Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
4. dec 2007

no dnes sme si zasa pekne pokocikovali vyuzila som cezetkovu ochotu a poroznasali sme muzove letaky do rodinnych domcekov sme boli jak postacky 😀
a vy co porabate cele dne co mate nove?
zajtra idem s malickym na poradnu som zvedava kolko bude kaprik vazit 😀

cezetko
5. dec 2007

Ali kedykolvek s tebou pojdem kmocikovat i roznasat letaky. 😉
Daj vediet ako ste dopadli na poradni. My by sme mali kist na poradnu buducu stredu

alena22
5. dec 2007

ahoj cezetko dnes sme sa tulali od dvanastej po meste s mojou mamou priniesla adikovi a aj nam mikulasa tak sme boli aj v libresku na kavicku a tak 😀 klasika teraz sme pred chvilkou prisli a uz budeme dnes doma a na poradni sme zasa neboli nestihla som to 😀
ale na buducu stredu uz adika mozu zaockovat tak dobre ze som nesla este by mohol daco chytit musime este tyzden vydrzat zdravy nech ho uz konecne popichaju chudacika ☹

alena22
5. dec 2007

mirka komu chodis akej dokine mohli by sme ist spolu na poradnu moja je tam od 11 do 12 cize v tom case by som sla,ty ako napis dohodneme sa 😉

cezetko
6. dec 2007

My chodime Sulekovi a poradnu mame od 13.00 do 15.00 ☹

alena22
6. dec 2007

jej to je skoda ☹

alena22
6. dec 2007

jaj baby dnes sme boli v tescu a ze 2x tesco plienky ked kupite tretie su gratis 😵 hned sme adikovi kupili tak do jedneho balika budeme kadit zadara 😵 😀 😀 😀
zajtra rano nabieham medovnicky,vanilkove rohlicky a ak zvysi cas tak aj linecke kolecka 😀 sibe mi ze ale tak co uz ja to rada robim a v lidli som si nakupila tie cukrove pera co sa popisu medovnicky tak aj to budem robit ze ked uz tak poriadne nech preskakuje ze? 😀

mandy20
7. dec 2007

Ahojte kocky, tak ali ty uz teraz asi vypekas, cooo? 😉 Adko ti dovolil? ja chcem este urobit medvedie labky a potom burizonovo cokoladove gulicky a tod vse, ostatne dostaneme od baicky 😀 , no parada s tymi plienkami, to ma Adko skutocne obrovsku radost 😀

cezetko
7. dec 2007

Vy ste riadne sikulky. Ak ja budem piect tento rok tak najskor az 23.12, ked bude uz aj manzel doma. Leonardik mi nedovoluje zaoberat sa inymi cinnostami ako su hry s nim. a ked musim nieco robit tak jedine spolu. 😀 A pecenie by bolo skutocne velmi zaujimave. mozno nahovorim mamu aby sme piekli spolu u nas- mame lepsiu trubu 😉

radoslava
autor
7. dec 2007

ahojte babulky no do SE sice prideme ale babka s dedkom uz urobili program takze ledva to postihame a kocik si ani neberiem lebo mozno kupime plazmu v Skalici v Nay. Otvorili tam vraj nove obchodne centrum Max.
Som zvedava 😀

alena22
8. dec 2007

Ahojte no veru ja mam uz popecene vanilkace a aj medovnicky a tie som dokonca stihla aj pomalovat uz cukrovymi farebnymi perami z lidla 😵 😀
este budem na 100% piect linecke a potom neviem co to uz tak tesne pred vianocami ale teraz mam klud 😉
Adik sice ani za nic nechcel hajat spekuloval tak som ritou zduchala kocik a rychlo vykrajovala valkala vytahovala z truby a dnu a makala jak silenec 😅
potom zaspal tak som si to dokoncila pozmyvala kuchynu a vecer som sa nevladala pohnut bo pred obedom som este cely byt pratala 😅
A dnes.....dnes som uz aj balicky pobalila na vianoce nemozu ma zaskocit aj keby zajtra boli 😀 😀 😀 😀
A muzika som ukecala ze pojdeme na nakupy do hodosa alebo kyjova asi na buduci tyzden tak este by som daco dokupila ako udene kyslu kapustu a podobne 😀 neviete ako sa tato choroba vola?????? neviem co ma to chytilo 😅 😕

alena22
8. dec 2007

inak radka je tam max sestra uz tam radila s kreditkami cize tam asi nejake obchody budu stat za to aj ked pocula som aj negativne ohlasy na to ze o nicom ale nay je dobry my mame z tade vysavac a robot kuchynsky len budu musiet ist vasi do mesiaca potvrdit zarucaky potom ci ako to je tusim do mesiaca 😉

mandy20
8. dec 2007

Ali, prave som dopozerala vase paradne fotecky 😉 , no vidis aka si sikulka, ved o nas zenach je uz davno zname ze dokazeme robit viacero veci naraz 😀 , len ich do Vianoc nepojedzte 🙂
radka, nam sa MAX v Skalici celkom pacil, je ovela väcsi ako v TT, ale neboli este pootvarane vsetky obchody ked sme tam boli, a v nay-i sme stvrdli skoro hodinu, lebo priatel si vyberal navigacne zariadenie.

alena22
8. dec 2007

este som chcela radka to je v pohode ze mate iny plan ved nechodis sem casto tak si vzacna rodicom treba byt s nimi inak ako vam deturence reagovali na balicky od mikulasa????? 😀
ja som dala fotky adika ako ma balicky a najviac sa tesil zo sacikov lebo suchotali obsah ho az tak nebral 😀

monkey1
8. dec 2007

blba otazka, kde je max v skalici?

alena22
9. dec 2007

monkey hned na zaciatku skalice ako zides z hlavnej taka ostra pravotociva a uvidis velke nakupne centrum ide sa tam z kruhaca je tam tesco velke v strede MAx a potom nay elektrodom nemas sancu to minut ak pojdes do skalice je to neprehliadnutelne 😉

monkey1
9. dec 2007

ali dik 😉 este mi povedzte ake su tam obchody, ci sa mi oplati merat tam cestisko 😀

alena22
9. dec 2007

jaj tak to ja neviem teda ake tam su ja som tam este nebola a uprimne povedane mne je to nejak aj jedno ja ked uz si potrebujem nakupi veci tak idem do brna do olympie a ked jedlo tak na to vyuzivam prevazne tesco ale na 100% je tam velky dracik to je jedine co viem ostatne si nepamätam z rozpravania sestry 😅

alena22
9. dec 2007

jej radka inak videla som nes tvojho tatika bol u svokrovcov ked sme tam boli 😀

monkey1
10. dec 2007

alenka, dik 🙂 tak to sme na tom podobne, aj ja mozem olympiu 😎 len som chcela skusit ci by tu nemali daco zajimave... 😝

alena22
10. dec 2007

monkey akurat som u nasich v skalici a ked som sem sla je tam obrovsky napis na tej budove ze MAX nemas sancu to minut.A mama vravela ze to su take obchodiky ze veci,veci,veci,tabak,veci,veci,veci,dracik a tak a su tam aj nejake znackove obchodiky tak pojdem asi aj pokukat ale az pride manzel bo nasi maju take auto ze dovidenia a na tom si netrufnem ist a peso to mam sakra daleko byva totiz uplne na konci skalice v takej vystavbe rodinnych domcekov na kopci. 😉

cezetko
11. dec 2007

Ahojte.Ali ako bolo v maxe?My zajtra ideme na poradnu. Som zvedava kolko vazime a meriame.

alena22
11. dec 2007

cezetko v maxe som nebola ale zato sme boli dnes na poradni este nas neockovali az na 3.1. nas objednala ale boli sme na poradni dnes a meriame 71 cm a vazi 9000g 😀 maly pasak 😎
zajtra ideme na to vysetrenie na sono bruska konecne na ten reflux tak som zvedava potom vam vecer napisem 😉

mandy20
11. dec 2007

Ali, tak sa zajtra drzte, to idete do toho trencina? 😅

alena22
11. dec 2007

mandy caf nie zajtra ideme do blavy do podunajskych do trencina az dalsiu stredu na neurologiu potom pojdeme na ockovanie v senici potom rizikova poradna trencin potom zas kardiologia myjava a isto nas este aj do blavy zas objednaju mame uz teraz plny kalendar a polku uz aj z januara 😀

alena22
11. dec 2007

a ty ako sa mas popecene vyzdobene muzik nastavajuci poslucha domecek sa stavia????????? babenko nic?????

alena22
12. dec 2007

jaj no adikovi zistili reflux cize diagnoza znie GER-pozitiv a vraj ma stredny cize sme dostali taky letak co je reflux a co deti nesmu jest a je toho neurekom ale ked to budeme dodrziavat adik nebude stale chory a mame sa objednat na nejake speci vysetrenie neviem ako sa to uz vola ma to taky dlhy nazov tak idem pokukat po nete ci to neskor ustupi alebo co to obnasa ked ma babetko reflux 😒

mandy20
12. dec 2007

joj, ali, to mi je velmi luto 😔 , vy ste si toho uz vytrpeli az az... a nie je reflux to, ze dietatko vyvracia to co spapa?myslim ze sa mu to nedostane do zaludka, ale vracia sa to hltanom naspät 😒 , drzte sa

alena22
12. dec 2007

mandy z toho co mi povedala dokina viem iba tolko ze zo zaludka mu to potom uchadza von ale nastastie nie vela lebo my nevidime ze by grckal len v tom hltane mu to ide horu a zas dolu a pali ho z toho zaha a take neprijemne je to ale my nic nevidiem iba sem tam a to malokedy mu vybehne az do pusinky a on to hned trubelka prehltne ale niekedy grckal riadne ale to bol este mensi a papal stale len mliecko teraz po tuhej sa to upravuje a som citala ze to ma vela deti a ze sa to zvykne uplne bez liecby upravit zatial ho mame polohovat vyvysene co on je stale cize sme v ocakavani co si na nas po vysetreni zasa vymyslia 😒

cezetko
13. dec 2007

Ahoj Ali, mate to zasa vesele ☹
My sme zdravi. Meriame 70cm a vazime 7,5kg.
Kamoskina mala mala tiez reflux a samo sa jej to upravilo. Teraz ma rok a papa ako diva, uplne vsetko. Ju tiez len polohovali. Papala po sedacky, spinkala na vankusi aby mala vyssie hlavicku.
Kedy pojdeme na vincisko? 😉 Teraz je vonku stale hnusne. Vcera sme na prechadzke zmokli do nitky, teda ja.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre