Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

stija
29. máj 2009

vsetko naj Beky k narodeninkam. Nech mamina poslucha 😉

alena22
29. máj 2009

Rebeke aj my prajeme vsetko len to naj naj naj k narodeninkam aby sa jej darilo minimalne tak dobre ako doteraz a aby nadalej robila radost maminke a tatkovi (a oni ju za to posluchali 😀 )

cezetko
29. máj 2009

Aj mi sa pripajame k gratulantom. Rebeke prajeme vsetko len to najlepsie, nech je zdrava, nech sa jej vzdy dari tak ako si zela.

alena22
29. máj 2009

ahojte mirka vidim ze si stale 2v1 ako pokracujes? uz si ta aj planuju nechat v nemocke ci ides tak ze ked to pride vtedy pojdes ? a ozaj ides zas na myjavu?

alena22
29. máj 2009

My sme dnes s adkom boli v kazdej mlacke vonku teda adko sam bol v kazdej mlacke a my sme ho vyhanali ale potom sme to vzdali a nasa tesina hlupacka mu este ukazovala kde tie mlaky su to bolo dvojka sasovska 😀
potom sme prisli domov a adko zasadol k stoliku a ze ide malovat a cmaral cmarala haky baky a presviedcal nas ze je to konik 😀 asi nejaky novy druh psychotestov alebo co na styl co vam tato machulka pripomina 😀

vana
29. máj 2009

Ahojte!
Dakujeme za gretulácie všetkým,zajtra aj v nedelu budeme oslavovať trošku.

Aby som nezabudla aj avanka má narodky,tak aj tebe Zuzi všetko naj naj,nech ste zdravý a chalani nech posluškajú 😀

avanka
30. máj 2009

Jani, ty si nezabudla? 😀 dakujem..
aj my mame v nedelu taku malu oslavu a v pondelok pride bracho, lebo v nedelu su prec....tak idem dnes cosi pochystat, lebo zajtra nebude kedy, ideme plavat a ked maly spi, uz buchotat nechcem

Ali, vcera sme videli Peta aj s Adkom aj s Tesinkou pri Euro dome a Peto akurat vysvetlovat malemu, ze tam nesmie ist a maly ho vypocul a predsa tam isiel 😀 😀 😀

cezetko
30. máj 2009

Zatial som v celku. Planujem ist do nemocnice az to na mna pride. Idem skusit pre zmenu Skalicu 😉

avanka
30. máj 2009

Miri, ja si myslim, ze neolutujes 😉 😉 ja mam na porod v Skalici krasne spomienky, hoci som mala cisarsky, a strasne sa tesim na druhy 😀

alena22
30. máj 2009

😀 😀 😀 😀 avanka u nas uplne bezna vec 😀 😀 😀
ked to bolo okolo piatej tak to ma sli odprevadit kozmeticke akurat ja som bola na piatu objednana od stvrtej sme behali po meste spolu dali mi papa a sli domov 😵 adko vymetal kazdu backu 😅
miri som zvedava na tvoj nazor potom to je fajn ze mas moznost vyskusat si aj skalicu aj myjavu aspon budes vediet porovnavat len dufam ze to bude lepsie ako na myjave nie co sa tyka opatery ale co sa tyka miesta porodu 😉

jani potom doloz foto z oslavy sa tesime 😵

Zuzka vsetko naj naj naj k tvojim narodeninkam ti zelame, vela stasticka zdravicka lasky €-uriciek aby ta chlapi posluchali a aby pribudlo do roka a do dna este nejake babulka zdravucke k vam 😵 😵 😵

co dnes vyvarate?

avanka
30. máj 2009

Dakujeeeem 😀 hlavne k tej babulke 😀 😀

Tak ja mam sosovicovu polievku a idem robit morcacie steaky so zeleninou a hranolkami, akurat som dopiekla Bounty rez a peciem roladu

alena22
30. máj 2009

mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 idem k vam na obed teda hlavne na tie zakusky 😀

ja robim kapustnicu milujem ju a taka chut nam na nu dosla s cerstvym chlebikom a granadir s uhorkami 😵

avanka
30. máj 2009

Pridi, myslim, ze sa vydarili...
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13104&use...

a este idem robit gulas s lecom na zajtra, rano upeciem lencerstvy chlebik....

mamartinka
30. máj 2009

ahojte.ste sa nejako dnes rozpisali poranu.u nas je dnes krasne teplo.ja varim teda ryza uz je a kuriatko sa dopeka.inak sa pripajam aj ja ku gratulantom.vsetko len to najlepsie a avanka tiez do roka este to babulko zelam.cezetko k tej porodnici v Skalici.od nas tam robi jedna sestricka vola sa Vierka Jurickova.nasa suseda z Duboviec.prijemna tak okolo 50 nieco.

avanka
30. máj 2009

No tak krem sa mi zrazil, ked som ho dala na balkon 😠 😠 😠 normalne som nas..ta, ccele doobedie sa snazim a ...

mamina mi vravela, ze to preto, lebo do Hery pridavaju strasne vela vody, nabuduce robim s maslom 😉

no ale nenormalne dobry je......mnaaam a dieta v haji

alena22
30. máj 2009

avanka drzis dietu? 😕
mne muzik tvrdi ze som schudla teraz hlavne ze v zadku ale podla mna sa mi po dlhej dobe pozrel na zadok a snazi sa mi lichotit lebo ja ani na vahe ani na sebe nic nebadam 😀
fakt najlepsie je robit s maslom to uz mam odksusane lebo potom sa to vsetko se.... 🙄
ale nebud z toho smutna ked je chutny ten kremik zbasti sa aj taky 🙂

alena22
30. máj 2009

adulo si hodku pospal po obede a uz je hore a laka ma von tak musim sa ist poobliekat a ist an prechadzku 😅 🙂

avanka
30. máj 2009

No snazim sa, kilo a pol mam dolu, este tak 3 a budem spokojna..... 😉 najhorsie je jest kazde 3 hodiny, keby bolo po mojom, staci mi jest max. 2 krat denne 😀

alena22
30. máj 2009

to si dobra ked iba 3 a si spokojna ja by som musela dat dolu tak 20 aby som bola spokojna 😀
mne staci jest obed s trochu vecer a to je najhorsie co moze byt 🙄
ja rano nejako neviem do seba dostat nic ale uz sa ucim pri kolegynach v praci oni ranajkuju poctivo 😵

alena22
30. máj 2009

No aby sme ti nezavideli tie kolaciky tak sme sli s adkom von a nakupili sme si smotanky kysle tvaroh a spravili sme si torticku piskotikovu taku klasiku s marhulkami to moze aj adko na svoju dietku tak si kusocek zmlsne 😝
a tatino ked pride zo stavby tiez bude isto poteseny ze mame taku dobrotku 😝 😀 😀 😀

sylverka
30. máj 2009

no baby vy ste sa tu niak rozpiekli mam z Vás radosť len pekne papkajte 🙂 🙂 😉

sylverka
30. máj 2009

aby ste vedeli svoje dietky na rukách udržať papa majte sa ruzovučko a chutnučko 🙂

alena22
31. máj 2009

Ahojte, to je dnes teda pocasie asi z toho MDD nic nebude v parku
Nam adko isiel na vandrovku prisla ku nam sestrina svagrina a priniesla veci pre klientky do prace a opytala sa adka ci s nou ide na vylet na humence za krstnou adkovou a on samozrejme ze ide ide tak sme ho pobalili zamaval mi dal mi pusku a odisiel prec s umsevom na tvari 😀 som zvedava aky bude ci nezacne smoklit ked tam pridu alebo mu nieco prebehne cez nos no budem na ihlach do 17-tej 😀 😅

alena22
31. máj 2009

Tak sme stale bez adulka ma sa dobre sestra volala ze sa sprava akoby bol doma dobre to je 😀
my sme si skocili do kauflaca a ja si farbim vlasy budem cervena muzikovi sa to pacilo ked som to tak nosila tak ma presvedcil ze nech si ju dam zasa 😵 😅 takze ked uvidite pod barakom nieco ako plamene to som jaaaaaaa 😀

cezetko
31. máj 2009

ahojte. Dnes aj nas Leo sa bol varovat. Mamina si ho zobrala rano o desiatej a vratila nam ho az okolo pol siedmej. Vraj sa spraval uplne ukazkovo. Je to uz velky chalanisko.

alena22
31. máj 2009

ahoj miri pripravujete lea pomalicky co?
Nas saso by siel aj s certom prec asi 😅 on sa vraj raz opytal kde je mamika a maxik mu povedal ze maminku tu nemas a tym to haslo, a teraz tu tlieskame cela rodina lebo adko sa vypytal na nocnicek curkat a krasne sa vycural tak tapuskame aj gumoveho macika dostal ako odmenu aby si zapamatal 😀 😀 😀
vlasy mam desne chytilo mi to na moj vkus moc natmavo i ked muzikovi sa pacim ale sama spokojna neni som 🙄
jani uz daj foto sa tu tesime na ne , my sme aj torticku videli pre rebeku krasne srdiecko s dvojkou ruzovou tusim a sviecky dve ruzove tam boli, my ked sme sli z obchodu sme videli ako idu k vam 😉

vana
31. máj 2009

Ahojte!
No my už máme aj druhú oslavu za sebou,veru dobre ste videli to babina išla s tortičkou,ja som piekla na sobotu a babinka doniesla na dnes.
Fortečky dám až zajtra,ešte to neni ani v pc,tak zajtra už určite.

alena22
31. máj 2009

super super to sa tesime a ako rebeka darceky sa jej pacili?
my sme s muzom komentovali ze ked videla tu torticku musela sa tesit a isto to inak uz preziva ked aj rozprava nas pistal a tak ale ona uz krasne vie povedat 😵

cezetko
31. máj 2009

Lea pomalicky pripravujeme, zial nie je ina moznost. Babetko nemozem mat na vzdy v bruchu. Uz je to des. Citim sa ako obor. Je to uz desne. Vsetko ma boli a tak. Som zvedava kedy to vypukne. Dufam ze so Skalicou budem viac spokojna ako s Myjavou. Ja si poskusam vsetky nemocnice v okoli a potom ked bude dalsie dieta budem machrovat a vyberiem si porodnicu kde bolo najlepsie 😉

alena22
31. máj 2009

miri to ti verim ze uz mas toho dost prve tehu je vyhoda v tom ze nemusis za dietatom behat a tak viacej oddychujes ako teraz uz to musi byt unavne 😒 ja mam dost kolko krat z prace a to hned ideme s adikom von a tak a som vecer ko do toho varit atd atd 😅
no veru robis nam tu prieskum nemocnic a s tym ze dalsie uz si budes vediet vybrat si ma pobavila 😀 😀 😀
boze mala by som si ist ozehlit nohavice do prace a triko biele a nechce sa mi 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre