Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
15. dec 2008

cafte kocice 🙂
boze to mame pocasie veru snehu by som brala aj ja 😔
moj muzik sa mi dnes stazoval na pernicky ze maju jednu velku chybu 😠 ze su tak dobre ze ich nevie prestat zrat a ze nevie ci do vianoc ostanu nejake 😀 😀 😀
zajtra ku nam pride adkova krstna tak sa vytesujem a dufam aj on sa bude uz ju pekne dlho nevidel 😵

cezetko
16. dec 2008

pocasie je priserne. preco musi stale fukat. Aj ja vsetkym prajem pekne sviatky a pokojnu rodinnu pohodu.

bobd
16. dec 2008

cezetko, aj u nas je take "fucive" 😀 pocasie. ja som sa prave vytocila... som objednala ocovi encyklopediu na martinuse este 2,12, a stale ju nemaju 😠 😠 😢 🙄 a to som sa tak tesila, jak ju bude rozbalovat... ☹ este pockam do zajtra a ked nic, dam si poslat tie ostatne, a encyklo skusim pozriet v knihkupectve 😠

alena22
16. dec 2008

ja este neprajem nikomu nic sviatky su dalek ja vam az na sviatky napisem my sa nechystame nikam ja som rada na vianoce doma az potom na druhy sviatok jupi po rodine a ak bude niekde sneh a budeme zdravi sli by sme niekam na vikend alebo co 😵

bobd
16. dec 2008

aj ja sa pridam k vinsovacke az tesne na vianoce... 😎 my mame tiez radi vianoce doma, roapravky, prechadzky... 😀 mame zvyk na prvy vianocny sviatok chodit cela rodina na obed k starej mame... 😉 a presne ako ali pise, aj my asi pozreme, kde bude trochu snehu a vyberieme sa s drahym na vikend 🙂 aj ked nelyzujeme ani jeden, take prechadzky su na nezaplatenie 😉

stija
16. dec 2008

ahojte, zase nikde nikoho?

mamartinka
16. dec 2008

stija ako.babetko poslucha?

stija
16. dec 2008

ahoj mamartinka. zatial hej, este nema velmi ako protestovat. a co vy? ako ?

mamartinka
16. dec 2008

ale da sa.

bobd
17. dec 2008

ahojte!
nikde nik, co porabate?

vana
17. dec 2008

caute! to to počasie mi pekne lezie na nervy ☹
my tiež budeme na vianoce doma a na druhý sviatok pôjdeme k rodičom jedným druhým aj asi prespíme a po sviatkoch zase rýchlo domou. Dnes pečiem medovníčky už nám voní celý bytík , možno do vianoc budem musieť robiť ešte jedny. Zajta príde svokra tak drže palce!

stija
17. dec 2008

ahojte, zasa je tu pusto?

bobd
17. dec 2008

ja som uz tuuuuuu 😀

sylverka
17. dec 2008

caute no vidim že už sviatkujete tak si to pekne užite papa 🙂

mamartinka
17. dec 2008

sylver coze vasa tema akosi upada.ty este nespis?

alena22
18. dec 2008

Ahojte chvilku som mala rusne obdobie tak nebolo kedy pisat ☹
v robote katastrofa este ta tragedia do toho tak mi bolo nejak smutno ☹

vana tak uz mas oslavy sa mas bude vas plno doma 😉
dnes uz konecne nemam PN mohla by som istvon ale leje jak blbe a navyse adko ma sople 😠
a ja uz dnes tiez je to na prd toto pocasie blbe stale sa nas drzi nejaky bacilak 🙄

mamartinka
18. dec 2008

alci ten chalan robil u vas v robote.ze.pisali o tom v case.

stija
18. dec 2008

ahojte kocky, je tu este niekto?

mamartinka
18. dec 2008

ja som tu asi len.

stija
18. dec 2008

hmm, ked som prisla z prace o piatej, uz tu nebolo nikoho, teraz som este v robote, ale casu navyse a sme tu dve 😵 aj vas tu byva viac?

stija
18. dec 2008

a ahojky martinka, ako je?

mamartinka
18. dec 2008

no ako kedy.niekedy je tato tema mrtva.ale da sa to.dnes nam tu cely den prsi fuka.

alena22
18. dec 2008

hej hej u nas v robote robil riaditela logistiky popisalo sa toho vela malo z toho je pravda ale tak kto ho poznal vie svoje v kazdom pripade je to smutna zalezitost a novinari su spinavci v tomto 😔

no byva tu ticho ja sa cez den kuknem aj castejsie ale ked maly zahajl hrala som s katkou hry cez icq sme si dobre zahrali potom sa zobudli dietky kupodivu v celku naraz a isli sme si prebalovat a napapat a atk teraz adko sedi papa fasirecku a salatik a diva svoj serial 😀 ciganske srdce pri tom mi sedi jak prikovany neviem co sa mu tam tak paci ale hlavne muzika hadky hucia tam po sebe a to on rad kuka lebo doma to nema 😀

alena22
18. dec 2008

inak my amme teraz take fukacie obdobie ze sa chyti dacoho napriklad studeneho sporaka a zacne ze pali pali a pride a ze mama fuu a ukaze rucicku tak musim pofukat alebo len tak si zmysli ze sa udrel a pritom sa neudrel a musim fukat a neviem kto mu ukazel ze sa pije z taniera ale vsetko na seba prevracia ze ide pit salat a fasirku ako v tomto momente 😠 potom ked mu poviem ze nie tak zas chyti lyzicku a papa s nou no vymyselnik inak zas pekne keca ale na rebeku nemame 😝 😅 😵

mamartinka
18. dec 2008

no aj ja kukam ciganske srdce a pri tom pocuvam fanradio.no ma aspon sa mamina co obracat.a uz sa tesi adko na vianoce?

mamartinka
18. dec 2008

ozaj ako budete silvestrovat?my v irsku.

alena22
18. dec 2008

podla mna netusi ze nejake vianoce budu a nechapal ani mikulasa este je malicky len sa tesil kolko sladkosti ma a stale chodil do baru tak sme mu ich skryli a povedali ze cert to pobral a teraz mu davam v prideloch 😀

na novy rok budeme doma aj som povedala petovi ze podme niekam ale sme sa neskoro spamätali tak budeme doma tak snad na dalsi rok 😅

alena22
19. dec 2008

ahojte tak u nas sa dazd premenil na sneh sneziiiiiii uplne giga vlocky padaju ale topi sa sniezik takze je to o nicom ale adkovi sa velmi paco pozerat z okienka a stale za pada pada ale sneh nechce povedat ani za nic 😵

cezetko
19. dec 2008

ahojte. konecne to tu chvilu vyzeralo vianocne. uz zasa prsi. nas Leo ma zvysenu teplotu, tak uvidime co z toho bude. 😖

sylverka
19. dec 2008

ahojte babenky no snehu nikde dúfam že ešte tento rok bude vidim že miraka a janka sem už velmi malinko chodia asi maju toho habadej držte sa ahoj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre