Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

benabianca
24. aug 2007

hej hej,do krasy samozrejme 😵

oliverka
25. aug 2007

Ahojte, Radka, jasne, ze sa nehnevam. Cislo na mna mas, keby nieco, ozvi sa. Teraz mam rozrobenu jednu vec, ktora ma total pohltila. Na ostatne veci mi nezostava moc casu, preto som sa neozvala. Jednym ockom sledujem, co sa tu deje - aby som bola v obraze.

radoslava
autor
28. aug 2007

Ok ja som sa bala co je s tebou ale vidim ze mas nejaku robotku 😀
Tak sa nenechaj moc pohlcovat a dobehni sem na pokec 😀

oliverka
29. aug 2007

Jasne, vzdy pozeram, co nove si napisala... Keby ste mali prist opat do SE, ozvi sa. Na tvoju oblubenu kofolu by sme si zasli... Ja som od pondelka uz v praci, doteraz som dovolenkovala. Akosi sa nemozem naladit na pracovny rezim, predstava, ze budem musiet kazde rano vstat, je fakt hrozna. Mala ide od pondelka do skolky. Predtym sice chodila obcas do suktomneho klubu - je zvyknuta na deti, ale predsa len teraz bude chodit kazdy den! Mam z toho obavy aj sa tesim, ved uz je velka slecna. Uvidime, ako sa jej bude darit.

radoslava
autor
29. aug 2007

Oli drzim palce aby ste to zvladli. Ty sa cim skor nalad na pracu a mala slecna zase na skolku. Inak ja sa tohoto tiez hrozim ked to pride.
Bola si teda cele tri roky doma ze? Aspon si si to uzila.
Oli a co ides robit, vracias sa do starej roboty alebo si zmenila.

oliverka
30. aug 2007

Na materskej som bola len 3 mesiace, potom ma striedal manzel. Pracovala som cca 4 hodiny denne. Rano som odisla pred 8h a o 12h som uz malu kocikovala. Nebola som s malou 24 hodin, ale len 20 - a aj tak mi to chyba. Nastastie mam taku pracu, ze idem na osmu a okolo druhej som uz doma. Neviem si predstavit ani dnes pracovat do piatej, siestej. Asi by som mala pocit, ze okrem prace nic nestiham. No, to sice nestiham ani tak 🙂 .

radoslava
autor
30. aug 2007

To mas super Oli. Ja ked sa vratim do prace tak tam budem od nevidim do nevidim.Az ma to desi ked si na to spomeniem, ako som tam pred uzavierkou travila cele vikendy a cez tyzden som chodila domov o 20,00 najskor.

oliverka
31. aug 2007

Pracujes v uctovnictve? To ti moc nezavidim, ciastocne teraz aj ja, ale travit tolko casu v praci je podla mna hlupost (nechcem nikoho urazit). Viem, ze ked sa musi, tak sa musi... A kedy planujes navrat do prace? Chces si uzit cele 3 roky s malou doma?

bobd
31. aug 2007

ahojte baby!
vidim, ze tu diskusia fici 🙂
chcela by som sa vas spytat nieco od veci, chceme si dat postupne vymenit okna na dome, neporadite nejaku fajn firmu s plastovymi oknami v okoli? dakujem!!! 😉

oliverka
1. sep 2007

Odkial si bobd? Priamo zo SE? Rodicia v byte vymienali okna uz pred cca 6 rokmi, sestra pred par mesiacmi. Vsetci su spokojni. Zistim ti presne, ktora firma im okna vymienala.

cezetko
6. sep 2007

Ahoj.Ja som zo Senice.My sme menili okna v decembri. Robila ich firma Helt a boli sme s nimi velmi spokojni.

oliverka
6. sep 2007

Ahoj Cezetko, v ktorej casti SE byvas?

cezetko
7. sep 2007

Byvame blizko cintirina. A vy?

oliverka
8. sep 2007

Cezetko, a kde presne? Na Dlhej alebo v rodinnych domoch za cintorinom? Chodievam tadial pravidelne, napr. s malou do kniznice. Sme velke citatelky 🙂 !
Radka, teraz sa tusim na mna hnevas ty 😉

radoslava
autor
8. sep 2007

Oliverka nehnevam bola som na dovolenke v Kovacovej. Az dnes sme prisli. Hrozne pocasie miesto po horach sme chodili po obchodnych centrach este ze su vybudovane a neprsi v nich 😀

klatom
8. sep 2007

Ahojte baby. Ja nie som zo Senice, ale zo Skalice môžem sa pridať. Nenašla som tu nikoho bližšie. 😒 Ale chodíme s de´tmi do Senice občas a teraz som tam chcela pozrieť MC,ale nevyšlo to nejako. Bola som zvedavá aké to tam je. 🙂

oliverka
9. sep 2007

RAdka, vitaj po dovolenke doma. Pocasie vam fakt moc nevyslo. Dufajme, ze uz nebude tak velmi prsat. Co ste (teda okrem nakupovania) robili?
Klatom, MC bolo cez prazdniny zatvorene, ani neviem, kedy presne otvaraju. Silvia, ktora MC v Stnonizke zakladala a je jeho veducou, caka tretie babo, termin ma teraz niekedy. Tak neviem, ako to tam bude teraz zariadene.

cezetko
9. sep 2007

My byvame na ulici pod cintorinom, medzi rodinnymi domami v bytovke.A vy kde byvate?

alena22
9. sep 2007

Ahojte Senicanky 😉
moj muz ma firmu z plastakmi 😅 chcete? vola sa flur a je v tej budove ako je nova lekaren 😀 Zhanam mu tu kseftiky 😀 ale nie srandujem ale ozaj ak chcete bezte sa tam kuknut maju vselico 😉
Som rada ze je aj tato tema lebo tuto z okolia je nas podla mna vela a mohli by sme dat niekedy aj stretko nie? 😎

oliverka
9. sep 2007

Cezetko, za starym sidliskom. Stretko je dobry napad, ale kedze pracujem a mala je v skolke, neviem, neviem... ☹

cezetko
9. sep 2007

Suhlasim so stretnutim!!! Kde pracujes?

radoslava
autor
9. sep 2007

Vitaj Klatom tesim sa ze sa zase niekto pridal. A tesim sa ze je tu aj Alenka a Cezetko.
Uz som sa bala ze tu budeme s Oliverkou same.
Oli no raz sme boli na vylete v Kucindolskej doline a raz vo Zvolene no a potom fakt len to Obchodne centrum v BB.

oliverka
10. sep 2007

No, Radka, ked nic ine, aspon si zistila, ake maju v BB obchody 🙂 . Ja som tam bola naposledy na ZS v pamatniku SNP. Ale to bol este hlboky socializmus. Kde ste v Kovacovej byvali? V sukromi? Este si plna dojmov, podel sa s nami. Ja som tento rok bola len 4 dni na Orave u babky. Inak stale doma ☹

radoslava
autor
10. sep 2007

Byvali sme na podnikovej chate vlastne skoro vsetko to tam boli podnikove chaty len malo sukromnych.
Po minule roky sme absolvovali krasne tury a vychadzky po Kovacovej je to pekne kupelne mestecko. Trosku zapadakov ale maju tam aj termalne kupko. Ktore bolo samozrejme uz zatvorene 😀
Vrele to tam odporucam za dobreho pocasia 😉
A u babicky na Orave bolo ako. Moja susedka tam ma tiez babicku ku ktorej relativne casto chodieva

oliverka
10. sep 2007

Na Orave bolo super. Pre malu je zazitok uz samotna cesta. Isli sme najprv autom do Noveho Mesta nad Vahom, odtial rychlikom do Kralovian, autobusom do Namestova a dalsim autobusom k babke. Hotove dobrodruzstvo. Cely den sme boli na dvore, macka mala 4 macata, koza sa pasla... Skratka, na dedine.

radoslava
autor
10. sep 2007

Juj to musela byt romantika a to myslim uprimne.
Pre malu to bolo skvele kopec zvieratiek a tak. No co uz tie nase mestske deti nepoznaju kozicky a kravicky napr. Nasa mala ked je u svokry a tam vidi kraliky a kacicky tak je hotova lebo to nepozna a hybe sa to.
Inak ja mam rada dediny tam to je take ine lepsie aspon podla mna.

alena22
10. sep 2007

Dobry vecer sa praje 🙂
jeeeeeeeeeeeeej tak stretkoooo 😀 no parada 😉

Sa mate ze chodite na dovolenky ja som nemohla mali sme objednanu na podnikovej chate u plynarov za cadcou na zakopci ale maly mal troska problemy po narodeni tak sme to nakoniec zrusili lebo som sa bala bol este malicky ☹ ale nabuduci rok tam isto ideme 😎 😎 😎

radoslava
autor
10. sep 2007

Dobre si urobila Alenka, ja si tiez myslim ale to je iba moj osobny nazor ze 3 mesacne babatko je este male na dovolenky 🙂

alena22
10. sep 2007

no vies ja by som sla keby nemal take problemy ake mal 😅
sme sa tesili mali sme to rezervovane uz od vianoc 😀 ved nabuduce pojdeme isto a veru uz bude mat viacej bude to potom uz dovolenka 😉

radoslava
autor
10. sep 2007

Ali a uz je v poriadku nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre