Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
17. apr 2009

mamartinka na oblecenie jednoznacne next z UK 😉
ale na party som objednvala tu aj minuly rok na party a teraz zasa www.partytown.sk

alena22
17. apr 2009

ja si totiz oslavu spravim s adulkom naraz bo ja mam 1 a on 17 maja tak to sklbime chcem vo fit pite taky podnik v senici spravit mejdlo ze aj rodinu aj deti nejake pozveme 😵

avanka
17. apr 2009

Ali a uz si odtial asi objednavala, ze? By som sa pridala....

alena22
17. apr 2009

jej avanka skoda ja uz som to objednala a aj cvakla ☹
skoda mohlo som to dat skorej to ma nenapadlo ze by sme aj usetrili na postovnom 😢

avanka
17. apr 2009

Nevadi, pacia sa mi tam tie sviecky aj pre Rastika aj pre maleho a lampiony detske, baloniky....takze ak blizsie nastudujem, objednam 😉

vana
17. apr 2009

Ahojte!
Ali super stránka zase troško inšpirácie na oslavy,musím to ešte naštudovat.
My sme dnes boli v Hosoši,ale kolko ludí tam bolo nechápala som plné parkáče,až potom mi došlo že je piatok,no alo čo ked to inkedy nevychádza.

alena22
17. apr 2009

no ja som minuly rok objednavala a bola som velmi spokojna jedna vec nebola a hned mi volali ci mi mozu za inu zamenit a tak vsetko ako ma byt a apomerne rychlo to pride kedze platim prevodom a davam si posielat 1 triedou 🙂
odporucam fontanku na tortu mame vyskusane je fajne u deti ma uspech 😀

vana
17. apr 2009

Ja fontánku poznám ked som bola v rkúsku tam to bolo samozrejmosť ku každej torte,tak konečne viem kde sa to dá kúpiť.

alena22
18. apr 2009

no aj katka ju mala teraz pre barbarku na torte a deti boli z toho mimo , dokonca je aj nejaka v tvare kvetu co sa toci a hra pesnicku ale videla som len ruzovu a to pre nas velmi neni 😀
ja teraz dokoncujem tu tortu o desiatej si po nu pridu 🙂
budeme tu mat do zajtra sestru malu 9 rocnu tak bude mat adko o zabavu postarane, snad to nejako prezijeme vsetci v zdravi lebo neviem ci mam ist s adkom von ked tak sopli ako vyzera to na nadchu ale prechodom soplenie ja neviem u neho je to nevyspytatelne hned sa to zvrtne, no v kazdom pripade od pondelka ide asi k babke na varovanie v skolke sa isto neprelieci ☹
este ma napadlo ze to mozu byt aj zubky lebo vcera sa stazoval ze ho bolia a ma tam na spodnych stolickach take gule ale to je nejako skoro nie aby mu tie psoledne stolicky uz sli a rano mal aj nakakane tak redsie "zubovo" ako to my volame tak uvidime co sa zo sopla vykluje 😅
adko ma odod dnes novu zabavku stahuje tatovi pyzamove gate a desne sa na tom bavi, neda mu chvilku pokoja, ale nech si ho len uzije ked ma volno aj tak po obede zas dakam potrase a budeme na ocot 🙄

alena22
18. apr 2009

tak tu su nejake zabery torticky moc so sebou neni som spokojna ale zas tensi by bol malo na jedenie pre dany pocet ludi musia sa z toho aj najest nie len zasmiat takze som robila co som vedela ale teda roboty s tymi vajkami bolo a navyse syr bol nejaka blba varka tazko sa valkal asi aj svalovica ma neminie no dost popisu kuk sem

http://www.facebook.com/album.php?aid=2019815&i...

mamartinka
18. apr 2009

Ali pekny vytvor. ako sa mate?mi tu dnes mame teplo.

alena22
18. apr 2009

ahoj mamartinka dakujem 🙂
no ja trcim s malym doma lebo nechcem aby sa mu sople pohorsili tak vydrzime nejako dnu 😒 a muzik siel s mojou sestrou von vyvencit psika a donesu mi zmrzlinku na stihlu liniu 😀 😀 😀

mamartinka
18. apr 2009

🙂 🙂 konecne dnes mame teplo.

alena22
18. apr 2009

no my sme mali dnes tak 15 stupnov ale aj burku a dost prsalo ale teraz navecer sa to zasa vycasilo 😵
A kedy to presne idete na slovac?

mamartinka
18. apr 2009

v pondelok Alenka.uz sa aj tesim.no tuna buduci tyzden ma byt pekne.cobinie ked ideme prec.Adulo sa ako ma?este soplikuje?rano otialto odlietame 7.20.u nas uz bude 8.20.do Viedne a odtial este do BA autobusom.tam uz nas bude cakat manzelov brat.takze tak

alena22
18. apr 2009

No vy sa mate isla by som sa preletiet aj ja v lietadle troska, adko je na tom ovela lepsie ale tak co ja viem sopliky ma len sa mi zda ze menej asi to budu zubky lebo slinta a stale si tam rucku dava 😅
mam tu tu malu sestru tak sme sa nacpali pizzou na veceru teraz tu stonam za pc aka som hlupa ze som si dala
😝

mamartinka
18. apr 2009

treba sa aj najest nie?vy ste este neleteli lietadlom?aj sa chystate cez leto niekam na dovcu?

alena22
18. apr 2009

mamartinka ja uz som loetela vela krat aj vo velkom aj v dvojmiestnom prave preto by som chcela zasa lebo sa mi to paci, no kedze v pondelok nastupujem do novej prace neviem ako to bude cez leto s mojou dovolenkou ale plan je ist k moru asi grecko 🙂 tam sa nam obom pacilo aj mne aj muzikovi 😵

mamartinka
18. apr 2009

no mne sa tam v Grecku teda vobec nepacilo.a to sme boli na svadobnej ceste.uz ked tak tak radsej Tunis.tam je nadherne.a to som v grecku aj dokonca ochorela.nam je inak lepsie sediet doma a nie k moru.to mame to more teraz aj tady a kazdy den.

vana
19. apr 2009

Ahojte!
Ali tak zase pekný kúsok sa ti podarilo vykúzliť,aké boli ohlasy.
Inak zajtra ti prajem vela štasia v novej práci,nech máš príjemný začiatok a zober si vela nervou to na začiatok budeš určite potrebovať kým si zvykneš.

mamartinka
19. apr 2009

ahojte.no tak mi sme pred chvilou prisli z mesta.este sme boli co to dokupit a zajtra letime na 2 tyzdne domov.este sa pojdeme pobalit a je to.dnes tu mame teplo.tak sa majte krasne.ak bude cas vam z domu napisem niekedy.Ali aj ja ti prajem zajtra prijemny pracovny zaciatok. 😉

alena22
19. apr 2009

kocky dakujem ste zlate, aj sa tesim velmi aj mam obavy ale to je pri kazdej novej ci uz praci alebo co 😅 aspon u mna to tak byva ze troska taka nervozitka je 🙂
my sme dnes s adriankom boli na humencoch so za krstnou adkovou bol sibat bo pocas sviatkov sme nestihali obehat aj tam 😀 tak aspon ma staly prisu balickov sladkosti a auticiek konkretne z denska policia dalsia 😵 😀
my tu s adkom tancujeme lets dance strasne sa tesi ked sa dzime a spievame si a tancime vobec nechce hajat a to som si myslela ze bude z dvora utahany 😅
jani ohlasy na tortu boli super nad moje ocakavania 🙂 😵

mamartinka
19. apr 2009

no teda tak budete mat tanecnika?Ali a dufam ze potom napises ako bolo v praci.Adko ide do jasliciek?

alena22
19. apr 2009

no veru tanecnik z neho bude ale stale nespi a poskakuje si tu 😀

mamartinka
19. apr 2009

no paradne zasa fotky.a to sa tesinka nosila?za pani to.Adko ma 2 traktory?inak aj nasi chalani ho maju a dobre sa stym zahraju.oni to mali aj z vleckou.

mamartinka
19. apr 2009

Ali vy mate na Humencoch Sajdikovych Adkovu krstnu?ved to je kusok pri buroch nie?

alena22
19. apr 2009

mati aj k tomuto je vlecka aj radlica na predok ma to sarka v plnej vybave 😵
adkov neni ani jeden to bol na navsteve na humencoch, hej je to kusok od burov ale oni stavaju druhy dom v kunove to budu mat blizsie senice takze este tak rok budeme behat na humence a potom uz ich budeme mat pod nosom 😀

mamartinka
19. apr 2009

a teraz nebyvaju na svojom sami?

alena22
19. apr 2009

no byvaju na svojom na polku so svokrou 😀

mamartinka
19. apr 2009

ach tak.tak sa maj krasne a ak bude moznost a cas sa zo slovenska ozvem.mam to kusok no nie.staci zakricat? 😀 dobru noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre