Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

cezetko
28. jan 2009

Jani, krasny albumik si spravila. Joj tie deturence su uzasne. Aj ja som si zaspominala.
Nas tatinko nam to nestiha davat ani do pocitaca, takze fotky su stale vo fotaku 😉

vana
28. jan 2009

to ešte nieje všetko len som to celé nestihla keď beki vytuhne lepšie ešte pridám alebo zajtra to dokončím.
Boli sme na očkovaní proti kliešťom tak má nejaky nepokojný spánok ☹

vana
28. jan 2009

tak Beki sa skludnila a albumíky mám konečne hotové 😀

alena22
28. jan 2009

ahojte no idem kuk tie albumiky ja sa staram o nasho clena noveho mame morciatko krasne 😵 😵 😵

alena22
28. jan 2009

vana kraaaaaaaaaaaaaaaaasne su tie fotky fakt super 😵 😵 😵
aj svadobne aj vsetky super 😉 no ideme my do hajan majte sa dobru nocku, adko dnes odkvecol zniceny z celeho dna sme boli u babky v sobotisti potom to morciatko prislo tak ma den plny zazitkov zasa a my s nim papa 😵

mamartinka
28. jan 2009

ali dobru.to morciatko nemas v albume?

alena22
29. jan 2009

ahoj mamartinka nemam este ale dam 😵

alena22
29. jan 2009

uz je foto v albumiku 😀

vana
29. jan 2009

ahojte! ďakujem za pochvalu.
to by sa aj Beki teškala z morčiatka len neviem kolko by ostalo na žive, je úplne krásne.
A Aďko už má pekne dlhé vlásky aká brčka je z neho 😀

mandy20
29. jan 2009

Ahojteeeeee
boooze kocky, tie fotky su perfektne aj tvoje ali ajj tvoje vana 😵
my uz mame konecne tv magio a interneeeeeeet, boooze to je paradicka, uz mi z toho sibkalo, z tej malickej obrazovky na mobile 😀 a ta televizia je paraaaaaaadna 🙂
ali to vas inspirovala ta farma na kupu maleho morskeho prasiatka? adko s nim je uplne bohovsky 😵

mamartinka
29. jan 2009

ahojki mandy20.co je prosimta to magio a co vas to vyslo?

stija
29. jan 2009

ahojte kocky. zase chvilka, ked sem mozem aspon nakuknut.

ali krasne fotky ste narobili. a adko je na tej prvej s morcatom perfektny 🙂

vana, krasne fotky 🙂 🙂 podarili sa

stija
29. jan 2009

ahoj mandy, my sa este nepozname, ale jeden nikdy nevie 🙂 fajn, ze uz mas internet doma 😉

stija
29. jan 2009

ahoj mamartinka. Ako ide zivot? uz ste s5, alebo este na slovensku? co lekari? vsetko OK?

mamartinka
29. jan 2009

stija cauko zdravim.od pondelka noci sme uz spet v irsku zasa.lekari vsetko ok.dobre.len sa stale nechce zadarit.uz mi z toho sprepacenim sibka.a ty sa ako mas?uz mate aj mena vybrate?

alena22
29. jan 2009

ahojte, dakujem krasne za pochvalu fotiek 😵
mandy prasiatko sme uz volakedy chovali a teraz co ja viem take spontanne to bolo sa nam zapacilo klietocku sme mali tak sme sli do toho 😀
konecne mas doma net huraaaaaaaaaaaaaaa oslavujme vsetci 😎
my sme dnes neboli vonku posluchli sme tatinka ze je tam skaredo ale teda adko je zato za tri deti ked sme doma hruuuza 😅 bujny je sialene a spal az 30 minut zas po obede on nepotrebujeme spanok esteze v noci spi 12 hodin v kuse 😀 😀 😀 ja viem som narocna ale mne bodne aj po obede keby spal aspon 2 hodky 😅

mandy20
29. jan 2009

Ahoj mamartinka 😉 , magio je digitalna televizia s obrovskymi moznostami ako napríklad mozes si zastavit, posunut dopredu aj dozadu relaciu, film a aj priamy prenos, mozes si nahrat 60 hodin, mozes si pozicat film, pozerat film a sucasne sledovat iný program no proste mnoooho funkciii, vsetky ani neviem 😀 , pol roka je to za 500,-- a potom tusim za tisíc korun a mame v tom aj internet 😉
Ahoj stija, tesi ma 😉 veru mi sa este nepozname, ale mozme to napravit a stretnut sa niekedy ked budes mat cas 😉
Aliiiiiiii, pripime si na tooooooo 😀 😀

mamartinka
29. jan 2009

dakujem mandy.a to sa odkial da zaviest?inak sa mi to zda super cena.musi k tomu byt aj satelit,ci to ide digitalne.ja sa len tak pitam.

mandy20
29. jan 2009

mamartinka, satelit nepotrebujes, iba kable 😀
a ty si v irsku? ja tam mam kamosku, robi v delle 😉

mamartinka
29. jan 2009

ano v irsku sme z manzelom.co je to delle a kde byva?je super mat internet vsak?

alena22
29. jan 2009

mandy no musim sa objednat na dalsiu kolaudaciu k tebe 😀
od pondelka je maly v jaslickach tak mam casuuuu 😵
baby idem dat na chvilku fotku z roku 2005 konkretne vianoce 2005 tak sa na mna kuknite ako som vyzerala pre tou operaciou stitnej potom dajte vediet ze ste videli a zamazem to 😉

vana
29. jan 2009

Ahojte!
Ali to je aká zmena keby si nenapísala že si to ty veru by som nevedela, to jak ja keď si pozerám svoje svadobné fotky tiež sa nespoznávam.
Mandy gratulujem k netu aj my sme rozmýšlali že zmeníme firmu s touto kabolvkou čo máme nie sme spokojný,v máji nám končí viazanosť na net tak si to asi tiež dáme.

vana
29. jan 2009

zabudla som poďakovať za pochvali na fotky 😀

mamartinka
29. jan 2009

mandy a este tych 500 na pol roka platite mesacne?

alena22
29. jan 2009

mandy kde s a flakas kukni si tu fotku uz sakra nech to dam prec 😀
no oni mali net ale teraz na novom dome zas maju KONECNE zavedeny. 😀
vana vy co mate my mame tuto mikrovlnku co ten barak 12 poschodovy vedla ma vysielac 😉

vana
29. jan 2009

my máme teraz t-com klasika net a telku normálnu káblovku a spolu nám to vychádza tolko že si môžme aj mágio platiť.

alena22
30. jan 2009

ahojte, jaj my mame tu mikrovlnku ci co to je a platime len 300sk mesacne a je tam neobmedzeny pocet stiahnutych dat 🙂
boez neviem co sa adkovi porobilo ale noc bola priserna stale sa budil ani neplakal len sa vypytal k nam a stale sa valal bud po mne si tatkovi 😒

cezetko
30. jan 2009

Ali, teda na tej fotke, to snad niesi ani ty. Stitna je riedna potvora. 😝
Ja by som si zatial netrufla mat nejake zvieratko doma

mandy20
30. jan 2009

Ty kokso, Ali, tak to je aky rozdiel, ale tak musim povedat, ze si tam strasne chuda, taka vychrtlinka 😀 , teraz ti to sekne viacej 😉 😉

stija
30. jan 2009

ahojte vsetky.

mamartinka my sa mame fajn. drobca dava o sebe vediet a na menach sme sa uz aj dohodli, potom sme to zmenili, tak neviem, ako to nakoniec dopadne. ved uvidime. a neboj, to pride, len sa nestresuj. pride to, az to nebudete cakat. drzim palceky.

vana my byvame teraz u nasich a oni maju magio. my sme mali pred tym slovanetacky internet a neda sa to porovnat. magio je fajn, ale ten slovanetacky bol myslim lepsi. jednoznacne rychlejsi. i ked udavana rychlost je rovnaka, poznat to pri praci na nete, ze nie je. ale zase kolega mal so slovanetom problem. tak ono je to niekedy asi o tom, ako narazis.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre