Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

sylverka
23. máj 2009

avanka preboha je to sila chudak manžel dufam že sa mu to už nezopakuje ved stopy orechov su skoro vo všetkom snad sa mu ulavi a bude fajn ☹

avanka
23. máj 2009

Silvi aj ja dufam.......ale je to bezpecne na kesu a tie sa nevyskytuju az tak casto

alena22
23. máj 2009

jej adko mal spenatik vcera dnes ma speci stravu cela rodina 😀
mame grahamove cestoviny zapecene s brokolicou karfiolom a hribikmi posypane syrom 😝
sylverka stav sa aj ty isto si nieco pekne vyberies je tam ozaj na vyber 😵
ja idem hladat kam by sme s adkom vyrazili von na nejaky vyletik 😀
v skalickych horach je cesta rozpravkovym lesom ale nemame este druhu vakcinu na klieste tak do lesa isto nejdeme 😒

mamartinka
23. máj 2009

caute Senicanky.ako vykendujete?co dnes porabate?

avanka
24. máj 2009

Maly spi, o stristvrte na 11 vyrazame do Hodonina plavat 😀

mamartinka
24. máj 2009

dobre rano sa zela.u nas zacina byt konecne teplucko.hned je nalada lepsia. 🙂 zelam vsetkym peknu nedelu a avanka neutopte sa 🙂

alena22
24. máj 2009

Ahojte, no ja dnes pojdem do kulturaku na tu vernisaz na 4 hodky takze si neplanujem nejak nic ked sa adko vyspinka a napapa pridu s tatinkom za mnou a potom ked bude pekne sa trosku prejdeme spolu na zmrzku alebo tak 😝

avanka
24. máj 2009

Ali, tak sme to nestihli, maly spal do 4 a teraz som ich s Rastikom poslala na Kunov na bicykli, ja som ostala doma, nie je mi nejako dobre 😅 😅
ako ste wokshopovali????

mamartinka
24. máj 2009

ahoj avanka.tak ste sa kupat neboli?my sme sa boli tiez prejst po plazi u mora.dnes je tu krasne,co tam bolo aut a ludi.z deckami zo psami.dvoji si aj u mora opekali.

avanka
24. máj 2009

Marti, plavat sme boli, mame zaplateny 10 tyzdnovy kurz.....len za Alenkou do kulturaku sme nestihli prist....

joj, to more vam zavidim veru riadne....hned by som tam vbehla 😀

mamartinka
24. máj 2009

ved pridi na kavu.mas to na skok. 😅

stija
24. máj 2009

Ahojte kocky,
jasne, ze sa poctivo slnieckujeme. Este ze je taky fajn cas. Teda okrem piatku.
Foto pridam, len mi prezradte, v akej velkosti ich davate a potom este pohladam, kde a ako a bude to.
A vsetkym dakujeme.

Miri tiez sa pripajam s gratulaciou, aj ked trocha oneskorene. Vsetko dobre a nech to mas rychlo za sebou a mozte sa tesit z drobceka. Ako muzik a skusky? uz je po nich?

Ali hned sa este von s kocikom nechystam, este sa doliecujem. Ale az pojdem, dam vediet.

stija
24. máj 2009

Martinka, prisli sme domov v utorok. bolo to na stvrty den. Mala bola sice hodne zlta, ale doktor povedal, ze aj v nemocke by ju iba davali na slniecko, ze to mozme aj doma. A 1.6. ideme este na ockovanie. I ked vraj ak bude este zlta, tak ju asi nezaockuju. Uvidime, ci sa nam podari to stihnut.
A co u vas? uz sa snad aj u vas to dobre pocasko udrzi. 🙂
Mala sa zacala prbudzat, asi bude hladna. Tak zatial. pa

avanka
25. máj 2009

Stija, 640 x 480 🙂 🙂

alena22
25. máj 2009

ahojte aj ja davam 640x480 🙂

avanka nic sa nedeje ze ste nestihli 🙂
my ideme zajtra na vyletik berieme aj kocky od nas tak pojdeme autobusom riadnym do senice na vernisaz a nazad som zvedava ako bude 😀

stija
26. máj 2009

ahojte, dakujem, tiez tak pridam. teda nieco som prihodila, prvy pokus. len neskorsie su vo fotaku, muzik ich este nestiahol a ja akosi neviem najst kabel. musim pockat, az pride.
avanka, jasne, ze vyrazime na prechadzku, len sa dam trocha dokopy. zatial som este vonku na dlhsie nebola, este sa doliecujem. ale potom sa iste dohodneme 🙂

vana
26. máj 2009

Stija nádherné fotečky,Beatka je fakt nádherná bacuľka 🙂 môžeš byť hrdá,ved to určite aj si.
A na tých fotkách nevyzerala až tak žlto,slniečko jej určite pomôže.
Tak nech ste obe skoro fit, a môžme sa stretnúť vonku,ozaj kde si bola rodiť?

sylverka
26. máj 2009

stija beatka je veľmi peknučka a len trošicku žltučká teda aspon mne sa zda len trošičku len sa slnte a bude fajn 🙂

cezetko
27. máj 2009

Krasne babetko je Beatka. Ja som tu teraz tak sporadicky bo akosi nestiham. Zatial som v celku ale uz ma vsetko boli a tak. Dufam ze porod bude rychly a hlavne budeme skoro doma. Lea uz pomalicky pripravujeme na moj odchod do nemocnice. Zatial je to neuspesne ☹ Uvidime ako to zvladne ak to pride.
Majte sa zatial pekne.

sylverka
27. máj 2009

mirka ja som sabinke hovorila že budem v porodnici o jednu ruku menej tj pat dni nebolo to ľahké ale nakoniec sa zmierila s tým že v porodnici nebudem dve ruky ale len jednu tak asi tak ale každý má to svoje

mandy20
27. máj 2009

Ahojte kocky, stijaaaaa Beatka je prekrasne babenko 😵
ja som od pondelka kaput, dnes uz je to lepsie ale vcera som myslela ze zachodovu misu prestahujeme do spalne 😀 , dnes sa mi to uz smeje ale vcera mi veru do smiechu nebolo 😝
Miri, uz sa ti to krati, cuby dub uz aj ty budes pridavat fotecky drobca 😉
Tak vsetkym vam prajem krasny i ked zamraceny dnik 😉

alena22
27. máj 2009

ahojte beatka je ozaj krasnucke babetko joj pomojkala by som ju hned 😵 😵 😵

leo to zvladne bez maminky ved uz je velky chlap 😉
u nas by tento problem nebol ja by som aj na tyzden mohla ist nemu staci ked je aspon tatko alebo aspon mamicka 😀 je to mala potvora to nase sidlo 😅

mandy a coze so ty s misou mala pokec ??? zeby sa uz konecne zadarilo????????????

sylverka sa mi paci ako si to malej vysvetlila 🙂

my sme dnes ked som prisla z prace sli troska pred dom chdnicky pocmarat s kriedou a potom sme sa paprali v strku 😅 dnes som unavena aj ja nejaka

mamartinka
27. máj 2009

ahojte baby.potrebujem radu.dnes som sa zaregistrovala na Facebooku a chcem si tam pridat priatelov.ktore na tomto frcite napiste mi do ip.rada si vas tam pridam ak mozem.mam problem ze ked si niekoho pridam a chcem sa pozret na jeho fotky album tak neviem ako.ako sa na to ide?nejde mi kliknut ani na meno dotycnej osoby ani na fotku.ako sa tam mam orientovat?prosim ip.dakujem.

stija
28. máj 2009

Ahojte, vsetkym dakujeme 🙂 jasne, ze som hrda. K tomu zltemu - na niektorych fotkach je to vidiet viac, inkde menej. Ale slniecko pomaha a pomaly chytame lepsiu farbu.

vana rodila som na Myjave a bola som spokojna. Boli fakt zlati. Doktori aj sestricky.

Miri Leo to iste svladne. drzim pasticky 😉

mandy tak ako? mozme gratulovat? 🙂

stija
28. máj 2009

avanka co muzik? uz je vsetko OK? aj tie lieky uz ma?

avanka
28. máj 2009

Stija, uz fajn, predpisali mu to pero (epi-pen), ktore musi nosit stale so sebou a v pripade potreby si ho okamzite pichnut (ja len dufam, ze ho uz nebude potrebovat)

inak 6 tyzdnov nemoze jest ziadne orechy ani sezamove semienka a potom pojde na testy...
a pritom my mame strasne velku spotrebu orechov 😅

a ako inak? Uz ste sa s Beatkou zosuladili?

opus11
28. máj 2009

ahojte kocky vsetky zdravim neviem co je vo vzduchu ale aj ja uz druhy den objimam WC-ko a kruti sa mi hlava horsie ako po opici a to nie som tehotna ale vcera mi bolo ozaj zleeeee 😝 😝 😝
Maminka mi musela skoro cely den varovat co som nebola schopna dat malej ani jest no nic dokina mi pichla injekciu a ze mam ist na neurologiu a krcne vraj preistotu uz to mam 2 krat za 2 mesiace ale dnes je mi o nieco lepsie.
Stija. Beatka je velmi peknucka mozete byt veeeelmi pysny 🙂 🙂

alena22
28. máj 2009

ahojte vraj je nejaka crevna chripka zas vo vzduchu to to su asi tie objimacky s misami 🙂
dufam ze na nas to nepride i ked dnes sa citim jak napita cely den nejake divne pocasie a toto nahle ochladenie spala by som spala 😎
adko ma zasa krasnu hrcku farebnu na celicku dnes nevybral u babky zakrutu a rozhodol sa ist hlavou proti balkonovym dveram sasko 😅

avanka to je dobre ze mu hned takuto pohotovostnu injekciu dali lebo tieto svinuchy alergie su nebezpecne ja tak nesmiem acylpirin ja hned napucham po nom 🙄 😠

avanka
29. máj 2009

Jani, Beky vsetko najlepsie k narodeninkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀

sylverka
29. máj 2009

všetko dobre prajem aj ja majte sa ružovo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre