Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
21. sep 2007

jaj tak si si zacvicila paradne 🙂
ja cvicim vecer brusaky ale chcela som 50 a som stastna ze spravim 25 😀
ale dietovat sa mi dari nepolavila som a je to na vahe vidno a aj na pase 😉

alena22
21. sep 2007

no ideme sportovat von zasa sa prejst a som sa dopocula ze po tej cyklotrase keda sa promenadujem s kamoskou tk tam prepadavaju ludi nejaky lupeznici a beru im mobile sperky a peniaze 😠 boha to aby sme ozaj nikam uz nechodili 😠 😠 😠

radoslava
autor
21. sep 2007

Ali gratulujem k zhodenym kileckam. Ja inak ked som sa vcera vratila z cvicenia som sa trosku najedla.
Ale musela som lebo som nevecerala a aby mala mala dobre mliecko 😀
No ty kokso tak lupeznici, no to fakt clovek aby ani nevytrčil paty z domu.
Hlavne že ked sa prechadzam po SE tak vsade bud postavaju alebo sa vozia Policajti. Postavaju som myslela tak ze sedia v aute.
Tak ma milačik teda pekne informuj ako ti to ide s tym dietovanim. Velmi sa tesim ze sa ti takto dari 😉

alena22
21. sep 2007

dakujem za gratulaciu 😵
no citam dnes temu o andikovi a nejako pozabudam pisat uplne ma to pohltilo ta zena je chora asi 😀
som pozerala v albume ze ste boli plavat sa mas tuto nic nieje take ☹ az od pol roka v bazene na plavarni ale studena voda ako v normalnom bazeme kde dospelaci a tak su ☹

radoslava
autor
21. sep 2007

Ali nieje za čo a velmi ti fandim.
To je škoda že tam nič take nieje pre babatka.
A o tom Andikovi to je o čom presne?

alena22
21. sep 2007

no v skratke nejaka baba zakladala temy asi pod 20 nikmy vyvolavala hadky a potom sa pod nikom andik kde mala aj foto a tak akoze zastavala druhych bab a tak skratka sama seba akoby buzerovala a nakoniec zasla az tak daleko ze si nasla v inzeratoch mobil na jednu holku a tej volalvala ze s jej muzom caka dieta a atak ale ta to dala na policiu a teraz na nu upozornuje 😠

alena22
21. sep 2007

vies co mali sme tu v relax centre oproti polisom v tom rodinom dome kupanie vo vani pre deticky od dvoch meiacov ale zrusili to ☹ 😠

radoslava
autor
21. sep 2007

To je škoda že to zrušili, teraz to je dosť popularne to kupanie. A nieje to ani v Holiči, Skalici ,Myjave alebo tak?
Ta ANDIK je asi chora osobka. 😝

alena22
21. sep 2007

je to v hodonine v nedelu asi tam pojdeme niekedy ak ukecam muza chcm aby siel s nami 😉

radoslava
autor
21. sep 2007

Jasne zober ho a ešte k tomu v nedelu to je super. Moj Matko by velmi rad chodil ale my to mame v PO a STR a o 13,20 takže nechodi a je mu to luto.
Raz bol a bol z toho uneseny

alena22
21. sep 2007

ved to ze mohli by to davat v casoch ked moze aj otec ved kolko je takych ze by sli bez mihnutia 🙂
len moj sa boji plavat a nejako si nenecha vysvetlit ze sa tam neplava ale ide o babo 😀 chce to cas ratam ze o mesiac mam fotky ako sme spolu v hodosi v bazene 😀 😉

radoslava
autor
21. sep 2007

Hod ich do albumu Petrik tusim ze?
A vysvetli Petovi že tam sa naozaj neplava teda on už vobec nie. Oni teda oteckovia su tam nato aby bud fotili alebo kamerovali alebo sa len pozerali no nie 😀

alena22
21. sep 2007

peter22 ale ukazem mu tie tvoje fotky aby videl 😉

radoslava
autor
21. sep 2007

Ukaž Ali a este je to aj super lebo ked je tam manzel moze postraziť malu ked potrebujes a proste je to velka pomoc

alena22
21. sep 2007

no ved to a aj zazitok pre neho ajked si myslim ze ako ocko ma k malemu velmi blizko a dobry vztah nie kazdy chlap to tak dokaze 😉
no ja sa asi lucim musim ist kukat uz idu hrdnove moji 😀

radoslava
autor
21. sep 2007

Jasne a to dnes idu tak neskoro vyvoleny?

alena22
21. sep 2007

hej dnes az 22:10 zacali 😉

radoslava
autor
21. sep 2007

No tak dobru nocku a pekne pozeranie 😀

alena22
21. sep 2007

dakujem 😉
inak stretla som cezetko v meste a tu jej nieje neviem kde sa poflakuje 😅

alena22
22. sep 2007

kocky papa idem na tie korcule majte sa fajne papa 😀
snad sa vratim este nezasita a nemodrinova 😀
muz ma chranice a mne vraj kolena zasiju na pohotovosti 😀

radoslava
autor
23. sep 2007

Ali ako bolo na korculiach? Si cela 😀

alena22
23. sep 2007

ahoj no veru som cela 😀 😎
iba jeden pad bol 😀 😠
mame aj fotecky pokukaj album ten muzikov 😉

radoslava
autor
24. sep 2007

Dobre ranko
Idem kuknut Ali
Ja zase vecer prihodim fotky z Vinobrania čo bolo u nas v PK.
Zachvilku ideme do poradne a potom mame plavanie.
No mame toho dnes dost dufam ze to postihame 😀

cezetko
24. sep 2007

Ahojte.
Ospravedlunujem sa ze sa neozyvam ale idu zubky, tak nestiham nic. A este sme aj boli na vikendovej dovolenke na Starych horach. Bolo skvele. S muzom sme potrebovali zmenit vzduch 😉 . Drobcek bol skveli. Celkom dobre spal a aj posluchal.
Ali drzim ti palce, nech ti elan dlho vydrzi!!!

alena22
24. sep 2007

Ahojte cezetko tak ste mali vyletik 😉
Pocuj objavili sme tuto v senici v stonozke to materske centrum funguje cely ten rodinny domcek je pre mamicky a deticky v utorok su nase deti narodene 07 tak zajtra ideme pridi 😉 je tam aj vlezne povedala ze na mesiac 100sk tosa da myslim nie?
a v pondelok je vstup volny ale mysli sa tym ze deti roznych vekovych kategorii 😉 je tam kupelna kuchynka izby s hrackami bazenik s gulkami no vsetko mozne smyklavka hojdacka a vonku je aj pieskovisko tak tam ideme zajtra s tou kockou co chodiem kocikovat omrknut teren a uvidime ci tam budeme chodit ale ako vyzeralo to super ja som bola nadsena a aj si deticky zvyknu na kolektiv 😀 pridaj sa ak chces s malym leom 😉

radka to plavanie ti uprimne zavidim samozrejme v dobrom tuto skapal pes co sa tohto tyka 😠 😒 ale zasa nemusim si nikde davat plavky by museli povypustat trochu vody keby sa im tam taka lochnes ako ja vtrepala 😀

radoslava
autor
24. sep 2007

Ali no no tolko sebakritiky. Konkretne somnou chodia modelky. Ja som tam najsilnejsia. Modelky obrazne su to super baby az na jednu kocku. My sme tam tri kamaratky z prveho kurzu , no a pridali nam do druheho kurzu dve nove a jedna z nich nas moc nemusi.
Dnes sme boli v poradni vazime 8550 g

alena22
24. sep 2007

jej no super vazite teda 🙂
aj my asi tak mame uz teraz muz sa snim vazil a po odratani mal 8400 😀

radoslava
autor
24. sep 2007

No pekne mas doma riadnych chlapov 😀

mandy20
25. sep 2007

ahojte mamicky, ste tu niekto? 🙂

cezetko
25. sep 2007

Ali,dnes nam to nevyjde ist do materskeho centra. Ideme k mojim rodicom, troska sa vyvetrat. Ale ak sa zhorsi pocasie urcite tam budemem chodit. Vela ludi-mamiciek si to chvali.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre