Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

mandy20
26. feb 2009

Ahojteeeee vsetkyyyy senicankyyy 😀
boooze , tak mne sa uz zacala skola 😝 😝 , rozvrh mam otrasny, skoro kazdy den do pol siestej 😠 😠 😠 , dufam ze mi schvalia individualny studijny planik 😀
mamartinka, je mi luto, ze ti mrsina dorazila 😠 , mne tiez 😠 , tak sme na tom obe rovnako 😅
Aliiii, co dobreho ste pokupovali? daj do albumu foto sedackyyy, chcem vidieeet 😉

mamartinka
26. feb 2009

cauko mandy20.no mas pravdu.sme na tom rovnako.zeby se aj na rovnako snazili 😀 ?no trocha som si poplakala a bolo dobre.

alena22
26. feb 2009

mandy caf no otras v skole teda ale neboj schvalia ti 😉
sedacka este neni stale 😀 to je len viem aka bude farba tak k nej som vazicku kupila aby sme ladili a tak potom dam jasne 😀 😉
joj kupili sme vsetkooooooooooooooo co sme videli a potrebovali doma cez muky,cestoviny,korenie,olej ,mlieko a plno vsetkeho mozneho 😀 😀 😀 v hodonine od zajtra hladuju sme im to tam vykupili jak sedlaci 😀 😝 😀

alena22
26. feb 2009

jaj snazilky nase uz aby sa to na vas nalepilo tie fazulky lebo takto sa mi to veru nepaci 😅
inak kde je stija uz nas zanedbava asi makaju na bytiku 🙂

mamartinka
26. feb 2009

veru tak Ali.inak budes musiet odrodit za nas. 😀

alena22
26. feb 2009

joj to nie len si pekne rodte vy ja pockam az ako vy budete mat hej 😅 😀
to len mirka sa predbieha a necaka rovno dve ma 😀 😀 😀

alena22
26. feb 2009

booooooooze dnes musim zehlit nechce sa mi, sa mi zda ze len periem a zehlim dokola 😀 a neviem kde sa nam tolko veci berie ved sme traja, tesinka nasa ma iba dva svetriky tu ani neratam 😀
tak dnes bude ruzovka so zehliacou doskou 😝 😀

mamartinka
26. feb 2009

kukasslovensku ci cesku ruzovku.ja pozeram na nove.tej slovenskej nemozem akosi prist na chut.nemozem si pomoct.

mandy20
26. feb 2009

jooooj Ali, aj ja pozeram, ale mali sme navstevu tak som si to pretocila, kedze uz mame to magio , nech ho vyuzijem 😀 aj ja mam zehlenie, prinesiem tiiiiiiii 😀 😀 😀
mamartinka, nam to vyjde, neboj sa, pevne veriiiiiiiim, aj ked aj mne je z toho smutno 😔 😔 , mne dnes mrsina konciiiiiiiii 😵

alena22
26. feb 2009

joj zeny ja som pozehlila a potom som vyrabali hlavnu ozdobu na tortu slanu pre nasho dedka skalickeho k 40 😀
bude namakana lezi v posteli s 2 blonckami len oci im este chybaju tesim sa snad bude sranda 😀

alena22
26. feb 2009

jaj mandy ta by som ti to zelala aj martinke nam sa stal zasa opak ze ja sa na mrsinu tak tesim ako nikdy a ak nepride budem sialnene zufala ☹ 😒 ☹ toto sa nam nikdy nestalo este ze by som sa mala co obavat holt osud uvidime ☹

mamartinka
26. feb 2009

Alci este nespite?aj nahodis foto potom?

alena22
27. feb 2009

mamartinka no ja som napisala a sla som spat 😀
jasne bude aj foto ale nie na Mk sem sa nehodi ja dam potom link na facebook a tam si pozriete 😉 to bude lepsie aby som nemala problemy s adminom predsa len ta ozdobka je taka veselsia a zverejnit ju este nemozem teraz az v sobotu vecer po oslave aby si oslavenec nemohol pozriet co to je, ma to byt prekvapko 😀 😀 😀 a oni sem chodia nazerat na adkove fotecky vies 😎

cezetko
27. feb 2009

Ahojte. U nas sa nakupuje len v Hodonine. Tak pekne tvor tortu, hlavne nech sa vydari, torta i oslava.
Ali neboj my cakame len jedno, sice som velka za dve deti ale podla sona mame v brusku len jedno babo.

alena22
27. feb 2009

mirka to nebolo ze si velka alebo co ale ze ty uz druhe budes mat 😉 a baby tuto meskaju, to nebola ziadna narazka a ja som ta ani nevidela sto rokov takze aka si velka netusim vobec a na margo toho ja som stale ako v 5 mesiaci cize ja som vlastne pernamentne tehotna 😀 😀 😀
dik potom dam fotky uz sa tesim, adkovi prisla aj vesticka co som chcela kocka bola ustretova a psolala mi ju 1 triedou aby sme stihali byt na oslave fesaci 😀 tedadicek hadicek nas 😵
sme si vcera s muzom nakladali ten hermelinek do oleja s cesnakom za 8 dno ho zozerieme, dnes isla katka s barus do hodonina tak sme si dali este kupit 😅
miri to mas velku vyhodu ze tatik robi v hodonine a kupuje tam a este aj zaraba ceske aj ked oslabila kacka stale ked tam nakupuje a vozi sem je to superske 😉

mamartinka
27. feb 2009

Sylverka Alexikovy k dnesnym meninkam vsetko najlepsie.

vana
27. feb 2009

Aj ja prajem alexikovi všetko naj naj k meninkám 🙂
A všetkým prajem pekný víkend. My ideme zase na cesty ,teraz som dobalila tašku zajtra razíme.
Ali peknú oslavujte!

sylverka
28. feb 2009

dakujem za priania k meninam ali no uvidime možno budeš na vianoce kočikovat ale srandujem to mas možno z 90dnovky pošramocene hormony uvidiš mirka držim palce nech ti to už rychlo prejde aby som už babo videla tu babu malu všetkým prajem prijemný weekend majte sa ružovo 😅

alena22
28. feb 2009

jejda aj my dodatocne zelame alexikovi vsetko naj naj naj k meninkam, my nemame ani prehlad koho je 😵
adko mu posiela jednu uslintanu backu 😀 😵 😀
joj baby oslava bola namakana super bolo tortu kazdy chvalil taka som bola pysna 😀 😅
len mne nebolo dobre joooj ja som si vcera pomohla 😔 isla som na prezentacku tupperware ku kamoske, prisla som domov a kamoska mi volala ze ci nedjeme vencit psov to sa vzdy stavime na vinko tak reku pecka idem o desiatej sme vratili psov domov a vyrazili sme do royalky pizzerky za dalsimi kamosmi a ex kolegovcami a jasne ze sme skoncili v ipone na diskoteke ja som trsalaaaaaaaaaaaa joj po sto rokoch asi vsak vinko urobilo svoje dokonca aj na sladak som bola vyzvana od mladika (takze neni som zas az taka stara vykopavka) a fajne sme zurovali do pol stvrtej rana 😀 😀 😎 😀
tak dnes som mala velmi velmi tazke raaaaaaano joj hlava ma bolela jak nikdy a to som musela robit tortu muz v praci tak popri adkovi a chystat sa na oslavu lebo uz o druhej sme mali byt v holici 😀 ale krasne sme postihali torticka bola peckova chutovo a podla mna aj vyzorovo 😵
joj smrdi tu samochvala ze?
a este musim pochvalit adrianka ten bol ukazkovy na oslave sa pekne slusne choval posluchal aj sa trosku pojasil popapal kolaciky aby dedkovi aj nejaku skodu narobil popusinkoval toho kto sa nechal no zlatucky bol velmi som bola pysna mamicka 😀
teraz uz ma hlava neboli je mi fajn tak si spravime pekny vecer hadam s muzikom ked ovsem adulak dovoli lebo sa prespal v aute 30 minut po ceste domov tak si to asi viete predstavit ako dobil baterky takym slofikom vecernym 😀
som sa rozpisala ze ale tak ked som tolko toho postihala 😅
idem na tie foto torty potom sem piknem link papa zatim kocky 😎

alena22
28. feb 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=2007643&i...

fotecky torticky 😉 🙂 😀 😵 😎

alena22
28. feb 2009

jej je to na druhej strane albumu poslednych 8 foto 😝

mamartinka
28. feb 2009

supiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis.

sylverka
28. feb 2009

no pekna bola dufam že chutila 🙂

alena22
1. mar 2009

ahojte dakujem za pochvalu torticky, ozaj bola aj chutna velice pre velice.
Tak my sme to dnes nevydrzali a robila som si testik a nebudeme sa rozrastat jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵

alena22
1. mar 2009

kde ste vsetky baby zasa inak vonku ej krasne ze?
ja peciem babovku mam novu formu tak skusame co to bude peto si nalamal cokoladove figurky ze nech je paradnicka tak zas budeme tlacit boze tie vikendy 😅

avanka
1. mar 2009

Ahojte, Ali, tak torta nema chybu, pozerala som jak puk 😀 😀 😀 perfektnaaaaaaaaaaaaaaaaa

My sme dnes boli opat na nakupoch v Hodosi, maly bol u nasich a zozali sme pochvalu, ake mame uzasne dobre dieta, tak som hrda na nasho Luliho 😉 😉

Jani a vy uz musite prist k nam.....cez vikend nema Palino volno, aby vas doviezol? Jedine, ze by Beky slapala peso 😉 😉
Rasto uz robi len cez tyzden, takze nieje problem ho vyslat poobede s Lulim von 😉 a ja by som sa mohla venovat vam

alena22
2. mar 2009

ahoj avanka dakujem za pochvalu torticky 😵

no my sme uz boli dnes u dokiny a je to dobre ale este tyzden ho nemam davat do sanatka a to som ani nechcela takze som happy 😀 adko moze ist aj von ale nema behat ako toto zariadim 😅 no doma daj daj ale vonku ho uviazem ukotvim do kocika. Peskom nemozme ist von to by som ho neudrzala 😅
tak uvidime ake bude pocko by sme sme sa sli prejst ak bude pekne 😎 😎 😎

vana
2. mar 2009

Ahojte!
Tak my sme víkendovali super,boli sme u rodičou a v nedelu sme boli pozrieť malinké babatenko u našich kamaratou, tak som si ho pomagala,hrozne zlatunke 😀 😀 😀

ali krásna torta myslím že bola ešte lepšia ako tá prvá tak sa zdokonaluješ 🙂

Zuzi my prídeme určite však vieš ako som ti dnes rozprávala do piatku máme Darka a v piatok príde ešte môj synovec na víkend k nám tak budem mať zase chvílu plný dom 😀

cezetko
3. mar 2009

Ahojte. Ali torta vyzerala uzasne, ako od profesionala. Vcera sme ta videli s Jankou s kocikom. Je fajn ze Adko je ok.

alena22
3. mar 2009

Ahojte dik za pochvalu veru aj mne sa tato viacej pacila ako ta prva 🙂 snad uz budu len lepsie a lepsie 😵

adko je ok akurat nemoze behat po vonku este iba s kocikom aby sa nezadychla ale nekasleme len sa nema este namahat 🙂 co mne vyhovuje nemusim ho nahanat kade tade po ulici 😀
Nam vcera prisli dva baliky next vecicky z anglicka pre adka tak sa vytesujeeeeeem hned sme vsetko poskusali no zas bude fesak vymodeny, to bolo ked ste nas asi videli ako sme sli pre baliky k tatinovi do prace 😵
teraz cakame babku s dedkom prisu na otoc k nam 😎
dufam ze po obede uz nebude prsat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre