Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

stija
25. máj 2010

ahojte, vidim, ze ste sa dnes rozpisali 🙂

ja dufam tiez, ze to na tej Myjave skoro prejde, buducu stredu ideme do nemocky 😒 s malou na kontrolu na neurologiu. tak snad uz bude dobre pocasko

martinka, iste sa rychlo preberies, ked to bude kratky zakrok, tak ti do tela nenapumpuju vela, len kolko bude treba. tak nech uz to mas uspesne za sebou. na Slovensku tusim nemas net, ci hej? a uzi si Gabiku 😉

lolonka, ja som Jana, budem mat 32, som rodena Senicanka, aj moj muz. Nasa Beatka mala pred 1,5 tyzdnom rok

stija
25. máj 2010

Froschka, kde v okrese Galanta si byvala? mam tam svagrovu a svokru. a svagrova robi priamo v Galante

mamartinka
26. máj 2010

@stija Net doma mam tak v pohode.A dakujem vam baby vsetkym.Hadam to neako prezijem a ozvem sa vam.Len doma asi tolko casu na net nebude ako tuna.Ale ako sa len bude dat napisem urcite.

alena22
26. máj 2010

baby ponukla mi zasa ta holka ze i nechcem spravit prezentaciu tupperware u nas bol by zaujem ???

avanka
26. máj 2010

ahojte, tak ja som na ATB, mam hnisavu anginu, tak som happy ☹ vsetko ma boli.....

avanka
26. máj 2010

a teraz doviezli svokrovci maleho a uz aj on ma 38,5 st.C ☹

mamartinka
26. máj 2010

@avanka tak zelam skore uzdravenie.

avanka
26. máj 2010

@mamartinka dakujem, do stredy musime byt fit obaja 😉

stija
26. máj 2010

avanka skore uzdravenie obom. vraj je toho teraz v Senici hodne. a preco do stredy?

mamartinka
26. máj 2010

No baby ja sa s vami lucim.Zajtra smer letisko.Ak to buze mozne tak sa z domu ozvem.Doma net mam tak v pohode.Majte sa

sylverka
26. máj 2010

Martinka velmi ti držim palce alenka hod niaky termin ak budem moct rada pridem 🙂

sylverka
26. máj 2010

avanka prajem skore uzdravenie

avanka
27. máj 2010

Dobre rano, Stija, lebo v stredu v noci odchdzame na Oravu, rastikova sestra sa vydava, tak si ideme urobit taky predlzeny vikend, sa uz tesim...len aby to nakoniec nedopadlo tak, ze my ostaneme doma a na svadbu pojde len Rastik v sobotu rano... 😒
Luky mal v noci aj cez cipok a Ibalginovy sirup vysoke horucky, este spi, tak som sama zvedava

a dakujem vsetkym
Mati drzim palce

helenka2
27. máj 2010

Dobrý deň som z Holíča mám doma 20 mesačnú dcérku a touto cestou si hľadám opatrovanie nejakého dieťatka v dcérkinom veku čo však nieje podmienka...Ak viete o niekom pokojne mi napíšte a spoločne sa dohodneme...Holíč a okolie
Ďakujem velmi pekne

avanka
27. máj 2010

tak mame herpeticku anginu, obaja s Lukaskom ☹ maly ma stale teploty cez 39 st, ale dr. vravela, ze ATB netreba, tak len nieco na zrazanie teploty, vitaminy.....

cezetko
27. máj 2010

Ahojte. vitam vsetky nove. Nasa oslava narodenin dopadla desne. ked som davala tortu na stol tak ma seklo v krizoch. dva dni som sa skoro vobec nemohla pohnut. kazdy pohyb ma priserne bolel az mi obcas vyhrkli slzy. teraz sa to uz celkom da ale este si nevyskakujem. stretko kludne, rada vas vsetky uvidim.

stija
27. máj 2010

Avanka, jasne, ved si to uz spominala, len som si to nespojila. co som doma, som tusim trocha mimo. segra sa mi smeje, ze druhe by som mat asi nemala, lebo potom uz nacisto ohlupnem 😀 a ako teda s tou svadbou?

MIri, tak to nezavidim. nech to skoro prejde. a iba cakas, kym prejde, alebo to aj nejako liecis? napr. nejaka masage? 😉

avanka
28. máj 2010

Stija, myslim, ze to bude o.k. Luky ma sice este teploty, ale uz len 38, tak sa da......
do stredy bude urcite fit

froschka
31. máj 2010

ahojte

stija boli sme v obci Dolny Chotar, dost zapadakov ale niekedy sa rozpisem preco sme tam isli.
Rodicov mam z Trnovca nad Vahom 🙂

stija
31. máj 2010

ahojte, aky bol vikend? boli ste na dni deti?

avanka, co svadba? uz ste OK?

troschka, nasi byvaju v Dolnej strede

froschka
1. jún 2010

stija v Seredi som robila v Remaxe 🙂 Dolna Streda je hned blizko

avanka
1. jún 2010

ahojte, Lukasko nakoniec nema herpeticku anginu ale slintavku tazsej formy, dr. sa pomylila v diagnoze, tak hned vcera nasadila ATB, Prednison a uz je to lepsie....teploty uz nema, vcera po 6 dnoch konecne skoncili, ale pusinku ma este bolavu.....
jedine, co do neho dostanem, je mlieko a termixy, ale aspon nieco....

takze tym padom nejdeme v stredu, ale az v piatok v noci a v nedelu domov, ale aj to je lepsie ako nic

sylverka
1. jún 2010

tak fajn avanka že Vám je už lepšie 🙂 dufam že do piatku budete fit aj s pusinkou 🙂

alena22
2. jún 2010

a zelam aby ste boli coskoro zdravi obaja 😉
sylverka ty ako?
ja som teraz cele dni v praci vcera do deviatej vecera v sobotu mame detsky den tak trenujeme vystupenie este v sobotu maknem do vecera a hura uz zvolnime tempo a bude zas normalne 😀 😎
aj ste boli baby niekto pri lacovi v parku na detsky den v sobotu? vraj tam bolo desne vela ludi 😖 ja som bola v hodonine v Zoo aj tam bol den deti

avanka
2. jún 2010

dakujem 😉
my sme na MDD boli doma, samozrejme, ale dnes som bola u kadernicky a ta mi povedala, ze 13 juna je mDD v Smrdakoch..tak tam asi zabehneme, nech ma aj maly z toho nieco.....

inak Lukasko nechce vobec jest ☹ schudnuty je, ani brusko nema ziadne....resp. aj by jedol, ale ked nieco vezme do pusy, okamzite vypluva a place, ze ho to boli.....

tak som zvedava, co na svadbe, ale asi si to moc neuzijeme, lebo je mrzuty, vyslabnuty, placlivy a vecne na mne zaveseny..tak som zvedava

sylverka
2. jún 2010

stija
2. jún 2010

ahojte
avanka snad sa to do piatku trocha zlepsi. tak nech si to uzijete, aspon v ramci moznosti, ale do soboty su este dva dni, tak sanca na zlepsenie by bola.
my sme boli na MDD u Laca. deti kopec, to je fakt. na vsetky atrakcie deti cakali, ale aj to ma nieco do seba, ked si museli pockat. Beina sa este iba pozerala, ale jej to stacilo, mala stale co obdivovat 🙂 myslim, ze sa im to celkom podarilo, este aj pocasie prialo. inak, uz by sa mohlo umudrit 😒 doma sa stale sediet neda a ked skoro stale leje, Beine sa zatvorenej v kociku nepaci.
co vase vacsie deti? ako zvladate tento cas?
ali vela stastia v sobotu, nech si to uzijete, vy aj deti 😉

stija
2. jún 2010

a este nieco, boli sme dnes na kontrole na neurologii. robila malej kontrolne sono a stale tam ma asymetriu v komorach. neviem, co to znamena, minule povedala, ze by sa to mohlo dostat do normalu, ale pretrvava. ideme zase v septembri, tak uvidime. ale dobry pocit z toho nemam, ked neviem, co to vlastne je ☹

cezetko
3. jún 2010

ahojte.
my sme boli cez vikend na chate. bolo super. mne uz je s chrbtom ako tak.
dufam ze sa vsetci uzdravite a Beinke sa vsetko da co najrychlejsie do normalu

sylverka
5. jún 2010

ahojte dufam že si uživate slniečko a teplé počasie konečne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre