Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
6. apr 2009

🙂 Nooo to je napad miri do fit pitu si pome sadnut tam je to oplotene a deti sa mozu santit anoooooooooooo dajme denneho scuka tam 😉

cezetko
6. apr 2009

Len sa musime dohodnut na case a dni. Dufam ze sa pridaju aj dalsie

alena22
6. apr 2009

ja som za ale my az v case poobednom viete ako 🙂 adko je v jaslickach ale od tej cca pol tretej si ho beriem

vana
6. apr 2009

Caute ja som tam ešte nebola,tak to tam musíme ísť omrknút kedy môžte?
Ja aj zajtra 🙂

vana
6. apr 2009

My tiež až tak pred tretou chodíme von lebo Bibi do druhej spinká

cezetko
6. apr 2009

Takze cas mame 😉

vana
6. apr 2009

Tak zajtra o tretej?

cezetko
6. apr 2009

Som zvedava kto vsetko sa prida. Mam pocit ze sem nikto nechodi. Nedame to nejako vediet aj ostatnym ako sylverka a saxana?

alena22
6. apr 2009

no ja som za o tretej alebo tesne po tretej ako budeme stihat 😉

mamartinka
6. apr 2009

no caute.Ali Adulo zasa model co.nou koment.

alena22
7. apr 2009

no tak ja o tretej nemozem ☹ ☹ ☹
ale prideme isto len asi troska neskorej mozno tak 30 minut budeme meskat vezmeme si auto aby sme boli skoro vybaveny ,lebo pride si dnes ta znama pre nasu "staru" sedacku ze okolo tretej.Takze hned ako ju vezmu z bytu frcime za vami 😵

mamartinka dakujem velmi pekne no to bolo taka sanitkova nahoda ale strasne sme sa tesili myslim ze aj adko aj ja ze mu ujo dovolil tam sediet 😀

alena22
7. apr 2009

a saxane a sylverko som dala vediet saxana pride uz sa tesi a sylverka nemoze, katka tiez nemoze a avanaka snad dnes nakukne tak uvidime co povie ta 😎

avanka
7. apr 2009

Ali, ja tu nakukujem vzdy doobeda, vecer uz na net nechodim......
Ja asi nic, Luky je este malicky, na zem ho dat nemozem, na rukach dlho nevydrzi, takze ja si pockam, kym zacne chodit a potom mozeme ist vsade 🙂

alena22
7. apr 2009

ale vsak pridi vezmes ho bude nas tam dost nosiciek ja ti pomozem ho ponosit 🙂

vana
7. apr 2009

tak to je super že sa nás zíde viacej,my razíme oklo tretej z mesta tak kým sa tam dohrneme bude aj polštvtrej taj Ali ak pôjdeš autom moc meškat nebudeš.
Zuzi dojdi aj ty však malý chvílu aj v kočíku usedí bude pozerat na naše zdivené deti to bude mat ako telku.
Tak sa stretneme tam 😀

alena22
7. apr 2009

jani no my pojdeme autom radsej lebo nemam predstavu kolko to budu stahovat aj ked teda budu 4 chlapi ako sa patri na to ale predsa je to 3+2+1 😀
tak aspon neprideme nejako moc neskoro 🙂 a mandy nepride lebo isla s dusanom do BA

avanka
7. apr 2009

Babulky, ospravedlnujem sa, ale nevyslo mi to.....maly spal do stvrt na 5 a potom som bola s Luckou v skolke, mali dielnicky, aj Luli sa zapajal 😀 😀 okusoval im papier, z ktoreho strihali vajicka, domov som prisla presne o pol 7 😅

Nabuduce, ak ma teda este zavolate 😅 😅 inak ako bolo??
Ja ani neviem, kde to je a to som Senicanka....

alena22
7. apr 2009

ahoooj, no bolo dobre my sme s adkom sice meskali ale tak vraj az nie tak vela 😅
fit pit je na kolonke je tam aj sauna a masaze a tak isto poznas je to v budove byvalej skolky 😉
No to verim ze dielnicky sa mu pacili,pockaj za chvilku sa uz bude inak zapajat 😵

vana
7. apr 2009

No veru super bolo,Bibi do večera rozprávala zážitky,páčilo sa jej tam 😀 ja som tam tiež bola prvý krát,síce som tam chodila do škôlky ale to bol iný podnik 😀 😀

zuzi nabudúce musíš ísť s nami 🙂

avanka
7. apr 2009

Jani, aj zajtra 😀 😀 😀 ale ved ked uz bude teplo, nebude problem sa stretnut

Ali, aha, diky 🙂 ved som si aj myslela, ze to tam..

avanka
8. apr 2009

maly bol tak dorobeny, ze okamzite zaspal 😀 😀 😀

alena22
8. apr 2009

ahojte dnes bolo fakt super teplucko, adko sa vypistal sice teraz este pisti aj doma ale uz si dava velke rozostupy uz nevladze tolko dnad aj zaspi do deviatej 😀
no ja si dam dnes asi sampicko s muzikom tak po pohariku aj ked teda asi zvetra do zajtra potom ale tak treba dnes oslavovat 😀 😀 😀
boze ak zajtra neprivezu sedacku mame po sibacoch ja k nam nemozem potom nikoho pozvat lebo nemame sedanu 😀 😝 😀

vana
8. apr 2009

Ali čo oslavujete?
Inak pekné fotečky si zase nafotila,detičky sú perfektné 😀
My sme tu mali dnes švagrovú s malým aj svokruša tak nám zase bolo veselo.

alena22
8. apr 2009

jani dakujem za pochvalu fotiek 🙂
no ja mam dnes dovod na oslavu prijali ma do prave k 20.4.2009 nastupujem tak sa vytesujeeeeeeeeeeeem 😵

alena22
8. apr 2009

do prace tam malo byt to ten poharik sampusu asi 😀 😀 😀

mamartinka
8. apr 2009

no caute.Ali a kde do prace ides?v senici?no myslim inak ze ked sibacom trocha ulejes bude im jedno ci sedia na sedacke alebo na zemi. 😀 inak som dnes volala domou a ze na slnku u nas je 30 stupnikou.dobre teplo tam mate.zo zimnych bund rovno do kratasou.a co bude v juni,juli asi 40 teploty zasa.

vana
9. apr 2009

Tak to teda gratulujem k novej prácičke 😀 a kde si sa dostala k práci lebo teraz to asi nie je jednodduché.

mamartinka
9. apr 2009

Ty si sibal zajacik.Kde si schoval korbacik?Zda sa ze ho mily zajko,vymenil za pekne vajko.Pekne Velkonocne sviatky,a vela vody a kupacou zelam vsetkym vam.

alena22
9. apr 2009

no nasla som si praci v DSS rohov ako vychovavatelka uvidim ako to budem zvladat 🙂
dakujem za gratulacie 🙂

mamartinka ty uz takto s vajcami a zajacami 😀 😀 😀

no dnes nam pride nova sedacka uz na nu cakam inak by sme boli este vonku a adko nasiel zavarane uhorky tak uz tretiu papa ja neviem on je po nich saleny a vecer si ideme sadnut von sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵

vana
9. apr 2009

no čo Ali ako ste dopoadli s tou sedačkou už sa válaš na novej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre