Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
15. júl 2008

mamartinka no ja chodim az tam lebo ja som total stresmenka co sa zubara tyka a strasne sa bojim a toto mojej sestry svokra ma znameho a to mas hned taky iny pristup od lekara ked je to poznamosti mne je jedno kolko zaplatim len nech to je take "ludske" 😅 ja sa strasne bojim uz tyzden pred tym nez tam idem 🙄 teraz uz mam hnacku a potim sa jak blazon leb viem ze o chvilku uz ideme a po ceste tie muky joj des 😒

sylverka da sa objendta aj na ine dni a nemusi kazdy den ja som chodila raz za tyzden to vobec neni tak ako je tam pisane 😉
ja sa isto budem objednavat ale teraz mam ine starosti -zubara ☹

inak dnes nam prisiel tolko ocakavany darcek za to ze co som si objednala vyzivky dlho meskali s dodanim a tak som tam volala sa mi omluvali a slubili darcek a dnes dorazil adkovi podbradnicek sassy takyto pekny len s tigrikami 😵 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=319866

saxana2
15. júl 2008

Sylvi a ides teda dnes skusit tu hodinu o 17.15 pre zaciatocnikov?

sylverka
15. júl 2008

janka neviem lebo sa mi neozvali a asi aj ja budem chodiť raz do týždna babenky zajtra je streda stretko plati ak akno mozme sa stretnut o štvrtej v oku aj za nepriazniveho počasia ovšem ak nebude burka alebo sneženie

saxana2
15. júl 2008

...mozno ludia este nevedia ze funguju tak je malo zaujemcov hmm....ak sa mi to podari zariadit ja by som isla ten buduci utorok....
Ja zo zajtrajskom tak nejak pocitam mozeme kludne aj skor cca o 15.30? najprv hojdacky a potom presun do toho Oka, vynadrite sa babenky 🙂

saxana2
15. júl 2008

inac skusame stale malu ucit na nocnik,zatial bezuspesne☹nie je miesto v byte kde by sa este nevycikala 🙂 len do toho nocnika akosi nevie trafit 🙂 to bude este zabava....

sylverka
15. júl 2008

my sme ju tam posadili a ked sa len tak čitali jeje a ona sa tam zabavila a aj vycikala a potom sme spravili jejejej a ona taka štastna tak sa na to niak naučila ale najlepšie sa to trenuje vonku len ked je stale daždivo tak toho moc nenetrénujete zajtra ok ja by som mohla dúfam že aj budem môcť 😀

saxana2
15. júl 2008

no ja chcem nech vie najprv do nocnicku...neodvazim sa ju este zobrat von bez plienocky....ona mi dava vedet ze kaka ale to uz je neskoro to uz je v nohaviciach...

alena22
15. júl 2008

ahojte tak zubara mam uspesne zvladnuteho a aj adko odber krvicky jediny komu bolo zle bol tatik ked drzal adka pocas odberu 😵
my zajtra mozme ist zatial nic nemame 🙂
joj no adko ked ho posadim reve ajk tur co to je za cudo pritom uz vedel pekne aj kakat do nocnika a nechce uz 😒
ale ved ma casu este nato 😅

saxana2
15. júl 2008

Ali on ma na to este fakt cas az tak okolo 18 mesiacov-2 rokov to ma zacat vyznam skusat...

alena22
15. júl 2008

tak zajtra ako bude nejake stretko? 😕

saxana2
15. júl 2008

dufam ze ano....tak zajtra o 16.00 u toho hrocha ako minule a odtial sa presunieme do Oka?potvrdte ucast 🙂

mamartinka
15. júl 2008

baby neviete mi poradit ci sa u vas v senici neda zohnat niekde alchemilkovy caj alebo pakost smradlavy caj tiez.ten pakost ze sa da malo zohnat.dakujem.

saxana2
15. júl 2008

mamartinka neporadim ja ti neporadim som v Senici iba mesiac takze nemam to tu este preskumane ale baby urcite budu vediet mne vzdy poradia🙂

cezetko
15. júl 2008

Mamartinka myslim ze by si to mohla zohnat v lekarni. Myslim ze som alchemilkovy caj mala z lekarne.
Zajtra urcite ratame so stretnutim. Uz sa tesime! Dufam ze nam bude priat pocasie!!!
My chodime na zachodik. Sice sa nepyta maly ale kakame tak vzdy a cika tam skoro vzdy ked ho tam posadim. Inak lekarka mi povedala ze s pytanim na nocnik treba cakat pokym dieta na to samo nepride. Vraj dieta k tomu musi dospiet. Neviem ako to je. Kazde dietatko je ine 😉

cezetko
15. júl 2008

Ali gratulujem k zvladnutiu zubara. Dufam ze tam tak skoro nemusis ist znova.

cezetko
15. júl 2008

My mozme ist na stretko aj skorej. Maly sa budi pred tretou skoro vzdy takze my mozme aj skor. Dufam ze nebude konecne prsat

saxana2
15. júl 2008

ja by som mohla tiez skor al eneviem ako budem zjatra stihat musime ist este pred stretkom k babke takze cca medzi 15.30 -16.00 mozem byt na ihrisku...

cezetko
15. júl 2008

ok.budeme sa tesit!

alena22
15. júl 2008

no my ako kedy vstavame minule som ho budila o pol stvrtej leb adko v pohode do jednej beha od rana uz vie ze sa haja len raz za den 🙂
no uz idem iba na dentalnu hygienu cezetko cize uz nemam kaze ani nic 😵 😵 😵
tak zajtra u hrosika 🙂

saxana2
15. júl 2008

aj my sa tesime a dufam ze pocasie bude aspon take ako dnes 🙂

alena22
15. júl 2008

pride aj mandy bude v senici a ak nic nebudu mat na vybavovanie ohladom svadby tak pride 😉

alena22
15. júl 2008

joj zny vo stvrtok ideme k hanke do jablonice zasa jupii sa tesime a adko isto ked mu poviem inak dnes ukazoval aj on zubky sestricke a krasne ukazal vsetkych 10 vobec sa nebal 😵

cezetko
15. júl 2008

Tak to ma tesi, ze uz to bude len brnkacka s tymi zubkami.
my musime spat este dvakrat denne. Leo stava okolo siestej a nevydrzal by tak dlho hore. Inak som uz rozmyslala ze skusime len raz denne spat ale este som sa neodhodlala. On spinka len pol hodinky ak je velmi unaveny. ak ide spat v norme tak spinka aj hodinu a pol. Neviem ako sa odhodlat dat ho spat len raz.

alena22
15. júl 2008

no podla mna ak to nepotrebujes ako my koli skolke tak ho nechaj nech si sam adkovi to staci a spi lepsie kd len raz denne 🙂

cezetko
15. júl 2008

Adko je pasak. Leo nechce ani mne ukazat zubky ☹ Tak sa nase stretko rozrastie o Mandy, to bude fajn.

cezetko
15. júl 2008

Adko je sikulka. Na sanatorium bude skvele pripraveny. Som zvedava ako sa bude zaucat. Dufam ze potom budes informovat aby sme sa od vas naucili co a ako, ved ste starsi 😉

alena22
15. júl 2008

ani nam doma neukaze ale ale tam ukazal potovora 😀

cezetko
15. júl 2008

vie co sa patri u zubara 😉

alena22
15. júl 2008

no to som zvedava saam ako to bude v sanatorku 🙂
dnes mu brali na imunologii 4 ampulky krvicky ☹ chudacik ani moc nereval iba tak decentne 😅
som zvedava na vysledky akurat ze nam nikto nepovedal kedy budu tak tam zajtra musim volat 😝

saxana2
15. júl 2008

No Krsitinke som jeden spanok postupne upravila ja...cezetko ona tiez vstava o siestej a chodime spinkat o 11.00-11.30 hod a spi hodinu a pol az dve ale to malokedy, tiez by nevydrzala byt do jednej hore...treba to upravit podla toho kedy najcastejsie rano vstava....keby som to nechala na nu tak este dodnes spava 2 krat denne a vecer ju o desiatej nedostanem do postele🙂nieco treba nechat na nich ale s niecim im treba trosku pomoct.Ked zacala spavat raz denne tak sa jej upravil aj nocny spanok bol kludnejsi a pre nu urcite kvalitnejsi...
Ale kazde dietatko je ine to vieme a ty sama musis vycitit kedy je ten cas mu s touto zmenou pomoct...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre