Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
11. nov 2009

ahojte,nie miri ja som tu s klientkami ze wellnes pobyt sa tato nasa akcia vola chodime denne na masaze a do bazena plavat na kavisku relaxujeme na izbach no taka zotavovana aj pre klientky aj pre nas je tu super 😵 😵 😵
my sme chodili koli tomuto tonusu hornych koncatin do trencina jeden rok ale nakoniec adko vsetko dobehol a bolo podla mna ani neslo o nizsi tonus ale lekat si ho chcel kontrolovat kedze jeho prichod na svet bol taky komplikovany a pisalo sa to na tonus pretoze ani leo ani adko nemali nejake problemy s chytanim do ruk a tak tak neviem mozno to ten pan doktor inak vidi ako mama co je s dietatom cely den doma....hlavne ked maly po ceste do trencina prespal cely cas a potom takeho cerstvo zobudeneho tam chceli vysetrovat a robit tam s nim cviky 😀 my sme aj na vojtovku do roka tusim chodili tiez do TN no des a hruza mame znamosti kade tade 😀
no som si ponetovala po obediku idem relaxovat dalej za chvilku ma caka reflexna masaz chodidiel tak som zvedava ci ma z nej odtiahnu alebo odidem po vlastnych 😀 😀 😀

vana
11. nov 2009

To aká paráda ty si takto užívaš a mna doma zožiera hnusné počasie.
My s nerologom nemáme naštasie žiadne skúsenosti tak ja neporadím.Ale dúfam že ste v poriadku a nebuete tam musieť chodiť.
Tak si to uži aj za nás na koloko si tam?

avanka
11. nov 2009

Stija, my sme chodili s Lukaskom do Skalice na detsku neurologiu k dr. Ivankovi a boli sme s nim spokojny, je to uznavany odbornik siroko-daleko.....aj Vojtovku sme cvicili, aj na rehabku chodili

alena22
13. nov 2009

ahojte no uz som doma jani od pondelka do dnes sme boli ale poviem ti ani vo sne som necakala ze pridem domov a maly bude mat horucku dokonca 39 uz na obed 🙄 ☹ 😢 a ani muz nikto si to nevsimol ozaj najvyssi cas sa vratit tak som pobehala doktorov porobila nakup teraz si dam kaficko a mozem ist pratat cize co som za tyzden nabrala silu teraz ju v jeden den miniem a mozem cakat ci pojdem na nejaky relax zasa 😀

sylverka
13. nov 2009

ali no to je des snad si si aspon trocha oddychla dufam že to bude fajn 🙂

vana
13. nov 2009

No tak to si teda namala moc pekné privítanie ale aspon že si sily načerpala.
A čo má Adko nejakú virozu?
Sylvi ty ako sa máš už som ta dlho nevidela,teda skoro nikoho som už dlho nevidela.

alena22
13. nov 2009

ale vsak muz je uz druhy tyzden doma co ma hnisavu anginu tak mozno maly chytil to i ked hrdlo ma ciste zacal sopli kaslat a do toho ta horucka ktoru sa mi teraz podarilo zrazit na 37,4 tak spinka si spokojne odfukuje tak som zvedava co sa z toho vyklube ale neviem kde co mohol nachytat uz druhy tyzden je mimo kolektiv varovala ho svokra na striedacku s petom tak bud ma tu anginu v zaciatku alebo boh vie co vsak v pondelok to dokina isti ☹ ja som hlavne spokojna ze mam diazepam dvojku doma keby nahodou tak uz to aj ja lepsie znasam tie horucky jeho 😅

sylverka
13. nov 2009

jani fajn stale v jednom kole už aby boli prázdniny 🙂

alena22
14. nov 2009

tak dnes sme boli na pohotovosti lebo v noci horuckoval a mame chytene priedusky bol tam akuratne sulek kukol adka aj muza adkovi dal atb muza poslal na krcne s tym uz lebo ten lieky ma a sme sli domov liecit sa 😅 tak mam doma taky maly spitalek 😀

mona12071
14. nov 2009

ahojte mozem sa k vam pridat ja som zo se ale zijem uz skoro 4 roky v Londyne

alena22
14. nov 2009

ahoj moni jasne ze mozes budeme len radi a gratulujem k tehu 🙂

mona12071
14. nov 2009

alena-dakujem vcera sme sa dozvedeli ze to bude chlapcek ale ja som to vedela od zaciatku aj lekarke som to hovorila ze urcite to bude chlapec 😀

alena22
14. nov 2009

ja som tiez tusila ze budem mat chlapceka..mne hned lekar uz v 16tt povedal ze jasny chalanisko...ja som zvedava co teraz moja sestra bude mat caka druhe babenko 😵

mona12071
14. nov 2009

alena-no to si vedelatiez skoro co to bude a druhe neplanujete? 😉

alena22
14. nov 2009

nie nie ja sa uz iba budem prizerat ako sa svet rozmnozuje 😀 😀 😀 ja uz nechcem dalsie babetko, nam staci aj toto jedno vsak je ako za troch niekedy 😀 my sme mali dost zdravotne problemy aj ja aj maly tak takto to bude lepsie 🙂

ake mate u vas pocasicko? u nas je desne 😖

mona12071
14. nov 2009

alena-aha tak to mi je luto
my tu mame strasne pocasie dnes som ani paty nevytiahla von no hruza 😒

alena22
15. nov 2009

moni a tak uz je to za nami a je dobre tak si to nejak neberiem 🙂
my tu mame dnes krasne pocasie ani zima neni skoda ze adko je chory aj muzik inak by sme uz isto niekam ficali na vyletik 😎 ale aspon s tesinkou (nas psik) sa prejdem troska po vonku 😀
dnes si idem aj zacvicit so saskou na step tak som zvedava som nebola teraz dva krat ze aku mam kondicku 😅

mona12071
16. nov 2009

ALENA - tak prajem svalovicu 😀
tu je dnes konecne pekne ze sa ti chce ist aj von ale zasa som ja leniva a nic sa mi nechce ufffffffff 😅

alena22
16. nov 2009

no tak svalovica sa nekona uz vecer som zacala soplit a v noci prask 39 horucka tak som doma a cely den sa potim doki mi dal atb maly je tiez chory s teplotami cez 39 zasa jediny kto tu ako tak zije je manzel ale ten zasa skaredo kasle a dostal uz druhe atb bo prve nejak nezabrali ☹

cezetko
16. nov 2009

mate to doma vesel. Tak sa pekne liecte a prajem rychle uzdravenie.

cezetko
16. nov 2009

Mona co robite v Londyne? Ako sa vam tam zije?

vana
16. nov 2009

Ahojte!
Tak zdravím aj ja mona 🙂
Ali teda nezávidím tie choroby vám akosi pokoj nechcú dať hnusoby,ale ked si to vyberiete teraz všetci naraz tak snád už potom budete mať pokoj.

My sme boli teraz dva dni na Vrbovcoch konečne sme dorýlovali zahradu a uložili chalupu teda iba okolie na zimný odpočinok už môže aj snežiť.Vonku je ale nejako stále divne teplo na november.

My sme mali dnes večer po činžiakom lampinonové zhromaždenie tak som si pripomenula ako sme ako deti behali so ziarovkami v lampionoch,Ali videli ste z okna my sme tiež čumeli len z okna. 😀

cezetko
16. nov 2009

Aky bol sprievod? Aspon jedna vyhoda ked byvate v centre 😉

alena22
17. nov 2009

hej hej videli sme ja len spoza okna lebo som mala horucku ale muzik mi to aj nafotil a poculi sme pesnicky 😀
dnes uz nam je lepsie maly po tom rectodele v noci vobec nekaslal a krasne spinkal a ja od rana nemam horucku ani adko uz len kasleme vsetci a soplime 😅
my sme to mali aj minuly rok takto a potom sme boli fit 🙂 ale aspon sme spolu cela rodinka je to taky nezvyk zasa po dlhej dobe lebo sme rozlietani na vsetky strany vzdy 😒

sylverka
17. nov 2009

🙂 to je fajn ali že Vám je lepšie 🙂 všetci v pyžame a spolu taka menšia pyžamová party škoda že ste pri tom chorý ☹ ☹ Uzdravte sa pa. Zdravím všetkých dúfam že ste zdravučký 🙂

avanka
17. nov 2009

Ali, tak sa uzdravte 😉 😉

aj ja som bola na sprievode 😀 😀 😀 😀 bolo fajn

dnes sme boli s malym v atelieri, tak som zvedava na vysledok, potom vlozim 😀

mona12071
17. nov 2009

cezetko-ja teras nerobim nic nakolko som mala celkom namahavu pracu a to ze som mala na starosti organizovanie indickych svadieb kde bolo aj 8oo ludi 😅
ja som tu uz skoro 4 roky niako som si tu zvykla za mesiac aj nieco budem dostavat uz matersku tu sa dostava skor tak uz sa tesim 😀 😀 😀 😀
no aj ja som niaka chora ale nieje to este najhorsie tak dufam ze to niako preleziem bez horucek 😒

alena22
17. nov 2009

jeej mona to mohla byt zabavna praca 🙂
tak u nas je zas zle ja mam 38 malemu sme museli dat rectodel sa dusil ze neladal dychat a teraz krasne spinka len som zvedava co bude v noci ☹

vana
17. nov 2009

Miri ale to je asi iba jedna z mála výhod bývania v centre.

Ali to je hrozné držím palečky nech vám to skoro prejde.

Mona tak to si mala pekne veselú prácu určite aj namáhavú ale to musí byť asi aj sranda ako dlho sa tam dostáva materská?

alena22
18. nov 2009

tak nastastie noc bola super adko sa este po siedmej prebral krasne sa napapal napil troska sa pohral a potom k desiatej zaspinkal jak maly medvedik a spal do stvrt na devat bez kaslania tak krasne odfukoval ze som chodila kukat ci je ok 🙂 som sa bala ze spat uz nebude ale ta choroba nas zmaha vsetkych doradu 😔 len polihujeme a valame sa ako medvede 😀

mne sa paci byvat v centre na prveho maja mame pod oknami veselo to sa vzdy smejem ze mi muzik objednal k narodkam predstavenie krasne z vysky vidim vianocnu senicu mam perfektny vyhlad a vlastne sa zvezies vytahom a si v meste a mame tu po ruke vsetko okrem polikliniky ale to neni problem ked ma clovek auto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre