Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

cezetko
6. feb 2008

To ti nezavidim. Ved pockaj, muz pride nacas z roboty a pojdeme my dve.

mandy20
7. feb 2008

Ahojte kocky, co mate nove? dufam, ze deticky su zdravucke 😵 a vy tiez samozrejme 😀
ali presla som si tu dietu a to ty jedavas presne tie jedla ako su napisane v tom "rozvrhu"? ty brdo, klobuk dolu

alena22
7. feb 2008

mandy cau ze sa aj ohlasis 😉
my sme chorucki teda uz iba adko mne zabral modafen 🙂
ale dnes s em boli na kontrola a uz aj adik sa lepsi uz iba doliecit dokonca ked nebude fukat a bude teplo mozme ist na hodku von len na prd je to ze stale fuka 😒 😠
inak ja nejdem presen podla receptov, skratka mam nastudovane co mozem a to v ten den jem a kolko krat este menej ako je napisane a niekedy viacej + pravidelne chodim cvicit na 4ZS a snad konecne zavedie m saunu 😝 😅

cezetko
8. feb 2008

Ali je mi luto ze ste zasa chori. Ma s moj obdiv ohladne tej diety. Ja som sa k tomu zatial nedopracovala bo sa bojim o mliecko. Citala som o saunovani pre kojace a tehotne a vraj by to malo byt ok. Tak uz to saunovanie zalezi len na zdravi a mojom manzelovi ☹

cezetko
8. feb 2008

Na majokach som citala kolko ti maly spinka. zavidim ti.my sme kazdu noc aspon tri krat hore a vstavame o siestej

alena22
8. feb 2008

cezetko vies co ked mu sli zubky a zacali sopliky tak tolko nespal samozrejme ale inak krasne haja 😀 aj tato noc bola super ale o pol siedemj uz sa hlasil tak som ho dala k nam a spal so mnou az do deviatej 😅 podotykam ze inak vstavame o siedmej to bola nahoda dnes pretoze akonahle zazvoni muzikovi budik maly uz krici z babababa z postielky 🙂
inak ucime sa kracat uz vie sam tri krociky a pauza a zas a najradsej ma ked stoji na mojich nohach a tak chodime po byte 😀 som si usila na seba 😝 teraz to chce stale 😎
dnes mi pride asi na cely vikend tatik tak peciem kuriatko varim zemiaky ryzu a teraz konecne maly blesk zaspal tak idem zarobit cesto na pagace uz som hotova za dnesok a je len 11 hodin a vstavala som o deviatej 🙄
kde beru tie deticky tolko energie 😕
inak v diete musim sa popysit sa mi dari aj ked teraz sa mi zda ze kila stoja ale nevzdavam to a dnes mam bielkoviny tak mam prsicku z peceneho kuriatko na obed s chlebikom a na veceru uz len so zeleninkou 😝 😝 😝 a potom budem smutne pozerat na chlapov ako zeru pagaciky syrove so salamikom na vrchu ☹ ale vydrzim ja si dam v nedelu si jeden dva odlozim 😀

cezetko
8. feb 2008

Mas moj obdiv ohladne diety a tohpo aka si sikovna. vsetko stihas.

alena22
8. feb 2008

jaj cezetko ze stiham 😀 😀 😀 nahanam sa jak debil teraz zaspal sakal zasa snad na dlhsie ako do obeda tak idem pozehlit a ja to len navliecky na periny a uteraky ostatne si necham na inokedy a potom piect a vecer padnem mrtva 😉
ja tiez moc nestiham a cim dalej tym horsie to je lebo maly je akcny uz vela pohyblivy ratam ze este 2-3 mesiace a presakkujeme doma neoprane veci a konzervy z gulasov s krabicami od pizze 😀 😀 😀 ale adko bude spokojny

cezetko
8. feb 2008

Zaklad je spokojne dieta 😉 My spinkame asi pol hodinky vzdy, tak stiham len minimum. Inak ohlane zehlenia: Zehlim len Leonardikove veci, kosele a to je vsetko, nestiham ostatok. Zmenili sa mi priority zivota. Upratovanie, zehlenie a varenie je len preto aby sme prezili. Najdolezitejsia je Leonardikova spokojnost. Kedysi som bola pedant na ciste zrkadla-terz sa to neda bo by som ich len stale lestilo, bo Leo stoji pri zrkadle a robi baci, baci a smeje sa na sebe 🙂 U nas je to vesele uz teraz, lebo Leovi sa nepaci byt sam. Ako som si ho naucila tak to mam 😀 😀 😀

alena22
9. feb 2008

cezetko no vies ja sa snazim stihat ale nejde to ja som mala zas uchylku mat vylesteny sporak teda trubu je taka preskelnna a teraz maly pride v choditku nahne sa a s oslintanymi ruckami pochyta pobozka sa a je to ciste raz dva sprvu som to lestila ale potom zas mi bolo blbe nejaky cisticom to nalestit a on pride a lize to tak to robim len raz za cas 😀
ja zehlim vsetky veci este dokonca aj muzikove trencle zehlim ja ked si uz k tomu sadnem tak zehlim rad radom co mi pripomina ze musim ist nalozit pracku 🙂 zakial je tak pekne vonku 😅
ale tak ja si adka tiez pekne rozmaznavam a viem ze by sa to nemalo ale ked vidim tu jeho tvaricku a tak neodolam 😅 😀 😀 skratka vedia ako na nas 😀 😎

mandy20
9. feb 2008

Ahojte kocky, suhlasim s vami, prvorada je spokojnost deticiek a ta prameni aj zo spokojnosti mamiciek, lebo ked je spokojna a stastna mamina bude take aj dietatko 😀
Ali, dneska som vas videla vsetkych pohromade, teba,muzicka,Adka v kociku a vasu Tesinu-dufam ze som si dobre zapamätala 😀 , prave som nastupila do autobusu domov, obchadzali ste Dusana na parkovisku pred lidlom asi okolo 16stej, on sedel v aute a ja v buse - isla som domov, ja kyvam, kyvam ale nevsimla si si 😀
Ozaj kocky, mam novinku, budem sa vydavat 😵 😵 nas termin je 26.07.08 o 14.30 na Smolenickom zamku 😵

alena22
9. feb 2008

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 mandy to je uzasne gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉

no skoda mohli sme ti zamavat 😉 my sme vysli na nakup pekne cela rodinka iba tak ze nieco pokupime ani sme nevedeli ze co sme sa odhodlavali ci s adikom mozeme ist von ci nie dokina povolila hodku ked nefuka tak potom sme zasli aj svokrovcom a ze zajtra budeme doma a svokra ze nech aj zajtra len dojdeme ze pecie satecky mrkvove a tak tak uvidime 😅

mandy20
9. feb 2008

ali 😵 😵
no dneska bolo vonku krasne, tak hadam sa Adko umudri a prestane na seba nachytavat vsetky tie bacilky ktore okolo neho poletuvaju 😉

cezetko
9. feb 2008

Mandy gratulujem!!!! Vybrali ste si pekne miesto i datum. Budete mat aj hostinu na zamku? Je tam velmi pekne. Mysme tam mali rodinny zraz a bolo tam skvele. Cely zamok nam bol k dispozicii.

cezetko
9. feb 2008

My sme travili vikend u nasich a ked bolo tak pekne tak Leonardik bol na kratkej vychadzke po sojich. On by len chdil ale moj chrbat to akosi nezvlada ☹ . Ali dufam ze Adko bude ok a pojdete aj vy do centra.

mandy20
12. feb 2008

Ali prave som si pozrela vase nove fotecky, booze Adko rastie ako z vody a v tych frajerskych rifloch, no no comment , parada 😵

cezetko
12. feb 2008

Ahojte. Ali dnes ste nam chybali v centre. Este ste chori? My budeme do centra chodit v pondelok, vtedy su najmensie deticky a poobede by som chcela chodit kedykolvek ak sa dohodneme.

alena22
12. feb 2008

cezetko super vies co pojdem aj ja v pondelok 😉 na buduci uz ideme lebo toto je o nicom vraj bolo po utorku viacej chorych deti 😠 to su mi matky ked s chorym deckom ide do kolektivu co nevedia citat v pravidlach to je 😠
mandy dakujeme som mu kupila nextaciky 😀
cezetko dnes idem do sauny nepridas sa?

radoslava
autor
12. feb 2008

Mandy to je super a krasny termin taky letny a na zamku 😉
super tešime sa velmi

alena22
13. feb 2008

baby to co mame vonku akoze zima sa vratila 😕 😕 😕 🙄
toto je desne 😎 😠

a dnes mam nemierene do bile a tot no desne pocko 😠

mandy20
13. feb 2008

ali, aj ja od rana nadavam 😠 , uz bolo tak krasne, tak dufam ze to len pani zima tak postrasila a ze uz sa chysta na odchod 😀

cezetko
13. feb 2008

Ali rada by som isla do sauny ale nema mi kto strazit Leonardika. Muz je na tri dni na skoleni. Som slamena vdova ☹ To pocasie je fakt nechutne. My asi dnes zostaneme doma. V pondelok by mali chodit deticky do roka. Urcite tam budes poznat dost mamiciek. Vcera sme sa i hrali rozne riekanky s detickami. Tak sa budem tesit na pondelok!!!!

cezetko
13. feb 2008

Ali do sauny by sme mohli ist aj s detmi. Rada sa pridam. Myslim ze deti mozu mat 60stupnovu saunu ale nie som si ista. Zavidim ti to saunovanie. Aj ja uz potrebujem na chvilu vypnut. Uz som unavena. Mam co som chcela 😉

alena22
13. feb 2008

cezetko vraj sa da v sobotu ze by zapla saunu od druhej a sli by sme s detmi mozu mat kamoska pisala ze 50 stupnov 😉 ja by som sla no pocula som od kamosiek ze idu v pondelok aj ja tak sa tesim 😀
ani my dnes nejdeme kaslem na bilu pojdem zajtra

alena22
13. feb 2008

mandy tak aj u vas ?
viem od bab z kosic ze maju jar a vo zvolene len prsalo a my sme tu jak sibir 😠
cezetko ved co neprides cez den s leom sa pohrat troska 😉

cezetko
13. feb 2008

Raz urcite prideme. Len sa musime dohodnut. Aby sme nenarusili Adkovi rezim. Aj vy mozte kludne prist k nam.

bobd
13. feb 2008

babulky, viete mi poradit, kde v senici by som nasla nejaky predaj a servis mobilnych telefonov (ako starsich)? nemyslim orange a pod, ale akoby bazarik 🙂 dakujem!

alena22
13. feb 2008

bobd mne sa zda ze kedysi bolo nieco take nad 39 korunovym obchodom na krizovatke ale ci to tam este je 😕 to netusim inak neviem jedine az vecer ked bude muzik doma ten bude isto vediet 😉

cezetko no jasne mozme tak sa dohodneme niekedy ti cinknem a prisli by sme bud my alebo vy 😎
adko ma velmi rad ked u nas niekto je aj teraz co bola ta adka co bola s nami aj v stonozke s malym dankom ma teraz 4 mesiaciky tak ked plackal adko ho chcel hladkat 😀 taky zlaty chlapcek je 😀 zatial
snad sa to nezmeni na buchanie deticiek po hlavke 😀

cezetko
13. feb 2008

Tak plati. budeme sa tesit. aj leo ma rad deticky, vsak si videla v centre ako sa mu pacilo.

cezetko
13. feb 2008

Inak Ali musim sa ti priznat. Zacali sme pracovat na babetku. Som zvedava.
Inak s tou saunou by sme sa mozno mohli dohodnut viacere mamicky, mozno by bol zaujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre