Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

cezetko
22. jan 2008

Aj ja sa rada pridam. Sice by som mohla ist k rodicom, bo manzel robi skusku ale ked sa kona stretnutie, rodicia pockaju 😉 . Rada vas uvidim!
Adkovi gratulujem k zubkom. My mame uz styri zubky a piaty sa tlaci. S tymi zubkami sa akosi roztrhlo vrece 😀

mandy20
23. jan 2008

Radka, zelam Vasej krasnej slecne vsetko najlepsie k jej 1. krasnemu rocku, hlavne vela vela zdravicka, nech Vam pekne v stasti rastie do krasy a cim dalej tym menej plienok a viacej zubkov 😀 cmuuuk 🙂
ja mam v piatok skusku ak ju urobim stretnem sa v sobotu s vami, ak nie, tak poletim domov ako sip a pojdem sa ucit, lebo hned v pondelok bude opravak 😠 ach jo, tak hadam sa stretneme, ja tie vase deturence uz ani nespoznam, ked sa budu skerit s tolkymi zubkami 😀

radoslava
autor
23. jan 2008

Mandy dakujeme za gratulaciu
Baby super tak v sobotu a o kolkej , napr.o 14,00 pri Librese alebo navrhnite vy.
My mame sedem zubkov 😀

alena22
24. jan 2008

ahojte aj my gratulujeme Sabinke k jej 1 rociku nech ju sprevadza zivotom vela zdravicka stasticka lasky a koruniek a nech ju rodicia posluchaju 😀 😎
no nam skocila do soboty babka ale este nie na 100% takze uvidime zajtra by som mala vediet 😉
Sasi dufam ze dofrcis drzime palce silno na skusku 😵
My sme dnes boli s adikom u nas v praci to bolo pocitacov lepiacich papierikov pier a podobnych veciciek pre zabavku 😀 😀 😀 ani mu neprekazalo ze na neho pozera vela ludi a ze putuje z ruk do ruk 😵 😀 zlaticko moje male 🙂 baby a 2.9.08 hlasim nastup do prace 😀 😎 😀 uz sa aj tesim aj ked je to daleko ale taky pocit mam dobry ze sa mam kam vratit 😵

alena22
25. jan 2008

jej radka superska torticka pekny nemo 😵

cezetko
25. jan 2008

Aj my s Leonardikom gratulujeme!
Budeme sa tesit na sobotu. Dufam ze bude pekne pocasie.
Ali klobuk dolu ze sa chystas do prace. Mas moj obdiv. Ja vymyslam so studiom, kym necakame druhe babo 😉

radoslava
autor
25. jan 2008

Dakujeme za gratulacie
a v sobotu sa tesime tak teda plati o 14,00 Libreso.

alena22
27. jan 2008

mandy vsetko naj naj naj k narodeninkam 😵

mandy20
27. jan 2008

Ali, ty tusim myslis na vsetko 😉 moc dakujeeeem, vcera som to v senici oslavovala, isli sme spat o 5.30, takze bolo super, k narodkam som pridala aj ukoncenie semestra 😀 , mate krasne fotky pridane, adko je uz riadny chlapisko 😀 a ako dopadlo stretko? 🙂

cezetko
28. jan 2008

Ahojte. Mandy gratulujem k ukonceniu semestra i k narodeninam.
Stretko dopadlo placom. Stretli sme sa len dve. Radka a ja. Zaciatok bol ok, len asi po pol hodinke sa Leonardik pustil do placu a kriku a nedal sa nijako utisit, tak sme museli ist domov. Leonardik zobudil i Sabinku a ta tiez zacala plakat. Bolo to s nimi vesele. S Leom som potom aj utekala domov. Prisli sme domov, vyzliekla som ho, dala mliecko a v momente spal.
Radka mrzi ma , ze to stretnutie dopadlo ako dopadlo. Dufam ze ta to neodradi od dalsieho stretnutia s nami 😉

alena22
28. jan 2008

ahojte cezetko stava sa este sa im neda vysvetlit 😅 aj ado niekedy riadne vyvadza hlavne tie zubky ho beru ☹
dnes mi spal napriklad iba 15 minut v tescu na nakupe a dost este nespal teraz vyvadza v lehatku sakal skoro sa prevratil a stiahol na seba aj lehatko 😒 no potvorka 😝
mandy nejak som si to zapamätala ze mas narodky nahoda lebo ja na toto nemam pamät ledva si pamätam muzove 😀 😀 😀
joj dnes zasa na cvicenie supeeer uz sa tesim zajtra do stonozky v stredu zasa cvicenie milujem nabity program 😀 aspon nemyslim na zranicku 😀 uz som skoror 5 kil dolu este nie celkom nejak sa to spomalilo ale skoro 😅 😀 😎 🙂 😉

cezetko
28. jan 2008

Na ake cvicenie chodis Ali?
O kolkej idete do stonozky?

alena22
28. jan 2008

cezetko chodim na taku kalanetiko jogu na 4ZS v stredu a pondelok o pol osmej 😉
a rano na pol desiatu bezkame do stonozky 🙂
uz sa aj tesim maly sa bude hrat a ja kavickovat 😝 😀

radoslava
autor
29. jan 2008

Ahojte babulky
Mirka urcite ma to neodradi od dalsieho stretka. Keby Sabinka nespala boli by sme na tom asi podobne.
A uz teraz sa tešime na dalsie stretko.
Mandy aj ja gratulujem k narodeninkam vsetko naj naj naj a cmuk 😀

mandy20
30. jan 2008

Ahojte kocky,dakujem vsetkym za gratulacie 😉
ali to musi byt super, tiez som to chcela vyskusat, ale tu tam so mnou nehce nikto chodit, ach jo, uz aby som byvala v senici 🙂 to budem urcite navstevovat aj spining, lebo na turej ho nemame a dochadzat na my sa mi nechce 🙄

cezetko
30. jan 2008

Ali, bola som prekvapena ako sa Leovi velmi pacilo v Stonozke. Ja som mala dost obavy, ze bude plakat, bo doma bol mrzuty ale v Stonozke bol ukazkovy. Mne sa tam tiez velmi pacilo. Po obede tam byva menej deti? Na buduci utorok by som rada isla aj poobede. Podla tvojho vzoru som zacala doma cvicit jogu. Inspirovala si ma. Bo ty pekne chudnes a ja nemozem zaostavat 😉 😉 😉 Aby sme cez leto mohli kocikovat v kratkych nohaviciach 😀 😀 😀
My uz odmietame spat v kociku, tak von chodime len na hodinku a to cez obed alebo poobede.

alena22
30. jan 2008

cezetko tak my sme na tom podobne maly nechce uz velmi v kociku sa vyvazat ale tak vydrzi ked mu ine nezostava 🙂
czetko no na mne moc neni vidno ze by som chudla ja si to nemyslim ale tak cvicim a je dobre ze ta to podporilo lebo ja sa aspon fajn citim ked uz nic ine 😅
no po obede byva menej ale vcera aj po obede bolo dost 😒 ale to bola asi nahoda inak aj vcera do obeda to bol extrem az tolko nas tam nebyva , ale teda Leo ozaj svietil ten sa tam promenadoval uplne bol spokojny ze je s detickami 😉 😵
nabuduci utorok je tusim prednaska o desiatej s lekarom detskym tusim sulek o dychacich cestach tak to nejdeme ale po obede uz by som sla 😉 🙂 😉
boze ja mam dnes vodovy den je to strasne zatail sa drzim len neviem ako vydrzim zvysok dna na vode 😝
a vo stvrtok ideme zrejme do sauny jupiii uz by som tak rada sla

cezetko
31. jan 2008

Zavidim ti. Pekne si uzi saunu. Budem ti ticho zavidiet. Mozno raz sa aj ja konecne dostanem do sauny zrelaxovat

alena22
31. jan 2008

jaj baby tak vodovy den som uspesne zvladla uplne v pohode a dnes som sa vazila a mam o 5200 gramov menej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
cezetko dala som fotku aj lea do albumu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

mandy20
31. jan 2008

ty brdo ali co robis? to mas tu 90 dnovu dietu? sak sa podel o navod aj so mnou 😉 aj mne by sa zislo aspon tych 5 kileciek dolu 😅
jeeej, fotecky su krasne, to je super ze mate stonozku, aspon sa pekne vsetky postretate, ali, pozdravuj Katku, ze moj Dusan ju pozna, robila na Salasi, volakedy? je narodena v ten isty den ako Dusan t. j 26.5 😀
miri, nezavid, vibehni aj ty s Ali, nechaj Leonardika manzelovi 😀 inak pekne aj Leo vyrastol odkedy som vas naposledy videla a ma uzasne vlasky 🙂

cezetko
31. jan 2008

Dakujeme za kompliment.
Sasi ohladne sauny, zial tam nemozem ist bo este kojim a co som citala, tehotnym a kojacim sa sauna neodporuca.
Ali gratulujem. Dufam ze dosiahnes tu vaho po akej tuzis. Drzm palce. Ako bolo v saune?

alena22
1. feb 2008

ahojte no v saune sme nakoniec neboli lebo sestra nemohla a sama som nesla tak sme sa dohodli na sobotu ale neviem ci sa jej bude chciet ist tak snad nam to vyjde niekedy 🙂 😒 ja by som uz aj sla 😵
mandy posli do IP mail poslem ti tu 90 dnovku 😉

cezetko
4. feb 2008

Ahojtde. akosi to tu utichlo. Ali s muzom sme diskutovali ohladne saunovania. Asi by som to riskla a sla by som sa vysaunit. Idete zajtra do centra? Vonku je dnes hodne skaredo, hlavne ten vietor, takze my dnes stvrdneme doma. ☹

alena22
4. feb 2008

ahoj cezetko my nejdeme maly je chory zasa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
a vraj je tam aj ta beseda so sulekom nie akurat o desiatej neviem presne ci tento utorok 😕
ale nejdemem my maly sopli a auz aj kasle ☹ 😖 😒 😠 🙄

alena22
4. feb 2008

cezetko no asi zajtra alebo vo stvrtok pojdeme mozes sa pridat 😉 😉 😉
mne by to dost uz aj bodlo 😵

cezetko
4. feb 2008

Musim sa dohodnut s muzom, ako bude moct z prace a dam vediet. Vy idete do Fit Pitu alebo do starej?
Inak Leo dost kycha a obcas zakasle. Neviem ci len na mna skusa alebo prechladol. Ako Adka liecis?

alena22
5. feb 2008

cezetko jasne dohodnite sa a cinkni my chceme ist do fit pitu mame v plane dnes uvidim segra mi ma este volat 😉

cezetko
6. feb 2008

My sme sa s muzom nedohodli bo mal vela roboty v praci a prisiel az o pol siedmej. Vy ste boli v saune? ak hej dufam ze ste si dobre oddychli.

alena22
6. feb 2008

cezetko neboli sme 😠 😒 ☹
sestra mi volala ze nie a dnes ideme zasa cvicit tak snad uz vo stvrtok pojdeme uz mam nervy sa tam nevieme dostat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre