Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

radoslava
autor
17. máj 2008

Ali
Adikovi všetko naj naj naj k narodeninam. Vela zdravička štastička a lasky moc. Posielame pusinky 🙂

alena22
18. máj 2008

radka dakujemem uz mame aj foto tu na MK kukni party bola super 😵 😵 😵 sme si to uzivali vsetci len lutujem som malo fotila stale som behala s kamerou 😒 ale vsak dnes to dobehnem 😅

mamartinka
18. máj 2008

ali adkovi vsetko len to naj prajem a rodicom nech robi len samu radost. 😉

alena22
18. máj 2008

martinka dakujeme konecne je to za nami tie oslavy 🙂 keby nebolo tak teplo je to lepsie v byte je to o nicom lepsia party by bola na teraske v rodinom domceku 😵

radoslava
autor
21. máj 2008

Dobre ranko, u nas prši sustavne uz druhy den. To je na nervy nikam nemozem ist lebo mame rozkopanu ulicu a kridla mi nenarastli. 😀

alena22
21. máj 2008

radka no pekne to mate teda vesele ☹
my aby nam nebolo smutno sme mali crevnu chripku ja som skoncila na pohotovosti a maly bol lepsie na tom iba grckal po ceste do trencina aj z trencina maminky sa k nemu pridala tak sme mali auto v desnom stave lebo tesco igelitka ktoru som schmatla bola derava 😠 😠 😠
takto mi nebolo zle od kuvajtu napadeni priserne ☹ ☹ ☹ po tej injekcii sa mi vsak ulavilo a dostala som do seba aspon trosku cierneho caju ale teda fakt des a v noci som aj teplotovala ale uz je dobre malemu neni nic a mne je lepsie dufam to bolo vsetko uz 😅

radoslava
autor
22. máj 2008

Ali to je hrozne chudatko moje tak to si musela byt total KO. A Adik zlatko moje malinke tiez.
Auto nech tato da vytepovat aj nam ho dogrckala neterka.
Sabinka ma od utorka večera horučku. Vcera večer to bolo 39,3. Aj v noci bola horuca tak čipkujeme a ked sa zobudi pojdem k dokine.
Držte sa obaja .
Papa

alena22
22. máj 2008

jaj boze tusim fakt ako sa nam ochladilo kazdy daco ma je to hrozne nam uz nastastie nic nieje ani adkovi ani mne mamina uz veselo kavickuje dalej ale ako fajne mi splasklo brucho 😀 😀 😀
radka drzim palceky nech ste skoro fit aj vy a ohlaste sa pa 😉

mandy20
9. jún 2008

Halooo maminy, kde sa tulate? dufam ze ste zdravi, ja som tu len na skok, prisla som vas pozdravit, a letim sa ucit, zajtra mam poslednu skusku, teda dufam, ze ju urobim a bude nachvilu pokoj 😀
Cujta, cujte, 13.-14. co robite, my mame na turej jarmok, to je velka akcia, vsade kopec stankov, kolotoce a tak, hmmm, mohli by ste prist okuknut, to by bolo fajn, zoberiete deturence a urobite si vyletik, tak porozmyslajte.
Tak zatim sa majte, aaaaahojteeee 😉

alena22
9. jún 2008

jaj mandy ze sa aj ohlasis ale tak berieme ze mas vela skoly ja sem vzdy nakuknem si tu pisem sama so sebou bezne 😅 my sme mali stretko cez vikend co si piseme s babami joj tak fajne bolo ani sa mi nechcelo ist domov dokonca aj adko bol dobrucky lepsi ako obvykle 😀

alena22
9. jún 2008

ja urcite nepridem mandy lebo to ideme na chatu svokra a mala simona maju narodeniny tak ideme tam oslavovat 😢

radoslava
autor
13. jún 2008

Jej Mandy hned by som isla ale nemozem. Ozaj babulky 30,06-06,07 budem v Senici tak sa dufam uvidime 😀
Ali uprimne ta lutujem s tou chatou 😢

alena22
16. jún 2008

radka nakoniec sme neboli na chate asi to muzik zle pochopil ci co boli sme u svagrinej doma na oslave 😅
inak co porabate zeny ked nepisete ja uz idem teraz hajat sme boli na vylete s abruskou a katkou na bicykloch na chatke v kunove barus naucila adka chodit po schodikoch a ja som znicena jak keby ma bili 😀 asi zaspim kym dopadnem do pelisku tak dobru 🙂

mamartinka
16. jún 2008

dobru alci.pozerala som fotky.adko je zlate deco.tak dobru este raz.

alena22
18. jún 2008

jej mamartinka dakujem 🙂

mamartinka
18. jún 2008

cauko ali.ako sa mate?ake je v senici pocasie.nam tu prsi dnes.

alena22
18. jún 2008

ahoj ale da sa pekne bolo dnes aj ked vyzeralo ze bude prsat nakoniec bolo horko ale fukalo boli sme sa bicyklovat zasa na kunovskej adko mal zazitky 😵 aj maminky 😀

saxana2
19. jún 2008

Ahojte maminy,
pred par dnami sme sa do Senice prestahovali(Sotina),poznam tu iba svokrovcov a manzelovu rodinu, bolo by super najst nejake maminky s detickami na spoločne prechadzky a šantenie.Budem rada ak sa mi niektorá z Vás ozve.
jana

alena22
19. jún 2008

caf saxana a skade si sa pristahovala? 🙂
vitaj v senici inak,mozme sa dohodnut a dat stretko i ked ja uz idem po lete do prace a maly do sanatorka isto tu najdes plno mamiciek lebo senica je jak zamorena kocikmi v poslednej dobe vela nas tu je nejako tu stupa porodnost ale myslim ze je to tym ze dozreli silne rocniky 😵

alena22
19. jún 2008

mala je krasnucka na foto 😵
skoda ze je starsia mohol mat adko zas frajerku 😝 😀 lae tak na veku nezalezi teraz ho vela moze naucit lebo stale nechodime 😅

mamartinka
19. jún 2008

ali ty uz ides od takeho drobca do prace?a kam.to maly do akeho sanatorka ide?ali a nechcela by si pre maleho opatrovatelku.nemozes si to asi dovolit ze.ponukam sa.

alena22
19. jún 2008

och ja nechcem opatrovatelku vies nejde o peniaze ale tam bude maly kedze nebude mat surodensov v kolektive vela sa tam nauci a tak a kde ja mam istotu co snim bude opatrovatelka doma robit ci ho neposadi na tri hodky k tv a podobne adko pojde do sanatoria kde su deti ktore byvaju casto chore to aj adko byva a moze tam brat aj liecky a inhalovat maju tam zvlhcovace vzduchu a raz do mesiaca ich tam kontroluje dokina 🙂
neni problem zaplatit opatrovatelku lebo mne pobezi aj rodicak plus plat ale skratka vidim to ako najlepsiu volbzu a ak uz by adulo nemal problemy len by som ho dala do jasli tie su v tej istej budove ako sanatarko 😵
a do prace uz chcem ist mna moja robotka bavila a tesim sa ze mi umiznili takto prist a neprisla som o miesto bo aj to sa stava tak ideme skusat co a ako bude dufam ze sa pekne zohrajeme od 2.9. idem s adkom na adaptacku aby si navykol a asi aj ja sna dovtedy bude uz aj bezkat a ked nie tam ho deti naucia 😀
dnes sme boli chvilku na ihrisku a uz si nasiel frajerku 😎 😀 ak bude nejaka pohladna blondinka aj v sanatorku myslim ze adko tam bude chodit velmi raaad 😀 😅 😝

mandy20
19. jún 2008

Ahojte kocky,
Ali, Adko je ale frajer, teeda to bude lamac zenskych sŕdc 😀 . Co robite v pondelok, mala by som byt v senici, mohli by sme sa stretnut 😉

mandy20
19. jún 2008

a Ali a za opatrovatelku by si si urcite zvolila mna, vsaaak? 😀 😀 Ale aj ja preferujem to ze Adko bude v kolektive a nauci sa kooopec veci, aj take, co by vediet nemusel 😀 😀

saxana2
19. jún 2008

Ahoj Ali,
som rada ze si sa ozvala....ano mas pravdu mamiciek je tu fakt vela aj na ihriskach tiez sme dnes boli v parku a s placom isli domov...
pristahovali sme sa z Ba ale pochadzam zo stredneho slovenska a manzel je senican...
mohli by sme sa niekedy stretnut na ihrisku prechadzke alebo tak, tak ked budes mat chut sa mi ozvi, my chodime von tak medzi 9.00 a 11.00 mala spi od 11.00 do 13.00 a potom chodime von cca okolo tretej...

alena22
19. jún 2008

mandy super super v pondelok si nic neplanujem teda len vas alebo mozeme dat stretko v sotinej na ihrisku aj so saxanou a jej kristinkou ale az po obede ja uz adka davam spinkat len raz za den cize do obedu sme doma praceme varime obed tatikovi a po obede ideme okolo tretej von cize navrhujem ze v pondelok o 15:30 na ihrisku pri lacovi novomeskom by sme sa postretali zavolam aj cezetko na teraz nema net ale isto pojde moze byt napiste 😅

saxana2
19. jún 2008

Okii Ali mne to vyhovuje,len sa chcem spytat myslis to ihrisko co je priamo v parku?alebo niekde v sotinej?

alena22
19. jún 2008

no v parku tam ako je ta velka socha lacka nasho fajciaceho 🙂

alena22
21. jún 2008

ahojte senicanky tak my sme sa akurat vratili z hohenhau boli sme nakupit adkovi vyzivky fakt sa oplati za polovicne ceny tam amte papanicko co u nas ani nemaju strasny vyber a ani vela benzinu sa neprevezie no tak teraz mame zasoby na dlhooooooooooooooooooooooo 😀
spravili sme si pekny vyletik, stavili sme sa na obedik 😝 bol s nami aj dedko z ciech vcera sa tu znenazdajky zjavil a dokonca sme videli preteky lodiciek take tie maketky motorovych clnkov na jazerku pred kutami od rakuska tak zazitky super adko cumakoval jak puk na lodky 😕 ze co to je ale boli dost hlucne co mu vobec neprekazalo 😵
no a super den za nami ideme sa babrat s umyvackou musime ju dnes zapasovat do linky 😠 dufam ze sa to podari ja uz som v rakusku nakupila sol tabletky vonu lestidlo vsetko 😀 bude mania umyvania riadu u nas 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre