Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

helenka2
20. mar 2008

ahojte dievcata, ktora z vas je zo skalice? potrebujem sa na nieco spytat.......prosim napiste mi cez internu postu dakujem

alena22
20. mar 2008

heli ja som zo senice a myslim ze ani jedna z nas tu neni skalicanka 😅

alena22
22. mar 2008

baby halo kde ste?????????????????????
to sa uz sibete ci malujete kraslicky alebo ako 😅
Radka teba som videla z okna dnes aj s malou asi niekam do mesta ja som tu jak na posede polovnickom z tej desiatky krasne vidim co sa dolu deje a mam taky zvyk ked varim alebo som v kuchyni vzdy vykuknem 😅 😀
smiracka 😀 ked tam sa stale nieco deje na tom namesticku 😀

radoslava
autor
24. mar 2008

To mas paradne Ali.
To by sa aj mne lubila taka rozhladna. Ja z okna vidim strechu a jeden strom.
😀
A ano asi sme isli na prechadzku stale sme chodili okrem dneska dnes bolo desne počasie.

alena22
24. mar 2008

no radka vsetko vidim som jak stara baba na dochodku 😀 😀 😀 😀 😀
ja som dnes vysibana paradne adik ma sibal niekolko krat za den hlava nehlava 😀

cezetko
24. mar 2008

Ahojte. Dufam ze ste pekne sviatkovali. My sme sviatky doslovne prezili.
Adkovi zelam dodatocne vsetko najlepsie k meninakam!

alena22
24. mar 2008

ahoj cezetko dakujeme
😵 😵 😵

radoslava
autor
27. mar 2008

Cezetko ahoj my dobre u babičky a dedka v Senici takze som oddychovala a okolo malej behali iny 😀

alena22
28. mar 2008

caute tak uz sme doma z nemocky konecne 😵 😵 😵
mame v albumiku nejake foto spitalove 😅 😀

alena22
29. mar 2008

kde ste vsetky stale?
sibacku som chapala ale teraz ako co robite? 😕 😀 😀 😀
inak cezetko do centra uz nemozme pokila neudeme mat vysetrenie imunity za sebou ☹

cezetko
31. mar 2008

Ahoj Ali. nam priserne blbne pocitac. Von mozte chodit? Dnes bolo uzasne vonku. V centre to bolo dost o nicom. Zacalo tam chodit velmi vela novych maminiek s malymi detmi. Zasa nas budu asi davat na iny den.
Dufam ze Adko bude vporiadku. Hura ze ste doma!!!

alena22
31. mar 2008

ahoj cezetko no este nemozme ist von musime cakat v stredu na kontrole nam povedia zatial mame byt doma 😉 do centra aj tak uz asi nepojdeme tak skoro cize mi to je momentalne aj jedno ale zasa skoda lebo rada by som sla ☹
no vonku bolo super dokonca som sla jja sama dobrovolne s avinou lebo som trcala doma chcela som sa prevetrat aj na nechtikoch som bola aj u dokiny troska som si pobehala po slniecku aj ja 😎

alena22
1. apr 2008

tu zasa nikto nepise ale tak ja sa vam ani necudujem ked je pekne a mozte behat po vonku my musime trcat doma a ked sa ochladi nam to akurat povedia ze uz mozme ist von ☹
ja som sa dnes bola previezt do noveho mesta bola som u zubovrta do rana som napuchla teda polka licka bola som si dat vytrhnut zubok plakala som aj som troska pistala ☹ ☹ ☹
ale teraz mi je zasa fajn 😀

cezetko
2. apr 2008

Ali teda vy to mate riadne vesele. My sme boli skoro stale vonku. Dnes uz je zazsa hnusne ☹ Dufam ze sa coskoro vycasi a pojdeme von. V nedelu sme boli na vylete v Hodoninskej zoo. Je to tam skvele pre deti. Leovi sa tam akotak pacilo, hlavne ked nebol v kociku 😉 Mohli by sme si tam spravit vylet, co ty na to?

alena22
2. apr 2008

cezetko my sa tam chystame uz pekne dlho ale stale nam nieco rusi plany raz maly chory potom zasa zle pocko uz mam nervy na to 😠
vravis super bolo no veru vyrazime tam nebudem ja cakat na pekny vikend mozme ist cez tyzden ked bude pekne 😅 😀 😉 uz sa tesim 😀
dnes sme boli v blave malemu vysli testy super takze skratka asi ta imunita a na tu ideme zajtra sa objednat ale pre zmenu mame cervene na pipikovi tak ideme zajtra k dokine nech sa mu na to pozrie ☹

cezetko
3. apr 2008

Vy mate stale nieco ☹ Adko sa rozhodol, ze vam da pekne zabrat.Dufam ze to nebude nic vazne a stretneme sa vonku na prechadzke.

alena22
3. apr 2008

no cezetko veru nervy mam vcera sme mu to natreli imazolom a dnes je to krajsie ale aj tak si tam snim skocim pre istotu aj tak musim zaniest papier z kontroly z blavy a pochvalit sa ze testy su ok 😀
som zvedava ako to budem stihat lebo o 11 idem kadernicke a o 14 tej by som chcela byt u dokiny uz a potom vyzdvihneme barusku aby sla aj ona von vsak sme ich nevideli tiez pekne dlho snad sa zapojime zas do kocikovania normalneho lebo toto vysedavania doma ma uz nebavi 😅
a este pochvalim seba som sa vazila a mam presne 9 kil dolu 😵 😵 😵 jupi este 11 a budem fit 😎

cezetko
4. apr 2008

Si sikulka!!!! Gratulujem a drzim palce k dalsim kileckam.

alena22
6. apr 2008

ahojte ako ste vikendovali?
my sme boli v sobotu na kunovskej sa poprchadzat a v nedelu sme bli doma bud fukalo alebo prsalo 🙄

cezetko
7. apr 2008

My sme v pieto boli s muzom v Bratislave. Leonardik sa varoval. Celkom dobre to zvladol. V sobotu sme boli u mojich rodicov a vcera sme boli doma. Leo ma novu trojkolku tak sme ju boli vyskusat.

alena22
7. apr 2008

tak si nakoniec bola aj tak a ako bolo? 🙂

radoslava
autor
7. apr 2008

Cafte babulky ako sa mate. Ali tak Adko uz je zdravučky to som rada. Ali zlatko gratulujem ide ti to super s tymi kilami dolu. Drzis tu 90 dnovu ze. Mne ti z nej nebolo dobre a este aj kojim a začala mi strasne blbnut menštruacia. Nielen ze som ju dostala po roku ale som mala kazde dva tyzdne tak som prestala drzat. Kila sa nevratili vsetky ale 1,5 ano ale čo uz dufam ze to pohybom dam dole len sa mi nechce cvičit.

alena22
8. apr 2008

radka cau ze sa aj ukazes co je svami 🙂
posli mi prosim ta este raz do IP mail nech ti mozem poslat tie fotky konecne ich mam nachystane na odoslanie 😉 😀 troska mi to trvalo 😅
my sme dnes boli kocikovat aj doobedu aj po obede a potom ku nam prisla svagrina so svagrom a malou simonkou tak adko sa vyblaznil jak sa patri a zaspal tak ze si ani negrgol nic skratka spi 😀 ufam ze bude pokracovat v tejto suoper hre do rana 😀 😀 😀

radoslava
autor
9. apr 2008

Ali poslem hned to bude.
Buduci vikend idem k nasim uz od piatka. Takze by sme mohli ist pokočikovat ak nemate iny program. Aj Cezetko sa snad prida a Mandy. Tak dlho som ich nevidela.

alena22
9. apr 2008

radka odoslane este rano dufam ze prisli poslala som vsetky kde si bola ty alebo mala 😵
buduci myslis ktory 😅 ?
teraz 12-13 ci ako?
lebo to ja budem mimo 12.4. svadba a 13.4. zoo hodonin ak bude pocasie pekne 😎 🙂
ja som dnes mala super den bola som vonku ze idem pokocikovat nikto nevolal ani katka ani cezetko tak ze idem sama isla som o jednej tak som zavolala sestre a sme sa tulali nakupovali a nakoniec som skoncila u nej na humencoch fajne sme sa poprechadzali po dedinke pokochali rybkami v jazierku adko bol ohromeny cervenymi cudami a potom si vece pre nas dosiel muzik lebo dnes robil aj po robote este tak sme netrcali doma aspon a dovalili sme sa tesne po osmej 😀 paradny vylet a zajtra ideme zasa k babke a tak no zijeme ked je pekne 😵

cezetko
10. apr 2008

Ali vy ste riadny vyletnici. My sme sa vcera poobede trojkolkovali. Mame ale zvlastnu naladu. Neustale placeme ak nedostaneme to co chceme alebo sa na chvilu vzdialim. Noci su priserne. Nechce drobec ani za svet spat. Dnes v noco sme boli hore asi 100krat

alena22
10. apr 2008

ty kokos to az tak asi dalsie zubky 😔 ☹
chudatko maminka ☹

radoslava
autor
11. apr 2008

Ali myslim ten viden 18-20.4
Cezetko ze by vam isli nejake zubky , pamatam si tie noci 100 krat sa budila
Teraz mame celkom dobre noci skor sa nam niečo sniva a potom plače a kriči ne ne ne

radoslava
autor
11. apr 2008

Babulky tak čo 18-20.4 ten vykend dame spicha
😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre