Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
24. júl 2008

mandy muzik mi dnes ukazoval ake si si vybrala dvere kraaasne su fakt poviem ti supa mas dobry vkus 😉

cezetko
24. júl 2008

Dufam ze na buduci tyzden nam vyjde stretnutie i damska jazda.
Doma nas uz mrle zeru.

saxana2
24. júl 2008

Ali a preco Vam to stretko so sylverkou nevyslo?Ja este stale cakam muzicka ma sa vratit z ciech...

alena22
24. júl 2008

no ved sme dufali ze aspon tri pojdeme ale asi sme mali ist aj my dve iba 😅 normalne lutujem podla mna by sme sa aj dve dobre zabavili
idtete zajtra niekto na tu plavaren o desiatej?

saxana2
24. júl 2008

no tak to ste nemali cakat mali ste ist a basta...asi sa nam malokedy stane ze vsetky naraz budeme mat moznost a cas 😒
ja by som chcela ist na tu plavaren ale az poobede ked sa mala vypinka ona chodi spat medzi 11.00 a 11.30 a to sa nam neoplati ist na tu chvilku do plavarne tak radsej poobede...skoda ze nie je otvorena aspon od 9.00 hod☹

cezetko
24. júl 2008

Muzik prisiel pred chvilkou. Bali sa do Zamkov. My zostavame doma.
Zajtra podla toho ako sa Leo vyspi, by sme mozno isli do plavarne. Zavisi to od pocasia, lebo nemame auto ani igelit na kocik ☹

alena22
24. júl 2008

no nam ten cas vyhovuje adko nezaspi ked sme tam je plny zivota a doma potm spinka tri hodky ved aj dnes som ho znavila a potom sme spali spolu do stvrtej 😀

sylverka
24. júl 2008

no ahojte ja som chcela isť aj som si sponku kúpila peknú ružovučku no ali mohli sme sa ožrať a zahrať si biliard v mojom prípade mi stači dve dcl na ožratie kedysi viacej už som vyšla z formy no babenky na plaváren by som aj ja šla uvidíme čo bude zítra dobru nôcku a pekné sničky všetkým aj ked už asi ich máte tie sny myslím papa

alena22
25. júl 2008

sylverka ze sponecku ruzovu 😀 no to sme mali ist aj my dve ked uz si sa tak vystrojila 😉
maly ranajkuje a ja balim veci

saxana2
25. júl 2008

tak neviem ci ist poobede na tu plavaren alebo sa motkat vonku ked je konecne tak krasne🙂

alena22
25. júl 2008

no caute my uz sme vymoceni adko haja ked sa zobudi ficime von kupovat darceky 😵

alena22
25. júl 2008

ahojte tak adko spal po plavarni do tretej fajne tri hodinky potiahol 😉
potom sme sa vychystali sli sme von pokupili sme darceky a mali sme aj jazdu so sylverkou dali sme si fajne vinecko nivove tycinky 😝 no mnam 😵 dobre sa mi kecalo 🙂
dufam ze to zopakujeme coskoro potom zas platim ja sylverka 😉

saxana vy ako ste sa mali na plavarni?

cezetko
25. júl 2008

Ahojte. My sme od rana isli k mojim rodicom na cely vikend, bo muz isiel domov do Zamkov. Aby sme neboli sami tak sme isli do Rybiek. Leo rano troska kychal a soplikoval tak sme nesli ani na plavaren. Verim ze uy na buduci tyzden sa k vam pridame. Na plavaren a na babsku jazdu. Aj ja si chcem dobre pokecat

alena22
26. júl 2008

mandyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy vsetko naj naj naj k dnesnej svadbicke 😵 😵 😵
vecer prideme s adikom uz sme boli aj pre kyticku je krasna 😵
no adko mi sepol ze sa velmi tesi na nevestu ze ju vystiska a popusinkuje aby sa na nu nalepilo daco poriadne 😀

mamartinka
26. júl 2008

adko je pasak v tej vode.

alena22
26. júl 2008

dikeles mamartinka 😵
my dnes mame nabite za chvilocku ideme na oslavu kamoske na 30 bohuzila asi bez muzika ☹ ten pomaha kamaratovi zhodit strechu na dome, tak som dala aduska vyhajat nech tam neni mrzuty 😉
a potom jupi na svadbicku mrknut a ak stihame este dnes vecer na tu chatu na staru myjavu do utorka ak nie tak az zajtra rano 😅 tak ak sa tu uz neukazem zelam prijemne straveny vikend 😵 papapaaaaaaaaa

saxana2
26. júl 2008

ahojte,
no na plavarni bolo super!trosku viac ludi ale nevadilo nam to aj som myslela ze po plavarni zavolam sylverke a niekde sa este stretneme(no ako vidim prepasla som vinecko a tycinky☹ ale bola som taka znicena a tak prijemne unavena ze som bola rada ked sme dosli domov 😉 mala najprv s kolesom bola vo vode ale ked videla ostatne deticky ako sa tam jasia bez kolesa tak sa z neho snazila dostat von silou mocou ze nakoniec som jej ho dala dole a plavali sme na brusku na chrbatiku a vselijak blbli....ona by sa kludne ponorila ja pod vodu nema absolutne ziaden pud sebazachovy asi🙂takze sme si to uzili...
Ali Adko fakt krasne disciplinovane plava to u mojej nehrozi asi uz☹skusim jej este kupit ine koleso ktore by ju nejak zaujalo....
A boli ste s detickami si sadnut alebo bez deti?

alena22
26. júl 2008

ahojte tak dnes spime este doma 😒 nestihame ja som bola sama s malym na oslave tej kamaratke bolo super ani som taku dobru zabavu necakal len skoda ze som moc nefotila lebo som stale behala za adikom 😅 mi dal zabrat riadne dnes len som dofrcala domov supla sprchu a sup rychlo saske na svadbu 😀 nastastie uz aj z muzikom 😵 nevesta bola kraaaasna ale straaasne vysoka proti mne 😀 kuk foto ja som jak trpaslik 🙄
saxana boli sme aj s detickami aj sylverka hovorila ze budes asi volat no skoda no ☹ ale myslela som si ze budes unavena ja vzdy stade idem KO 😅

cezetko
27. júl 2008

Ahojte. My sa uz yajtra chystame domov, takze sme tento tyzden plne k dispozicii. Dufam ze sa nam podari stretnut. ak bude pekne mohli by sme skocit na kupalisko. co vy na to? a ak nie tak podme aspon na to vinko, prosim 😉

cezetko
27. júl 2008

Mandy podla fotiek si bola nadherna nevesta. Dufam ze vsetko dopadlo tak ako ste si naplanovali. Prajem tebe a manzelovi do spolocneho zivota vela porozumenia, lasky, trpezlivosti, tolerancie a hlavne nech sa vam vsetko plni tak ako ste si to vysnivali alebo vysnivate.

sylverka
28. júl 2008

ahojte čo je s vami jani zajtra dúfam ideš športovať 😝

cezetko
28. júl 2008

S nami nic nieje. Uz sme doma a plne k dispozicii na nejaku akciu. Co poviete na kupalisko?

saxana2
28. júl 2008

Ahojte baby,
sorry ze sa velmi neozyvam ale mame doma s muzom trochu dusnu atmosferu tak som taka nejaka smutna☹
Sylvi jasne zajtra idem uz sa tesim ako sa spotime a budme cervene ako racice🙂
Zajtra ide mala k babke na cely den asi, tak v stredu by sme mohli dat stretko s detickami na kupku ma byt pekne co vy na to?

cezetko
29. júl 2008

Ja suhlasim. Preco mate dusno? U nas to bolo vcera podobne.
Co budes robit, ked mas malu u babky? Dufam ze si pekne oddychnes a budes sa venovat sebe 😉

saxana2
29. júl 2008

Ahoj Mirka,
ale to vies po 7 rokoch sa toho nakopi dost preco sa pohadat 😒

saxana2
29. júl 2008

no tak nakoniec mala pojde k babke az poobede nevadi, musim povybavovat nejake veci na uradoch, nakupit a vecer ideme so sylverkov na ten spinning sa tesim ze sa tam trochu odragujem 🙂

alena22
29. júl 2008

ahojte 😉
citam citam ze aj sylverka a saxana su ako racice cervene ja som jak pukly rajcak ked idem so spinosu 😀
no ja uz som doma sme sa vratili muzik musi ist zajtra do prace a ja som tam sama s malym nechcela ostat so svokrovcami a svagrovcami 😅 😀 doma je doma teraz perem jako blazen potom budem zehlit a za chvilku som zas tyzden v cudu 😀
ja neviem ci pojdem na kupko musime dat scuka s nasou frajerkou baruskou uz sa vratili od mora ado ziada rande 😵 😉

cezetko
29. júl 2008

Ahojte. Ali zasa mas pekne fotky!
My sme dnes boli so Sylverkou na kupalisku. Sylverka a jej deti sa kupkali a my s Leom sme sa len prechadzali. Pre Lea je tam velmi studena voda. Myslim ze aj s plavarnou by to dopadlo podobne. Leonardik ma rad asi len vodu vo vani a to len obcas ☹

cezetko
29. júl 2008

Ako bolo na spinningu?
Zajtra by sme sa mohli stretnut niekde inde ako na kupalisku. Tam si nemozme dat vinko 😉 Co tak skusit Fit Pit? Alebo nieco ine?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre