Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

cezetko
19. mar 2009

Ali ja este Leove narodeniny neriesim. Ved mame este cas 😉
Ali to studium bezplatne vraj minuly rok zrusili. Moj muz mi to vravel. On tam tiez chcel ist pokracovat v studiu. Uz je vsetko dialkove platene, co mi vieme. Ale mozno ty mas lepsie informacie.
Tak Adko je pekne obdareny. To je fajn. Ja teraz akosi nemam chut ani naladu na vymyslanie darcekov. Zacinam mat pomalicky problemy sama zo sebou. Na vyse nas tato ide na tyzden na sluzobnu cestu, takze budeme slameni vdovci s Leom.

alena22
19. mar 2009

cezetko teraz bolo na strankach Uk ze bezplatne studium a este to tam aj je nezrusili to ,to pre externistov mozno chceli ale nezrusili 😉 len prihlasky sa mali podat do fobruara a to som sa neskoro spamätala 😅
mam cerstve info z tohto roka takze nic zrusene nieje
sylverka presne tak to chcem aby sa vzdy lego kupovalo a vsetko mu bude pasovat on to ma rad a su tam aj auticka a take vecicky a to je vo vytrzeni 😀 len nakupime plastove boxiky a ma klud, ked uz bude aj v detskej roldor tam to pekne uskladnime 😵
http://pdfweb.truni.sk/down/prij/prij0910.doc
aha co mam a prihlasky do konca marca az jupiiiiiiiiii 😀

vana
19. mar 2009

Ahojte!
Tak ja zase behám po zubároch tie hnusné zuby mi nedajú pokja.Dnes mi už rozrezali aj podnebie,a zajte tam idem zas pomoooc ☹ ☹ ☹ Už mám dalšie antibiotiká,tak snád už to bude lepšie.

K tým darčekom,Rebeka má tiež velmi rada lego najskôr som chcela tiež kúpiť niečo z dupla,ale minule sme boli u kamošky na návšeteve a Tam sa Bibi hrala s detskou kuchynkou velmi pekne,potom si ju našla v dračikovom letáku a stále nám rozpráva žeby také chcela,tak my kupujeme kuchynku.

cezetko
19. mar 2009

Ali takze mas sancu na studium. Co das sa na to?
Leo ma lego v takej velkej krabici a akosi ho to uz velmi nebavi. Lea bavi kazdu chvilu nieco ine. Ja som rozmyslala nad drevenym vlacikom este pocas vianoc. Mozno mu kupime bicyklik, lebo u kamosky sa mu detsky bicykel velmi pacil. Este netusim. Mozno sa necham inspirovat vami 😉

alena22
19. mar 2009

jani kuchynka je super baruska ju ma a adkovi sa tiez velmi pacila tak niekedy ak mozme skocime k vam do hrncov potom 😀 😀 😀 😀 alebo nech nam beki navari 😝 😀 😀
to mi je luto ze zuby stale nedaju pokoja si uzijes auuuu ☹ ☹ ☹ ale neboj dobre bude mna este caka jedne kaz ☹ uz teraz sa bojim 😅
zajtra idem vypisat prihlasku a vyskusame ved za skusku nic okrem teda poplatku nedam a uvidime ak nebudem zvladat ukoncim prerusim alebo neviem co viete ako dnes sa da vsetko 😀
ale neviem si to dobre predstavit ze aj dieta domacnost skola praca no snad troska aspon schudnem zasa lebo kazdy ma chvali ako som schudla aj dnes jedna znama katka v maxe ale na vahe nic nevidno 😀 😅
my bicykel este nie ale mame trojkolku taku tu velku aj na tlacenie X-lander tak ak sa nauci totoleto slapat na nej nabuduce narodky bude aj kolo 😀

mandy20
20. mar 2009

Aliiii, tak supom posielaaaaaaj, vyskusas a uvidis 😉 😉

alena22
20. mar 2009

ahojte tak ja som dnes u petana v robote boli sme si na obedik v gastre spolu jak milenci zamalada pekne bez maleho kupili sme si na nervy sladke kofilky a teraz sme zas na firme a ideme kavickovat a obalovat nervy sladkym 😝 😀 😝 😀
mandy ved idem to skusit asi neviem,mam obavy ak by boli prijimacky vies predsa uz som pomalicky 11 rok prec zo skoly a nepamatam si nic asi 😅 😀

sylverka
22. mar 2009

ahojte dufam že ste prežili pekny weekend 🙂

mamartinka
22. mar 2009

Zdravim Senicu.aky bol vykend?ake mate pocasie?uz sa ojarieva?

alena22
22. mar 2009

Ahojte nam nesiel net cely vikend tak som bola trosku mimo ale kukam ze ste ani vy nic nepisali takze pohodkaaaaaaa 😀 😀 😀
my sme dnes mali krasnu oslavu adkovych menin tak ma radost chlapec krasne darceky podostaval potom dohodim aj foto 😵

alena22
22. mar 2009
sylverka
23. mar 2009

ani nie ešte je zima martinka prajem adkovi všetko len to naj naj naj naj naj naj naj
😉

alena22
23. mar 2009

sylverka dakujemeeeeeeeeee 😵 😵 😵
Adrianko dnes siel nateseny velmi do sanatka bral bonbisku pani ucitelkam a detickam sladkosti tak bude rozdavat doma nam o tom cosi hovoril a ze auticko si da do skrinky asi aby ho nemusel poziciavat 😀 😀 😀
no som zvedava co povedia ucitelky ked po neho pridem 😅

avanka
23. mar 2009

Ali, este napis, ze tu tortu si robila ty a uz mas odo mna objednavku 😀
Adkovi samozrejme vsetko naj 😉

Jani, ty si mala tusim vcera leharo, videli sme Beky s babkou, dedom, darkom a este nejakym chlapcom 🙂 aj som ich zdravila, ale nepoznali ma 😅

Vonku je zase hnusna zima ☹

alena22
23. mar 2009

avanaka dakujeme za gratulaciu 🙂 jasne ze torticku som robila ja 😵 😀
no ja som stretla jankinho muzika s detmi vonku a janka ma stale so zubami rozrobene tak trpi doma a kedze tak fuci aby prievan nedostala ona tam mam nejaku cistu chuda ☹ ☹ ☹
vonku je otrasne mam nervy na to ale to asi vsetci chceme uz jar, boze ilko uz zahlas ze 20 stupnov a stomy nech pucia 😀

cezetko
23. mar 2009

Ahojte. Dnes muz odisiel na tyzdennu sluzobku. Bude to des ale musim sa pochvalit: V piatok sme sa s manzelom boli kulturne vyzit. Boli sme na Novej scene na predstaveni Na skle malovane. Bolo to velmi fajn. Nas Leo sa prvy krat varoval aj cez noc a zvladol to uplne ukazkovo. Vraj bol len raz hore pocas noci.

cezetko
23. mar 2009

Ali Adkovi prajem vsetko najlepsie k meninam, hlavne nech je zdravy a rodicia ho posluchaju 😉

alena22
23. mar 2009

fiha miri no pekne teda ze Leo sa zvlada varovat aj cez noc uz je velkac 😉
nas prcek este na noc mimo domov bez rodicov nebol a asi tak skoro ani nebude nas tatko rad sedi doma a ja ked si niekam idem troska sadnut ako tuto sobotu tak som okolo polnoci doma 😅 😵
Dakujeme velmi pekne za gratulaciu 🙂
jaj zajtra ak pan boh da a motyka vystreli nakoniec poslem tu prihlasku 😀

alena22
24. mar 2009

Dobre ranecko zak my sme dnes s adkom doma boli sme na ockovani zavcas rana a pani doktorka nam povedala aby som si ho dnes nechala doma ked je zaockovany ze je to lepsie 😅 Tak budeme doma, dufam bude pekne pocasicko aby sme mohli ist trosku aj von 🙂

Avanka ty kde sa z rana tak skoto tulas sme ta minali na prechode na krizovatke my sme prefrcali autom okolo ale vies ako ja mamicka sledujem kociky po chodnikoch tak som si vas hned vsimla si prave malemu daco vysvetlovala tak si ma nevidela 🙂

sylverka
24. mar 2009

no miri to som rada velmi že ste boli za kulturou a hlavne na skle malovane prajem pekny dniček

mamartinka
24. mar 2009

co porabaju Senicanky?dnes to tu akosi viazne.Ali ako dopadol Adulo vcera oslavenec v jaslickach?

alena22
24. mar 2009

Ahojte , mamartinka adko bol super aj v jaslickach aj doma sme mu museli vsetci potom este gratulovat niekolko krat za den 😀
ja teraz nemam casu sa moc hlasit mam teraz veeelmi vela prace, a aj tak sem nejako nepisete a sama si tu dopisovat nechcem 😀 😀 😀

cezetko
24. mar 2009

Co si porabas ked si tolko zaneprazdnena?
Dnes bolo pekne ale otrasne fucalo

vana
24. mar 2009

Ahojte!
tak nám ide konečne internet od piatka nám nešiel,palo ich tam chodil každý deň bombardovať,tak to konečne sprovoznili.
Oneskorene ale predsa prajem adkovi všetko naj k meninkám vela zdravia hlavne 😀
Zuzi ja mám teraz vycvhádzkové prázdniny lebo mám velké zubové problémy každý deň od minulého utorka som u zubára a zjtra idem zase,mám rozrezané podnebie tak nemôžem na vietor,tak sa Bibi venčí s kým sa dá.
ale aj ja už by som išla von 😎

alena22
24. mar 2009

cezetko ja mam teraz taku robotku na chvilku a musim ju rychlo spravit tak makam jako dabel este aj teraz ale uz idem spat aby som vladala zajtra 😀 vsak korunky sa hodia 🙂
jani dakujeme za gratulaciu 😵
boze este stale to mas rozrobene chudatko ani von nechod veru lebo desne fuci fakt a dnes co bolo no pohroma jaka burka hromy blesky vietor ze aj mna by hadam posunulo a krupy 🙄 😠 a ze jar 😠
no majte sa idem sa natiahnut papa 😔

mamartinka
24. mar 2009

Dobru noc.aj nam tu desne zasa fuci.inak zajtra mate mat na Slovensku cez den len 4 stupne.no hruza tiez tam mame.kedy to jaro dorazi?to uz bude zrovna leto nie?

avanka
25. mar 2009

Ali, Luli vcera vstaval o pol 6, tak sme utekali do Lidla na karfiol a k brachovi, moja mamina vodi jeho deti do skolky a do skoly, tak sa obcas zveziem s nimi a aj zabijeme cas, lebo odkedy maly zacal stvornozkovat, tak je jak vichor 😀 😀 😀 musim mu byt stale v patach 😀

Jani, tak sa liec a oddychuj, aby si sa rychlo dala dokopy 😉

Inak vcera ma ta vichrica spojena s krupobitim a hrmenim chytila na cyklotrase 😀 ale hlavne ze dieta spalo....no a potom v meste zahukala sanitka a Luky sa zobudil, skoro ma trafil slak

alena22
25. mar 2009

Avanka no pekne ze na cyklotrase mna by slak trafil ja som bola v sotinej a mala som dost kde to zacalo buchat lietat blyskoty no bala som sa aj vo vchode ☹
Ja dnes makam cely den od rana a asi budem aj do noci a este aj zajtra a mozno pozajtra tiez dufam ze pozajtra uz to bude hotove aj ked najlepsie by bolo aby to bolo hotove zajtra 😵
teraz som mala malu pauzu pre adka a pre kozmetiku som si bola uz mi prisla ta z tphp wellnesu tak som sa rovno napatlala a idem pracovat 😅 dufam adko pochopi moju vytazenost a bude sa pekne hrajkat v izbe ako teraz popripade si vystaci s rozpravkou v telke 😅 ale tak dva dni mu neublizia ked sa mu nebudem 100= venovat nie 😅

mamartinka
25. mar 2009

Ali a co take robis?a aku kozmetiku si objednavas?

sylverka
25. mar 2009

ahojte už aby bolo pekne nech môžme ist na hojdačky aj von chodime teda povačšinou na sabinkine kružky plavecky hudobnu ale teplo by už mohlo prist ja som si dnes odniesla lodičky do opravy snad s nimi privolam už teplejšie majte sa ružovo pa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre