Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

sylverka
21. jan 2010

aj alexik bude ich spolužiak my sme sa nahlasovali už v novembri lebo skor neviem 🙂

sylverka
21. jan 2010

vlastne spoluškolkar 🙂

mamartinka
21. jan 2010

Ahojte.Ako sa mate vsetky?

vana
22. jan 2010

Ahojte!
Tak to je super sa budeme stretávať v škôlke.
Ja som dnes dokončila dalšiu tortičku idem pridať foto.

mamartinka
22. jan 2010

vana paradna to cukrarka.Len chute robis. 🙂

vana
22. jan 2010

Dakujem,kde cukrárka to je len koníček, ja som originál zdravotná sestra. 🙂

mamartinka
22. jan 2010

A uz sa chystas aj do prace?

alena22
22. jan 2010

no jani klobuk dolu ozaj je nadherna ta torticka obe aj barbie aj k tej 74 🙂 😉 si sikovnica 😵
a my sme doma a kasleme soplime takze adko ma zas na tyzden minimalne pokoj od skolky 😅 co uz zabijem sa 😔 v pondelok nesiem potvrdit prihlasku do skolky k dokine dufam ze v novej skolke uz nebude tak casto chory 😅 jedno ma vsak tesi ze pride den kedy z toho vyrastie tak ako aj ja som a bude uz fit a ja sa ozerem tak ze mi aj zaludok budu pumpovat od radosti 😀 😝 a niekto by mi mal dat minimalne titul Bc z mediciny uz poznam tolko chorob a kadecoho ze som vhodna ako sestricka k pediatricke 😀 😀 😀 uz si viem aj sama presne naordinovat lieky pre adka samozrejme davame mu len ak to dokina potvrdi ale zhodujeme sa presne 😀

stija
22. jan 2010

ahojte Senicanky. dlllho som tu nebola. tusim niekedy v novembri naposledy. necitala som vsetko, len posledne tri strany. no akosi sa toho nakopilo, mala som skusku, potom bola Beina chora, potom sme mali prazdninarku (cez vianoce), k tomu vsetkemu 4 krat denne s Beinou cvicim, ... a vselico ine. bola som rada, ked som si precitala maily a skocila na facebook. sem som sa uz nedostala.

Martinka dakujem za pozdrav. Ali nie je celkom pravda, ze si ma v zivote nevidela, obcas sa stretneme v meste, len ma nepoznas. ja chodim s takym oranzovo-kremovo-sedym kocikom. a moja mala neterka raz chcela adkovi kusnut do horalky, ale on si nedal (ona sa vzdy podeli, so svojim aj s cuzim 😀 )

Martinka mas recht, eatka uz je hotova slecna 🙂 ani mi to nejako nedoslo, ako velmi vyrastla, stale je to babatko, ale sestre sa 27. decembra narodila dcerka a mala rovnake miery ako Beina. a az pri nej bola zrazu Beatka strasne velka
od soboty mala mala horucky, najprv sme mysleli, ze zuby, ale aj doktorka povedala, ze cez 39, to uz je aj na zuby vela. no tak neviem, ale uz to preslo, len je stale desne umrncana, zle spava, budi sa s krikom,... no mozno to predsa len budu tie zuby, ale zatial nic. Miri, co vy? pisala si, ze vam idu zubky, uz aj nejake mate?

a aby toho nebolo malo, tak este aj ja chodim na rehabilitaciu, s rukou. vraj mam zapal slachy. no radost. boli to dost. hlavne, ked mam nieco dvihat, napr. malu

no uz som popisala tolko, ze je to asi aj za celu dobu, co som tu nebola 😀 😀 😀

stija
22. jan 2010

vana pozerala som tie torty, no ty si ina sikovnica 😵 😵 a Beky je asi sikovna po tebe, ked jej to tak ide na korculiach aj na lyziach 😉

cezetko
22. jan 2010

Jani krasna torticka. Dokonalost sama.
Stija u nas mame opuchnute dasienka ale este sa nic nevytlacilo, zatial. Leovi sa takto tlacili prve zubky neskutocne dlho ale potom mu rychlo ostatne narastli.
Takze Beky, Leo a Alex budu spolu v skolke, aspon im snad smutno nebude 😉

alena22
22. jan 2010

stija a co si ma neoslovila 😉 ked ma zbadas zduchni do mna 😀
no adko a horalka a podobne veci to je nadlho ale v skratke ...neda nikomu 😀 😝 😀
tak uz mate za sebou horucky aj vy? ale strasne to leti uz 8 mesiacov ma beatka 🙂
no myslim ze rebecka nebude mat problem v skolke ta je taka priebojna neda si nic este z nej budu mat obavy 😀

vana
22. jan 2010

No Stija vitaj naspäť medzi nami 🙂
daj nejaké fotečky nech vidíme ako ti drobec vyrástol,a hlavne nech sa ti tá ruka rýchlo uzdraví lebo viem aké je to na nič ked niečo furt bolí a nevieš si pomôcť
Ali tak to je teda hrozné,neboj nič on z toho už určite skoro vyrastie a hlavne ked bude chodiť do škôlky kde budú dávať len zdravé deti.
Jej zabudla som podakovať za pochvaly,DAKUJEM 🙂

Veru aj ja mám hrôzu že ako budú učitelky žalovať koho zbila,ona si nedá a to má po mne ja som tiež bola taká tak teraz sa moja mimina smeje že aspoň uvidím aké to je haha

cezetko
22. jan 2010

U nas s Leom netusim ake to bude. Mozno nas prekvapi a bude to bez problemov.
Stija a co s Beatkou cvicite? Mate nejake problemy? Dufam ze to nie je vazne.

alena22
23. jan 2010

Mne sa zda ze spominlai vojtovku uz davnejsie ze cvicia nejsom si vsak ista 🙂 miri ved pamatas ako aj nam stale tvrdili nizsi tonus 😀 a aky pohyblivci z nich su 😀 😵
jani mne sa tiez vsetko tak vraca ze adko a ta jeho povaha taka som bola presne ja a aj tie choroby no skratka on je cela maminka a teraz vidim ake to mama mama tazke so mnou tiez ale tak vydrzime co nam ostava 😅
len ma trapi ze konecne ked je vonku snezik my nemozem ist sice si ho tento rok uzil ale tak teraz mema tie lyze by sa to hodilo ☹

vana
26. jan 2010

Ahojte!
Kde ste všetci?Ako ste víkendovali?
Ali Adko už je v poriadku?

alena22
26. jan 2010

caves adko uz hej ale do konca tyzdna bude este doma....zato ja mam atb a zapal priedusiek 😅 tak som si vzala dovolenku lebo tie PN su onicom platene a odo dnes sa liecim

stija
26. jan 2010

ahojte
Miri cvicime vojtovku, povodne ma na rehabilitaciu poslala neurologicka koli palcekom, co som uz kedysi spominala, vraj nam tak ukazu, ako to rozcvicit. no a tam nam dali vojtovku, aj koli tomu, ze sa pretaca iba cez lavu ruku a ani sa neplazi ani nestvornozkuje. no ale segrina mala tiez nelozila, hned zacala chodit. lenze Beina sa k tomu velmi nema, je to maly lenivec, po kom to asi tak ma? 😉
no dufam, ze aj my na tom budeme s tymi zubkami podobne, ako tvoj Leo. my uz mame odplakane, odhoruckovane a neviem co vsetko este, uz mala snad vsetko, co pri zuboch byva, ale stale nic. o tych prebdenych nociach ani nehovorim.

vana urcite nieco prihodim, len sa v nich musim trocha pohrabat

ali skoro sa uzdrav. nech neminies celu dovolenku na liecenie, aby si mohla na dovolenke aj oddychovat

vana
26. jan 2010

No Ali teda máte vy smolu na tie choroby,čo sa im tak u vás páči?Tak ti prajem skoré uzravenie.

Stija z toho si nič nerob ja mám s vojtovkou dobre skúsenosti iba z z práce teda , doma by som potrebovala niečo v opačnom smere.
Pri správnom cvičení sú velké poroky i ked niekedy si myslým že to nie je až tak nutné v takýchto prípadoch kedy sú deti lenivšie,môj synovec bol tiež riadna hnida ani po štyroch nelozil nič necvičili a je v poriadku, nič mu nie je.
Tak dúfam že budete skoro o.k. aj zo zúbkami.

sylverka
27. jan 2010

ali prajem skore uzdravenie 🙂

alena22
27. jan 2010

sylverka jani dakujem 🙂
no ja to mam zo sobotnajsej diskoteky ....adko to ma uz bezne zo sanatka....a peto neviem tem ma iba take hrdlo chytene asi aj od nas mu to zmutovalo 😀

cezetko
27. jan 2010

Ali vy to mate zasa vesele. Takze vsetci ste chori? Skore uzdravenie a nech vam uz tie choroby daju pokoj.

alena22
28. jan 2010

no ja som s adkom doma a tatino chodi s atb do prace 😅 a tak choroby nam daju pokoj aj ja ako mala som mala v kuse zapal priedusiek a jedneho dna to prestalo a mala som pokoj 😉 teraz ma to chytilo mojou vinou nemala som sa hrabat na diskoteku 😀 😀 😀

vana
29. jan 2010

Neboj Ali raz to určite bude lepšiu,vyrasie trošku a bude o.k.
Co plánujete cez víkend?
Môj brat si dnes zlomil nohu museli ho hned operovať tak pôjdeme na výlet do nemocky,chudáčik 😢

alena22
29. jan 2010

jej jani tak mu zelame skore uzdravenie...chudak prispel do statistik zimnych zlomenin ☹
a ako sa mu to stalo sa smykol na chodniku lade a tak klasika ci?

alena22
30. jan 2010

sniezik sa nam chumeli 😀 😀 😀 uz by ale asi aj stacilo nemyslite? 😅

sylverka
30. jan 2010

hej už by mohlo dufam že poobede u nebude snežit 🙂 🙂

vana
30. jan 2010

No bol sa s kamarátmi brusliť a najel na rihu v lade tam sa mu zasekla korčula a je z toho širálovitá zlomenina v kotníku,dali mu tam titánovú platnu a 4 šrúby,chudáčik 😢
Pardox je že môj oec presne pred tromi rokmi mal takú istú zlomeninu na tej istej nohe a operoval ho ten istý lekár, tomu sa hovorí rodinné štastie.

My sa zatial zo sehu tešíme ked vidím ako sa Bibi vždy vytešuje tak mi nevadí že sneží.

alena22
30. jan 2010

mne vadi lebo sme doma 🙄 😠 😒 ☹
ale ja som bola dnes uz sa prejst troska so psom 🙂 este uvidime ako prcek do pondelka

cezetko
30. jan 2010

ahojte. My sme dnes boli s Leom v Aquaparku v Senci. Troska sme si uzili vodicky. Leovi sa tam neskutocne pacilo. Stale chcel skakat do vody. Celkom sme si to spolu uzili, bo nas tatinko bol s Amelinkou u znamych. Ale nabuduce uz pojdeme vsetci bo tam bolo fakt super.
Jani dufam ze sa to bratovi rychlo zhoji.
Ali vam prajem nech ste uz zdravi a uzijete si aj vy snehu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre