Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

saxana2
15. júl 2008

Ali a kde je to sanatorium? to je iba pre deticky co maju nejake zdravotne problemy?Budes tam aj ty s nim zo zaciatku?...viem ze sa tomu hovori adaptacny program ked chces aby to malo taky postupny priebeh najprv ty s dietatom v jaslach alebo skolke a potom uz bez teba....

cezetko
15. júl 2008

Ved seniki lekari.Mamina endokrynologicka ziadal aby som si po porode dala skontrolovat stitnu zlazu, lebo mohli nastat zmeny. Ja som tam isla jak tapa. cakala som tam hodinu a doktorka povedala ze je kontrola zbytocna. No des

alena22
15. júl 2008

saxana to je tak ze sanatorko su deti co su casto chore a moze tam byt ked neberie atb tak ho tam mas aj ked iba soplikuje a tak cize toto je pre nas super 🙂
adko bol toti po narodeni 5 dni na ventilatore v inkubatore a domov sme si ho priniesli z trencina az ako skoro mesacneho ☹ a nejak ked ma sopliky stale mu to schadza na priedusky ☹
hej hej ako pises prve prideme spolu na hodinku pohrame sa a postupne dlhsie a potom aj sam bude nejaky cas a pridem skorej nastastie su v praci ustretovi a pockaju tie dva tyzdne v septembri co sa bude zaucat 😵
len neviem pre koho to bude väcsia rana ci pre adka ci pre mna 😅
on aj dnes isiel v bille prec prve s mojou sestrou a ta ho dala jej svagrinej a tak tam koloval vozil sa s jednou tetou predavackou na pase pre tovar a vobec nas nezhanal skratka sa zabaval 😀

alena22
15. júl 2008

joj cezetko ja senicku endokrinologiu radwej nekomntujem vies ako som ja mohla dopadnut 😠

alena22
15. júl 2008

teraz som sice tucna ale "relativne " zdrava 🙂

cezetko
15. júl 2008

To mas pravdu. Neviem preco su tu na okoli len taki o nicom doktori, cest vynimkam

alena22
15. júl 2008

ja viem preco lebo ti najlepsi su v blave a v zahranici poväcsinou teda 😖
tam mau ine platy tu je len odpad ale fakt ze su tu aj vynimky 😵 lae velmi malo 😔

cezetko
15. júl 2008

To mas pravdu

saxana2
15. júl 2008

Ali tak to je super ze vobec v okoli existuje take sanatorium..tu pracu ti tak trosku zavidim mala som obdobie ked som chcela uz ist do prace ale teraz sa mi zas nejak nechce 😉 to obdobie okolo tych 2 rokov je strasne super baby 🙂 fakt...kazde obdobie bolo niecim krasne ale toto je aspon pre mna to naj...vychutnavam si ho, z malej sa stava "partacka",zacina rozpravat,vtipkovat s nami,rozpravat sa s babikami a hrackami🙂davat najavo lasku objatiami, bozkami sama od seba,vela veci uz chape no proste je s nou velka sranda..uzivam si to a preto sa mi nejako ani nechce do prace teraz.....ine by to bolo keby som musela ist pracovat ale zatial muzicek to taha za nas oboch tak uvidim dokedy ho to bude bavit 😉

cezetko
15. júl 2008

Ja sa na dnes lucim. Prajem vam peknu a kludnu noc. Tesim sa na zajtra!!! Prajem pekne sny

sylverka
15. júl 2008

no čaute vy ste sa rozkecali zajtra nám to dufam že vyjde objednala som sa tel na štvrtok na spinning ak sa niekto pripoji budem happy 😎

saxana2
15. júl 2008

dlhe roky som zila v blave a ten odpad sa babneky najde aj tam a mozno by ste sa cudovali kde vsade ☹
najlepsiu skusenost s lekarmi mam z ciech, iny pristup hlavne...

sylverka
15. júl 2008

saxi ja som plakala ked išla malinká do školky skoro mi odtrhlo sa srdce no neviem ak pôjde zachviľku alex tiež sa asi zbláznim

saxana2
15. júl 2008

no ja budem tiez rumacgat ako blazniva to viem uz teraz ☹

saxana2
15. júl 2008

ja som vo stvrtok sama bez muza takze sa urcite nepripojim ☹ ale som zvedava ako sa ti to bude pacit...

alena22
15. júl 2008

sylverka na kolku si objednana???????????????????????

sylverka
15. júl 2008

na 17 15

alena22
15. júl 2008

joj to nestiham muzik konci o 17:00 ☹
nez pride domov ale skusim ci by nemohol skorej doist a zavolam tam 😉

sylverka
15. júl 2008

no to som aj ja alenka ty maš aj ten tepový frekventor alebo si ho požičávaš ja by som ho radšej nechcela

alena22
15. júl 2008

ja to nemam ani nechcem nic ja slapem jak drak to ma ani netrapi ze take daco je 😀
tak zajtra do obeda sa muz popyta a ak bude moct zavolam tam aj aj sla by som s tebou 😀 🙂 😉 😵

sylverka
15. júl 2008

a pytali sa ta aku maš tepovu frekvenciu a stanovovali ti plan jazdy lebo oni to tam maju niak tak niečo popisane že podla tepu stanovuju plan jazdy a bude happy jani časom sa pridaš ak budš môcť neboj ovšem ked ja to bude zvládať zatiaľ sa majte zajtra sa na Vás vytešujem papa

saxana2
15. júl 2008

dobru nocku babenky tak zajtra pa

mamartinka
15. júl 2008

caute senicanky.zelam pekne snicky. 😔

alena22
16. júl 2008

sylverka to tak vobec neni slapes kolko vladzes 😀
vazne ziadny tepovy ani plan jazdy neni 😀
ja dnes nemozem ist muz nemoze odist skorej ale dajme si iny den a neskorej ja som chodievala na pol siedmu vzdy 😅 dnes na stertko ale prideme 😉

sylverka
16. júl 2008

alenka ja idem vo štvrtok nie dnes to by som všetko naraz nestihala a to som o tom plane čítala z prospektov čo maju na tej stranke

alena22
16. júl 2008

jaj no to som domotala ja ze dnes 😅 asi som pretazena 😀
no zajtra idem na cely den do jablonice tak to vobec nestiham mam tam kamaratku ona ma synceka o 10 dni starsieho od adka sme boli spolu v porodnici a absolvovali sme celu predporodnu pripravu s oteckami aj cvicenia spolu i ked mne teda bola nanic kedze maly siel cisarskym 🙄 maju rodiny domcek decka sa tam vzdy vysantia 😵 boze ja chcem ist na dom a nie trcat v cinzaku 😠

sylverka
16. júl 2008

no caute kde ste kupete malých alexik už je okupkaný aj napapaný ešte sabinečku ta už je napapanáa dúfam že si zacivčim v pohodičke niektore stredy by sme mohli isť aj do víru mesta no čo na to poviete odpovedajte ja si Vás potom dočitam 🙂

alena22
16. júl 2008

akeho mesta myslsi senice 😀 😀 😀
ja si skorej myslim ze by sme mali dat stretko v stredu vo fit pite 😉
sylverka ty ako stojis zo saunou nemas rada mame tu parnu aj suchu aj laserovu ci aka to je 😅

saxana2
16. júl 2008

opytam sa muza kedy planuje byt buduci tyzden vecer doma 🙂 a mozeme niekam vybehnut ja by som mohla az tak okolo osmej ked mala zaspinka....myslela si niekde v klude posediet pri vinku ze?🙂
sauna je super vec chodila som pravidelne kym som neotehotnela....

saxana2
16. júl 2008

Ali som ja som za dnes to Oko bolo fakt preplnene, deticky sa tam o seba potkynali.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre