na zahradke s nasimi, aj bracho dosiel z dovolenky, tak bolo veselo 🙂
maly uz spi, tak my ideme vecerat a pozerat Ordinaciu a ten novy serial na Joj.....

avanka
2. sep 2009

Ali, tak ako na 2???

alena22
2. sep 2009

ahoj no v pohode , nemala som problemy nijake 🙂
nazberali sme si gastany v parku a budeem tvorit postavicky 😀

avanka
2. sep 2009

Tak to je super....postavicky sme robievali aj my, ale potom sestricky nadavali 😀 lebo im to zavadzalo....ale to sme boli este dolu a tam vela miesta nebolo 😉

cezetko
2. sep 2009

Ahojte. Ako citam akcia tuperware sa vydarilo. Ja mam z tadial misky a nadoby na udrzanie tepla. Mamina ma tiez misku kisku a je velmi spokojna.

mamartinka
3. sep 2009

Baby nepozerali ste vcera modre z neba?Nepoznate to dievca od vas zo Senice bez ruky pravej co tam bola?Z Mokrym tancovala.No inak tiez ma osud?

stija
3. sep 2009

ahojte
martinka, ze sa aj ukazes 🙂

my sme boli vcera na prevazeni a lekarka nas pochvalila. po 320 gramoch za tri tyzdne, sme sa teraz posunuli dalej. 370 gramov za dva tyzdne aj dva dni. takze super. mala je uz zase spokojnucka, usmieva sa aj na inych, nie iba na nas dvoch 🙂 ale si kazdy den aj riadne pokrici 😒

alena22
3. sep 2009

mamartinka ja osobne nepoznam ale je to dcera mojej kolegyne jasne ze som pozerala ved tam boli dievcata od nas z rohova 😉

stija super ze beatka zas krasne papa a pribera len ta dalej 😵 😉

avanka
4. sep 2009

Marti aj ja som to pozerala, len mne sa nepaci, ze tak strasne hraju na city ludom 😅 ja viem, ze je to prave o tom, ale...poznam aj mamu, ved som s nou 5 rokov robila, aj tu Mariu....

My mame dnes ockovanie a poradnu, tak som zvedava

vana
4. sep 2009

Ahojte!
Tak my už sme zas en achvílu späť,od utorka sme bez počítača aj telky bez signálu tak už sa aj celkom teším že sme doma ale zase bolo fajn až na dnešný dážd.

Zuzi ako ste dopadli?

Stija beatke gratulujem k vahovému prírastku aj ja som sa tak vždy vytešovala ked malá pribral vlastne je to tak do teraz,stále je vemi chudučká.

Ali veru to očarí každú gazdinku tolko parádnych vecí. tak nabudúce dáme žúrku u mna ak sa nič nestane tak 21.9. si nikdo nič neplánujte všetky ste pozvané osobne to vybavím postupne,hodinu ešte upresním.

alena22
4. sep 2009

ja pridem urcite 😵 este je tam cosi co chcem 😀 😀 😀

avanka ako ste zvladli poradnu? a ockovanie?

avanka
4. sep 2009

Babule, super...Luky ma 10200 g a 81 cm, rastie ako z vody..a ockovanie v pohode zvladol a nema ani teploty, po tomto vraj nebyvaju....

No veru, ked bude zajtra prsat, neviem, neviem co budeme robit....Rastik ide do roboty 😅

alena22
4. sep 2009

zuzi ja mam kazdy den muzika prec od rana do vecera dnes dokonca dosiel len pred chvilkou o deviatej a to este s adkom musime aj psa stihat 😅 nastastie rad chodi s dazdnikom 😵
aj nam ide tatino zajtra do prace chvalabohu ked uz je adko moc zly pustim telku a riesim to takto, neni to najstastnejse ale tak ked je niekto hyper co s nim 😀 aj ja potrebujem dakedy vypnut...inak sa mu snazim co najviac venovat kreslime malujeme skusame pexeso sice tak svojsky ale skusame len s luaksom to asi este nejde 😅
ja neviem uz co mam varit vobec boze nic ma nenapada ☹

vana
4. sep 2009

Ali tak počítam s tebou. No tak to je aj môj problém,ja musím vymýšlať program pre dve deti,lebo to je hrúza ked prší.

Ja tiež už rozmýšlam čo budem zase variť napdlo ma že sme dlho tarhoňu s mäskom nemali a nejakú polievočku a bude.

Zuzi super váha naša Bibi váži len 11,5kg pri výške 91cm je to málo tiež by som sa tešila keby trošku nahodila.

Pexeso je super len som mala potom vela práce s upratovaním mali sme ho všade,tak som ho na čas zabalila.

cezetko
7. sep 2009

Ahojte. Jani zatial so mnou rataj na akciu. Dufam ze nas tatko bude varovat deticky.
My sme boli dnes na poradni. Ameli ma 5,7kg a meria 61cm. Je to velka baba 😉 Ohladne varenia som aj ja zufala. Manzel sa dal na stravovanie podla krvnej skupiny takze musim varit velmi zdravo 😒

alena22
8. sep 2009

cavte uz aj on ide v slapajach janky 😀 ale ozaj krasne si schudla dufam ze sa to aj muzikovi podari miri 😉
ja na to nemam maso som nejdela cely zivot a ani nebudem budem si musiet najst inu dietu 😀

stija
8. sep 2009

ahojte
Avanka gratulujem k prirastku.

Miri tak mate naskok, Beatka mala v stredu 5,5 kg. dlzku nemeria, merala som si doma, ale uz davnejsie, skusim premerat.

vidim, ze sa tu nejako rozbieha dietovanie. tak to je teraz pre mna pase, mozno neskor.

dnes som bola v Skalici na tom vysetreni a je to take vselikaje. doktor povedal, ze posle vysledky mojej doktorke, ze nech ona rozhodne co so mnou (koli tomu, ze kojim).
Avanka, to som nebola v nemocke ale na Ruzovej ulici, v neurologickej amulancii. tam robi bracho?

alena22
9. sep 2009

stija ahoj, no ja nedietujem ja len tak teoreticky v praxi pridem na obed v praci tam mame fajnu zemlovku a spapam bez okolkov 😀 😀 😀 ja uz asi umrem tucna ale co hlavne ze adko je zdravy 😵

avanka
9. sep 2009

Stija, uz je po prirastku, babo prestalo v 9tt rast, prisli mi na to v pondelok v 13tt,dnes ma caka zakrok ☹

Bracho robi na ambulancii v nemocnici

stija
9. sep 2009

Avanka myslela som skor u Lukiho k hmotnostnemu prirastku. a je mi to luto, drzim palecky, a budem na vas mysliet ☹ drz sa

alena22
9. sep 2009

avanka drzime palce aby vsetko dobre dopadlo 😉

jani uz ste doma z vrboviec???? mam uz lieky ze by som ti vratila 😀

sylverka
10. sep 2009

avanka je mi to ľúto veľmi ☹

avanka
11. sep 2009

Babule, dakujem 😉

vana
11. sep 2009

Ahojte!
NO už sme doma,len som sa sem skôr nedostala čera večer som zalomila pri malej ako som ju uspávala to sa mi ešte nestalo.

Zuzi to je mi velmi lúto tak som sa s tebou tešila,tak vela síl ti prajem a nech je ti čím skôr lepšie.

alena22
13. sep 2009

ahojte kde sa tulate vsetky zasa?

ja premyslam kam dnes vyrazime ma byt v celku fajn bez dazda tak niekam pustat sarkanika po obede by som chcela no uvidime a vecer mozno ak pojdu baby na step aerobik 😀

sylverka
14. sep 2009

ahojte ali ako bolo na aerobiku bola si ??? 😉

alena22
14. sep 2009

😵 😵 ahoj , jasne bola mne sa to velmi pacilo v nedelu idem zas 😵 😵
cakala som ze nebudem vladat ale bolo to fajn a keby som dnes neliezla na posilovaci stroj tak by som ani nejak necitila tie nohy ze svalovica ale aj po schodoch citim
😝 😀

alena22
15. sep 2009

sylverka a janka vo stvrtok bude tupperware uz u mna neviem kedy ale vsak navecer uz isto 😵 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre