Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

sylverka
15. feb 2010

ahojte čo ste porabali cez vikend my sme sa boli včera korčulovat a bol s nami aj alexik korčuloval na kačenkach dobre mu to išlo len boli by asi lepšie normalne korčulky kačenky stale zliezaju z nožičiek 🙂

mamartinka
15. feb 2010

Ahojte.No kde ste Senicanky.Sa tu uz ani neukazete.Co ste Snehom zapadali? 😀 Ali ako Adko este chory?

mamartinka
15. feb 2010

Stija uz aku mate velku slecnu.Uz aj upratovat zachvilu zacne tusim.Aj si uz pekne flasku podrzi.Super.

stija
15. feb 2010

ahojte
martinka, mirka aj sylverka dakujeme 🙂 miri, aj ameli prihod, nech pozrieme ako rastie aj my, co sa s vami nestretavame.
martinka to nie je choditko, ale nevadi. ona sedi v lehatku a ma prisunuty taky hraci pult. inak do choditka sme ju skusali dat minuly tyzden, ale nedociahne na zem. asi bude mat po tatovi kratke nohy 😀 sme sa pobavili

cez vikend sme boli u nasich a u starkej na fasiangoch. teda my uz len na siskach 🙂
ako sa vsetci mate? akosi dlho sem nezavitali skalne konikovky, co sa robi? ze by ste si s deturencami uzivali snehu?

cezetko
15. feb 2010

Ahojte. My stale to iste dokola. Nic nove. Chcela by som nejaku zmenu. Rozmyslam ze by som s detmi niekam vypadla, zmenit vzduch.
Stija pozrav tvojho manzela, nahodne som zistila ze sa poznam s tvojim manzelom.
Fotky pridam hned ako ich nas tato vlozi do pocitaca.

stija
15. feb 2010

Miri odovzdala som 🙂 "stretla" si ho na facebooku? nasla si tam moju profilovku? 🙂 tiez pozdravuje
a tesime sa na foto

alena22
16. feb 2010

caute, avanka mate tie kiahne ci nie????
muz mi hovoril ze ste sa stretli vonku s malym dufam ze sa nenakazil ak ich mate 😠 ale asi ich nemate ked behate po vonku ze 😅 ?

mamartinka
16. feb 2010

No dobre Ali.

avanka
17. feb 2010

Ali, zatial nie, ale inkubacna doba je 28 dni, takze este uvidime 😉 Chytila ich aj Nellynka, tak sme s gabikou kazdy den uz 2 tyzdne
a neboj Adko bol od nas daleko......aspon by ste to mali za sebou 😀 😀 ja by som kludne varovala 😀

cezetko
17. feb 2010

Ahojte. takze zasa zacina kiahnove obdobie? myslim ze minuly rok o tomto case bolo tiez kiahnova epidemia.
dufam ze ak ich budete mat, zvladnite to rychlo a bez komplikacii. drzte sa

alena22
18. feb 2010

avanka dakujem velice pekne ale pri nasich castych chorobach nepotrebuje este aj kiahne 😅
pokial sa da vyhnut chcem sa vyhybat este ma na ne cas 4 roky v skolke 🙂 😉
ale vsak ked boli od seba daleko tak snad nie 😎 aj ked to ide asi vzduchom ne ci to sa mi mari? 😕
cezetko veru boli v takomto case pred prichodom jari aj minuly rok 😒
joooj baby zajtra zas anglina drzte mi palce...dnes musim este dobiflovat slovicka 🙄

vana
18. feb 2010

Ali tažké stresy z angliny,aspoň si pripomenieš školské časy,čo?
Veru je to s tými chorobami hrôza tiež sme nejaký nachcípaný všetci. A veru ani ja si ešte neviem predstviť byť doma zavretý dva týždne s kiahnami a veci oklolo toho ale čo si navvyberáme ked to príde ale tiež by som sa tomu chcela vyhnúť.
Ja na tento víkend pečiem dve tortičky sa mi parí z hlavy aj z rúk.. 😀

avanka
19. feb 2010

Ahojte, my sme zatial zdravi, tak snad to tak aj ostane 😉
Ali, siria sa vzduchom, ale keby Luky nakazil Adka, musel by mat uz tie pupaciky...a my veru po kiahnach ani chyru ani slychu....
Miri, kiahne su v skolke na Janka Krala.....

alena22
19. feb 2010

jeeej jani zasa pecies a akeeeee?
ty si ina sikovnica 😉
a anglina no stresy pre mna je stres v tom ze to neviem vyslovovat kedze hovorim po nemecky sa mi to mota a ja to ich citanie mi pride riadne trafene 😀 ale vsak naucim sa 😅

cezetko
19. feb 2010

Vela zdarov v uceni Ali.
Jani ty si fakt velka sikovnica. Dufam ze sa tie torty vydarili a ze ste uz zdravsi.

vana
19. feb 2010

Veru mi hovor ja som si stále ešte neiktoré výrazy dosť pletiem lebo nemčinu viem o dosť lepšie tak potom je všetko ponemčené.
Dnes som dokončila Hallo Kitty 7kg bombu a zajtra budem dorábať pivný pohár.
Na Janka krála pôjdeme do škôlky tak ked ponesiem prihlášku Bibi nechám radšej doma.

alena22
20. feb 2010

to ste este neniesli prihlasky do skolky jani? 😕 my uz davno ja ze to uz je aj uzavrete
toto je pocasicko ze? ale som rada ze uz sa ten sneh topi a vidim aj travu 😀 😵 uz nech pride jar 😵
jani budu aj fotky? ja idem malemu na party tiez objednavat torticku uz mam spraveny uzky vyber 3 torticiek a rozhodnem sa asi az na poslednu chvilku ze aku nakoniec lebo adko by chcel vsetky tri 😀

vana
20. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23771&use...
a tu Kitty
Ali my sme si 15teho boli len pre nu skor neboli ešte potvrdiť dokimu a odniesť to tam.

mamartinka
20. feb 2010

vana tie torty nemaju chybu.Fakt uzas a kuzelnica.Ako to ty robis?A mas aj ip.Fakt kuzelne ruky a torty. 😉 Odomna mas 1*

cezetko
20. feb 2010

Jani klobuk dolu. Uzasne.
Ali my sme tiez len minuly tyzden davali prihlasku, bo oficialne prihlasky do skolok boli az 15.2. vraj.
Kde ides davat robit tortu Ali?

alena22
21. feb 2010

jani torticky su fakt krasne si sikovnica klobuk dole 🙂 😉
ta co si robila na tu 30 kamoske sa mi najviac paci asi si dam k tej mojej 30 u teba spravit aj ja 😵
ja si davam tam kde minuly rok na smolinskom u pani rehakovej bola velmi chutna a krasne spravena, my totiz budeme robit zasa adkovi party vo fit pite tak jedna velka torta vsetci naraz pozvany a mam pokoj aj ja aj adko od narodiek a chystania a tak mne sa to takto velmi paci a vyhovuje mi to vsetko odbit naraz 😵 😀 😅

mamartinka
21. feb 2010

Ali az teraz pozeram,Ty si tak stara ako ja?Ja budem mat traz v marci 30.Aj ty tento rok?A co to je za Pani na tom Smolinskom?Pecie dobre torty?Nemas neaky kontakt ak nahodou nieco?Dakovak. 😉

mamartinka
21. feb 2010

Baby chcem sa spitat.Nepouzivate niektora doma laptop?Aky pouzivate internet na Slovensku?Chcela by som si totiz ked pojdeme domov zobrat laptop na Slovensko.A chcela by som si dat len taku koncovku ze si to mozete barzkde zobrat a dobit kreditom.Neviete mi v tomto neako pomoct?V T-Mobile maju teraz nieco ze 0eu.Neviete co to je?

alena22
21. feb 2010

mati ja mam laptop la emy sme napevno s netom na mikrovlnku takze ti neporadim ale vsak bezne je u nas co viem ze pausalne na dva roky viazanosti je net ale ci je aj nejaky kreditovy ti neviem poradit ale muz vravi ze t-mobile daco ma ved kukni stranky t-mobilu....jej prave bezala reklama na to hej hej t mobile to ma takze pokukaj skusenost s tym nemam ziadnu 😅
my sme dnes boli u barusky tak kuk fotky na facebooku 😀 😵
a ja mam 30 az na dalsi rok cize som mladsia o rok od teba ja teraz len 29 idem mat aspon si myslim boha vsak ja odkedy mam adka to vobec nesledujem svet sa mi toci len okolo neho 😀 😵 😵 😵 😉 🙂

mamartinka
21. feb 2010

Dakujem.Som uz pozerala foto.No bohovsky su a fotky aj deti nemaju chybu.Ved uz som aj ohodnotila.Ved ked prideme domov sa v t-mobile popitam.Este raz dakovak 😉

vana
21. feb 2010

jej žienky dakujem za pochvaly ste zlaté mne to ani tak nepríde.
Martinka mi máme tiež laptop ale na net sa pripájame cez Wifinu z normáleneho PC tak ti tiež neporadím v tomto smere som dosť tupá,tak keby si potrebovala plnku do zákuska atak...nemám problém ha ha... 😀

stija
22. feb 2010

ahojte, mate sa? ako ste vikendovali? my v znameni oslav. v sobotu sme boli u neterky - mala dva a v nedelu oslavoval svagor 30nu.

vana krasne torticky mas. si sikulka 🙂 🙂 my sme mali na oboch oslavach tortu, boli dobre aj pekne, ale ty jednoznacne vyhravas 🙂

martinka, my mame laptop, ale tiez sme napevno doma na net pripojeni. tak ti neporadim. ani relklamu tmobilu som nevidela, neviem. ale na stranke to iste bude, ako pise alena

avanka
22. feb 2010

ahojte, tak my sme si dnes urobili vyletik do Jelky na Madare, vyhrala som tam poukazku na 70 euro na volny vyber okuliarov, tak si Rastik vybral krasne slnecne....inak hotovy koniec sveta, 2 krat sme zabludili.... 😀

a maly je chory, ma vysoke teploty, kasle a je strasne zachripnuty ☹ ☹ netusim, kde to chytil, vsak sme ani medzi ludi nechodili, len ku kamoske s malou a aj ta je chora...

jani, si sikulka..

marti, my mame net cez T-Com, s viazanostou na 2 roky, ale v aprili prechadzame do Orange

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre