Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

cezetko
13. feb 2009

Stale sa utesujem ze ked tatko dostuduje bude to lepsie

alena22
13. feb 2009

mamartinka dnes som brala stopara nejakeho pana zo sudu 😀 senicana 🙂
teda vies co miri to by ma vobec nesralo co ma nejaka byvalka mojho muza akle meno keby sa mi pacilo 😀
u nas buude na sucho valentin lebo mam mrchu 😠 ale tak sme ludia pockame nieee 😀 😀 😀
no vana ja mam doma taku na pol zenu on je strasne sikula na vela veci porobi mi opravi vyrobi pomoze 😵 skratka dobre som sa ja vydala 😵

cezetko
13. feb 2009

Ja som sa rozhodla ze mena uz neprezradzam bo mi ich niekto zasa urcite vyfukne 😉

vana
13. feb 2009

Ja už zase rozmýšlam že sa dám na krtšie na leto a nejaký melír ako vždy v lete.
Mrtinka u ná s zase dnes trochu nachumelilo ale vyšie oblasti majú daleko viac nového snehu tu to nieje až také len dosť fúka.

alena22
13. feb 2009

mati stanislav sa mi velmi paci ja mat druhe bude stanko 😵 😵 😵 a kombinacia simon stanislav sa mi tiez pozdava 😵

cezetko
13. feb 2009

Svokra i svagrova mi neustale byvalku ospevuju, aka bola chuda a pekna a tak. Lauru nam ona vyfukla lebo sa moj muz pred nou preriekol.

vana
13. feb 2009

nejako sa to to tu rozbehlo kým niečo napíšem tak je už je iná téma 😅

alena22
13. feb 2009

boze chuda to je nepodstatne clovek ma aj ine prednosti ako kosti a slachy 😀 sa kuknite na mna neeee 😵 😀 😝 😀

mamartinka
13. feb 2009

dakujem alci.no mi velmi chceme prveho chlapca.neviem preco.a to meno uz mame strasne dlho vybrate este sme boli slobodnaci 😀 no len sa treba zadarit.

cezetko
13. feb 2009

Ja som chcela mat syna JakubGabriel ale tatko mi to zrusil. Vecsina mien sa mojmu muzovi nepaci, tak stale hladame kompromisy

vana
13. feb 2009

My sme chceli ešte Barborku ale tatko presadil Rebeku

cezetko
13. feb 2009

Dnes sme nejako akcne. To tu uz dlho nebolo, myslim

vana
13. feb 2009

a chlapca sme ani nejako nevyberali túžili sme po dievčatku

vana
13. feb 2009

veď konečne sme sa tu tolké stretli Pali no už sa ma pýta či román píšem ťukám mu do filmu

cezetko
13. feb 2009

Mne sa pacia aj mena ako Filipko, Jakuko, Dominik ale tychto mien je velmi vela a hlavne tieto mena maju deti nasich kamaratov. Chceme byt troska originalny 😉

cezetko
13. feb 2009

Ja mam klud, tatko sa uci v detskej

cezetko
13. feb 2009

Co pozera Pali?

mamartinka
13. feb 2009

aj Matias sa mi este paci,Timotej,Tadeas,Tobias.

cezetko
13. feb 2009

Mne sa vecsina mien spaja s nejakymi detmi, tak mam obcas predsudky

cezetko
13. feb 2009

Pri prvom si bol Robi isty ze to bude chlapec a teraz tvrdi ze to bude urcite dievca. On chlapcenske meno ani nevymysla

vana
13. feb 2009

nejaký film na joj neviem čo to tam majú ale obaja to s Dadom žerú

avanka
13. feb 2009

Ali, Drahos Serdahely 🙂
ja viem, my sme s Jankou byvale spoluziacky zo strednej...
Inak Jani, vies o tom, ze Marek Mosat ma Adamka? je o 2 mesiace starsi od nasho Lukyho 🙂
marti, ano do Skalice, ale vo stvrtok ho snad pustia...

vana
13. feb 2009

Aj môj brat si bol istý že budu mať dievča 9mesiacou tom do bruška hovorili Eliška a narodil sa AĎKO ale mohli by ste mať dievčatko budú si sBeki robiť copčeky a tak

mamartinka
13. feb 2009

Zorro ide na joj.

vana
13. feb 2009

to som nevedela oni už bývajú v tých Popudinách,tiež som ho dlho nevidela

alena22
13. feb 2009

no poznam to meno zo schranky asi 😀 😀
ja vas nestiham pisem este s dalsimi 5 ludmi na skype 😀

cezetko
13. feb 2009

To by bolo fajn mat parik ale mne je to v podtsate jedno, hlavne nech je babo zdrave

cezetko
13. feb 2009

Jani, Zuzi vy ste mali spoluziaka?

cezetko
13. feb 2009

Zuzi iank mimochodom, my sme boli spolu s rodicmi na dovolenke vo Vernari. Asi si ma nepametas.

vana
13. feb 2009

Mali sme štyroch a s jedým z nich som aj tri roky chodila,sranda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre