Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

mamartinka
19. máj 2009

ahojte 😉

sylverka
19. máj 2009

Nuž oddychujeme 😀 pri detoch

avanka
20. máj 2009

Ali, ty si sikulka, ze to vsetko stihas, ved my sa dnes vidime na vernisazi 😀 😀

ja to vecer nejako nezvladam, vcera som zaspala na gauci po ordinacii a zobudil ma az Rastik o 11, aby som sa presunula 😀 no a ked som si lahla, moje zlaticko sa zobudilo na to, ze mliecko prislo, tak sme boli hore 😀

este mu idu aj stolicky 2, ma to dasienko uz uplne modre a na dotyk ho boli, tak natierame gelom, asi sa kazdu chvilku prereze

Opus, tak si nas nasla? A nic si z toho nerob, Kamilka je krasne dievcatko s este krajsim menom....aj ja som mala hemangion vzadu na krku, ked som sa narodila a narastol do rozmerov 16x8x6 cm, operovali ma v 8 mesiacoch 😉

a tiez si ma vraj kazdy obzeral, mala som to ako druhu hlavu 😅

Mirka, Leovi vsetko naj, hlavne zdraveho surodenca 😀 😀

Akurat je nespravodlive, ze vsetky mate deti v rovnakom veku a nas Lulinko je najmladsi ☹ ☹
neplanujete niekto surodenca tak asi o pol roka???? 😀 😀

Jani, aj by sme sa mohli stretnut na ihrisku niekedy, co ty na to???

opus11
20. máj 2009

Avanka- dakujem za podporu snazime sa byt optimisti ale nie je to lahke Kamilku operovali uz 3 krat tak teraz radsej cakame a dufame ze sa to vyriesi aj ked to asi nebude lahke 😒 a bud rada ze Lulinko je najmladsi ved to vsetko tak straaasne leti mam pocit ze som rodila len pred nedavnom a uz to budu 2 roky a surodenca neplanujeme idem od septmbra do prace tak si este pockame a vecer je to u mna podobne tiez som ako mrtvola a my zase bojujeme s plienkami tak cely den sa stale vypytujem neideme curat a stale dookola este sa samozrejme bud pocura alebo si cvrkne do gati lebo slecna sa nevie vypytat proste ju musim posadit na WC ja(do nocniku curat nechceme mame ho na ozdobu) sice to trenujem asi 2 tyzdne ale dufam ze sa to zlepsi. Ake s tym kocky mate skusenosti poradte please. 🙂 🙂 Uz som z toho zrela na blazinec. 😀 😀 😀

sylverka
20. máj 2009

ahoj ja som moju sabinku učila v lete stale sme boli vonku davala som jej gatky a nosila som so sebou aj nahradne je to lepšie v lete sa to lahšie uči ved uvidiš aj na kupalisku to by možno šlo ono to dieťa musi byt na to pripravene neboj sa určite sa to podari držim palčeky a vždy ked sa jej podarilo vycikat do šerblika tak som sa tešila a tancovala s nou možno sa jej aj to pačilo 🙂

alena22
20. máj 2009

ahojte, avanka vernisaz bola super ze? 🙂
skoda ze som na vas nemala casu ale stale cosi bolo a desne horko mi bolo potom prisiel muzik s adulkom a hned bezali zasa prec lebo psa mali o lavku vonku uviazaneho 😀
opus my sme s odplienkovanim uplne na bode mrazu, aj sme sa snazili velmi teda hlavne ja ale adko skratka ako pise sylverka nieje pripraveny on nechce tak si cika kade tade kakanie teda nie ale cikanie mu neprekaza ani v teplacikoch tak cakam na leto 😝 😅
avanka my surodenca neriesime ja ani neplanujem aj ked chvilkove stavy tuzby po druhom boli nastastie ma rychlo presli..... a praca, domacnost, dieta sa da stihat mne pomaha velmi manzel co nestiham ja pomoze mi on takze zvladame ale keby bolo vsetko iba na mne asi by som tiez nesedela na nete 😝 😉

avanka
20. máj 2009

Ali, paradne, deti si pobehali 😀 😀 maleho Rastik kupe, o chvilku sa ideme ukladat spat. Ved musime hodit spicha niekde na ihrisku a pokecame...mozno mi Rasto uz konecne nainstaluje ten Skype
Adko sa akosi hanbil 😅 😅

No nevadi, tak zase budeme benjaminkovia 😀 😀

tak nas odplienkovavanie caka asi az tak za rok, takze casu dost 😉

alena22
20. máj 2009

no hambil sa ale banan si vypytat vedel hned sasko, a to este baby ked na neho prehovorili tak ze moje moje a skryval si auticka 😀 😀 😀
prave som mu nainstalovala fotku do ramika z vernisaze tak sa chodi na seba divat ze babo si hovori lebo je to fotka z minuleho roka 😅
aj si si nieco kupila? boze tolko veci tam je este tam musim nabehnut mne sa paci skoro vsetko 😵

vana
20. máj 2009

Ahojte!
Zuzi jasné že sa môžme stretnúť hocikedy na ihrisku,my chodíme okolo tretej von tak sa dohodneme že kam.
opus mi sme bezplienkovanie už zvládli asi pred mesiacom,asi od osmeho mesiaca som ju dávala na nočník v tých istých intervaloch a časom sa naučila cikat tam tak sa s ním skámošila a predtým ako sa začala pýtať som ju nechávala doma bez plienky,niekedy sa pocikala aj tri krát za den do tepláčkou ale to trvalo asi dva týždne a potom sa začala pýtať a už plienočku nechcela ani na noc a zatial sa mi v noci pocikala len dva krrát,tak si myslím že to najhoršie už máte za sebou,tak držím palečky.pre mna bolo signálom že je pripravená to že mala po spinkaní suchú plienku tak som vedela že už to udrží a nemusí cikat každých 10min.
Tak pevné nervy 🙂

stija
20. máj 2009

Ahojte kocky,
uz sme doma 🙂 . skor akosi nebolo kedy ozvat sa. uz sice tiez ledva fungujem, pojdem do hajan. Len oznamujem, ze sme doma, sme skoro OK, len Beatka je troska zlta, tak sa slnime. zajtra ma prist lekarka, tak uvidim, co povie. Gratulujem Leovi, vsetko najlepsie a nech rodicia aj surodenec posluchaju 🙂

a vitam opus11. iste zapadnes

a avanka najmladsi tu uz nie ste 🙂 🙂 🙂

mamartinka
20. máj 2009

stija moja som rada ze ste v poriadku.snad sa Beinke zlepsi.kedy ste prisli?doma uz je lepsie co?aj budu neake foto?drzte sa a Beulke zelam skore zotavenie a pusinku na licenko.drzte sa. 😉

sylverka
20. máj 2009

no ahoj stija vitam ta neboj to prejde teraz su idealne podmienky na slnečný kúpeľ tak to využi čo najčastejšie a tešim sa aj ja na foto 🙂

avanka
21. máj 2009

Stija, to mam radost 😉 😉 este by to chcelo sa zoznamit, aby sme mohli niekedy vyrazit na prechadzku 😀
inak nas Lukas bol zlty asi 2 mesiace a cele prve 3 prespal, no ja vzdy vravim, ze idealne to babo

Ali, je tam kopec krasnych veci, jasne, ze Rohov vedie, len ked ja to nemam kam dat ☹ ☹ tak som sa dohodla s Mirkou, ze na zakazku budete krtka vyrabat....len este neviem, ze co....
a najviac sa mi polubuju tie motyle v ramoch, mozno si si uz u nas vsimla, ale ja som na nich zatazena 😅
este aj vo svadobnej kytici dominoval krasny biely 😉

Mati, ako je u vas?

mamartinka
21. máj 2009

ahojki avanka.no zavidim vam to teple pocasie.tuna uz 2 tyzdne prsi ked neprsi zasa chvilku vykukne slniecko.no hruza.ale inak sa to da.zelam vsetkym pekny den. 😉

vana
21. máj 2009

Ahojte!
Stija super že ste domka a teším sa s vami že ste v poriadku,aj my sme boli žlty aj sme kôli tomu boli dlho v pôrodnici,ale slniečko nám velmi pomohlo,tak teraz sa slnte nštastie vám počasie praje.
Rýchlo daj nejakú fotečku sme všetky zvedavé čo? 😀

opus11
21. máj 2009

Ahojky dakujemza podporu aby toho nebolo malo tak mame straaaaaaaaasnu nadchu boli sme u dokiho a dal dvoje kvapky do nosa takze dalsie trapenie ani za svet si to nechce dat kvapnut tak je u nas veselo
stija- gratulujem k dievcatku hlavne nech ste zdravucki 🙂

avanka
21. máj 2009

Opus, mozno to je aj z prechodu pocasia, ci nie? nas maly tak mava obcas nadchu, aj my bojujeme s revom.....

tak my vyrazame na bicykle na priehradu... 😉

mamartinka
21. máj 2009

avanka tak stastnu cestu bez nehody.ale vam je.aj ja by som isla.

alena22
21. máj 2009

ahojte, stija vitajte doma a ked uz pojdete von niekedy dajte vediet nech nakukneme do kocika 😵
ja som dnes prisla z prace utahana ako pes ale adriankovi sme slubili ze sa ide na kolo tak sme boli jazdit po senici kade tade to tak som unavena este viacej 😅
myslim ze dnes si nestihnem ani lahnut a uz budem spat 😀
avanka hej motylikov som si vsimla u teba, ja planujem v nedelu ist na workshop to bude mirka tam a vezmem maleho nech sa vyblazni a aj ja si daco vyrobim 😀 😀 😀 nepridate sa?

opus zelame skore uzdravenie, ja som zvedava ako nam dopadne kontrola v utorok v skalici 😅

mamartinka
21. máj 2009

Ali kam do Skalice chodite na kontroly?asi z Adulikom ze.

alena22
21. máj 2009

ano do nemocnice na krcne

mamartinka
21. máj 2009

tak snad to dobre dopadne.co mate problemi z mandlickami?to chodite na usno nosno krcne?to je v takej budove.ze.ja tam chodim na alergiu na kontrole tiez.

alena22
21. máj 2009

ja neviem mamartinak ja tam s nim nechodim ale manzel s mojou mamou chodime tam lebo sme prekonali infekcnu mononukleozu tak mu tam vzdy beru krv koli peceni

vana
22. máj 2009

Mirka všetko naj naj k tým dnešným narodeninkám vela zdavíčka, bezbolestný pôrod a hlavne zdravučký voňavý uzlíček ti prajeme 😀 😀 😀 😀

A všetkým prajem krásny víkend,my zajtra frčíme na chalupu tak sa teším,majte sa... 😀

mamartinka
22. máj 2009

Vani tak si to uzite.a tiez sa Mirka pripajam ku gratulacii vsetko naj,naj,najlepsie a nech ti vsetko dobre dopadne a nech ste z babetkom zdravucky.vsetko najlepsie k narodeninam Miri.

cezetko
22. máj 2009

Ahojte. Po dlhom case sa hlasim. Konecne nam funguje pocitac. Vitam nove babetko i pisatelku. Dakujeme za gratulacie k narodeninam.

sylverka
22. máj 2009

super janka užite si to vela slnka Vám prajem a pohodičky a rebeka nech poslušká na jedničku dufám že zajtra bude pekne užite si weekend majte sa ružovučko papa babulky 🙂

avanka
23. máj 2009

Krasny slnecny dnik prajeme......Miri, aj ja sa pripajam 😉

Tak my sme vcera mali riadne soky, Rastik zjedol u nasich vecer orieskovu musli tycinku a zacal, ze ho strasne stipe v krku, no ja som si myslela, ze chlap, vsak to poznate 😅 ale on len zrazu zacal horsie dychat, ostal cerveny, oci krvave, tak sme leteli na pohotovost a on ma alergiu na kesu orechy, ktore v tej tycinke ani neboli, ale na obale bolo napisane, ze moze obsahovat stopy kesu....
RZP ho napichala infuzkami, injekciami, no strasny strach som o neho mala 😨 tak teraz musi mat pri sebe nejake pero s liekmi, ked to na neho pride, aby sa nezadusil....a orechy su skoro vsade......

ale uz to je fajn, je este taky malatny, ale po tolkych liekoch sa ani necudujem....vcera spal od 7 do stvrt na 7 🙂

ja peciem kolac, maly spi, velky oddychuje, poobede chceme ist grilovat, tak uvidime ako bude

alena22
23. máj 2009

ahojte miri vsetko naj naj naj k narodeninam ti zelame a aby si uz coskoro mala pri sebe babulko zdravucke 😵

avanka ty kokso tak si si uzila, boze chudacik lebo ozaj stopy orechov pisu skoro vsade 😒 ☹ ale tak ked doteraz to nemal? mozno ozaj v tej tycinke bolo nejak vela toho snad uz sa mu to nezopakuje hlavne je ze uz ma na to lieky 😉 ale naplasena by som bola aj ja 😔

Moji chlapi sa isli prejst troska tak ja mamist varit nechce sa mi vobec ale co uz 😅
zajtra som v kulturaku od 13:00 do 17:00 tak sa stavte ak budete mat cas pridite pokukat ake mame pekne vecicky na predaj 😵

avanka
23. máj 2009

Ahoj, uz to je v poho, len ma este trubicu opuchnutu, tak citi tlak 😀
lieky este nema, musi ist najprv k obvodnej a potom k Nebusovej...
a volakedy mu bolo iba zle, ked zjedol kesu orech, lebo ja ich milujem, tak sme ich mali doma skoro stale, odvtedy ich nejedol....a tycinka bola s lieskovymi orechami...

no ale teraz budem mat o neho este vacsi strach 😅

a som zvedava, co na to povie alergologicka....ved maly....chudacik potencionalny alergik aj kvoli mne teraz aj rastikovi

ja mam akurat v trube plneny baklazan, maly ma spenat so zemiakmi...

zajtra ideme plavat do hodosa, tak ak sa maly vyspi, mozno na chvilocku prideme...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre