Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
6. mar 2009

caf aj ja som za aby to bolo v nefajciarskom podniku ja v tom nerada sedim clovek si vybehne zapalit aj von ked ma chut 🙂

cezetko
6. mar 2009

V Eurodome nescafe je spravene aj nefajciarske. Vraj je to tam dost prerobene.

cezetko
6. mar 2009

Ved ma dost do platnosti ten zakon o nefajciarskych priestoroch v podniku. Prve nefajciari a potom fajciari. Doteraz to bolo opacne.

sylverka
6. mar 2009

ahojte avanka mozno by sa to dalo že nakojiš nachvilu odbehnes pije každe tri hodky nie ved uvidis ako sa ti bude dat tak pohodička dufam že sa zučastnite všetky alci ty si zabudla ved si to vedela prva to je des dufam že nezabudnes nase mena
🙂 ok tak sa stretneme teda trebars pri tatrabanke v stredu asi o osmej beriem aj jednu mamičku tiež na materskej tak aby ste vedeli papa babenky tesim sa na VAs

cezetko
6. mar 2009

takze 11.3. o 20.00 pri Tatrabanke. Mne tento termin moc nevyhovuje, teda cas. Uspavame sa este ☹ Budem meskat.

avanka
6. mar 2009

No takze sa neuvidime, lebo Rastik ma poobednu ☹ ☹ ☹ ☹ skoda....

sylverka
6. mar 2009

to j škoda avanka miri neva ved pôjdeme a ty dojdeš dufam že idu všetky

alena22
6. mar 2009

inak teraz ma napadlo preco v stredu? 😕
a mam zlu spravu ja ked pojdem k tomu zubarovi tak neviem neviem ci pridem v pondelok mumam volat tak uvidime 🙄

vana
6. mar 2009

Ahojte!
Ja mám plný dom detí,ale už som to uložila všetko spať tak konečne môžem niečo napísať.
Tri deťi je ale vela už som si istá že ďalšie nechceme.
Ja žial v stredu tiež nemožem mužíček musí pracovat,nič s tým nespravím ☹
Ja idem zase v pondelok tiež k zubárke,mne zuby nedajú pokoja tiež už mi to leze na nervy ako to počasie ☹

alena22
7. mar 2009

ahojte no ja uz mam zub porieseny bola som dnes u zubarky ani to tak nebolelo ako som sa bala 😅
ale mam antibiotika tak v stredu neviem neviem ako by som sla na mineralke sa mi nechce sediet 🙄

mandy20
7. mar 2009

ahojcek ali, bola si u zubara? a kde? boli ste v tom novom meste nad vahom? no vidis aka si hrdinka 😉
inak ja v stredu moooozeeeeem 😀 😀

alena22
8. mar 2009

ahoj mandy no v novom meste neviem ci by mi bol ochotny robit akutny pripad v sobotu to svokor ma znamu zubarku nechcem tu menovat meno moc predsa hoc kto to tu cita vies ako a ona bola velmi ochotna a mila a spravila mi to a bola fakt taka opatrna ze viacej som sa bala ako to bolelo 🙂
inak nebyt jej tak do pondelka mam vraj napuchnutu lice oko plno hnisu ze sa mi tam pod korenom robil riaden zapal 😒 ja neviem preco ja stale daco mam s tymi zubami 😠 keby som si neumyvala alebo co ale ved staram sa o ne po umyti dokonca aj vyplachujem ustou vodou mam elektricku kefku ale vraj genetika je svina a moja babka z ciech mala toto iste 😠 takze som zdedila same fajne veci ako zle zuby, stitna,vysoky tlak 😅
no len dufam ze adulko bude mat lepsie zdravie ako ja 🙂
idem dohodit nejake foto z oslavy vcerajsej 😀

sylverka
8. mar 2009

ok mandy fajn tak sa stretneme

cezetko
8. mar 2009

Zuby su des. Ja by som si mala ist konecne dat skontrolovat chrup zubarovi pred porodom ale akosi sa mi nechce.
Ali nebola by si jedina na mineralke 😀 Nenechala by si ma spon v stychu 😉

alena22
8. mar 2009

no veru toto ja mam vsetko zo stitnej a tehu take pomotane aj zuby aj vlasy som mala desne znicene kym sa mi stitna stabilizovala des 😠 joj zajtra ide adko do jasli po dlehj dobe som zvedava aky tam bude doma nechce ani za nic chodit spavat 🙄 aj teraz po hodine a pol boja sa hra v izbe s autickami nic nezabera a to dnes nechcel ani obedovat tak sme mu nic ine nedali ani jeho oblubene jablcka tak potom sa u svokry po hladovke umdril a spapal obed som mu zobrala z domu aby si neprevadzal a tak mu to chutilo si posmakol a potom zbuchol aj jablcko potvorka mala 😅 on si tak presadzuje svoje strasne je tvrdohlavy a to suseda musi mat radost lebo bezne sa o spolocnu stenu s nou hadze a tam pisti od jedu 😀 a potom nacahuje rucku ze mamika mamika pomooooc 😅 😀 😀
tak sa v celku aj tesim ze sa ho strasiem na chvilku 😀 boze dufam ze zajtra bude na rontgene dobre ze mi tam nic po trhani neostalo ☹

alena22
9. mar 2009

no uz mam vsetko za sebou neostalo tam nic tak len doberiem atb a mam klud 😵 😵 😵
ja som stvrdla u muzika v praci pozeram ako by som mu tu spravila velkonocnu vyzdobu 😀 nejake vajcia a zajaci by sa im sem hodili nech to tu trosku vyzera maju tu taky chlapsky bordel 😀

vana
9. mar 2009

Ahojte!
Ali tak to je fajn že už to máš fajn.Mne sa tiež zuby posrali vďaka štítnej a dlhému kojeniu počas toho mi už dva vytrhli a dnes mi nasadila zase antibiotiká tak frčím aj ja na liečikoch mám pod zubami velkú cistu a asi pôjdem na skoro do BA aby mi to vybrali ked mi táto liečba nepomože. ☹

sylverka
9. mar 2009

babenky nehovorte o zuboch ja idem v stredu zubarke tak dufam že to bude ok

alena22
9. mar 2009

jaj vana tak to mas smolu teda, ja mam 1x atb koli zubu tak som sa bala ze to je nieco vazne alebo co ale upokojila ma ze to je bezne ked bol zapal aby sa to preliecilo ale uz je to ovela ovela lepsie a to ako sa spravi cista pod zubami? 😕 to ti cele teraz ako vyoperuju ci co? 😕 boze a ja som si myslela ze som jedina komu sa furt nieco so zubami deje, aj ja som prisla uz o dva ☹ ☹ ☹
adko bol dnes po dlehj dobe v jaslickach a vraj dokaze robit riadneh tahanice o hracky 😀 aj ma sram zo suboja na oku 😀 je to betarisko maly nabehne tam po dlhom case a narokuje si na kazdu hracku 😅

alena22
9. mar 2009

vana a ty mas aku zubarku tuto v senici?

mamartinka
9. mar 2009

baby co bolo u vas zasa v senici?nieco z heroinom.teraz to bude v spravach zachvilu na joj.

mamartinka
9. mar 2009

vcera som si inak robila ovu test a len 1 silna ciarka bola.tak ovu len este pride.

alena22
9. mar 2009

mamartinka fakt no to som nevidela a v senici isto?
ja ani nic neviem a ved vecer zopakuju na spravach hadam ze co sa tu zas deje 😠
neboj pride ovulka a potom aj na tehotenskom testiku budu // 😵

mamartinka
9. mar 2009

ahoj Ali.ano bolo to v senici.a aj chytili neakych chalanov.senicania a jeden z Mikulasa ale nebolo rozumiet z ktoreho.no a urcite to aj vo vecernych spravach daju.mali nieco z drogami.a v stedu testujem zasa.no a dufam ze tento rok ty 2 sa tam najdu.pa

mamartinka
9. mar 2009

presne to.

stija
9. mar 2009

ahojte kocky. ako je? s tou stredou fajn napad, len skoda, ze sa ma netyka. este stale som PN. a znova som zacala kaslat, aj ked sa zdalo, ze to prechadza. no smola.
tie problemy so zubami vam nezavidim, nie je to nic moc, ale daju vam to do poriadku a zase bude klud. ja som bola na kontrole v tehu a vsetko je ok, tak som rada, dufam, ze mi to vydrzi aj potom.

stija
9. mar 2009

ahoj martinka, ono to pride 🙂 a idem pozriet, co ze sa to tu u nas vlastne deje

alena22
9. mar 2009

jaj stija to mi je luto ze si stale chora ☹
skoro sa uzdrav nech ste fit aby sme aj teba mohli poznat 😉

vana
9. mar 2009

Stija pekné že si sa zase ukázala tak sa rýchlo vyzdrav,my si dámr chrup do poriadku a sprvíme ešte jednu stretku.

Ali ja mám zubárku tu v Senici,velmi milú je to Palova spolužička z gympla.Sama nechápem ako sa mi to tam vzalo ale ja mám cisty aj na štítnej tak asi som nejaká vadná.Vytiahla mi nervy z dalšieho zuba a mám to otvorené a keď sa mi to nezmenší budú mi to musieť v BA na zubnej chirurgii vyoperovat tak sa modlím nech to ide do paže.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre