Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

cezetko
3. mar 2009

Pocasie je desne. Dufam ze sa to zlepsi. Treba sa ist vyvencit troska 😉 . Nech uz je jar a mozme ist na ihriska. Tato clapkanica je desna.

alena22
3. mar 2009

veru aj ja by som uz prijala jaro krasne vtaciky by stebotali,kvietky vsade vona jooooj uz nech to je takto len spina sa domov nosi ,slniecko nevidno 😖

alena22
4. mar 2009

Ahojte tak my ideme dnes na vyletik na myjavu na kardiologiu na kontrolu po roku a pol dufam ze bude vsetko ok, len som zvedava ako adka donutime lezat pri natoceni ekg 😀 ale berieme aj tatinka tak snad to nejako poriesime s pomocou sestricky 😎
aspon si kupime zas fajny turansky chlebik 😝 😝 😝
inak co porabate zienky? ja stresujeme cele dni musim sa objednat k zubarovi a z toho mam ja desne depky uz popredu , teraz je na lyzovacke ale kym sa vrati tak ja prehnackujem popredu cele dni des so mnou ja sa tak sialene bojim 😅 ☹

vana
4. mar 2009

Ahojte!
Aj mne sa konečne dostalo k pc,lebo náš Dado mi ho vždy obsadí kým Bibi zaspí.
Držím palce nech to dobre dopadne Ali.
Ja tiež neznášam zubárou,ja som bola včera hneď mi spravila dva zuby a bolí ma to teraz viacej ako pred tým ale dúfam že to prejde.
Ali ty ku komu chodíš?
My ideme dnes zase do Hodoša ich trochu vykúpiť tak to bude sranda s dvomi deťmi 😀

stija
4. mar 2009

ahojte kocky, dlho som tu nebola, akosi nebolo kedy. a kym som vas potom precitla... no cinili ste sa. ku vselicomu som chcela popisat, ale uz ani niviem, co vsetko, tak to necham tak.
teraz som uz druhy tyzden doma na PNke, chripana zmohla aj mna. minuly tyzden som ale iba lezala a driemala, ani som sem nenakukla. uz je to trocha lepsie, ale stale nic moc. zajtra mam ist na kontrolu, tak uvidim, co mi povie dokyna, ale nedam ruku za to, ze ma pusti do prace. no chudaci moji deviataci. a kolegovci, co to tahaju za mna. ale ako muzik povedal, teraz mam mat na starosti nas dvoch. tak poctivo lezim a liecim sa.

stija
4. mar 2009

ali v niecom si mala pravdu, nieco sme porobili, nasli sme chlapika, co nam polozil dlazku v chodbicke a ked som to videla, tak prva vec, co mi napadla - skoda, ze nam on nerobil aj kupelku. ale uz som sa s tym ciastocne zmierila, ved co ine mi ostava. ☹ a mame vsetko doomietane, vyličene vapnom aj na bielo, v jednej izbe aj plavacku, teraz v sobotu by mali robit dalsiu izbu - teda, ked sa petovi podari celkom ju vypratat, lebo chodi iba po veceroch, je dlho v praci a ja mu vobec nepomozem, ked iba lezim v posteli. pri takychto veciach si uvedomim, o kolko jednoduchsie sa preraba prazdny byt, nez taky, v ktorok je uz kopec veci, ktore sa potom iba prenasaju z miesta na miesto. no ale postupuje to, sice pomalycky, ale predsa. 🙂

stija
4. mar 2009

nejako som sa rozpisala.
ali drzim palecky, nech to dobre dopadne
martinka, nabuduce sa to uz iste podari. drzim palce
mirka, budes to mat doma perne. budeme chodit cez leto kocikovat
ali idem este pozriet tu tvoju tortu

stija
4. mar 2009

ali, fotky si zrusila, alebo sa deje nieco u mna? nedaju sa mi zobrazit, vypisuje, ze platnost vyprsala

sylverka
4. mar 2009

ahojte no ali držim palce ale to ty vieš že ja vždy no je pravda že najlepšie sa preraba prazdy aj my sme to tak riešili aj ked to nemalo konca ale videli sme ho na začiatku a na konci prerabky a medzi tym ked sme vyberali farbu na dlažby a steny majte sa pekne a zasa popište aby som mala čo čitat 😎

alena22
4. mar 2009

ahojte no my sme dopadli super uplne na jednotku vsetko je ok adko ma krasne zdrave srdiecko 😵 😵 😵
troska plakal lebo nechapal ked mu isli robit ekg preco ma stipce na rukach a nohach a navyse aj tie prisavku na hrudnicku ale inak to bolo ok 🙂
dnes sme si pozicali varovcicku isli sme svokre lebo sme im kupovali staroturansky chlebik a bola tam simonka neterka nasa a som sa jej spytala ci ide k nam a tak sa pekne s adkom hrali poslusni boli este si ju niekedy musime zicnut inak ona tak vsetko pekne povie uplne keca adko je proti nej jak neandrtalec 😀

cezetko
5. mar 2009

Ahojte. Tak nase prerabanie bytu bolo desne. Nikdy viac. Este mame v plane dat nejako dokopy decku. Zatial nie je cas. Dufam ze to stihneme do prichodu dalsieho baba.
Gratulujem ze Adko je ok. Dufam ze mu to dlho vydrzi. Nas Leo oproti Rebeke skoro nic nehovori ale chlapci su vraj menej urecneni. Poznam deti co ako trojrocne zvladnu len mama a tata. Nic si z mlkvosti Adka nerob

alena22
5. mar 2009

ahojte mirka on keca strasne vela huba sa mu nezastavi ale rozumiemem mu asi 40 slov zvysok je cinstina alebo co 😀
zato simonka pekne vsetko zretelne povie a hned aj nove slova na prvy krat uplne krasne samozrejme r a l klasika troska pokulhava ale to hadam kazde dieta tak ma to sa musi naucit s tym jazyckom 😝
my sme dnes bez tatika cely den az do neskoreho vecera tak mam co robit ale jedina vyhoda ze nemusim vyvarat my s adkom sa zaobideme s niecim jednoduchym 😝 😀
stija inak super ze si spokojna s bytikom za chvilku to bude aj hotove
🙂
miri boze ty uz len 14tt 😵 ja som strasne zvedava co to bude asi aj viacej ako ty 😀
ja by som si zelala este strasne dievcatko ale kto mi da tu zaruku ze by to bolo dievcatko a ze by bolo ok 😅

avanka
5. mar 2009

Ahojte, my zase mame tatinka doma, zase maju v Ine nutene volno 😠 😠 😠
Aj ja chcem este dievcatko 😀 😀 ale ani chlapcekovi sa nebudeme branit, hlavne ak to bude taky anjelik ako nas Luli 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

My, ked sme prerabali byt, tak to bolo super, najviac to, ze sme boli 2 mesiace bez kuchyne, ale boli sme len 2 a bolo to v lete, tak to bola pohodka....
Este nas caka kupelna so zachodom niekedy, ale to nesuri, kedze jadro je uz vymurovane, chce to len obnovit obkladacky 😉
No a najvacsiu radost mam z Luliho detskej izby, taku som strasne chcela este ako mala, ale pri dvoch starsich brachoch...nemozne 😀
Vid fotoalbum

alena22
5. mar 2009

Avanka no maly nema chybu vidim ze bude nejaky kremovy 😀 😀 😀
mozno vynalezne podla chuti nejaky speci krem pre zeny na vrasky alebo pre batolata na ritku 😀
este budeme o nom pocut 😉

nam sa prerabalo super my sme boli na byte na sidlisku starom a tu sa makalo a len sme chodili kontrolovat lebo sme si to dali firme tak to bolo sup sup a bez namahy prazdny byt sa prerobil raz dva 😵

avanka
5. mar 2009

Ali 😀 😀
boli ste dnes uz vonku? Je aj taka zima, ako fuka? Stale nam to spusta pohybovy alarm na aute 😠 😠

alena22
5. mar 2009

neboli sme ani nejdeme ked je tak hnusne ale fuka desne ☹ 😒
asi mate prinizko nastavenu citlivost ked ti to vietor pusta treba prestelovat 😉

avanka
5. mar 2009

Ale, ved uz to steloval cez pocitac, to raz asi pred 4 mesiacmi straaasne fucalo a alarm vrieskal od 5 od rana, Rasto v robote....aj nam vtedy nejaky dobrak hodil vajco na kapotu 😀 😀 😀 no ale necudujem sa mu....my to pocujeme aj cez plastove okna a ked ich niekto nema.....

alena22
5. mar 2009

no pekne s vajickom , my sme raz malo oblezene cele predne sklo salamou sunkovou asi pokazena neviem to sme mali radosti aj majoneza tam bola 😀 a ked sme si kupili este nove auto tak nam nejaky dobrak prezal gumu nozikom a nejde ani opravit cize sme kupovali novu 😠 😠 😠 niekto ma asi radost ze sme mali na nove vies ako to chodi boli sme aj u policajtov bo na baraku je kamera ale nebolo to vidno ona sa toci a akurat to bolo ked bola otocena 🙄 🙄 🙄

avanka
5. mar 2009

Ludia su zavistlivi 😠 😠 😠 nas to potom stvalo preto, lebo nam trochu vyzralo lak na nasej Fabinke, je sice strieborna, takze to velmi nie je vidno, ale my o tom vieme ☹ ☹
A nezaprsi a nezaprsi......teraz som normalne rada, ze nezijeme niekde na dedine, ze nas nevytapa...chudaci ludia 😅

mandy20
5. mar 2009

ahojte babule, a chcije a chcije ☹ , strasne, uz to lezie na mozog 😠 ale aspon ze uz je teplejsie
aliii, krasne fotecky mate 😀

alena22
5. mar 2009

avanka potesi s tym autom 😠

no veru budu plavat zas chudaci asi ☹

mandy dik za pochvalu fotiek, dnes sme tu mali cez den barbarku bolo veselo ale adko ani minutku nespal zato vecer zalomil o pol osmej 😀

alena22
5. mar 2009

boze zeny budeme plavat zasa ☹ tolko vodyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

sylverka
5. mar 2009

no ahojte mali lukaško je velmi peknučky zasmiala som sa na foto aj nas alexik lubi krem a dnes aj ochutnaval hlinu z kvetinača ta zima už nech preč ide nebavi ma nosit bunda a obliekat malych dufam že toho 11marca v stredu pôjdete všetky aj mirka alenka janka janka mandy avanka a dufam že som na niekoho nepozabudla majte sa fajnovo pa 😀

sylverka
5. mar 2009

😝

alena22
6. mar 2009

a kam sa ide 11 mraca nejak som mimo 😕

avanka
6. mar 2009

Spominalo sa tu nejake stretko, ja by som teda rada vas spoznala, ale ked ja kojim 😅 😅 😅 😅

alena22
6. mar 2009

avanka a ako casto kojis v noci vecer a tak?
ja to mam v tomto super muzik povaruje bez problemov aj cez den ked ma cas aj v noci ale nakojit za mna by asi tiez nevedel 😀 nastastie nekojim 😅
a keby si im odstrekla do chladnicky? z flasky by nevypil?

avanka
6. mar 2009

Ali, ked si maly vypyta.ale asi tak 3 krat cez den a 3 krat v noci 😉 a odstriekane z flaky nevypije, betar jeden 😀 😀 to ked svokricka varovala, nechala som jej mlieko a vraj ked zistil, ze to je mlieko, tak to vyplul..a ked som prisla domov, v pohode sa odo mna napil....on vie, co je dobre 😀 😀
Aj rastikv pohode povaruje, ale maly je este malinky, takze maminka je v noci na 1 mieste 😉

alena22
6. mar 2009

😀 Toto ja vobec nepoznam, adko kojeny nebol a flasku mu dal aj tatinko a vobec nehladal kde je nejaka mama hlavne ze flaska tepleho nutrilonceku bola 😀 aj teraz ostane hoc kde hlavne ze tam daju dobre najest 😀
ale vela deiciek kojenych je tatko ako pises jasne chapem je to rpirodzene to len take flaskove deti sa chovaju inak 😅
boze toto je pocasie aj by som sa sla peviest do tesca s malym troska pokupit ale ked sa pozriem z okna sa mi nechce 😒 ale potrebujem nejaku sklennu nadobku ako dekoraciu vcera mi muzik z BA priviezol ten farebny dekoracny piesok chcem si to niekde nacancat zas, doteraz sme s adkom robili jeden kutik v obyvke kvetovy 😀 stale daco kutime a to sme boli uz 7:02 od dokiny doma pochvalila nas a povedala ze je strasne rada ze adko sa takto lepsi s tym zdravym a on hrdina sa nechal popocuvat a ked mu dala palicku do krku povedal ze " toto boli" sme sa nasmiali na nom 😀 😀 😵 😵 boze ale desna nuda takto doma stale ze? asi kaslem na daz a idem do toho tesca aspon sa s adkom pokukame na stav vody v nasom senickom potociku a treba nakupit kym nam tesco vyplavi 😀

cezetko
6. mar 2009

Toho 11.3.zatial mozem. Kde sa stretneme? Mohlo by to byt niekde kde sa nefajci, prosim 😉
Fotky mate vsetky krasne.
Dufam ze sa toho stretnutia zucastnim konecne. Zatial tatko nema ziadnu sluzobku ale u neho nikdy neviem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre