Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

cezetko
16. júl 2008

Ahojte. Ja suhlasim s Fit Pitom. Predsa je tam vecsi plac na hranie pre deti.
Aj so saunou suhlasim. Ja sa pridam ku vsetkemu 😉

cezetko
16. júl 2008

Inak fakt by sme mohli vybehnut aj bez deti von, tak normalne vklude pokecat a na chvilku vypnut. Zistujem ze to potrebujem.
Inak ohladne odchodu dietata do skolky: myslim ze ja budem trpiet viac ako moj syn. Neviem si predtsavit ist do roboty a byt bez neho. Asi by sme mali mat druhe aby som na nom tak nelipla 😉

saxana2
16. júl 2008

tak skusme tu babsku jazdu naplanovat nejak na buduci tyzden hmm?mate niektory den uz nejaky iny program?ja nemam zatial na vecer nic ani jeden den ale zalezi od muza kedy bude doma a to budem vediet asi az v piatok ked sa vrati z ciech...
Ja aj ked som chvilu bez nej ze je nahodou u babky tak mi chyba 🙂 na jednej strane som rada ze mam chvilku na seba a na druhej uz sa neviem dockat kedy budem zas s nou 🙂

saxana2
16. júl 2008

alebo ak bude buduci tyzden pekne mohli by sme sa s malymi stretnut aj na kupku v tu stredu...

cezetko
16. júl 2008

Ja som na tom tak isto. Neviem byt chvilku bez neho. V celku od jeho narodenia som bola bez neho asi 4hodiny.
Ja som zatial bez planu na dalsi tyzden. Vecery mam zatial volne 🙂 manzelovi sa mozem venovat aj neskor

cezetko
16. júl 2008

Na kupku sa mozme stretnut aj iny den, alebo zvladame byt spolu len v stredu? 😉

saxana2
16. júl 2008

manzel to urcite pochopi🙂

cezetko
16. júl 2008

Snad hej, ak nie tak potom.....

saxana2
16. júl 2008

kludne aj iny den mne je jedno 🙂 aj tak sa ine dni iba tak motkame po okoli...

saxana2
16. júl 2008

tak moj bude urcite rad ked niekde vypadnem sama len tak s babami lebo vie ze mi to chyba z casu na cas a vie aj ze tak po 2 vinkach som aj pritulnejsia 😀

cezetko
16. júl 2008

My tiez. My mame skoro kazdy den rovnaky. Obcas ideme k nasim, teda k mojim rodicom a inak sme doma a chodime po ihriskach.
Co by ste povedali ak by sme si zorganizovali nejaky vyletik, trebars na Kunov 😉 alebo inam, nech mame zmenu.

cezetko
16. júl 2008

Ja som po vinku hlavne veselsia 😉

saxana2
16. júl 2008

cezetko to by bolo fajn ten Kunov...len my sme nemobilni ☹ a myslim ze aj sylverka....

cezetko
16. júl 2008

Vy ste nemobilni? A co kociky? Myslela som celodenny vylet na Kunov, presun kocikmi 🙂

cezetko
16. júl 2008

O kolkej chodievate na kupalisko? Ja som uvazovala bud na cely den alebo az okolo stvrtej. Neviem kedy je ist lepsie

saxana2
16. júl 2008

aha kocikmi a kolko to moze trvat?myslis ako s prestavkami?Krsitina by urcite nevydrzala sedet celu dobu v kociku...

saxana2
16. júl 2008

my chodievame na kupko tak okolo druhej....od rana som tam este nebola tak neviem posudit hmm...

cezetko
16. júl 2008

Presne s prestavkami. My sme to cez vikend skusili s Leom. Dostali sme sa asi do polovice a trvalo nam to hodinu, lebo Leo chcel ist pesi alebo na rukach. Ak by sme boli viac kocikov, mozno by to deti zvladli lepsie, alebo horsie? 😉

saxana2
16. júl 2008

alenka a sylvia sa dnes vecer asi venuju mangelom 😀

cezetko
16. júl 2008

Ja sa idem asi venovat synovi, bo zacina mrncat. Zasa bude skvela noc

cezetko
16. júl 2008

Prajem pekne snicky.

saxana2
16. júl 2008

oki idem uz do postele tak ten vylet este doladime...pokojnu noc vam prajem pa

sylverka
16. júl 2008

No čaute ta sauna alenka nekúšala som ten výlet je super zoberieme flašu vínka a tak sa nám bude radosť presúvať nebojte nevenujem sa manželovi lebo príde až neskoro v noci nedal sa mi načítať internet v klude sa môžeme stretnuť aj inokedy mne to neva no navrhnite niake výlety a my sa pripojíme dobru nôcku a vyspite sa celú nôcku 😎

alena22
17. júl 2008

No caute ja som sa vcera venovala poctivo muzikovi spravili sme si pekny vecer vinecko sprska a...a tak 😀 😝 😀
dnes sme boli od rana u kamaratky v jablonici deti sa krasen pohrali super bolo bola aj nasa havina na vyletiku a dokonca sme sa medzi dazdami stihli aj poprechadzat po dedine a aj nakupit 🙂
sme si dohodli spolocnu opekacku u nich a ze tam aj prespime tak sa velmi vytesujeeeeeeem 😵
ja som za vyletik ak bude pekne ja som bola uz na priehrade peso s kocikom da sa to zvladnut rezkym krokom za odinku 😉 v pripade nudze amme zachranu v dedine maracanu senk natankujeme decka pobehaju a ideme dalej na plazi je pizzerka dobra pobocka royal co je v eurodome by sme dali nie?
a co sa tyka damskej jazdy tak mne je total jedno mne muz vecer postarzzi kedykolvek 😵

cezetko
17. júl 2008

Ohladne vyletu nam zostava uz len doladit termin a cas. Dufam ze uz bude lepsie pocasie.

cezetko
17. júl 2008

Sylvi sauna je dobra aj pri kojeni. Pre mna je sauna uplny relax.

alena22
17. júl 2008

do soboty ma prsat nedela vraj lepsie a potom neviem ako uz ma byt zasa 😅

cezetko
17. júl 2008

Ty si nasa rosnicka 😉 dufam ze bude pekne nech mame nejaku zmenu.

alena22
17. júl 2008

no mohlo by byt veru pekne aspon par dni nemusi byt horko ale slnko a tak 25 stupnov do tej 30 sa to da potom uz je zas az prilis teplo 😝

cezetko
17. júl 2008

Ali Adko zvladol cely cas do Kunova sediet v kociku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre