Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

avanka
18. júl 2009

Tak si to uzite a prezite to v zdravi 😀 😀 a kedy to odchadzate do Hradca? stavite sa este? ci to uz nestihate?

alena22
18. júl 2009

zuzi stavime sa v pohode do hradca ideme az 30.7. alebo 29.7. cize v pohode sa stavime aj von mozme spolu ist 😉

avanka
18. júl 2009

Juuuuj, tesim sa 😀 😀 😀

alena22
18. júl 2009

aj my veru vsak sme vas uz pekne dlho nevideli ale vies ako ked uz clovek pracuje nema casu poriadne na nic 😅

sylverka
18. júl 2009

no ahojte vidim že ste tu mnoho popisali dufam že ste si užili pekne počasie mi sme mali prekrasne tak sme sa vytešovali 🙂 leovi gratulujem k úspešnému odhodlaniu 😀

mamartinka
18. júl 2009

caute.ako sa mate?no mi este 2 dni a letime spet.inak dnes rano sme boli v Senici v kauflosi.tak pozdravujem vsetky.

cezetko
18. júl 2009

Ahojte. Sylvi a kde presne ste boli na dovolenke? Som rada ze vam vyslo pocasie. Dufam ze ste si to tam pekne uzili a riadne ste si oddychli

sylverka
19. júl 2009

boli sme tu http://www.penzion-diana.sk/ tak kukni ak chceš je tam aj o okoli popisane kde sa to nachádza užili sme si to bolo perfektne 🙂

alena22
19. júl 2009

ahojte, sylverka krasne je to tam kde ste boli muselo byt super 😵 😵 😵 a dik za super foto 😉
my sme sa dnes vratili zo zurky, adko u babky super posluchal uz to ma nacvicene tak sme si mohli v klude s muzikom aj trsnut aj vypit jaj tak nam bolo dobre sme tancili jak za mlada 😀 😀 😀 a spat sme sli az o pol piatej rano ked uz svitalo cize zurka jak sa patri brucho od smiechu ma este teraz boli 😀 😀 😀 a aj zadocek lebo som fajne padla 😎

vana
19. júl 2009

Ahojte kočky!
Tak aj my už sme doma z predlženého víkendu.Tiež sme sa mali fajn aj sa Bibi v bazéniku vykupkala až na tej včerajší lejak a to ochladnie všeto super.

Sylvi super pekný penzionik,hned by som sla keb to nebolo tak daleko ,my by sme museli ísť asi lietadlom.

Ali a kde ste boli na Vrbovcoch ža som taká zvedavá 😀 Kdo tam robí také fajné žúrky?

alena22
20. júl 2009

ahojte tak ja mam odod dnes 3 tyzdne dovolenky jupi je 😵
jani boli sme kdesi za chodurmi po takej kamenistej cesticke na samote u Rada 😀
mohli sme hulakat a nikomu to tam nevadilo nanajvys nejaka lesna zver sa mohla stazovat 😀

vana
20. júl 2009

Ahá tak to je super,kopanice sú na akcie ako stvorené.
Tak si pekne uži dovolenku a hlavne čerpaj silu 🙂

alena22
20. júl 2009

😀 😀 😀 ze cerpaj silu pri tomto malom diablovi 😀 si robis srandu 😀
sme boli do obedu v meste isli sme kupit topanocky zas padli jedny za vlast koli odrazadlu a mily adko najpr robil sceny lebo ziadne sa mu nepacili stale krical ze chce druhu a nie taku a potom konecne obul jedny sandalky a za nic ich dat dolu tak sme rovno z obchodu vysli v novych a behali po meste zasa 😅 teraz spinka uz asi hodku tak vegetim za pc s plnym pupkom 😅

sylverka
21. júl 2009

ahojte no vidim že prazdninujete ako sa patri dúfam že detičky posluchajú 🙂

alena22
22. júl 2009

cafte 🙂
ako ste este vcera pochodili sylverka? My sme uz ficali priamo domov pred domom sme sa este troska zdrzali kym tatino nakupil a sup domov adko sa okupal napapal a isiel aj pomerne skoro spinkat 😵

vana
22. júl 2009

Ahojte!
Tak my sme boli dnes pozrieť S kamoškou a detmi na priehrade a super už to tam je postatne lepšie nemyslím kúpanie do vody by som určite nevliezla ale hore pri ubytovni je celkom fajn posedenie s pekným ihriskom pre detičky také domčeky ako sú na kupku tak sa deti vyhrali a hlavne to bolo v chládku 🙂

Práve som dožehlila bo zajtra navečer zase frčím na Vrbky ale v sobtu sme zase nazad tak všetkým pekný víkend prajem,užite si slniečky 😀

alena22
23. júl 2009

ahojte, no my sme vcera trsali u mastina teda rodicia nie ale adko a kamoskina simonka tam robili sou 😀
na priehrade sme boli je to tam fajn ale teraz asi aj dost ludi, neviem jani ako je tam vela? 😅
my sa kupkam vyhybame, cez to najvacsie teplo mame doma bazenik varime kukuricu a navecer po piatej vyrazame do ulic 😀 a do obedu behame tiez von 😎 😀

vana
23. júl 2009

No my sme tam išli až o štvrtej a to už boli niektorý usmažený na odchode,ale väčšinou sme boli hore v tých domčekom lebo tam bol tieň a tam bolo málo detí,všetci sú na pláži a tam sme teda vôbec ani neboli.tak sa dalo 🙂
ked sa Bibi vyspinká pobalíme a ideme na chalupu napustím jej tam hned bazeník nech sa tiež trošku vykupká
Inak kukurica dobrý nápad 😀

avanka
23. júl 2009

Ja som vcera zjedla 3 a taaaaaaaaaaaaaaaaak mi bolo zle, ze az......moje prve jedlo o 9 vecer 😅

Ja som tu mala dnes RAstikovu maminu, tak bolo fajne....

alena22
23. júl 2009

cafte my zavarame cucoriedkovy dzemik, k nam dnes doputovalo 5 litrov v kybliku tak som si dala troska do mrazaka a zvysok na dzem nech mame dobry na ranajky v zime 😝
zuzi ty to neprehanaj s tym jedenim 😠 ublizis si

cezetko
23. júl 2009

Ahojte. Ako citam vsetci si uzivate tepla. My sa snazime byt hlavne doma a von vychadzame az okolo stvrtej ak vobec ideme von. S dvomi detmi je to vesele.
Idem sa vam pochvalit. Zmenila som uces a to dost radikalne. Som na kratko ostrihana. Pri dvoch detoch su kratke vlasy praktickejsie. Obcas nestiham ani vlasy umyt 😉

avanka
24. júl 2009

Miri, to chce fotku 😉

Ali, neboj, vcera som robila francuzske zemiaky a tak som sa najedla, ze som nebola schopna pohybu 😀 no a na veceru melon, klasika, celu noc som chodila na zachod 😀

alena22
24. júl 2009

cafte, zuzik dnes sa stavim ked pojdem z tescaaaa 😉
miri ani my nechodime po obede von lebo to je zabijak to sa pekne kupeme v bazeniku hlavne adko ma tam pusti iba sem tam a ja si citam knizku a sledujem majstrov oproti na dome jak makaju 😀 😀 😀
my sme vcera narobili dzemiku a dnes sme rano chutnali 😝

vana
27. júl 2009

Ahojte!
Kde ste všetky?
Ako ste víkendovali?
My sme boli včera u Mirky na návšteve tak som si končne pomágala Ameli,juj velmi sa mi to páčilo,ale stačí na návšteve 😀 majú to tam každopádne veselé už ked sú deti dve.

Náš tatuš sa sneží uspať bibi tak uvidíme ako dlho ich to bude baviť 🙂

alena22
27. júl 2009

caf, my sa flakame kade sa len da boli sme na bradle na kosariskach na halusky v jablonici a teraz uz len doprat pozehlit pobalit a jupi prec na dovcu 😀

alena22
27. júl 2009

teraz je to super ze uz su deti take velke da sa s nimi hoc kam ist zabavit a aj ponocovat chvilku tak sa tesim ako si uzijeme tyzden mimo domov 😵

vana
28. júl 2009

Kam teraz frčíte?
Je to veru ovela lepšie ako minulý rok s nimi,teraz mi už dochádza že som na materskej dovolenke 😀
Tak si to užite na dovoške a pekne si oddýchni 🙂

alena22
28. júl 2009

caf no teraz ideme po stopach dedka z ciech, ideme cela rodinka mame v plane ist do safari v dvori kralove a ak bude volne tam priamo v zoo v hoteli v tom safari tak tam aj prenocujeme 😵 to je hotel priamo v zoo a je tam aj fajna restika u lemura 😵
zvysne dni budeme u dedka na dome a budeme robit nejake tie vylety kade tade po krasach ciech, dedko byva v Sázave tak tam je co obdivovat 😎
sa tu majte pekne papaaaaaaaa 😵

avanka
28. júl 2009

Ali, tak si to uzite.....

Jani, tak v marci mozes dojst magat k nam 😀 😀 😀

My sme boli na chalupe obrat rajciny, uhorky, popolievat kvetiny, svokrovci su na dovolenke.....a bolo tam tak fajn, ze v sobotu rano ideme asi az do nedele 😉

Zajtra ideme do Blavy ku kamozke z vysky, ma 4 mesacneho syna, tak sa tesim na take male babo a som zvedava, ci bude maly ziarlit 😅

sylverka
28. júl 2009

ali uži si to a štastnu cestu ostatným prajem prijemný zvyšok prázdnin 🙂 a dovoleniek 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre