Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

vana
9. apr 2009

A aby som nezabudla tiež všetkým prajem krásnu velkú noc 😀 😀 😀

alena22
10. apr 2009

Jani mame novu sedacku uz doma ,uz sme vcera mali aj prvu navstevu na nej lebo ako sme si boli sadnut tak o pol deviatej sme sli domov s Dony rovno k nam pokracovat 😀
Navsteva ju pochvalila a a aj mne sa paci , zatial som spokojna so svojim vyberom 😵 😵 😵
boze nas tatinko ide aj dnes makat ani by nemusel ale slubil sa tak ide no asi ho zbijeme 🙄 som sa tesila ze pojdeme na prutiky spolu a tak ale nemu zjavne staci fakt ze v pondelok je volno ze vsak budeme spolu 😠
A navyse sa aa moj tatino vcera odhlasil mal prist dnes na cele sviatky z ciech ma chripku aj teploty tak nepride aby adka nenakazil a sam sa ani neciti na taku cestu v chorobe 😅 ☹
to nam to zacina, a navyse som dnes skoro hore lebo sa pustil alarm na kolibe a muzovi tu vyhraval mobil ze je poplach 🙄 😅

avanka
10. apr 2009

Ali, my sme hore od 6 😀 😀 😀 😀 opat po tyzdni horsia noc..
Inak pozri

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

co ti to hovori?? 😀 😀 😀 maly je frajer

Hod foto, ja chcem vidiet sedackuuuuuuu.....

Aj my prajeme krasne sviatky, idem na 2 dni na Myjavu, potom sa ozveme

alena22
10. apr 2009

jezis avanka bohovy je v tom vidis uz mu je dobra 😉 tu mate na dlho na nosenie a aj siltovecka mu sekne maly playboy 🙂
sedacku nemam este ani odfotenu ale idem na to 😀

alena22
10. apr 2009

nachvilku som tie fotky hodila sem tak mrkni 😵

avanka
10. apr 2009

Ze?? Vcera ho vsetci chvalili.... 😀 😀 😀 😀 dakujeme

sedacka je kraaasna...presne takato farba by pasovala mne 😀 😀
Tak a sibaci mozu prist 😀 😀 😀

alena22
10. apr 2009

no veru mozu mozu , nam uz tatko odiesiel tak adko fnukli za nim lebo mu slubil na prutiky ist ale adko nejako nechape ze az po obede pojdu 😒
Boze nechce sa mi ani varit asi si dame dnes spenat ked som vcera nevarila, nech mu neni smutno v mrazaku 😀

alena22
10. apr 2009

jej a vcera mi prisla posta v VS ze maju moju prihlasku a ze mi daju mesiac vediet pred prijimackami alebo mi poslu vyrozumenie o prijati , asi podla poctu zaujemcov 😎

avanka
10. apr 2009

tak drzime palce 😉 😉 😉 veru spenat by som si dala aj ja, ale ked Rasto ho nelubi, mne sa pre mna samu varit nechce 😅 😅

alena22
10. apr 2009

no to ti verim ze sa ti pre jednu osobu nechce mne ho minule adko odmietol doteraz ho papal krasne tak neviem vyskusame ked tak si da zemiacik s vajickom,alebo nieco dobre mu vymyslim raz dva adkovi sdobre vari lebookrem spenatiku co minule strajkoval mi papal vsetko. 🙂
prave zacala prasiatko babe tak ideme pozerat s adkom 😀

vana
10. apr 2009

kam si dala tie fotečky z tej sedačky aj ja som chcela vidieť.

alena22
10. apr 2009

jej ja uz som to zmazala aby to tu nestrasilo 🙂 idem dat sekunda

alena22
10. apr 2009

a bola cela zabalena v kartonoch a aj v igelite ledva sme sa po nu dostali takze sa prevozom nezaspinila, adko uz si dnes vyskusal aj ako sa z nej pada a hlavou rovno do radiatora do toho meraca trdielko 😅

vana
10. apr 2009

Už som videla,je parádna peknučká,moderná ja takéto farby tiež možem 😀 teraz už sa iné sedačky robia než ked my sme kupovali,ako tá doba ide rýchlo do predu.
Tak Adko ju zabehol ale trošku neštastne chudáčik.
Nám drobček spinká ale ked sa zobudí vyrazíme tiež niekam do prírody na prútiky a zlatý dážď,už sa teším ked je tak krásne vonku 😎

alena22
10. apr 2009

ja som varila a pratala a hrala sa s adkom , teda hrala nakladali sme pracku a tak klasika a teraz konecne haja tak ked sa zobudi a napapa tiez niekam pojdeme ale asi bez tatinka nejak sa nehlasi tak boh vie kedy pride 😠

alena22
11. apr 2009

Jani veru my ked sme kupovali pred tromi rokmi sedacku tak tiez neboli take pekne ako teraz a hlavne aj farebne vsetko bolo vzorovane a take "divne" 😀 Teraz sa da navyberaaaaaaaaaaat 😵
My sme boli vcera na prutikoch nakoniec aj s tatikom sa nam vratil a teraz sa chystame niekam sa prejst s adkom lebo je plny energie a aj tesinka uz by sla hadam cikat 😀
ake mate plany vy a tak mi to asi zajtra posibeme mimo senice a v podelok pojdeme k svokre a je 😀

vana
11. apr 2009

Ja som dnes sama doma s Beki teda.Tatko musí pracovat,ale večer po práci skočí aj pre darka tak nás bude zase plný dom.
Zajtra ideme poobede na oslavu do Dony a v pondelok ideme do trnavy tam mám aj krsných aj Beki,tak budeme mat aj výlet.
Včera sme boli na priehrade pozriet Bibi sa tam velmi páčilo bola unesená z tolkej vody 😀

alena22
11. apr 2009

boze teraz divam ze som napisala my s i 😅 😅 😅
my sme boli pre obedom vonku zasa tu vystuúpovali pod domom z danska ta skupina s jezisom kristom ci co su to vencili sme tesinku aj goga adka sa nahanal s detmi ze sme prisli domov sadol si k stoliku zjedol dva keksiky a zaspal na stole s hlavou opretou o stenu 😀 ale po 5 minutkach sa prebral a uz je zasa fit tu beha 🙄
dnes som nejaka leniva len teraz dovaram obed a varim syr na roladu syrovu idem ju robit 1 x tak som zvedava este som to nerobila, robili ste dakto uz?
jani tak ste s beki same ale ona uz je ina partacka takze to mas v pohode aj pokecas a tak, adko sice zacal zasa nove slova po 2 tyzdnovom uttme ale take ze vidi titulky a povie ze kone akoze konec 😅 spaja iba take ze toto je moje,toto chcem, toto mi da a anjoblubenejsie slovicko je nechce 😀

alena22
11. apr 2009

Janka kraaasne fotky si pridala je vidiet ze si beki pobyty na chalupe a u babiciek uziva 😵
nas maly prcek vobec nechce spinkat uz sa hnevam na neho si mysli ze mu stacilo tych 5 minut asi 😠
doteraz behal bez plienocky v slipeckoch a necikal ale teraz na spanok sme mu ju dali zasa som zvedava ci to do konca leta zvladneme to bezplienkovanie 😎

vana
11. apr 2009

Počula hudbičku dnes lebo som akurát uspávala bibi a ked zahrali taku rezkejšiu tak sa Beki postavila na posteli a tankala,som myslela že ma porazí,ale nakonec zaspala a potiahla dve hodky tak som vela porobila aj na fotky ostal čas,večer dám ešte zo včera to už som nestihla,ale dik za pochvalu.
ja som upiekla takú zamatovú roládu a orechové košíčky a myslím že nám budde stačiť 😀

alena22
12. apr 2009

no jani prideme kostnut my sme mali vcera vecer navstevusme troska vinkovali a robila som tu syrovu roladu tak sme si pochutnali na nej 😝
cez den sme sa tulali na bicykli s adkom aj prilbicku si nechal chapal ze musi ani sme nebojovali a tatinko vytiahol uz skutra tak sme jazdili aj na nom na letisku a pri garazach 😵 😵 😵 idem hodit foto 😀

alena22
12. apr 2009

jani teraz som kukala fotky a kde mas malu do tvaricky su namakane ako vsetky su pekne ale tie su najkrajsie velmi sa nam pacia a aj adkovi uz tu hlasi ze beki beki
no ideme my obliect sa pochystat a do sobotista a skalice 😅 keby sa nemuselo tolko sediet v tom aute aspon boze naco sa tak daleko stahovali ☹ sa mi nechce dva krat

cezetko
12. apr 2009

Velmi pekne fotky mate obe. Dufam ze coskoro pridam aj ja nejake. My sme navstevu u svokrovcov prezili. Teraz sme cele dni u mojich rodicov, bo nas tato potrebuje klud na pisanie bakalarky.
Ali gratulujem k praci. Dufam ze sa ti tam bude pacit, ja by som na to nemala. Obdivujem vsetkych, kto dokaze s takymi detmi ako su v Rohove pracovat. Klobuk dolu.
A kam si si podala prihlasku? Na ekonomicku do Blavy?

alena22
12. apr 2009

Nieeee na peginu v trnave, predskolska elementarna pedagogika 😉
dakujeme za pochvalu, prave sme dofarbili vajicka a dolepili nalepky myslim ze mam prsty farebnejsie ako vajicka uz len nejaku nalepku na mna 😀
sme radi ze ste prezili navstevu 😅 isto si plna dobrych rad zasa 😀 😀 😀

no baby k tej praci treba sa ma pytat az tak 20 maja ako to vidim myslim ze teraz je kazde slovo zbytocne 😎 uvidi sa az v praxi 😀

alena22
13. apr 2009

Krasne Velkonocne sviatky, vela vody, sibacov a detickam vela vysibaneho 😵 😵 😵

Ja som rano dostala od adka peknu nakladacku ten sa v tom vyziva ked moze mlatit mamicku 😅 😀 myslim ze najblizsich 10 rokov bude mat sibacku rad 😀
najhorsie ze si hoc kedy zmysli prinesie korbac vysibe ma a natahuje rusku aby sme mu daco dali, takze sibe kazdych cca 10 minut 😀 😀 😀 😎

vana
13. apr 2009

Ahojte!
My sme tiež sviatovali dobre teraz odišla posledná návšteva a idem aj ja do haján.
My sme boli tiež poriadne vyšibané a Beki sa páčilo ked ju šibali aj sa točila a potom s takou radosťou rozdávala vajíčka,no uvidíme ako dlho ju to bude baviť.
Tak dobrú nocku všetkým!

alena22
14. apr 2009

Cafte , jani tak beki sa pacilo sibanie? 🙂
Adko radsej sibal, ale viacej mna a peta na zvysok si moc netrufal 😀
vcera vysibal u babky a svagrinej plno auticiek tak sa tesil z toho ze aj zaspal u svokry na koberci s autickami v ruke 😀
boze vraj od stvrtku ma byt uz zasa hnusne 🙄 prsat a zima 😠

avanka
14. apr 2009

Ahojte, my chvalabohu sibacku neoslavujeme 😉
Sviatky boli fajn, na Myjave bolo super, ani sa mi nechcelo ist domov....

Akurat mame trapenie s nasou civavou, na zahrade vdychla kusok travy, ktory sa jej zapichol hlboko v sliznici nosa ☹ uz to vyberal aj veterinar a nepodarilo sa, dnes idu nasi na druhy pokus 😒 chuda Bela len lezi, je po narkoze malatna a stale sa dusi...tak dufam, ze to dnes vyberie

sylverka
14. apr 2009

ahojte no sranda adko musel byt zlatučky ked spal s tymi autakmi chuda civava malinka dufam že sa jej polepši a všetko bude ok sabinka ma ist prvykrat v piatok na kone chce začat chodit tak sme našli kone teda jazdenie za sobotištom tak uvidime sme sa objednali a dufam že nebude pršat inak sa hodina nekona majte sa a užite si pekne počasičko

mamartinka
14. apr 2009

inak baby neviete co je zo stijou?dlho sa neukazala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre