Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
2. jan 2009

tak tak , len sme chceli rychlo a zhanat robotnikov alebo svojpomocne by sme to nezvladli lebo ani jeden nemame sajnu ani nikoho v rodine kto by vedel napriklad obkladat a tak 😒
a tak v maji uz budu tri roky co tu byvame a zvykla som si na tie kachlicky 😀

stija
2. jan 2009

no ale ked ti len dali vzorovane do kapelne, to este nie je take zle. mne trocha plavaju na stene, tak neviem, ci sa mi podari si zvyknut.

stija
2. jan 2009

mozno sa casom dostaneme k tomu, ze to mozno niekto prerobi.

stija
2. jan 2009

niektore veci nam robili kamarati a pod., aj obkladat nam mal kamarat, ale akosi mu to teraz nevychadzalo casovo, tak sme si zohnali niekoho ineho. este svagrova nas presviedcala, ze je lepsie si najst niekoho cudzieho, zaplatit si to a mas pokoj, nez cez kamaratov a tak. vraj z toho vznikaju problemy, ak sa nieco nespravi dobre a tak. je to asi pravda, ze su z toho problemy, ak to zle dopadne, ale zatial tam, kde nam nieco robili kamarati problemy neboli, ale boli tam, co nam robili cudzi

alena22
2. jan 2009

no to aj ja take reci poznam ze kamos ked ti robi a je reklamacia pride k problemom ale skorej su tusim problemy ked to robi cudzi clovek a nema zaujem to opravit a este si aj pyta peniaze za to 😠
no to je teda odfusovane ked to plava na stene ale zas mozes tvrdit kazdemu ze to tak ma byt 😉

stija
2. jan 2009

tvrdit mozem, ale nic to nezmeni na mojom pohlade. ☹

alena22
2. jan 2009

☹ to je jasne

stija
2. jan 2009

to je smola, ze je adko chory, dnes sa aspon snehovy poprasok, udrzal, mohol si ho uzit. ☹

a je fakt, ze s detmi su celkom ine vianoce. mala neter ma rok a mesiec a to bolo veselo. vas je trocha starsi, tak to vnimal asi este viac. aj stromcek sa mu pacil, alebo iba darceky?

alena22
2. jan 2009

no adko si z prvu stromcek nevsimla po dni zacal z neho strhvat gule tak sme museli byt v strehu a ked prislo iste k istemu nevsimal si ani darcky lebo prave vysiel novy casak svet motoru plny obrazkov tak si sadol na gauc a cital auticka ale potom sme ho ukecali a rozbaloval tesil sa zo vsetkeho minuly rok hlavne z papiera a tasiek obsah moc nie tento rok trhal papier a zaujimal sa co je dnu a pekna sa aj pohral 😵
no najviac ma stija trapi to ze som sa tesila na tu javorinu v nedelu davne sme si s muzom neboli sadnut tak ze aj na obed a povalat sa v snehu taky vyletik celodnovy a mali sme ist s katkou a barbarkou to je adkova laska tak by bolo veselo a on jak na potvoru ostane chory 😠 ☹
asi budeme musiet ist v pondelok k dokine ☹

stija
2. jan 2009

to je fakt smola, len nech neplati to zname - ako na novy rok... alebo ho to draplo az potom?
ked vravis, ze ste si davno neboli sadnut - mas tu v senici pribuznych?

alena22
2. jan 2009

no jasne mam tu starku aj tetu svokrovcoc svagrinu a potom uz iba kamosky 🙂
my by sme si sadli na obed aj s adkom do nejakej nefajciarskej miestnosti to neni problem on strasne rad sedi a papa to my sa v klude popri nom najeme ale vecer chodievame von ale kazdy zvlast bud idem ja s niekym alebo manzel spolu nie vzdy je jeden s adkom este sa na noc nikdy nevaroval 😅
aj ked s nim by nebol problem ani v noci on haja ked ma plny pupik tak musime niekedy vyskusat ako bude reagovat.
No adko na novy rok len 2 x zakaslal a nic a v noci uz kaslal a dnes sopel a z toho sopla kasle takze tak snad to nebude pravda lebo ak ano tak ja by som sa musela cely rok valat s muzom na gauci 😀

stija
2. jan 2009

tak treba vysklusat. nechat drobca vecer povarovat a vyjst si. aj ja som tak segre varovala a oni si boli sadnut.

sylverka
2. jan 2009

ahojte babenky je mi ľuto že je adko chorý dúfam že čoskoro vyzdravie zatial sa majte

alena22
2. jan 2009

dakujem sylverka , idem si dat romantiku s muzikom ideme si nacat sampicko maly kupodivu zaspal na prvy sup tak ideme vegetit pri tv a zdokonalovat svoje tukove vankusiky 😀

saxana2
2. jan 2009

Ahojte babenky,
tiez Vam prajem vsetkym len to najlepsie do Nového roku, hlavne nech su deticky zdrave a my spokojne🙂
a tie chore nech sa co najskor uzdravia🙂

alena22
3. jan 2009

ahoj saxana ako sa mate? 🙂
Ja som bola dnes rano vencit tak fajne bolo aj ked zima ale prijemne ked je clovek naobliekany a slnko do toho no fakt skoda ze adko je cely zasopleny 😒

alena22
3. jan 2009

jej tak ja idem vypotit speky dnes do sauny jupi do fit pitu zas nejaky relax pride segra tak svagra nchame s mojim muzom doma a my si pojdeme do sauny 😀 chlapi nech varuju 😀 😵

vana
3. jan 2009

Ahojte žienky! Aj ja neskoro ale predsa želám všetko dobré v novom roku aby ste boli všetci zdravý a spokojný....
Stija neboj nič to sa časom okuká určite si zvykneš, my sme tiež prerabali komlet celý byt a tiež sa pár vecí nepodarilo a môj šikovný mužík zo strachu z firemných nepodarkou obložil kúpeľnu sám keď som bola preč, skoro som odpadla. Nie je to 100 percenté ale on bol na seba veľmi pyšný. 🙂

vana
3. jan 2009

Ali Aďka pzdravujeme a nech sa skoro uzdraví aby sme mohli ísť zase von.
Mirka v pondelok by sme sa mohli stretnúť už sme sa zase dlho nevydeli, Beki sa pýta po Leovi 🙂

alena22
3. jan 2009

ahoj vana dakujeme snad sa skoro uzdravi budem ho bravat do sauny tej parnej je tam pisane ze to je super re deti ktore mavaju casto zapaly dychacich ciest 😉
tak snad to nejako pomoze, uz som aj uvazovala ze ho necham doma aspon tri mesiace ze preusim jasle keby to slo musim si to zistit ako to je ze by som ho troska poliecila takto sauny a otuzovanie a potom zasa dala do jasli ale sa bojim ze sa mi sikne nejaka robota 😒

alena22
4. jan 2009

dobre ranko tak my sme dnes zavcasu hore adka sopliky zobudili ale v noci spal pekne 🙂
joj dnes sme sa uz mohli santit v snieziku na javorine ☹ ☹ ☹
nevymenite niektora dieta za zdravsie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alena22
5. jan 2009

baby teda tu to zasa zije ako pozeram 😅
inak nepojdete niektora do sauny s drobcami? 😵

cezetko
5. jan 2009

Ahojte. Jani mozme skocit von ak nebude velmi snezit. Ja som momentalne bez telefonu. Muz mi ho zobral do prace, takze sa mozme kontaktovat len takto ☹

cezetko
5. jan 2009

Ali pre mna je sauna momentalne neaktualna, zial. Inak uz by mala byt parna sauna i v starej saune.

alena22
5. jan 2009

ahoj no jasne ty teraz ako tehulka nemozes inak daj si to do pasu nech vieme v kolkom tt si a kedy mas vlastne termin nevychadza ti to nejako ako je aj leo? 😕

vana
5. jan 2009

Ahojte! Tak sa možno stretneme, my pôjdeme asi za hodinu Beki sa musí ešte napapat. Máme aj Darka tak ideme všetci von chcem si deti pofotiť v sniežiku malá je z neho uplne unesená, už sme boli aj doobeda behat v snehu.
Pôjdeme na našu trasu tak sneď sa uvidíme.

alena22
5. jan 2009

ahojte ja zas lietam so spom ked je maly chory teraz som sa vratila z kolonky boli sme asi hodku a pol a za chvilku ideme zas aj s nasou psacou kamoskou vidis vana fotak vezmem to neni zly napad 😉

alena22
5. jan 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=2005463&l...

kuk fotecky od tych kde je sneh to zacina 😀
adko sa predviedol ako paris hiltom 😀 😵 😀 😵

mamartinka
5. jan 2009

alci nou koment.adko je pasak

alena22
5. jan 2009

ahoj mamartinka dakujeme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre