Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

vana
28. júl 2009

Zuzi čo to čítam žeby sa vám zadarilo podla plánu, no to je super tak gratulujem 😀 😀 😀
Teším sa s vami 😀
Naša Bibi na malinké babenká vôbec nežiarli vôbec jej nevadí ked chhovám babenká,tak uvidíš čo malý povie.

Ali tak budete mať rušný program ale určite pekný,tak vám prajem štastnú cestu a krásnu dovošku!A hlvane dobré počasie. 🙂

stija
28. júl 2009

ahojte
Beinka uz ma skoro 5 kilo, usmieva sa na nas a vsetko si prezera.

ali krasnu dovolenku

avanka tak k vam pribudne dalsi clen? gratulujem 🙂

avanka
29. júl 2009

Jani, zadarilo....hned na prvy alebo druhy den 😀 😀 Rasto si ani moc neuzil 😀 ale tesime sa....
V pase to este nemam, lebo som asi v 8tt, k dr. sa chystame o 2 tyzdne.....tak uvidim....

Nam to super vychadza so Slavkou, aj Anezka, aj tieto deturence budu od seba len o 2 mesiace 😉

cezetko
29. júl 2009

Graatulujem !!!!! Avanka budes to mat perne. Ja by som sa uz asi nedala nahovorit na taky maly vekovy rozdiel medzi detmi. Mozno neskor to bude skvele ale teraz je to velmi narocne.
Stija, nasa Ameli mala uz pred 3 tyzdnami 4 400g. Mame doma riadnu babu. Pap skoro kazdu hodinu.

sylverka
30. júl 2009

no ahojte avanka gratulujem tažko povedať aký rozdiel medzi deťmi je ideálny naša sabinka je občas veľmi žiarlivá a tiež sa ešte o seba nevie postarať ale ked si spomeniem že kedysi mali aj 9 deti a plienky vyvárali tak je to ešte fajn aj ked zo začiatku je to vždy tažké to môžem povedať z vlastnej skusenosti aj ked už sabinka bola trochu väčšia tiež som sa o nu musela postarať ale zasa na druhej strane bez deti by to bolo ešte ťažšie 🙂 🙂

avanka
30. júl 2009

baby dakujem 😉 Miri, my budeme mat rozdiel 20 mesiacov a strasne sa na to tesim 😉 😉
mam uzasneho manzela, takze spolu to zvladneme 🙂

cezetko
30. júl 2009

Urcite to zvladnete, neboj. Ked clovek musi, tak zvladne vsetko 😉
ja som rada ze mame nase dve dietky uz si zivot bez nich neviem ani predstavit ale obcas je to des 😉

avanka
31. júl 2009

A malinka je aka, poslucha?
Ked ja si predstavim, ze nas Lukas prve 4 mesiace prespal, spal z 24 hodin 20-21...som zvedava, ake bude druhe....

a inak, zacalo mi byvat rano zle, no nic moc teda, dnes som si rano o 6 dala tabletku na stitnu zlazu, co musim brat pol hodiny pred jedlom a potom som do 8 nebola schopna pohybu, co mi bolo tak zle som zvedava, ako to budem zvladat, ked bude Rastik v praci, ako vstanem a budem sa s malym hrat

Pri Lulim mi byvalo tiez zle, ale skor poobede a vecer

vana
2. aug 2009

Ahojte!
No kde ste všetky? Ako ste víkendovali?
My sme boli opäť na chalupe tam je nám cez tie horúčavy najlepšie,dnes už sme si doviezli aj darka tak budem mať týždeň zase veselší.

Neboj Zuzi ty to určite zvládneš,ono ked človek nemá na výber musí zvládnuť všetko.

cezetko
2. aug 2009

Zuzi, neboj zvladnes to. Mne bolo pri Ameli stale zle a prezili sme 😉 Ameli ma dni ked celkom dobre spi a dni ked nespi vobec. Dnes spala asi 2hodinky za cely den a nie v kuse.
Vcera sme boli na vylete v Bojniciach. Boli sme v zoo. Ameli prespala celu cestu i ked sme boli v Bojniciach. Konecne papala kazde tri hodiny, doma je kazdu hodinu.

vana
2. aug 2009

No super Miri tak si sa dočkala konečne troj hodinového spánku,no vidíš asi si to včera nadspala a dnes už nepotrebovala 🙂
leo čo páčilo sa mu v ZOO?

sylverka
2. aug 2009

no mirka super vidiš čerstvý vzduch robi zazraky detičky sú všetky rozdielne to vidim na mojich deťoch 😀 je to s nimi niekedy o nervičky ale zasa sa s nimi aj zasmejem 🙂 len si pekne užite teplučko a prazdniny majte sa ružovo 🙂

stija
2. aug 2009

ahojte maminky,
Miri, to mate dobreho jedosa doma 🙂
Avanka, ono sa vravi, ze to druhe byva celkom ine ako prve. tak ak bol Lukasko taky dobry, priprav si pevne nervy. Ono ale zo svojimi dietkamo to clovek asi prestoji lepsie ako s hocikym inym

vana
3. aug 2009

Ahojte!
Zuzi pekné fotečky si dala, malý pekne rastie a na dedine je to celkom niečo iné ja to vidím ked prídeme na chalupu malá nevie čo skôr, to je pre nich super zmena aj pre nás čo? 😀 😀

avanka
3. aug 2009

Jani, dakujem, presne, tam je vzdy lepsie, cerstvy vzduch a tak......
Stija, nestras 😀 😀
ale ved ja viem, ze to zvladneme..dakujem za vasu podporu 😉

Ali, uz ste naspat?????????????????????????????? 😀

alena22
4. aug 2009

ahojte tak my sme sa uz dorutili vcera vecer 🙂
bolo super, pocasie nam vyslo na jednotku s hviezdickou ani mracika nebolo 😵 adko si uzival plno pestunov a my s muzikom klud od adka 😀 tulali sme kade tade po vyletoch aj zoo v dvore kralove sme navstivili ale aby sme presli vcetko co som chcela by sme este tyzden potrebovali 😀
adko si uzil na dvore bol taky poslusny chlapcek ze sme ani nevedeli ze ho mame bud sa hrabal v piesku, alebo kupal v bazeniku, umyval pohare dedkovi na zavaranie, polieval kvety a kosil travnik stale mal plno prace a vecer o osmej uz spal zniceny 😝 😎

sylverka
4. aug 2009

no super tak ste si užili dovolenku aj rodičia aj adko 🙂

avanka
4. aug 2009

Tak super, myslela som na teba, ako sa asi mate.......kedy ides do roboty? Bola som za babami na Kunove a spominali, ze si slubila, ze prides, tak som hovorila, ze ste na dovolenke

alena22
4. aug 2009

ahojte, no avanka ja som chcela prist ale nejako sme sa vybrali skorej ako sme planovali tak si pockam az na africke bubny 😀 😵
do prace ficim az v pondelok 10.8.09 tak este mam chvilku cas, ale adko uz chodi do skolky teda dnes bol prvy krat po dlhej dobe a rano plakal ale potom uz dobre je to statocny chlapcek dnes bol iba do obeda tak mi teraz haja doma pekne unaveny 😵

sylverka veru uzili dokonca aj nakupovanie, sme vcera nechali maleho u "babky" v brne a my sme si s muzikom vymetali vankovku a olympiu 😵 ale vypredaje uz nic moc lebo vsetko vypredane take poriadne aj velkosti uz iba XS alebo velikasnke tak som si kupila az jedny sportove gate a jedny take na nosenie ale aspon daco

cezetko
4. aug 2009

Take dofolenky su fajn. Clovek aspon na chvilku vypadne zo stereotypu.

stija
4. aug 2009

ahojte
tak ali mali ste fajn dovolenku. a adko ma iste kooopec zazitko. super.
a co vy ostatne? ako to ide?
my si uz par dni cez den aj poriadne pokricime. ale vzdy je to inokedy, tak sa akosi ani poriadne neviem zariadit. no uvidime, co bude dalej. ale v noci celkom pekne spava, vstava vacsinou raz na papanie, okolo 3-4. niekedy ani to nie. dnes sa prvy krat zobudila az o siestej.

alena22
5. aug 2009

stija to mas super babatko so spanim toto aj adko nam tak krasne spinkaval 😵 jediny cas kedy sme nespali my doma boli ked mu isli zubky inak spinkal celu noc 😵

tu su nejake fotecky http://www.facebook.com/album.php?aid=2029212&i...

stija
5. aug 2009

ali super fotky 🙂 v pieskovisku sa adkovi evidentne paci 🙂

alena22
5. aug 2009

stija veru veru pieskovisko bolo najlepsie a este bazen s vodou to mame tolko fotiek teraz ze som ozaj iba par vybrala mam ich vyse 300 😀 maminka maniacka a to az si raz ked budem velka kupim taky poriadny fotacik zrkadlovku tak sa nedofotim potom
😀

avanka
5. aug 2009

Ali, paradne fotky 😉 😉

stija
5. aug 2009

ahojte, mala dnes celkom pekne spinka a ja som bola sikovna a nieco navarila uz vecer, tak som mala cas pridat nejake foto

alena22
5. aug 2009

dakujem za pochvalu fotiek 🙂

stija aj vy mate super fotecky strasne sa mi paci kde je mala taka vysmiata a este ta kde spi taka vykrutena tak spinkaval aj adko som sa aj bala niekedy aby mu z takej polohy cosi nebolo 😀

adko dnes skusa v skolke aj hajat som volala tesne po obede a ze uz je v pyzamku tak uvidime ci si pospinka 😅

cezetko
5. aug 2009

Stija, mala je krasnucka. Ja neviem ale moje obe deti su akosi nespave, zial.

alena22
5. aug 2009

ahojte, tak adrianko sa uz asi spamatal ze v skolke je fajn a krasne si pospinkal a posluchal 😵 😵 😵
a po skolke sme sli k saske ta mala odlozenu zabku v pohari adko ju skumal zo vsetkych stran, trochem sme sa potulali po nakupoch no paradny dnik 😎
zajtra pride na navstevu baruska, jej musi adko vysvetlit tie fotky v bazene s nikolkou 😀 😀 😀

cezetko
5. aug 2009

Co je so Saskou? Uz sa tu dlho neozvala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre