Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

avanka
12. máj 2010

Silvi, dik 🙂

Martinka, ja budem mat planovany cisarsky rez, cize pojdem o 2 tyzdne skor, takze bude novembrovciatko 😉

mamartinka
12. máj 2010

no aj tak avanka budu pekne Vianoce.Ci nie?

avanka
12. máj 2010

Marti, urcite ano 😀 😀

mamartinka
12. máj 2010

A to vlastne preco budes mat cisarsky?

avanka
12. máj 2010

lebo mam problemy s ocami, aj Lukasko je cisarskym 😉

zuzinka11
13. máj 2010

ahojte baby ako sa mate

avanka
13. máj 2010

zuzi fajn, konecne mi po 5 tyzdnoch nie je uz zle a uz to trva 2 dni 😀

cezetko
13. máj 2010

avanka drz sa a dufam ze bude uz len lepsie.

sylverka
13. máj 2010

avanka gratulujem dufam že to tak aj ostane a bude už všetko fajn a rychlo to ubehne 🙂

zuzinka11
13. máj 2010

ahoj avanka a z coho ti bolo zle cakas babo

avanka
14. máj 2010

Baby, dakujem....no dnes mi je aj trosku blbo, ale idem sa najest, tak to snad prejde....
vonku je otrasne 😠 este k tomu mi maly nechce uz pol hodku zaspat.......
Zuzi, ano, cakame 😉

mamartinka
14. máj 2010

zuzinka11 i.p 😉 avanka hnusne.U nas je zasa dnes pekne teplo.Alika uz sem tusim za nami ani nepride.Kedy maju vlastne tu oslavu?

stija
17. máj 2010

ahojte vsetky 🙂
avanka ano, bola oslava. taka mala v sobotu a trocha vacsia vcera. mala bola suprova 😵 zvladla to super. vecer uz bola umrncana, ale to uz bola dost unavena. aj sla spat skor. fajn, ze ti je uz lepsie, uz to snad preslo. ten piatok uz bol asi iba dozvuk. tak teraz si to budes uz iba uzivat 😉

ked sa mi vecer podari, snad pridam nejake foto. zatial sa majte

avanka
17. máj 2010

No dozvuk nie, sobotu som prevracala celu 😀 ale ved pohoda, patri to k tehotenstvu 😉
o tyzden idem na poradnu, tak sa tesim a dufam, ze je vsetko v poriadku..

no my mame oslavu za mesiac, ale bude asi len mala, nebudem to prehanat 😉

vcera sme boli na plavarni s malym, bolo super, ani domov nechcel ist...tak sa tesim na nedelu, pojdeme uz na 2 hodky

mamartinka
17. máj 2010

Ahojte.Stija to uz Beatka mala 1 rok?To to leti?Uz mozete mat aj druhe 😉 Ci este neplanujete?A uz vam aj chodi?Gabca uz chodi.Najprv stvornozkovala a potom zacala sama chodit.Pekny den zelam.

stija
17. máj 2010

ano, v sobotu mala rok 🙂 je to uz velka baba 🙂
a druhe? este nie, este si chvilku budem uzivat jedno 🙂 a chodi popri nabytku, alebo za ruky, sama este nie. uvidime, kedy sa odhodla. mne sa zda, ze je na seba dost opatrna, tak uvidim. ale svagrova zase vravela, ze je odvaznejsia, ako jej mala bola, tak neviem.
martinka a Gabika Ta pozna, ked ste tak daleko? alebo sa pri vasej navsteve vzdy znova zoznamuje?

Mirka a co mala Ameli? uz bezka sama? niktore deti su sikovne 🙂

idem prihodit foto z vikendu.

mamartinka
17. máj 2010

Stiji Gabika nas pozna ked prideme.Len minule ked sme boli doma tak sa manzela bala.Nebol oholeny.Ked ho zbadala zacala plakat.Musel sa zobrat a ist prec 😀 Ale inak v pohode. 🙂

stija
17. máj 2010

prisla navsteva, tak fotky budu snad zajtra

mamartinka
17. máj 2010

stija a ja ze kde su fotky.Teraz o takomto case mate este navstevu? 😉

froschka
18. máj 2010

ahojte Senicanky 🙂 Volam sa Linda a mam dvojcata dievcence zachvilu budu mat 3 roky. Pristahovala som sa tento vikend do Senice a nepoznam tu ani dusu, tak budem rada ak si najdem medzi Vami nejake kamosky 🙂

mamartinka
18. máj 2010

Ahoj froschka.Odkial ste sa pristahovali do Senice?Na domcek ci cinziak?Strasne zlate dievcatka mate.Gratulujem.Ja som sice zo Skalickeho okresu ale chodim sem do tejto temy.Nakolko sem niekedy budem patrit.Vlastne uz patrim snad.Kolko mas rokov?A preco prave do Senice ste prisli?

alena22
18. máj 2010

ahojte baby troska som vas nestihala ale tak manzel bol v nemocke aj oslavu adkovu sme zrusili koli tomu lebo sme nevedeli kedy sa vrati potom plno prace v praci zacala nam ta vystava a blizi sa detsky den takze kmytam 😀 😉
Ak mal niekto nejaky sviatok tak dodatocne gratulujeme 😉 😵
froschka ty neni si z anglicka? alebo teda aspon si tam pisala v tej teme ze???? kdeze si sa ty tu nabrala? 😎
vitaj medzi nami, mas krasnucke deturence take nevesticky pre nasho adrianka....boze ked si toto precita baruska ta nam da na zadok 😀 😀 😀

avanka
18. máj 2010

Froshka, ahoj, jasne, ze si tu najdes kamosky....

Ali a co sa dialo? 😲 😲 chodia do kulturaku ludia?

alena22
18. máj 2010

avanka do kulturaku kupodivu dnes prislo vela ludi ked to bude tak pokracovat nebude co predavat 😉 🙂 sa vytesujeme z toho 😵
s muzikom to je nadlho nechcem to tu rozmazavat na internete 😉

avanka
18. máj 2010

jasne 😉
aj kamoska sa dnes pytala, ci ste tam cely den, ze zabehne.....

cezetko
18. máj 2010

ahojte. vitam novu clenku.
Stija, my chodime okolo nabytku a za dve ruky. Amelinka skusa sama stat. je to teraz take akcne obdobie. Ameli chce stale chodit, takze nic moc nestiham. vsetko berie Leovi a ten je z toho besny. takze tu mam neustale plac.

alena22
18. máj 2010

no zajtra som v kulturaku ja a sonica od 9:00 do 17:00 plus nejaka pauza na obed 😀

avanka
18. máj 2010

ak budem stihat, prideme vas pozriet, idem k Vani na navstevu 😉

froschka
19. máj 2010

ahojte, mamartinka ja som chodievala do dvojickova a zila som v rakusku. na slovensko sme prisli s manzelom minuly rok v novembri, chceli sme trosku zmeny a v okrese galanta sme si vzali do prenajmu obecny byt.manzel sa zamestnal vo februari v Senici,resp v Dojci v OMS a on chodil na tyzdnovky do senice a ja som ostavala v okrese Galanta. No dosli sme na to ze nam treba byt spolu a nedokazeme dalej fungovat ako stastna rodina oddelene, tak sme sa rozhodli najst si podnajom v Senici a aj sa nam podarilo. Byvame v radovej zastavbe na ul.Janka Vanicku 🙂

alena22, no z anglicka neviem jak si na to prisla xixiiii 🙂 ale mozno som bola parkrat v teme za hranicami 🙂
avanka vdaka za privitanie

froschka
19. máj 2010

jo a dakujem za pochvaly pre zabiatka, teraz su troska chore, maju zapal priedusiek, zial dost casto byvaju chore...chodievali do skolky a kazde 3 tyzdne boli chore, tak teraz ich necham do septembra doma

neviete je tu v Senici nejaka moznost kruzkov pre deti od 3 rokov? co som nasla moznosti tak boli az od 5rokov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre