Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

mamartinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cezetko
13. feb 2009

Pekne. To si mi nehovorila este 😉 Viem ze decka, teda chalani chodia uz dost hojne na zdravku. Mna to len prekvapilo. A ty chalani sa venuju zdravotnictvu alebo robia nieco uplne i ne?

cezetko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alena22
13. feb 2009

baby poznate take to vestenie ze co budete mat ake pohlavie s obruckou?

cezetko
13. feb 2009

To nie? Vychadza to?

vana
13. feb 2009

Martinka Marek bol môj spolužiak na zdravke a Terezka vtedy chodila na nádstavbu tak ich poznám oboch už vtedy spolu chodili

vana
13. feb 2009

Pokial viem tak všetci naši spolužiaci pracujú monentálne v zdravotníctve

vana
13. feb 2009

Ali ja to ntiež nepoznám ani takým veciam nejako neverím

alena22
13. feb 2009

Zoberiete snurku cca dlhu 50 cm to len podla odhadu...prevleciete cez nu obrucku , zoberiete konce snurky napoly..takze obrucka bude visiet na 25cm snurke 🙂
Obrucku si date do dlane (napr lavej) pravou drzite snurku, zovriete dlan na 5sekund, roztvorite dlan a snurkou zacnete robit nasledovne pohyby: medzi palcom a ukazovakom dole hore (3krat) . takze pohyb dole (pod ruku cca 4cm –ako vam to vyjde) a hore nad ruku ..toto zopakujete trikrat. Koncite s pohybom hore...takze (dole hore dole hore dole hore) . ked koncite s pohybom hore date si obrucku so snurkou nad dlan..ak zacne obrucka robit kruzive pohyby tak to znamena ze to bude dievca ak pohyby kyvadlove znamena to chalana..
Pokracujete dalej opat 3krat „hore- dole“ a nad dlan..dalsie to udava pohlavie druheho dietata..ak uz jedno mate napr.prve chalana tak by sa vam to malo kyvat a druhe vam ukaze co bude..skusate dalej. Mne na tretikrat uz obrucka nerobila ziadne pohyby a zastala..znamena to, ze budeme mat len dve deti..robite dovtedy kym obrucka nezastane 🙂

tak skusajte baby , najprv si to vyskusajte len tak bez obrucky aby ste vedeli ake pohyby sa maju robit..a potom som zvedava komu to (ne)vychadza..


toto mi poslala kamoska na skype nam to vyslo sme to skusali aj s mojou obruckou mne aj s muzovou a obom to iste prvy adko druhe nic 😉

cezetko
13. feb 2009

To je pekne, ked ludia robia to co vystuduju.

mamartinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alena22
13. feb 2009

jaj cezetko nie vzdy to plati 😀

vana
13. feb 2009

Ali zajtra to skúsim a uvidíme teraz už sa mi nechce idem do sprchy pojdem do haján 😀

alena22
13. feb 2009

co dvojicky to ako?
ja viem ze len jedno ti ukaze a potom zas skoncis a druhe, ako tiez neverim tomu ze je to tak ako ti ukaze obrucka na motuziku ale zaujimave zistenie to je nie? 😀
cezetko myslela som to ze s tym studiom to neni tak vzdy, neda sa 😅

cezetko
13. feb 2009

U babetka je to vzdy 50 na 50. Bud chlapec alebo dievca 😉

mamartinka
13. feb 2009

to som kedysi skusala.ale inak segra to par babam robila a vyslo im to presne.tak asi to pravda je.

alena22
13. feb 2009

no nam ide tatko zajtra do prace ☹ ale tesim sa na nedelu ideme na oslu barus nasa laska ma dva rokyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵
dnes sa stretli v skalici v draciku milenci a sa hambili jeden druheho robili drahoty ale iba sekundu asi 😀

vana
13. feb 2009

o mrekovi som nevedela ale ostatý sú vo fachu.
Tak sa majte pekne prajem všetým dobrú nocku 😀

cezetko
13. feb 2009

Ja nebudem vestit, vydrzim este par mesiacov a uviim 😉 Mne vestilo vela ludi a vecsinou ze nebudem mat deti. Akosi im to nevyslo 😉 Jedno uz mam. Viem ze sa vzdy neda robit to co clovek vystuduje. 😉

alena22
13. feb 2009

papa vana dobru nocku 😔

mamartinka
13. feb 2009

Vana dobru nocku.a sladkeho zajtrajsieho valentyna.no Alci musim to niekedy vyskusat.inak aj z ihlou sa to da.

cezetko
13. feb 2009

aj ja sa uz lucim. Mali sme tazku noc a dnes to snad bude lepsie. Tak vsetkym pekne sny

alena22
13. feb 2009

hej ? ja neviem veru 😅 toto mi kamoska poslala en textik a jej to prve vyslo druhe caka tak sa uvidi 😵
no uvidime ako ten slepy povedal 😀 😎

mamartinka
13. feb 2009

cezetko aj tebe teda dobru.pekne sme sa dnes rozpisali.

alena22
13. feb 2009

papa cezetko a dobru 😔

avanka
13. feb 2009

Cezetko, neviem, musela by som ta vidiet 😀 ale na dovolenku vo Vernari spominam v dobrom....bolo tam fajn
A mali sme az 3 zdravotnych bratov 😀 😀
Jej Jani, aj my chceme druhu Barborku alebo Tomaska 🙂 🙂
to mi Martinka napisala.....

avanka
13. feb 2009

Nam tak vyslo dievcatko a narodil sa Luky 😀 😀

alena22
13. feb 2009

jaj avanka si tak skusala s tym prstienkom?
nam vyslo nic ako druhe ale my uz nechceme druhe babo

alena22
13. feb 2009

no odchadzam aj ja do hajan majte sa dobru nocku zelam 😔

avanka
13. feb 2009

Ali, niekolkokrat, lebo sme si obaja mysleli, ze to bude vytuzene dievcatko...Rasto ani pocut o chlapcovi 😀 😀 ale teraz by sme ho nedali za nic na svete 🙂
Tak Adko bude jedinacik? Aj Rasto tak uvazoval, ale ja som rezolutne zamietla...moje materske pudy s 1 dietatom uspokojene nie su. 😀 a este ked je to dieta take dobre, ako nas maly.....Janka sa furt smeje, ked nas stretne, ze uz sme trapni, ako mi stale spi a ked nespi, tak zaspava 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre