Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

mandy20
20. feb 2009

ahoj erika, v deme tento kocik urcite nenajdes, ale v tom internetovom obchode zrejme ano, ked si ho tam uz videla 😉 , zelam ti vela stastne nachodenych kilometrov s nim 😉

alena22
20. feb 2009

aom nevedela erika ci si sa pomylila v pisani ci v mestach 🙂
no ak si ho nasla isto ti jeden predaju to neva ze sklad to asi ten demacky sklad ze? 😅
boze senica uz za chvilku nebude 😀 zapadne snehom 😀
nam idu uz tie zuby zadne stolicky von slahne ma tak som sa tesila ze mame pokoj ked uz mame 16 zubkov ale h... h... zlata rybko nie nam musia ist dalsie 😠 mozno sa tam len posuvaju v dasienkach lebo nic nevidim iba to ma vrele cervene vzadu a slinta a sopli zas 😠

alena22
21. feb 2009

no spravime si rekap?
takze mirka u rodicov ze?
sylverka je v trnave,
vana je na vrbovciach,
a kde je mandy a janka baby kde ste stija mamartinka nikde nikoho 😕

mamartinka
21. feb 2009

cau Alci.tuna som.co porabate?Adulajs ako po uraze?este je snehu?tu mame dnes pekne.aj ked trocha pofukuje.

alena22
22. feb 2009

ahojky ale asko dobre ma trosku modrinku alr to je v pohode 😅
my zajtra zasa mozme ist k dokine malemu sa to vratilo presne ten virus co mal ma zasa ze sople desne ma a zasa mu z tych soplikov idu kruhy pod ocami 🙄 🙄 🙄
tak si zajtra rano dame zasa vylet k dokine nech ho pokuka a pritom tak krasne a pomerne rychlo mu to vtedy preslo, no na nervy, ale podla mna je to tam ze chodi do kolektivu medzi deticky a neni len doma so mnou asi to caka aj druhe deti ked pojdu do skolok 😒 a tak hadam si tym prejdeme a bude klud ja ked som bola mala som tiez mala stale zapal priedusiek 🙄

vana
22. feb 2009

Ahojte!
Ali to ma mrzí že ste zase ochoreli,tie choroby vám akosi nadajú pokoj ☹
Ako ste všetci víkendovali?
My sme mali super víkend užili sme si čistého snehu,vela sme sa sankovali a gulovali, Rebeka bola stále v nejakej kope snehu zaborená 😀 ale aj som sa trochu zralaxovala,lebo náš drobček velmi posluškal.

alena22
23. feb 2009

vana podla mna to nebolo dobre doliecene mal len kvapky a sirup na hlieny asi to chcelo viacej ked sa to hned tak vratilo .....alebo druha varianta je ze v jaslickach maju virus a vzdy jak tam adko pachne maximalne tri dni sa tam udrzi a je PN 🙄
no my sme nasli jednu rozpravku co vydrzi adko divat aspon 30 minut jupiiiii jeeeeeeeeeeee 😵 takze uz ked potrebujem povyavat ked je hore tak mu pustim cars auticka a mam klud 😀
ako da sa aj s adkom vysavat ale to nestoji za to on stale chce sam vysavat to potom dlho trva a ked mu nedam tu hadicu tak sa jeduje a vypina my vysavac prvy moment je to smiesne ze mi ho vypina ale potom uz chytam nervy ked to robi 15 minut v kuse 😀 😎 darebak maly 😀
my sme zohnali jazvecie sadlo tak sme adka na noc zabalili do toho baby fakt to pomaha adko spal celu noc vobec nekaslal nesoplil tak odfukoval ako ked bl male babetko 😵
k dokine sme ani nesli aka kalamita je vonku muz sa bal ze by do nas niekto napalil a rano boli tie cesty este horsie ako teraz tak uvidime co bude dalej ked tak pojdeme aj tak ale zatial sa adkovi polepsilo nekasle soplikov ma uplne minimum tak uvidime 😵

cezetko
23. feb 2009

my sme boli u rodicov len v piatok a stvrtok. vikendovali sme doma, bo nas tatko nesiel do skoly. snehu pekne stale pada. nas tatko nam pisal ze cesty su desne.

alena22
23. feb 2009

no desne cesty su veru na nervy a pada a pada a pada ked nebolo snehu chceli sme sneh teraz ho mame az az zas neni dobre 😀

avanka
23. feb 2009

Ahojte, tak my nic moc....
dnes sme boli u dr. maleho stav sa cez vikend zhorsil, sstrasne chrcal v noci a dr. nas poslala na alergologiu, tam nam dali sprej na priedusky, vo stvrtok kontrola, v pripade nezlepsenia stavu antibiotika...

A ja som sa tak tesila, ze pojdeme konecne von, uz sme zavreti tyzden doma a este dalsi tyzden budeme 😝 😝 a vonku je ako v rozpravke a stale husto snezi
Tusim, ked pride Rasto z roboty, necham ho s malym a pojdem sa vyvencit 😀

alena22
23. feb 2009

ahoj avanka to nam je luto ze aj vy ste chori ☹
adko ma take sprejiky my sme sledovani v podunjskych biskupiciach kazde tri mesiace kontrola ☹
my sme doma tiez a nikam nemozme ale adko nechrci na prieduskach len sople ma zasa, ale tie sprejiky mame aj my ventolin a flixotide, to mame doma stale a nasadzame ked je chory

avanka
23. feb 2009

No Ventolin sme dostali aj my, len sa bojim, lebo ja mam astmu a alergie, aby to maly po mne nezdedil 😅
Mne ho je luto, ako chudatko v noci place, lebo ked kasle, asi ho to boli

Ale vonku je uzasne 😀

alena22
23. feb 2009

joj no skoda nas maly spi uz krasne tak ofukoval 😵 😵 😵 ani jedno zakaslanie ani muk 😵
ale neboj prelieci sa to bude asi iba zapal priedusiek nie astma 😉

avanka
23. feb 2009

Ved je to virusovy zapal priedusiek, my to mame uz od utorka, dokonca sme boli na rentgene, lebo bolo podozrenie na zapal pluc...

Teraz spinka uz hodinu, ale fuci ako maly slonik 😀

sylverka
23. feb 2009

ahojte no to je des všetci ste choručky alexik tiež mi kašle tak divne davam mu homeopaticky sirupik snad mu to prejde držte sa a hlavne vyliečte aby sme do leta všetci boli fit a chodili sa opalovat a kupat deti asi kupat a maminy budu bronzove bohyne papa 😎

vana
23. feb 2009

Ahojte!
Zuzi už som myslela že ste zdravý,to je hrozné s tými chorobami ja sa len modlím aby sa nám to vyhlo.
My sa teda poválame v snehu za všetkých,vonku to vyzerá fakt krásne už teším až sa drobec zobudí.
Tak všetkým choručkým držím palečky nech sa skoro uzdravíte!

alena22
23. feb 2009

avanka aj mne maly uz haja od dvanastej ufam este bude aspon hodku 😅
ale krasne spinka nechrci nic nas tie sople skorej trapia teraz ako priedusky no uvidime 😒

vana
23. feb 2009

No čo chorobky už je vám lepšie?
My sme boli vonku ale sneh je dosť mokrý tak sme stavali snehuliaka pred činžákom a rebeka ho do večera stále pozerala z izbičky z okna či tam stále stojí.takú radosť mala z neho 😀

mamartinka
23. feb 2009

no ako Senicanky?prave na vas myslim kdeze vsetky ste. 😉

alena22
23. feb 2009

jej vana a kde ste postavili ja som bola vonku a nic som nevidela 😅
moje zlaticko male dnes bolo uzasne strasny mojkacik neviem co mal stale ma hladkal pusinkoval mojkal mi vlasky ze mamika mamika a ked som sla zo psom von tak za mnou plakal to este nebolo ze y s tatkom plakal za maminkou 😀 som in momentlane skratka 😵 😵 😵 😀
my ideme rano k tej dokine pre istotu aj ked mne sa nezda ze by priedusky boli chytene ale ideme ked aj avnka pise ze je virus taky radsej ako nieco zanedbat a ide s nami aj tatinko 🙂

alena22
24. feb 2009

no vasho snehuliaka uz sme videli bohuzila pekne dlho lebo sme sa nevedeli ani s jendym autom dostat z parkoviska 😠 😠 😠 chceli sme ist rano k dokine a nic nervy mam jak nikdy ani vylopatkovat to nejde lebo spodnych 10-15 cm je lad a to uz nam neslo ani lopatou a ja som bola zapadnuta po kolena v snehu pri aute hrooza 🙄 cestari zasa spia vlastne ani nie po hlavnej sem tam prejdu ale tu nic kalamita desna a my sa nevieme dostat ani k dokine 😒 ☹ 😠 ☹ 😒 😠 🙄 😠 😒 ☹ ☹ 😒 😠

cezetko
24. feb 2009

nas tatko zapadol s autom rano. moj otec ma velekho teranaka tak ho nastastie vytiahol. Sneh je fajn ale uz sa to troska prehana 😉
Dufam ze ste sa k dokine dostali a ste ok.

alena22
24. feb 2009

ahojte no k dokine nas zaviezol ujo tomas ten sa ako tak vyhrabal byva inde tak mu to slo a ochotne nas cakal v aute a cital si noviny bolo uz dost ludi, adko ma priedusky cistucke drzi sa mu iba sopel a trosicka ma z toho sopla zapalene v hrdielku ale nic strasne dostali sme sirup na hlieny a kvapky do nosa nic ine tak som rada lebo som sa bala ze priedusky uz su nase 😅
v piatok mame iste pre moju spokojnost sa popocuvat zasa lebo pri adkovi sa to zvrtne raz dva nespravnym smerom a hlavne chcem mat od dokiny potvrdene ci mozeme ist v sobotu na dedkovu 40 😀
znie to cudne ze dedko nas a ma 40 rokov ze ale je to tak mamina sa vydala za mladsieho 😀
tak nam aspon dedko dlho vydrzi ,dufam 😀 cerstvy 😀 😀 😀
no idm rychlo obed varit lebo nejako nestiham

sylverka
24. feb 2009

to je super že mate takeho mladeho dedka ozaj je snehu už dost už aj mne lezie na nervy 😖

avanka
24. feb 2009

Ja sa zo snehu tesim, no ale to som zatvorena doma a nemusim zapasit s kocikom a neodhrnutymi chodnikmi 😅
Malemu uz je lepsie, soplik este ma, ale uz tak nechrci....my ideme na kontrolu o stvrtok o pol 12....blby cas, kedze maly mi v tom case spava, aj teraz spinka uz 2 a pol hodiny 🙂

Mozno blba otazka, ale kedy ste pridavali detom do stravy lepok? Lidajova povedala, ze uz mam, citala som vsak, ze az od 9 mesiaca, tak ja uz neviem...jedna sa mi hlavne o detske susienky a ovsene vlocky

vana
24. feb 2009

Myslím že dnes vela ludí bojovalo s autom nie sme zvyknutý na tolko snehu ale mne sneh nevadí keď nemusím nikam ísť.
zuzi so rada že už je vám lepšie,my ideme zajta na druhú dávku proti kliešťom tak dúfam že si od tial nič nedoneseme.
Ali ešte že máš takých ochotných taxíkou mna by asi doma mrle zožrali keby som chcela ísť k doktorovi a nedalo by sa.

vana
24. feb 2009

Zuzi ešte som zabudla ja som dávala malej lepok od ukončemého ôsmeho mesiaca začala so ovsenými vločkymi a potom postupne cestoviny aj pyškotky a tak.
Každý časopis má svoju teoriu,keď bude mat raz nábeh na celiakiu tým mesiacom neskôr to nevyriešiš.Či už ôsmy alebo deviaty je jedno.Tu ide o to aby sa deti nedžgali pyškotmi od štvrtého mesiaca vedy je to riziko o 100% vyššie.
Poznám jednu babu čo začala svoje 5mesačné dieťa prikrmovať hneď banám s marínou keksom to sa mi zdá skoro.

alena22
24. feb 2009

ahojte veru esteze bol tomas ochotny nas vyvazat 😀
ja si uz presne nepamätam kedy som zacala davat lepok ale myslim ze tiez nejak okolo 8 mesiaca neviem uz fakt presne ale ja co si pisem s kamoskami my sme tak cca priblizne rovnako davali tie jedla postupne zavadzali 🙂
no sneh uz nech sa roztopi a nech je tak 25 stupnov no nie 😀

avanka
24. feb 2009

Dakujem, tak este mesiac pockam 🙂 cez vikend sme malemu totiz dali piskot do rucicky a on sa z neho pogrckal 😀 tak asi nie je este ten spravny cas...

mne by stacilo, keby zacalo mrznut, aby sa sneh netopil...ja sa tusim prestahujem ku svokrovcom na Myjavu 😀 ti maju stale - 5 a toooooooolko snehu, ze nam sa len snivat moze

cezetko
24. feb 2009

Ja som Leovi davala piskoty az po jednom roku. Ja som Leovi zavadzala potraviny podla zoznamu co bol na www.babetko.sk Viem ze sme papali detske keksiky a tak.
Dufam ze sa vsetci rychlo uzdravite

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre