Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
14. apr 2009

ahojte , no stija je uz v 35 tt za chvilku ide na to 😀 podla mna dokoncuju bytik a nehlasi sa bo je unavena aby sa uz s babulkom nastahovali do svojho 🙂

sylverka a to na javorec idete na kone, ja som tam bola jazdit vela krat so sesternicou aj milujem kone a ako tam budes chodit autobusom? Inak v piatok ma akurat prsat podla predpovede tak dufam nebude a si to uzijete so sabinkou koniky su fajn. A da sa ze aj dospelaka by este povozili aj ja by som isla zajazdit si a adko isto tiez 😀

sylverka
14. apr 2009

Neviem ako sa to tam vola iba že je to za sobotištom hore kopcom autobusom nie autom bud so starymi rodičmi alebo s rastinom tak aj ja dufam že nebude a sabinka si to užije

stija
14. apr 2009

ahojte maminy 🙂

sice neskoro, ale predsa vsetko najlepsie alenke a mirke 😉 a miri, jasne, ze sa pocita ucitelka aj na materskej. teda pri oslavovani urcite 🙂 🙂

ahoj martinka, mate sa? ak si spravne pamatam, coskoro idete na slovensko, nie?

dlho som tu nebola, akosi som nestihala. po PNke som nabehla do skoly a mala som co dobiehat. a aj dat este kopec veci do poriadku aby som nenechala pre tych, co ma budu zaskakovat, nedokoncene. a ali mas pravdu, dokoncujeme, aby sme uz v trojici mohli ist do noveho. len mne to uz ide vsetko akosi pomaly a musim viac oddychovat, lebo mi zacalo trocha tvrdnut brucho. a nerada by som, aby to prislo skor, ako treba. a 4teho sa vydavala sesternica, a cely tyzden pred tym, sme piekli. tak ani nebolo kedy zaskocit sem. aj ma trocha mrzelo, ze prave teraz, ked som jak buchta, a ze tam mozno ani nevydrzim, ale nakoniec bolo super a pobavili sme sa. aj zatancovali, co som si ani nemyslela, ze budem vystrajat. ale ked drobca neprotestovalo ... 🙂
minuly tyzdem som aj nakukla, ze aj napisem, ale ozaj som tu dlho nebola a ani som nedocitala vsetko, co ste popisali a uz som musela koncit. ale uz som to dobehla. este pojdem pozriet vase fotky, to som nestihla, ale asi az zajtra, uz pojdem do hajan, rano idem do poradne. ale uz mam od vcera matersku, tak uz snad bude trocha casu. uz som popisala litanie, tak dobru noc. zatial sa majte

a ali gratulko k sedacke 🙂

alena22
15. apr 2009

Ahojte , stija sa ozvala vitaj , myslela som si ze mas co robit 🙂
my sme dnes boli v blave ja na stitnej a adka v PB a adko uz tam chodit nemusi na kontroly iba keby mal nejaky problem a ja si mam volat v utorok na vysledky tak uvidime co mi zistia 😀
samozrejme sme navstivili aj Hm a aj ikeu tak som zas cosi pokupila a konecne aj sebe 😀

cezetko
15. apr 2009

Tak dufam ze si konicky uzijete a ze vam vyjde pocasie.
My sme dnes boli na ihrisku aj s plnou igelitkou hraciek. Presuvat sa s tolkymi vecami uz je pomaly nad moje sily. Musime tie hracky nejako zredukovat, ale ked nas Leo vsetko potrebuje 😉
Ali takze ta uvidime vynovenu. Co si si kupila pekneho?

alena22
15. apr 2009

no v Hm som kupila adkovi siltovecku taku s tou satkou na krku aby mu nepieklo na krcik a da sa aj zrulovat a na suchy zips ta satka upevnit keby som chcela len normalny siltik, potom neterke simonke krasne satky ona miluje hallo kitty tak take krasne mali drahe ale velmi sa mi pacili tak jej to a sebe trika a take tie kosielka karovane farebne ja to mam rada citim sa v tom pohodlne, a v ikei plastove naradie na party pre adka ale nie jednorazove potom schodik pod umyvadlo a na ec pre adka take velke draceny som si kupila a sadu formiciek na pecenie a to je hadam uz vsetko 😀 😀 😀

cezetko verim ja mam problem presuvat sa s jednym dietatom a netehotna som takze ty s jednym a babetkom v brusku a potom s dvomi uf uf 😅

sylverka
15. apr 2009

miri to verim naša sabinka tiež všetko potrebuje a potom to nosim ja a teraz ked maš už bruško tak je to ešte tažšie ali aj našej sabinke sa pači hallo kitty su to riadne palky ona ma od kiitiny aj rifle drahe teda na rifle a trička a tak ale musim uznat že aj mne sa kitty lubi škoda že namaju aj pre mna take
🙂

stija
16. apr 2009

ahojte mamky,
mate super fotky. 🙂 🙂 uz som nakukla a su jednickove. deti su super a teraz, ked uz nie su take pobabusene, je to fajn aj vonku, nie? 🙂

mamartinka
16. apr 2009

ahoj Ali.no krasne fotky. 🙂 a Mirka uz riadne brusko ma.ako sa mate?ake je u nas pocasie?nam tu vcera cely den prsalo a dnes zasa fuci.hruza.inak baby moze sa ku krstenkam dat torta?malej musime este kupit nausnicky a nevieme co este k tomu.manzel hovoril ze dame jej peniaze.ja neviem

mamartinka
16. apr 2009

stija od vcera mas ip.ako sa mas a citis?

alena22
16. apr 2009

ahojte my sme dnes mali bike den, zasli sme si na kolach na kunovsku priehradu su tam fajne preliezky a potom sme sli katke na zahradku deti kreslili kriedamy a my sme sa kochali co ma katka kvietky posadene aj smy vyfasovali domov do vazicky krasnu kyticku 😵 😵 😵 mamartinka kludne nausnicky peniaze a torta su fajn darcek 🙂 😉
a dakujeme za pochvalu fotiek 😵
stija veru je to uplne ine ako v zime clovek hodi triko gatuse a ide sa este najlepsie by bolo keby sme aj plienku nemuseli tahat ale tak aj to bude 😀
idem pozmensovat nejake foto z dneska a dohodim sem 😎

vana
16. apr 2009

Ahojte!
Ali pekné fotečky zase ako vždy krásne grimasky Adko strúha 😀
My sme dnes boli iba chvílku vonku lebo Bibi mala v utorok nejakú jednodnovú virozu,tepltu a vrackala tak sme mali veselo ale už je uplne v pohode tak teším že to nebolo nič vážnejšie.

Sylverka vám prajem nech si koníky užijete my chodíme vždy okolo ked ideme babine a Beki ich vždy obdivuje,tam sa vám bude určite páčiť.

A stija super že už materská ako to letí strašne tak si to hlavne vychutnaj lebo ked príde drobča tak nebudeš mat čas na nič,ale nie na nič len na seba nie

cezetko
16. apr 2009

Pekne vyletujete. My sa ponevierame len po senickych ihriskach. Nas tatko pise bakalarku no a my sa musime kludit z bytiku.

vana
16. apr 2009

Miri ved aj v senici na ihrisku ja fajn myslím že ty už s tvojím pekným bruškom nič nepotrebuješ len pokoj a lavičku po ruke,ved my vám radi budeme robiť spoločnosť a tatino má za chvílu prázdniny tak vám to potom vynahradí 🙂

cezetko
16. apr 2009

S tymi prazdninami to asi take vesele nebude, bo nas tatko zasa bude v praci. On si vzdy nieco najde. Ked sme sami na ihrisku tak si vela neposedim. Leo sa velmi sam nechce hrat ☹
Ali zasa mete velmi pekne fotky. Dokonca som tam i je s mojim brusiskom 😉

vana
16. apr 2009

my už sa k vám skoro pridáme Bibi už je v pohode.
a že aké bušisko čo by za také iné dali,náhodou ti velmi sekne 😀

cezetko
16. apr 2009

Dakujem, ale ja ten pocit nemam. Citim sa ako tank.

vana
16. apr 2009

To asi každá tehu ku koncu ale stále to vyzerá pekne.
Ja musím isť spikat lebo Bibi začalo nejako skoro vstávat tak aby som jej vládala zajtra.
Dobrú nocku prajem!

cezetko
16. apr 2009

Tak dobru

sylverka
16. apr 2009

ahoj miri nie si žiaden tank bruško máš v pohodke janka mi saxana mi ukazala super taku pohodičku neviem ako sa to tam vola ale je tam pieskovisko hojdačka lavičky a gril takže sa tam da aj grilovat mohli by sme zorganizovať niaku party aj s detmi ved grilovať sa da aj cez den tak niečo navrhnite ja sa budem snažit k Vám pridat a alenka zaostri si šošovku vo fotaku

cezetko
16. apr 2009

Ja suhlasim. Dajte termin a cas 😉

avanka
17. apr 2009

Aj ja by som sa konecne pridala na chvilku 🙂

alena22
17. apr 2009

ahojte ,sylverka zaostrit sosovka sa teda neda na tomto ubohom digitale ked sme ho kupovali bolo to delo teraz je to uz pan chudak 😀 jedneho dna ale budem mat canonik a potom sa budem fotit 😵
som zvedava ako dnes na konikoch dufam ze nebude prsat a fot aj ty sabku nech sa pokochame
Miri podla mna mas v pohode brusko ja som mala tiez giga a nenavidela som ked mi niekto ze kedy rodis a ja ze v maji a oni ze ty cakas dvojicky a tak to ma total vytacalo 😠 ale myslim ze budes mat chlapca lebo siroka moc neni a sa vravi ze brusko dopredu znaci chlapca no za chvilku bude zahada rozuzlena 😀
jani to je super ze beki uz je v pohodke, mne sa zda ze adko zacina mat plny nos ako von mu nejde nic ale tak pocujem ako keby tam daco mal a teraz neviem ci to neni z kyticky co mame doma zo zahradky katkinej lebo tie narcisky dost razia ze ci mu to vadi ale ved su v obyvke ale citim to teda aj v kuchyni no snad nebude chory prave ked mam ist do prace 🙄
zajtra budem robit zaujimavu tortu slanu na objednavku tak potom ak bude pekna vam ju pofotim 😀 Sama som zvedava co z toho porobim 😀 😝 😀
A mirka ja keby som bola cely den s adkom tiez asi takto stale nevyletujem ale ja si d obedu oddychnem aj ked teda nie ze leim a tak stale je co robit ale oddychnem si od maleho a potom jasne ze po obede mat energiu slapat s nim na kunov alebo niekam inam a tak a keby som mala brusino tak sa asi iba dakde valam ja som ako tehu bola desne leniva ale to asi preto ze som musela trcat doma na rizikovom 😅
No ked zbuchate nejake stretko dajte vediet, my sme sa s katkou bavili aj s mandy ze by sme spravili vecernu zurku na 1.5. ze by sme si sli dakam sadnut popit a nejaku tu diskoteku povymetat 😀 kto sa prida?

alena22
17. apr 2009

Jeeej mamartinka uz mas fotoooooooooo 😵 😵 😵
ty nosis vlasky tak nakratko? No nepoznam z videnia ani jedneho ani teba ani tvojho draheho 😅

mamartinka
17. apr 2009

Ahojte.Ali ano mam teraz na kratko vlasy.mala som aj dlhe ale viac sa mi pacia kratke.tak zelam pekny dnik.

alena22
17. apr 2009

ake mate pocasie vy? my tu mame skaredo 🙄 prsi

mamartinka
17. apr 2009

Ali aj tu je zasa zima aj ked neprsi.ale od pondelka uz ma byt pekne na slovensku.tak nam to snad vyde.

sylverka
17. apr 2009

tak dneska sa na konoch nejazdi lebo tam prši tak sme sa objednali na druhy piatok snad nam to už vyjde dufam že si užijete pekny weekend a pohodičku a detičky nech posluchaju na jedničku majte sa papa 😉

alena22
17. apr 2009

sylverka to mi je luto ze sa nejazdi ale tak nabuduce bude isto uz pekne nemoze sa stale kazit daco 😠
tak adko ma sopliky porazi ma isto to ma ako sme boli na kontrole v podunajskych lebo dva mesiace aj viacej asi nic a teraz plna cakaren chorych tam a jasne ze sme to chytili no to ako natruc mam iost do prace 1 x tak preco by to mamke troska neskomplikoval 🙄
dnes som mu poobjednavala krasne veci na party jasne ze vsetko cars okrem lampionov tie su drak a vrtulnik strasne sa mi pacili a ani neboli drahe tak sa budeme vytesovat 😀

mamartinka
17. apr 2009

Ali odkial adulovi objednavas veci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre