Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
6. jún 2010

caf sylverka no my sme si dnes uzili zasa v Hodonine...mne sa tam tak paci a aj malemu tak sme tam s kamoskou a jej malym stravili krasny dnik 😵 esteze je to tak blizo a v blizkej dobe sa strojime zasa do malaciek na ranc u indianky a ze my mamicky si dame aj poriadnu hodinovu jazdu na konoch a tatikovia zatial ceknu s chlapcami zvysne zvery 😀 😀 😀

sylverka
6. jún 2010

no super ved v zoo v hodonine je vždy čo pozerat pokažde je tam niečo nove tak ste si to fajn užili 🙂 v tých malackách to znie dobre musime tam aj my zajst naša sabinka tiež rada jazdi na konoch 😉 😉 😉

alena22
7. jún 2010

no veru sylverka tam je o zabavu postarane 😀
boze ake tepla udreli na nas nerobi mi to dobre a som unavena po akciach v praci asi si budem brat volno aj ja teraz 😅

sylverka
7. jún 2010

taketo rychle prechody zimy do tepla su hrozne ale hlavne že už neprši 🙂

alena22
9. jún 2010

cafte ale sa nam oteplilo ze? 😎 az neprijemne pre mna je strop optimalnej teploty 20 stupnov a nie toto peklo vonku vzala som si teda dovolenku....no kratka rymovacka 😀
co porabate sedite pri lavoroch a chladite sa? 🙂

cezetko
9. jún 2010

ahojte. krasne hice, co? 😉 Ale nebojte ma sa to uz zhorsit. Privalove dazde a burky. Takze tiez nic moc. Amelinke idu zubky takze sme den boli v horuckach. Dnes je uz lepsie. Co to stretko?

sylverka
10. jún 2010

vymislite niake stretko ak budem mat čas a chut rada sa pridam 🙂

alena22
10. jún 2010

sylverka tak v piatok uz to ide byt oppen? super tesim sa isto sa prideme pozriet 😵
my sme boli dnes cely den vonku a zajtra ficime zasa ani po obede adko nespal dnes a teraz je v sprche a pocitam ze do 10 minut spi 😀

cezetko
10. jún 2010

Ali a kde travite cele dni? My uz asi pol roka poobede nespime, zial.

alena22
11. jún 2010

no vcera sme kocikovali malu nellku presli sme niekolko krat mesto sadli sme si na kavu v arli na pizzu u mastina pobehali sme hrackarstva postretali plno znamych s kazdym prehodili par slov a hned bol vecer a pekny den za nami 😀
a dnes ideme na navstevu 😎

mamartinka
11. jún 2010

@stija Vsetko najsamlepsie zelam k tym dnesnym narodeninam.Nech je hlavne zdravicko.Gratulujem.

stija
14. jún 2010

ahojte vsetky, no uz sa nam to pocko zase zhorsilo. no uvidime ako bude dalej, ale tie zaplavy su des. i ked my sme vysoko, ale ked clovek pozera v spravach, co sa deje, az mi je zle niekedy. ☹
@mati dakujem 🙂

@cezetko to nezavidim, tie horucky. u nas to vyzera, ze pojdu dalsie, nehoruckujeme sice, ale je umrncana dostatocne, aj som dnes musela uspavat. ako sa ja len tesim, ked pojde niektory zubok bez problemov, alebo nech uz ich ma vonku 😒

cezetko
15. jún 2010

Ahojte. tak nam ani nevadi ze je horsie pocasie bo od piatka s Leom kakame a zvraciame. je to vraj rotavirus. teda nic moc. dufam ze uz bude lepsie.
drzta sa!!!!

mamartinka
15. jún 2010

@cezetko skore uzdravenie Leovi 😉

mamartinka
15. jún 2010

@cezetko A pozeram ze Ameli bude mat onedlho rocik.Boze to to leti.Si pametam ked si pisala ze bude mat Leo surodenca.A tot uz to bude mat rok.

avanka
16. jún 2010

@cezetko tak skore uzdravenie..

@mamartinka a ty si ako dopadla? na vysetreniach a tak?

alena22
16. jún 2010

no veru mamartinka mala by si sa pocvalit ako ste dopadli teda ty hlavne ze ? 😉

mamartinka
16. jún 2010

Caute baby.Tak som tu.Vidim ze vam to neda.Tak len oznamujem ze zakrok sa zatial nekonal.Nestihli mi v labaku porobit vysledky vysetreni.Mala som to mat do 02.06 hotove ale bolo to hotove az 03.06 v stvrtok.Tak sme to museli zasa odlozit na 29.06 na utorok.Len teraz sa modlit aby mi zasa menzes neprisiel lebo ma fakt slahne.Stale sa to len odklada.Ach jo.A inak vysledky vsetko v poriadku.A nikdy som nevedela aku mam krvnu skupinu.A viete aku?No ze 0.Super nie?A dakujem ze na mna tak myslite.Inak buducu nedelu letime 27.06 domov.Ja skoro na 2 a pol mesiaca a manzel sa uz v utorok vracia spet.Ja sa musim potom zotavit s toho zakroku a este ma caka cukrovka vysetrenie.Na stitnu zlazu som az na 28.10 objednana.Skor nemaju volno.

sylverka
17. jún 2010

mirka skore uzdravenie leovi toto iste mali aj moji súrodenci a ich kamoši že zvracali a mali hnačku a aj horučku vraj je to niaky svinsky virus 🙂

alena22
17. jún 2010

baby co s tym stretkom bude?

stija
18. jún 2010

ahojte
@mamartinka drzte sa, snad to odkladanie prinesie aspon dobry zaver

@cezetko leovi skore uzdravenie. a nech to nechyti Ameli, aj ju nejako separujes od Lea? da sa to vobec?

stija
18. jún 2010

A Beina sa snazi chodit sama 🙂 niekedy prejde per krokov, niekedy sa jej podari aj cela obyvka 🙂

mamartinka
19. jún 2010

@stija Dakujem.A nech sa Beatke dari v chodeniu.

cezetko
20. jún 2010

Ahojte. rotavirusom sme si presli uz vsetci. ja, ameli i leo. leo to odniesol najhorsie. musel mat aj antiobitika. amelinka uz skusa sama chodit ale zatial sa pusti len od stola po sedacku.
beatke zelam vela uspechov v bezkani.
martinka, drz sa

mamartinka
20. jún 2010

@cezetko Dakujem.A Amelinke zelam vsetko dobre k 1 rocku.Bola aj oslava?Vana nerobila nahodou tortu?Ma ju na facbooku.Pekna.Ako to zbehlo ze uz ma 1 rok.Drzte sa aj vy hlavne uz v zdravi a bez chorob.

avanka
21. jún 2010

Ahojte, my mame za sebou super vikend na chalupe u svokrovcov, bolo fajn......teraz je vonku otrasne a ta zima 😠 😠
Gratulujem vsetkym k narodeninkam, prvym krocikom.....

my sme zatial zdravi, len tiez nieco cakam, tie prechody teplo zima su desne......

v stredu idem na poradnu, uz sa tesim...a uz citim pohyby, tak sa z toho vytesujem 😀 😀

mamartinka
21. jún 2010

@avanka musi to byt krasny pocit tie pohyby v brusku.Joj.A drz sa.Nech je v poradni vsetko v poriadku.

avanka
21. jún 2010

Mati, aj je.....dakujem, ved ja sa ozvem....
a ako je v Irsku?

mamartinka
21. jún 2010

@avanka V Irsku ako?No da sa.Pocasie mame pekne aj ked sa dnes troska zhorsilo a schladilo.Aj sa nam pomraka.No uz to neako do nedele vydrzime a jupi Slovenskoooo.Tak sa ozvi ako si v stredu dopadla.

sylverka
21. jún 2010

Gratulujem ameli k narodkam avanka držim palce nech je všetko ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre