Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

cezetko
21. feb 2008

My sme zdedili dost slusne a pekne veci. Ja by som rada kupovala, ale ked ma veciciek dost tak je to zbytocne, zial

radoslava
autor
21. feb 2008

Tak to mas pravdu načo budeš kupovat ked mas. Ja som velmi zhanala jarnu bundičku a tuto mi prinesie kamoska vlastne vsetko to čom mam v albumiku. Mame rovnake detičky len den rozdiel tak mi kupuje co jej padne do oka a potom bud posle alebo prinesie ked pridu.

alena22
21. feb 2008

radka krasne vecicky 😵 😵 ja by som tiez len kupovala my dedime po maxikovi vecicky a teraz zasa dostaneme znackove tenisky po rodine z BA a nejake uz mame myslim ze topanky ani tak skoro nebudem kupovat on ma same nike puma adidas este lepsie ako ja 😀
hodim sem linky co som naobjednavala ja 😀 chcete?...aj ked nie aj tak to sem dam 😀
a odkaz pre mandy...... pytala som sa muzika ze keby ste si vybrali u nich okna alebo dvere a tak ci by sa dala zlava a povedal ze jasne 😉

alena22
21. feb 2008

jej baby tak tie linky su uz neplatne uz to je na inych strankach 😀

radoslava
autor
21. feb 2008

to neva Ali ale super vecičku su to dobre si vybrala
a ozaj daj ten novy link ak mozes
a to si odtial objednava?

alena22
21. feb 2008

radka okrem prveho su tie linky platne 😉
hej to je z anglicka objednane 😵
som bola dnes v saune potom som si dala osviezujuce aloe vera ten napoj a teraz tu sedim pri pc vyhladovana a vymacana 😎 😅

radoslava
autor
21. feb 2008

my nieco o tom hladovani hovor 😀

radoslava
autor
21. feb 2008

Ali a to odtial objednavas
Uz ti prisli vecicky postovne je drahe?
Moc sa pytam prepac 😀

alena22
21. feb 2008

radka no postovne ma vyslo 550 sk 😒 ale zas v utorok rano to poslala a dnes rano prisli cize rychlejsie ako na sk preto som viacej veci naraz aby som jedno postovne a je 😀
v maji sa chystam zasa 🙂
pridavala som fotky adika pokukajte sa no desna sranda dnes v krabici bola 😎 😀

cezetko
22. feb 2008

Ali tu saunu ti zavidim. Takze v sobotu asi nepojdes. ☹ U mna tiez sauna nie je ista. vsetko zavisi od manzela.
Dnes sme mali bozsku noc. Od 12.00 Leo odmietal spat v postielke. Spal len pri mne. No des. ☹
Krasne vecicky ste naobjednavali.

cezetko
22. feb 2008

Ali tie Adkove fotky su uzasne!!!!

alena22
22. feb 2008

ahojte no aj my sme mali desnu noc ked sa to da nazvat noc ,ja som prisla zo sauny a chlapi spali na gauci a aj pes snimi tak som maleho preniesla do svojej postielky a on sa o pol jedenastej zobudil a do dvanastej vrestal kricla sklbal mi vlasy robil mne aj muzovi ocno usno nosono krcne vysetrenie 😀 no hruuuza ☹
nakoniec asi zabrali liecky homeopatika na zubky a gelik sa ukludnil a spal do rana 😎 ale rano som bola taka znicena ze des 😖
Dnes som mala na obed cestovinky stou omackou z belle s kuskami oliv baby bohova je sme sa s muzikom zalizovali 😝 a aby mu nevyhladlo tak som mu aj pudincek navarila cize doobedie krasne stravene pri hrncoch malom a vysavaci a teraz satanicek haja tak sa asi idem k nemu natiahnut 😀 😔 troska oddychu 😵
cezetko dakujeme za pochvalu 😵
uz by si mohla aj ty dohodit nejake nove fotky inak aj bakatuska ma teda viete katka co ma barbarku dva albumy pod nikom bakatuska kuknite mala je bohova 🙂 😉

radoslava
autor
22. feb 2008

Ali Adkove fotečku su super 😉
ALi a nabuduce sa k tebe pridam a postovne bude za polovicu čo ty na to 😉

radoslava
autor
22. feb 2008

Ali a tie ceny čo su pri jednotlivych vecičkach samozrejme ze su v EUR ale meni sa ich cena vzhladom na velkost oblečenia. Pretoze ja som velmi draho kupila konkretne tu bundičku čo mam v albume som kupila za 21 EUR a tam je 14 tušim

radoslava
autor
22. feb 2008

Ja som sa ani nespytala či sa vobec mozem pridat ked budes objednávat ?

cezetko
22. feb 2008

Ali noc sme aj my mali desnu. vsak som pisala. Co zajtra? Dohodneme sa na saune? Zatial to vyzera, ze by som mohla okolo stvrtej. Fotecky pridame coskoro. Dnes sme fotili.

radoslava
autor
22. feb 2008

ALi ja som tupa ved to je v Librach
Som trdlo 😀

franziska
22. feb 2008

caute,

sice patrim medzi vas ale moc sem nechodim 😉

radoslava
autor
23. feb 2008

ahoj a prečo nechodis ?

alena22
23. feb 2008

ahojtte cezetko tak ja som dnes mala malu sestru u nas a od starsej sestry varujeme psa cize mame doma bieleho a cierneho pudla ustekane su ked su spolu a maly do toh do sauny nehrozilo ist 😀
franziska a preco nechodis? ved pridi castejsie 😉

cezetko
24. feb 2008

Ani ja som sa do sauny nedostala. Manzel prisiel zo skoly neskoro a do sauny som mohla ist az po siedmej a to sa mi uz nechcelo. Tak zajtra v Stonoze

alena22
24. feb 2008

no jasne zajtra v stonozke
🙂
uz sa tesim a aj adko 😀

mandy20
25. feb 2008

Ahojte kocky, u nas je dneska tak krasne 😀 , normalne mam z toho slniecka aj takto po ranu dobru naladicku 😀
Ali, paradne vecicky aj fotecky, a velmi si vazime vasu ponuku na okna, ale Dusan vybral drevene, zajtra ich maju prist zamerat, ale dakujeme 😉 😉
Dnes idem na pohovor na myjavu, tak som zvedava, lebo aj tak si myslim ze oni uz maju niekoho vybrateho a inzeraty su len tak pro formo 😠 😠

alena22
27. feb 2008

mandy caves no ako to dopadlo ci ozvu sa? 😅
to je v pohode ak ste si vybrali ine mna to len tak napadlo spytat sa muza a on ze jasne zlava sa da 😉

cezetko
28. feb 2008

Akosi sme tu stichli. Ali o kolkej chodite do sauny. chcela by som sa niekedy pripojit. Alebo sa dohodnut kedy pojdeme do sauny.

alena22
28. feb 2008

ahoj cezetko no my ked ideme tak az o siestej vecer 😉
ale tak mozme sa my dohodnut bez sestry a ist len my do fitaku lebo vazne nemam proti saune v plavari nic akurat to ze neni parna naschval som to minule skusala tu suchu a je mi tam ozaj zle neni to ze nahoda ☹

alena22
28. feb 2008

aj ja som kukala ze to tu nejak stichlo 😕
neviem kde sa flakate 😀
aj ste dnes boli vonku s leom?
my nie mala som tu este sestru a maly celkom slusne zaspal a mam dnes vodovy den tak som makala zem okna kvety maly a varila som aj palacinky som narobila akcna zena v akcii 😀 😀 😀 😎
ale drzim sa sama voda ani jeden prehresok zajtra sa vazim 🙂

alena22
29. feb 2008

zeny kde ste?
vonku hnusne prsi nastastie mi maly zahajal doma v postielke pekne 🙂

cezetko
29. feb 2008

Ahoj Ali. my sme doma a idu nam zuby tak sme troska podrazdeni. do sauny mozme ist do Fit pitu. casovo by mi to vyhovovalo az po 19.0Ali mas moj velky obdiv!!!!!!drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre