Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

janina.p
17. júl 2011

@sonamm Ahoj, manžel prišiel domov s informáciou, že vraj je plávanie bábätiek aj na Senicej plavárni. Odporúčam spýtať sa priamo tam, vraj je to niekedy v piatok okolo 10,00 ak si správne pamätám. A potom všetci vrele odporúčajú Hodonín.

stija
9. aug 2011

ahojte po dlhej dobe 🙂 povedala som si, ze nekuknem. vidim, ze osadenstvo sa tu trocha zmenilo, ale tiez to velmi neozilo. no mozno sa to zmeni.

@sonamm plava sa aj na senickej plavarni. byva to vzdy v piatok od tri stvrte na osem, po skupinach, kazda skupina je v bazene pol hodku. robi to pani z Hodonina, z plavacka. maju aj webku, ked najdem, dam vediet. a tiez chodia senicanky do HOdonina, bud do toho plavacka - tam plavaju aj v nedelu, alebo este do ineho kurzu. a s detmi myslim do troch mesiacov chodia do vane, myslim, ze na zimaku, ale to neviem, ci este funguje.

dara29
17. aug 2011

Nechce sa náhodou niekto zo Senice objednať tovar zo stránky pinkie.cz?

mamartinka
17. aug 2011

@dara29 Ahoj.O aku stranku ide o co konkretne.

dara29
17. aug 2011

Doplnky do kočíkov- podložky, tašky, fusaky. Stačí do googlu napísať pinkie cz

mamartinka
17. aug 2011

Ach tak.To zatial nepotrebujem 🙂 A ostatne baby sem uz malo chodia.Vsetky vecsinou len facbook. 😉

sysula11
19. aug 2011

ahojte aj zo se cakate niektora dvojicky ozvite sa mi dik?

mamartinka
19. aug 2011

@sysula11 Ahojki.Gratulujem k dvojickam.Sa zadarilo ci mate v rodine dvojicky.Obavam sa ze baby co sem chodily tak ziadna zatial tehu nieje.A vsetky chodia na facbook teraz.Takze sem uz takpovediac ziadna nechodi co sem kedysi chodily.Ty si priam zo Senice?Nas 09.09 caka asistovana reprodukcia tak ak Pan Boh da mozno aj my budeme naraz 2.Ale staci aj jedno keby bolo a keby to hlavne na prvy krat vyslo.A uz viete aj co budete mat?Budem rada ak napises ozves sa.A jedna babenka co sem chodila tak ma dvojicky dievcatka.Ale maju uz 3 roky tusim.Byva v Senici.froschka tu ma nik.Ak chces jej napis i.p.Postu.Hore taka obalka.Ak by si chcela co to poradit ohladne dvojiciek urcite ti poradi co a ako kedze skusenost uz ma.

sysula11
23. aug 2011

@mamartinka awoj ja som zo SE nova sotina,mame uz v rodine al je to trochu inak.....a kam sa chystas na IVF do BA?mozem ti poradit nieco o tom viem tak awoj a ddrzim ti palceky.

mamartinka
23. aug 2011

@sysula11 Ahoj.Ano do Iscare chodime do BA.Ak chces tak mi to napis do spravy.Hore taka obalka. 😉 Som rada ze si sa ozvala.

weronika646
31. aug 2011

Ahojte baby som tuna nova pochadzam zo Sajdokovych Humeniec a priatela mam zo Senice🙂

denimi
1. sep 2011

@dara29 ahojky...tak som kukla na tu stranku a nevedela som si vybrat kurnik 🙂 ty uz si odtial objednavala??

dara29
3. sep 2011

@denimi Ešte som neobjednávala neviem sa stále rozhúpať. Chceš niečo?

denimi
5. sep 2011

No ja by som asi chcela tu vlozku aj deku aj fusak 🙂 len sa neviem rozhodnut ci modru alebo tu limetkovu.. Tak. Ked sa rozhoupes daj vediet, mozeme to dat na jedno postovne, ja chodim do SE tak neni problem 🙂

bapi1
3. nov 2011

dievčatá, nepoznáte nejakú oupair/opatrovateľku detí na živnostenský list?

nokinecka
29. nov 2011

ahojte maminky, čo robievate so svojimi drobcami v takomto počasí? 🙂

lubenka01
6. jan 2012

no to by zaujímal aj mna, ked je také hrozné počasie. Niekedy mám pocit, že už mám nervy v kýbli. 🙂 😠

00vladka00
11. jan 2012

ahojte.ktora by sa chcela stretnut na kavu?

engiii
12. jan 2012

@sonamm ahoj my sme tiez chodili do Se na plavacik,to ma ta ista firma z Hodonina ,najprv sme chodili do Hodonina lebo v Se to zacina zasa v inych mesiacoch potom sme zacali tu v Se tusim od septembra,ale to sme chodili este v roku 2010 vzdy v piatok rano o 7.45.boli male babätka a potom pokrocilejsie deti zasa v inom case..aj do sauny sme chodievali hned po plavani🙂v hodonine to bolo lepsie tam maju aj lepsie vybavenie a teplejsia voda a ked sme prisli sem tak brr ta ledovka🙂,ale syncekovi sa vzdy pacilo🙂mam aj kontakt pani Zubalíková to ma na starosti 0910 262 196

nokinecka
19. jan 2012

jeeej, lubenka01, to som ja, spolurodička zo Skalica 🙂 máme malú Emku 🙂 a ja som Eva 🙂

nokinecka
19. jan 2012

00vladka00...no aj ja 🙂

mamartinka
19. jan 2012

@nokinecka a odkial presne si?Ja som od Skalice a manzela mam od Senice.

nokinecka
19. jan 2012

mamartinka, ja som zo Senice

zuzu4444
19. jan 2012

Aj ja som zo Senice

nokinecka
19. jan 2012

zuzu4444, vy čakáte prvé bejby, že? 🙂

zuzu4444
20. jan 2012

@nokinecka ano prve

kacsik
20. jan 2012

Aj ja som zo Senice🙂 teda, okolia :D

nokinecka
22. jan 2012

jeej, zuzu4444, kacsik, vy ste tuším na tom rovnako 🙂

lubenka01
23. jan 2012

@nokinecka Ahoj, až teraz som sa dostala k počitaču, takže už môžme byť viac v kontakte. 🙂

zuzu4444
23. jan 2012

@kacsik ozaj mame rovnaky termin, sranda 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre