Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
15. sep 2007

jej uz tu mame siestu stranu no parada

alena22
15. sep 2007

kukam ze si stiham pisat sama so sebou 😀

alena22
15. sep 2007

My mame uz v pondelok 4 mesiaciky jupiiiiiiiii 😀 velky chlap uz je z neho 😵
a v utorok ideme zasa na neurologiu do trencina 😢 a aj na rehabilitaciu teda vojtovku 😢 zas ho tam bude mucit 😠

cezetko
15. sep 2007

Uz som tu neboj.

alena22
15. sep 2007

nebojim ale asi padam ja idem si supnut vrelu sprchu a padam do postielku muz mi splasil nejaku knizku zasa tak idem luskat stranky jak obvykle aj do pol jednej 🙂 😉 🙂

cezetko
15. sep 2007

Gratulujem. My budeme mat 4mesiace v stredu

alena22
15. sep 2007

😵 😀 😵 viem viem dva dni po nas 🙂

cezetko
15. sep 2007

Tak prijemne citanie. Aka je to knizka? Ja stiham citat obcas casopis.

alena22
15. sep 2007

no doteraz som citala od tani K.V. tuzby a este Firma a teraz mam od Johna grishama Čarodejník 😉
ale uz v pondelok budem mat doma aj tu laska je chyba v programe sa tesiiiiim 😵 Tak padim dobru nocku snad nabuduce sa zdrime alebo stretneme na dlhsie papa 🙂

cezetko
15. sep 2007

Pa, pa. Citala som Laska je chyba v programe, teda od Matkina som citala zatial vsetko co mu vyslo. Pise skvele. Super sa to cita ale najviac som sa zabavila pri POlnocnom denniku

radoslava
autor
16. sep 2007

Dobre ranko spinkate?

oliverka
16. sep 2007

Ahojte, mne sa nejako nedari pripojit prave vtedy, ako ste aj vy. Vcera som cakala 1,5 hodiny a nic. Tak som to vzdala. Vratila som sa okolo polnoci a zasa neskoro - uz ste boli prec. ☹

alena22
16. sep 2007

ahoj no boli sme na jarmoku a teda nic moc ale co som cakala ze kazdy rok tie iste veci olasky cigani ovesanci zlatom a tlacenica.Kedze sme mali kocik a aj havinu nasu bol to horor a to vsetci vraveli ze vcera bolo horsie esteze sme nesli.Ale kupila som si ponozticky na take domace nosenie take teplucke chlpate mäkke a drevenu garnizu do kuchyne taku klasicku ako byva.Chcela som aj malemu ale radsej mu kupim dakde inde a planujeme ist do brna do olympie zas tak mu pokupim tam nieco pekne 🙂 Ale svieckova u nasich bola fajn som si este uzila lebo od zajtra som sa rozhodla ze drzim 90 dnovu dietu a pokial neschudnem na svoju povodnu vahu budem sa mucit dietami ☹ 😠 😒 😎 😀

radoslava
autor
16. sep 2007

Ali ja zase od utorka zacinam chodit na kalanetiku lebo uz sa na seba hnevam
Potrebujem dat dole 4 kila aby bola povodna vaha a tak 8 aby bola idealna 😀
Oli mne je tiez luto ze sa tu nikdy nestretneme.

alena22
16. sep 2007

no to mas dobre ze 4-8 kil ale ja by som potrebovala na svoju povodnu vahu trosku ine cislo 😅 mala som 50 kil a po vyoperovani stitnej a nasadeni hormonalnej liecby som 20 nabrala a z tehu mam este 10 cize mam 80 kil 😠 a chcem aspon na 60 schudnut a potom este troska pomalicky pracovat dalej na sebe ale je to tazke uz len ked viem ake cislo tych kil to je 🙄

radoslava
autor
16. sep 2007

Ali bude to tazke to urcite ano, ale ty to zvladnes. Mna kazdy utesuje tym ze ked mala zacne behat schudnem. A uz 2 tyzdne chodi za ruky tak dufam ze to pojde aj pomocou cvicenia a behania s nou a dietky.
Najhorsie je ze strasne lubim sladke ale fakt strasne.

radoslava
autor
16. sep 2007

Ali uvolnujem PC manzelovi ide zarabat korunky. papa
a dobru nocku. 😀

alena22
16. sep 2007

no to bude mna utesovali pred operaciou ze to nebude take tragicke a moj organizmus si urobil po svojom a zacal sa nabalovt jak na pobyt v koncentraku 😠 a po operacii presne za tri mesiace 21 kil a podotykam ze som nejedla a ani nejem vela keby dakto zjedol tolko co ja umrie od hladu 😅

alena22
16. sep 2007

jasne maj sa a dobru 😉

radoslava
autor
16. sep 2007

Ali este som tu chvilinku.
Ja ti verim a poznam vela ludi co pri problemoch so stitnou zlazou pribrali doslova z vody.
A teraz si OK a mozes v pohode dietovat?

alena22
17. sep 2007

no uz som ok ale dosmrti budem jest rano tabletky a navstevovat endokrinologiu ☹

radoslava
autor
17. sep 2007

To mi je luto ☹
Ali a to je dedicne alebo to skratka prislo z nicoho nic

alena22
17. sep 2007

no moja babka mala nejake problemy so stitnou ale len tak ze cosi mala a dali jej lieky a preslo to a ja hned ako som ostala tehotna 1x tak sa mi to v tele vsetko poburilo a dostala som sa do takej hyperfunkcie ze aj stitna aj ja sme boli brutal hyper bola som jak naspidovana niecim vsetko som stihala a tak akurat ze mi napuchali oci strasne a v 7 tt som potratila tak mi potom na myjave pri cisteni niekto povedal nech si dam vysetrit stitnu a ked som sla dokine tak ta hned ze to treba operovat.tri mesiace som bola na utlmujucch liekoch a potom mi ju v BA hned vybrali celu a potom to zacalo kilecko 2-3-4- a sup 21 😠 ako pises skoro z vody 😠
Som rada ze mam syna pretoze pravdepodobnost ze by to zdedil je takmer nulova skorej dcera by mohla mat velke problemy alebo aj nemusela je to otazne ale pravdepodobnost by tam bola vysoka

alena22
17. sep 2007

a aby to nebolo malo v tehu sa na mna nalepila aj tehucukrovka a to nejem ani sladke poriadne ☹ ale chvalabohu hned po porode je fuc 🙂 ani maly nema nic ani ja

radoslava
autor
17. sep 2007

To je super ze maly je ok a nieje pravdepodobnost dedicnosti. Vedela si ze budete mat chlapceka alebo to bolo prekvapko.
My sme boli na 3D a vedeli sme v 25tt ze to bude dievcatko 😉

alena22
17. sep 2007

aj my sme boli na 3D v Hlohovci u toho brestanskeho a vedeli sme ja som straaasne chcela vediet co to bude a mame prveho chlapa v rodine my sme totiz same baby tak je takou raritkou u nas ale z muzovej strany nie tam je aj aj maju to podelene 😀

alena22
17. sep 2007

a muzova sestra asi tiez poznas Alena tak ta ma dcerku simonku o mesiac po nas 😉

alena22
17. sep 2007

krpcek sa mi zobudil ideme papat maj sa zatial 🙂

inak zaujimave je ze ked som sla dnes rano na nechty tak muzovi hajal doteraz a ked pridem ja uz sa zobudi a spekuluje 😀

radoslava
autor
17. sep 2007

Ano poznam Alenku a super ze aj ona ma babatko. To medzi nimi bude malilinky vekovy rozdiel budu si urcite rozumiet.
U nas to je zase tak ze ked mala spi a ja niekam odbehnem a varuje ju manzel tak sa skoro hned zobudi asi citi ze som zduchla 😀
Idem Sabinke uvarit polievocku
Zatial ahoj

cezetko
17. sep 2007

Ahojte!
Ohladne chudnutia a dania sa do povodneho stavu mozem tiez hovorit. Ja este kojim, tak dietky asi neprichadzaju do uvahy, ale zacala som troska cvicit. Zatial posilujem len brucho, bo to mam obrovske. Muz sa mi smeje ze vyzaram ako tehotna. Dufam ze nie som 😒 . 😒 Mne kedysi pomohla dieta s jablcnym octom a hlavne cvicenie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre