Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

sylverka
8. júl 2008

😉 🙂

saxana2
8. júl 2008

sylverka kedy budes na hojdackach? ja tak cca okolo polstvrtej...

alena22
8. júl 2008

jaj sa mate aj ja chcem ist na hojdacky 😒
pockajte az vyzdravieme 😵

saxana2
8. júl 2008

to vies Ali ze ta pockame....ale niekde s malymi chodit zatial musime 🙂

alena22
8. júl 2008

saxana vsak to bola taka vyhrazka ze no pockaje az vyzdravieme a budeme aj my chodit nie ze cakajte so stretnutiami kym my pojdeme 😉
my sme s adkom asi po pol hodine tancovania na kolo kolo mlynske zacali kreslit omalovavanky a teraz adko preklada farbicky z jedneho miesta na druhe strasne ho to bavi a mna bude potom bavit umyvat cmaranice z podlahy a stolika 😀

saxana2
8. júl 2008

Ja som to pochopila Ali, tiez som iba srandovala🙂
nakoniec sme sa aj tak so sylverkou nestretli, nemohla v tom case co ja...na hojdackach sme boli vyse hodinua bolo fajn...Jee omalovanku a ceruzky to u nas malo uspech len ako hryzatka na zuby takze vsetky ceruzky su ohryzene a nepise ani jedna🙂a omalovanky sa pekne trhaju🙂

alena22
8. júl 2008

no my sme si nakoniec pocarbali troska aj po stole a nakoniec sme povystrihovali z omalovavanky zvieratka a nalepili si ich v detskej na skrinky 😀 taku mal adko radost ked sme to tam dali akurat ze aj kravicka a vsetko je hav nic neni muu buu meee beee vsetko je hav alebo ked ma naladu aj mnau 😵
s cezetkou ste sa este nestretli ona casto chodi k lacovi na ihrisk s malym leom 😉

sylverka
8. júl 2008

ahojte bambulky je mi to moc luto saxanka že som tam neprišla bola som na dvore so sabkou zastav sa tam niekedy malinká tam može behať ostošest je to od cesty taký oranžový dom teraz ho zateplovali vieš kde bývam ja tak na druhej strane cesty oproti taký výškovo malý ale dlhý teraz nanovo zateplený tak tam je zvnútra dvor a je tam fajn alenka už sa nesmierne teším že sa stretneme všetky tri pôjdeme na kavičku ako dámy a malinky nech sa hrajú tam za poštou som videla niaky barik a vonku sa da sedieť a sú tam aj niake stoliky či hojdačky alebo niečo také na tej terase kde sa sedi vymislela som aj program na daždivé počasie možeme sa vybrať na plaváren len sa musime lepšie zorganizovať teda ak budete mať chuť ja sa práve farbim lebo nemam kedy k holičovi skočiť a chcela by som si zacvičiť ale uvidim už mam toho aj tak dosť to som dnes popísala aspoň máte čo čitat ahojte 🙂

cezetko
8. júl 2008

Ahojte. My sme dnes boli u mojich rodicov, brat mal oslavu narodenin tak sme neboli na ihrisku. My k Lacovi chodime skoro kazdy den ak je pekne.

alena22
8. júl 2008

sylverka lepsi barik pre deti je na kolonke fit pit tam je aj domcek plastovy auticka a plno hraciek 😵 a nemaju tam krpci kama zdrhnut 😀 ale mozme aj do oka ist to je to za postou len tam neni moc dobra kava to uz skorej slon ale zas to je pri ceste 😒
joj ty cvicis ja som skusala rozne diety aj cvicenie aj na spinning som chodila a nejak to nefunguje skratka stitna ma nepusti co to som vyformovala ale zaklad tukovy ostal cize som maximalne nespokojna zakomplexovana matka 😅 tak sa ma potom nezlaknite ked sa stretneme 😝
zajtra ideme rano na kontrolu som zvedava ale adko vyzera ze sa ma lepsie aj sopliky nam ustupuju 😵

cezetko
8. júl 2008

Teda vy tu doahadujete stretka a s nami sa nerata? 😠

alena22
8. júl 2008

jak nerata cezetko citaj dozadu tam som pisala ze zoberiem mamicky co ja poznam a nejsu na nete lebo ti nesiel neblazni 😉

alena22
8. júl 2008

inak ako leo uz beha aj po vonku sam?
ja som bola dnes na skok pod domom svokra tam bola a adko aj vonku tazky frajer isiel k autam lizat svetla 😀

alena22
8. júl 2008

akurat ze obiehali aj o setrenkou simonkou staru skodovku nie aby nejaky jeep si nasli musim mu vycibrit vkus chlapcekovi aby vedel co sa v dnesnej dobe "nosi" 😎

cezetko
8. júl 2008

Tak dobre. Dakujem ze si na nas nezabudla. Nam idu ocne zuby. Je to des. Nechceme papat, stale placeme a navyse mam zabu v pusinke. Minuly tyzden sme boli na neurologii. Konecne bola lekarka spokojna s tonusom tak mame prist na kontrolu az v decembri. Nas Leonardik zo zaciatku reval ako besny a potom sa osmelil a ukazal ze vie chodit a podobne vecicky. Doktorka bola velmi spokojna a konstatovala ze sme velmi sikovni

cezetko
8. júl 2008

Leo beha uplne vsade. U nasich aj po schodoch ide sam a ja mam hrozu v ociach. Leo ma u nasich velku zabavu hlavne garaz, kde sa opravuju auta. Vzdy prideme ako prasiatka, bo on opravuje s ujom a dedom.

cezetko
8. júl 2008

Na dnes sa lucim. Idem sa venovat manzelovi. 😉 Majte sa pekne a ak bude nejake to stretnutie ozvite sa!

alena22
8. júl 2008

no po schodoch mi ideme po skoro styroch ma divnu metodu to ho naucila kamoska baruska 😀
len sa venuj ked je stale prec treba ho troska "prisadnut" 😀

saxana2
8. júl 2008

Ahojte babenky,
to sa nam to tu pekne rozkecalo sa mi to paci 😉 Sylverka to je v pohode ze sa ti nedalo dojst, stava sa ze deticky nam program preorganizuju hned🙂na to ihrisko sa urcite prideme pozriet mozno aj zajtra, nakoniec slubovana navsteva nepride☹takze budeme mat cas...Ja som inac velmi prekvapena z toho kolko je tu ihrisk a slusne vybavenych som to necakala....Niekto tu mysli na deticky a to je fajn 🙂 Sadnut si ako damy to si dobre napisala 🙂to mi fakt chyba niekde iba tak posediet a pokecat....tak dufam ze sa coskoro vsetky stretneme a pokecame na zivo, cezetko samozrejme ratame aj s tebou🙂
ta plavaren je dobry napad ja som tam chcela s malou chodit na plavanie ako kurz ale povedali mi ze az od septembra oktobra.
tak tiez sa uz idem venovat muzickovi aby nefrflal ze tu furt vysedavam

alena22
8. júl 2008

my sme donedavna behali s cetkou kazdy den takmer na pizzu a a kavu ale ja uz zaucam adka spat raz denne a muz chce mat navarene stale tak nestiham do obeda vobec a po obede sme behali na bicykli to sa nam pacilo tak sme o prerusili to vysedavanie 😅

sylverka
8. júl 2008

ahojte alenka len tak cvičim pilates lebo som akosi stlstla a zlaknuť prečo ved sme maminy tak čo to sa mi lahko povie najhoršie je že ked nabehnem do mabelu obchodu tak tam maju všetko len v 36 a to ma ide roztrhnuť aj ja chcem mať taku veľkosť neboj sa aj ja som zakomplexovana hlavne v tom obchode to je sila a ked vydim na kupku niake 16 pekne opalene nuž no ☹

saxana2
9. júl 2008

ahojte babneky,
vy tu riesite ake ste tlste a podobne a ja by som zas chcela pribrat hlavne tam hore ☹ prsia po porode a kojeni skoro ziadne, tenke ruky ako slamky...esteze ritka mi nejaka ostala 🙂 Nikdy nebudeme zo sebou spokojne a porovnavat sa zo 16-kami to uz fakt nema vyznam🙂vsak aj oni raz budu maminy 😀
Myslim si ze je jedno ci sme stihle alebo plnostihlesie hlavne je aby sme boli ciste, uparvene a usmiate🙂

alena22
9. júl 2008

ahojte dnes sme boli u dokiny a sme ok ani jeden piskot nemal nic a to ho pocuvaal dlho a precizne uz len sopliky ma teplotky ziadne a mame prvu stolickuuuuuuuuu 😵
tak to je jasne ze zubky to sputili 😒 cize co stolicka asi mam ratat nejake sople ☹
hned od dokiny sme sa sli pohrat barbarke malej ta mu poukazovala hracky a potom sme sli do tsca a za krstnou do bille a potom som vyfnukavala kto mi tasky vynesie z auta 😀 😀 😀 ale zvladli sme to isla som jak ovesany stromcek a to som si sla len pre kavu ze akciovu 😅 no a adko ma nove auticko novu kosielku od krstnej klobucik a farbicky ze ked uz malujeme 😵
takze mozme dohodnut u daco len neviem zas ja ako zajtra mam mi prist tatik z ciech ale nejako sa mu neviem dovolat ze kedy aby som sa nedohodla a potom nesla takze az vecer snad budem vediet co a ako

sylverka
9. júl 2008

ahojte kde ste saxi prosim ta ako sa vola tvoj manžel napis ip a dufam že sme ta dnes moc neotrávili

sylverka
9. júl 2008

no dala som si novu fotku a neni tam nic vidieť inač to je zamok v Ledniciach tak aspon ten je vidieť papa ked ste tu neni

saxana2
9. júl 2008

preco by ste ma mali otravit? 🙂 som sa uz radsej ponahlala domov lebo som videla na malej ze je mrzuta a hladna a bola aj cela precurkana...takze radsej skor ako potom by mi mala plakat celu cestou domov...
Vy ste sa este tulali?

sylverka
9. júl 2008

boli sme len v dm lebo trochu začalo poprchať ale ešte sme boli aj v lekárni a to bol zážitok pani pol hodinu obsluhovala jednu paničku ja som chcela len kalciovku a leukoplasty . Len tak som sa pýtala či sme ta náhodou neotrávili ja som totiž to nie moc zábavný človek neviem asi už starnem pred dvoma týždnami som bola so segrou na diskotéke tu v Senici lebo otravovala a išli sme okolo jedenástej a ja som zistila že už sa vôbec neviem baviť no katastrófa 😠

sylverka
9. júl 2008

ozaj manžel mi povedal že zajtra má byt teplo no neviem ja totiž to nikdy nesledujem predpoved ak by bolo pôjdete sa kúpať

cezetko
9. júl 2008

Ahojte! Nebol niekto z vas dnes na ihrisku u laca okolo tretej?
Alenka a Adko su ok, tak mozme dohodnut stretko!!!
Ale dnes som stretla Sasku, teda Mandy

sylverka
9. júl 2008

nie my sme boli na ihrisku neviem ako sa vola je to oplotené a je tam modrý hroch

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre