Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
14. feb 2008

cezetko klobuk dolu pred tebou ze dalsie babetko akurat som pisala na majovkach ze vas obdivujem 🙂
mozno keby som ja nemala take problemy skusam aj ja uz druhe ale bohuzila u mna to bolo inak a ja si uz druhe teda nezelam 😅
ale tebe drzim palceky nech sa vam coskoro podari a nech je to zas pre zmenu krasne dievcatko 😀 lebo co by si len na chlapov prala varila zehlila by si sa zrobila

cezetko
14. feb 2008

Dakujem! Ale snad sa to nepodari hned 😉 Vsak uvidime.

alena22
14. feb 2008

neni za co no mandy svadba ty babo a co ja a radka pojdeme vam za druzicky a krstne 😀

alena22
14. feb 2008

jaj ja by som tak sla dnes do sauny a nemam s kym ☹ ☹ ☹

mandy20
14. feb 2008

Ahojte kocky 😉
jeeej, miri, tak vam siilno drzim palcek aby sa vam zadarilo 😵 , ja som teraz naordinovala len trenovanie na mimco, lebo nechcem byt na vlastnej svadbe s velkym bruskom, dusanovi sa to moc nepaci, on nechce prestat a najhorsie na tom je ze ja to teraz nemam ako ovplyvnit , lebo tabletky neberiem a inu ochranu nepouzivame 😀 a mam tusaka ze vzdy volaco vo mne skonci 😀 😀
ali, keby som bola v senici, isla by som, pockaj ale od leta vam tam aj na nervy pojdem 😀 aj cvicit budem chodit
kocky, dufam ze sa pridete pozriet na svadbu ak nebudete niekde dovolenkovat, radi vas tam uvidime 😉

mandy20
14. feb 2008

zabudla som dodat, ze oslava bude v senici v jednote, nebudete mat daleko 😀 a krasneho Valentina vsetkym, milujte sa a mnozte sa 😀 , my ho s dusanom neoslavujeme, asi len niekde vybehneme na veceru 🙂

alena22
14. feb 2008

mandy no jasne ze sa prideme pozriet aka budes nevesta nahodime fesakov adka a lea a prideme potriast pravicou 😉
a na kolacky 😀 😀 😝 😀
my tiez moc neslavime ako darceky sme si dali take drobnosti ja som mu to srdce fidorka co bolo s listkom peknym ako valentinkou a muz mi kupil mandle,kesu,susene slivky,bananove cipsiky a este taky mix suseneho ovocia lebo teraz pri dietet sladke nemozem tak bol originalny 😀
joj mandy parada lebo do sauny nemam s kym chodit a to som muzovi uz hlasila ze na narodky chcem pernamentku do sauny 😀

cezetko
14. feb 2008

Ali ja by som sla do sauny. Pockaj muzikovi na buduci tyzden dam Lea na varovanie a pojdem s tebou. Mna sa nezbavis ohladne saunovania 😀
To si Mandy pis ze na svadbu ti dojdeme zapriat!!!!!!

bobd
16. feb 2008

babukly, sory ze sa "vtieram" 😀 ale ake mate pocasie v senici, prip. skalici? taku mam chut vyrazit do brna 😝 ale u nas snezi 😠 a neviem ake su cesty od nas... 😖

alena22
16. feb 2008

jaj cezetko tak ma mrzi ze som dnes nemohla ist ☹ vies jak mi buchalo srdce ze pojdem konecne mam s kym a toto joj niektorych ludi by som zabila alebo pri najlepsom vymzala z mojho zivota 😠
ale tak sna nabuduce aj si daco zistila ako to teraz je so starou saunou 🙂

cezetko
16. feb 2008

Ali. Sauna je normalne otvorena. zeny su v utorok,stvrtok a sobotu. Bolo skvele. Super som si oddychla. Skoda ze si nemohla. Zistila som aj o saunovani deti nejake vecicky. V saune je o tom cely clanok. Ak tam pojdeme nabuduce spolu pekne si to uzijeme neboj.

alena22
17. feb 2008

cezetko super ale oni teda staru saunu este neprerabaju? 😕
veru uz sa enecham takto obalamutit a pojdem aj cez mrtvole 😀
a kolko tam bolo ludi a popis nejake info o tom ako je to o sauneni deticiek aj tak v skratke alebo ak sa ti nechce zajtra mi to povies v stonozke 😵

alena22
18. feb 2008

no vies co som premyslala cezetko a v ramci chudnutia asi pojdem aj do suchej ved na chvilku vzdy a potom von a zasa tak lebo teda vo fit pite mne najviac ta parna vyhovovala 😉 ale zas sla by som aj tam alebo by si mohla ty ist do fit pitu so mnou 😉
dnes bolo celkom fajn v klube nie myslim v stonozke nebolo vela deti ako predtym 😎

cezetko
18. feb 2008

Mozme sa aj tak dohodnut. Ja rada chodim do sauny hlavne ked je klud. Ked som bola vo Fit Pite par krat tak tam boli "panicky" ktore sa rozpravali na celu saunu, vsade boli roztahane s vecami a proste robili dusno. V starej saune je vecsi klud. Aspon vzdy bol. Ale kludne mozme ist aj do Fit Pitu.Mne je to v podstate jedno.
V klube bolo fajn. Niekedy by sme sa mohli dohodnut aj na poobedie. Leo mi nechcel teraz zaspat ani za svet uspavali sme sa skoro dve hodiny.

alena22
18. feb 2008

boze chuda si si dala teda s upsavanim 😉
moj spal celu cestu domov a potom az vecer a ani za nic ho prebrat ale kym som dosla z cvicenia uz hajal napapkany tak som mala klidek 😀
no my asi pojdeme v nedelu az prec gratulovat cize ak by si sla v sobotu by sme mohli skocit do sauny trebars fit pit a potom zas niekedy do plavarne lebo mne ozaj sa viacej ta parna pacila 😅
ale zas aby som chudla vydrzim aj tu suchu 😉 😀 😎

mandy20
19. feb 2008

Ahojte kocky 😉 co mate nove? nedali by sme stretko? ak by ste mali chut a bolo by vonku prijatelne pocasie, zajtra budem v senici, tak by sme mohli doobeda, ak nie, nevadi, ak hej budem velmi potesena 😵

cezetko
19. feb 2008

My mame sice zajtra poobede poradnu, ale ked bude pekne na chvilku mozme skocit von. My v kociku nespime tak mozeme byt vonku skutocne len chvilku, inak velmi vymyslame.
Ali uvidim ako sa dohodnem s muzikom, teda ako pride zo skoly a potom mozme skocit do sauny.

alena22
19. feb 2008

ahoj mandy no zajtra by to slo ja prave sledujem ze som mala byt dnes o 10:30 s malym na ockovani ale aj tak ho nemozu ockovat ved sme boli chori takze aj dobre ze som zabudla skocim zajtra aj ja na poradnu asi len 😅 lebo tu sme nemali ani nepamätam 😀
dame stretko na poliklinike 😀
my moc von nechodime ale na chvilku by som sla sa prejst chcela som aj dnes ale nejak nestiham do obeda varit pratat stihat pc 😀 a maleho potom idem na nechty a hned z nechtov ak pojde segra do sauny no des 😅 nahanacka ale tak zas aspon mam postarne o program 😀 😎

cezetko
20. feb 2008

Ali ty si riadne vytazena. Este ze je Adko tak poslusny. Nas Leo chvilku neobsedi. vsak si to dnes videla. Doma musim vymyslat stale nieci nove inak sa nudi 😒

alena22
20. feb 2008

cezetko no snazim sa nejak sa zapajat nejake konicky ako to cvicenie a sauna a straaaaasne by som chcela zacat chodit do solarka 😀 lebo ja som taka bledula 🙂
my sme prisli ku nam este som zlanarila mandy na kafe o 11.15 tusim som bleskovo varila muzik musel troska cakat ale o pol uz papal a krasen to stihol 😀 myslim o pol jednej az papal 😅 ale vsak ma obednajsiu do jednej tak co a este aj kavu si dal 😎
adik mal opatrovatelku mandy ho pekne nakrmila taj jej otvaral ustocka 😀
dnes mu na obed dam tu slivkovu s piskotikom som zvedava co na to ci budu flaky snad nie 😉

radoslava
autor
20. feb 2008

Cauko cauko
Ali hladuješ
lebo ja ano 😀

mandy20
21. feb 2008

Ahojte, tak ja som este ostala v senici, idem dnes domov, lebo vcera sme sa v skalici dost zdrzali a bus som nestihla 😀 , objavila som v skalici bohovsky obchod s kocikmi, fakt nadherne 😵 musim skonstatovat ze co sa tyka vyberu lepsii ako v maxi
No veru Adko kraaasne papkal, myslim ze nam to islo pekne od ruky 😀 tak zelam vam krasny dnik 😉

cezetko
21. feb 2008

To je super ze ste sa tak zabavili. U nas to nie je take jednoduche, ved ste videli.
Ali ako Adkovi chutili slivky?
Ali obdivujem ta ako to vsetko zvladas. Dieta plus cvicenie, saunovanie, domacnost a tak. Ja som sa este nedokazala poriadne od Lea odputat a hlavne nema ho kto varovat. Muzik je dokonale vytazeny a moji rodicia nemaju tiez vzdy cas. Ali dufam ze sa niekedy dohodneme na navsteve. Zeby ste s Adkom prisli k nam a my potom k vam alebo opacne 😉 Nech si chlapi zvykaju na kolektiv.

cezetko
21. feb 2008

Radka zacala si dietovat? A co kojenie? Aku dietu drzis?

alena22
21. feb 2008

mandy super tak vidis budes to tu mat pod nosom ked uz budes oficialna senicanka a mozes sa kochat kocikami a samozrejme mozno uz coskoror jeden aj kupis 😉

cezetko jasne niekedy by sme mohli prist dnes mala prist ku mne jedna kamaratka jej mala ma uz vyse roka ked nie uz aj dva ani neviem dlho sme sa nevideli ale neprisla nieco jej do toho prislo snad nabuduce dofci 😅
Nemas na mne co obdivovat ja to vsetko stiham hlavne preto ze moj muzik ma iny pracovny cas a straaaaaaaasne vela mi pomaha keby som ja bola na vsetko sama neviem ci by si som takto pobehovala a navyse aj dietovala 😅 lebo uz len to varenie zaberie vela casu ☹ hlavne ked kazdemu sa ine vari 😖 ale zas keby moj muzik jedol to co ja a schudol by neviem ci by som ho nasla 😀
ja si neviem predstavit ako dam maleho do klubu ako do prace sa uz aj tesim ale neviem ci bude horsie zvladat on ze bude v klube bez mamicky alebo ja ze kde je moj synacik ☹
uz len ked si to predstavim mam taky blby pocit ale zas raz to musi prist nie?nemozem ho mat stale pri sukni, tak si toto leto budeme pekne zvykat najprv bude v klube so mnou potom na chvilku sam a dlhsie a dlhsie a az tam zvladne byt cely cas.myslim ze v lete schudnem daco zas z toho stresu 😀 😀 😀

radka ako sa ti dari sem tam ta precitam v 90-dnovke ale nemam moc casu na citanie tak ani neviem ake mas upsechy ja som tesne pred - sedmickou 😀 😵 😵 mozno ze po dnesnej saune uz bude zas aj viacej dolu

alena22
21. feb 2008

jej este som sa zabudla pochvalit dnes mi prisli vecicky z UK z nextiku boze nadherne su som sa vytesovala 😵 😵 a si predstavte ze len v utorok mi to ta zuzulka poslala a uz dnes su tu este rychlejsie ako posta na sk 😀

cezetko
21. feb 2008

To je super. tak Adko bude kockos. budes musiet od neho odhanat vsetky baby 😉

radoslava
autor
21. feb 2008

Jej Ali super tesim sa
Inak ja som tiez malej objednala nieco z Irska kuk albumček ak chcete

cezetko
21. feb 2008

Pekne paradite deturence. My nic neobjednavame, bo mame dost veciciek, co nam kamarati deli po detoch 😒

radoslava
autor
21. feb 2008

Aj my mame niečo po sesternici ale to mame tak na doma , takze my dost kupujeme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre