Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
11. nov 2007

chcem sa vam pochvalit mame novy album je na adrianko22 bo ja a manzel uz mame plne 😀 dam vam sem link dobre chcete???
tak dobre dobre ukecali ste ma tu je ten link 😀
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

alena22
11. nov 2007

a kde je vlastne Mandy uz sem ani nechodi ze? nejako absentuje mozno makaju s priatelom na babetku 😅

radoslava
autor
13. nov 2007

Ali ahoj kukala som fotecky super a tesim sa aj ze uz mas kuponik.
My sme akurat vcera s muzickom rozoberali ze mi vlastne ani na ples nemozeme ist lebo Sabinke idu zubky budi sa velmi casto v noci a stale by ceckala. Niezeby sme chodievali casto na ples skratka prisla taka tema. 😀
Mandy asi naozaj pracuje na babatku 😀

mandy20
13. nov 2007

Ahojte mamicky 😉 , dlho som tu nebola, pretoze ked otvotim konika, tak je to na veeelmi dlho, konik je riadna navykova droga 😀 a mam teraz fofry kvoly skole, vela vela seminarok a neviem kde mi hlava stoji 😠 , boze uz nech je tento rocnik za mnou a finito.
Ali, som rada ze ste uz zdravucki, tak tfuj tfuj tfuj, nech vas vsetky bacile obchadzaju 😉 a mate pravdu trosku sme popracovali aj na babetku 😀

radoslava
autor
13. nov 2007

Mandy no teda my sme to tusili. Inak my sme tomu dlho hovorili trenovanie 😀

cezetko
13. nov 2007

Ahojte.
Ja mam pocit ze na nic nemam cas.
Ali som rada ze ste uz ok. Ako dopadol neterkin zapis?
Nas drobcek sa uz varoval u mojej maminy hodinu a pol, ked sme boli s manzelom na veceri, na vyrocie nasej svadby. Zvladol to skvele ale mne bolo tazko 😉
My obcas trenujeme na Laurinku ked nam Leo dovoli 😀 .
My sme boli na plese naposledy minuly rok aj s bruskom. Bola sranda.Tehotne sme tam boli tri 🙂
Ali teda ty mas sikovneho syna, uz pise aj na pocitaci 😉 My zatial len pohadzujeme vsetko co sa da.

alena22
13. nov 2007

caves no konecne ste sa ohlasili.
mandy neni mi jasne co je zapracovali 😀 uz bude ci este len tak na necisto 😅 😀
teda tak sa vzdelavas sama seminarka no uz nech to mas za sebou a mozme babetkovat 😀
cezetko zapis bol celkom fajn dalo sa ale ja som bola len dve hodky a sup za aduskom 😵 teraz som prave dofrcala z nechtikov a obocka konecne mam nove uz bolo treba a zajtra ideme zas do blavy na kontrolu snad to bude lepsie aduso zas v noci kaslal az dusivo ☹ chudacik ☹
ze laurinku vies co ja uz druhe ani za nic stale uvazujem nad tou mirenou to je tak vnutromaternicova antika na 5 rokov za 6000sk 😉 len jedine co ma adradza je ze sa zavadza pocas menstruacie ked je krvacanie najsilnejsie to mi neni moc po voli taka krvava mery lezat tam na koze 😀 😅

mandy20
14. nov 2007

AAAAhojteee, odbehla som si medzi vas medzi varenim a hrabanim sa v papieroch zo skoly 😉
ali, normalne sme sa snazili 😀 , ale mala som tesne po mrche takze nist moc 😅 , ale ved este mame skoro cely mesiac do mrchy, len musime vychytat tie stastnejsie dni 😀 , ali a ty uz nechces mimi? kde si rodila?

cezetko
14. nov 2007

To druhe babo chce skor moj muz. Ja by som prijala aj jedinacika 😉
Drzim palce v Blave, nech ste zdravucky

alena22
16. nov 2007

joj no od zdraveho ma adko este daleko stale mi tam vypiskuje desne chudacik uz neviem ako sa toho zbavi ☹
mandy ja uz druhe babetko nechcem ked tak ze by sme s muzikom velmi tuzili este po jednom tak si adoptujeme ja uz nemienim riskovat zdravie babetka a aj svoje ja som "rodila" na myjave. rodila je preto v uvodzovkach pretoze na to nemam dobre spomienky rodila som cisarakom a kedze mal adko potom problemy ani som ho nevidela nic a sama som musela dostavat transfuzie a skratka vsetko bolo tak komplikovane ze na to vobec nespominam v dobrom ze jeeeej hura mame babetko ale skor to bol samy stres a preukrutna bolest pre mna nemyslim fyzicka samozrejme.

franziska
16. nov 2007

ahojte,

tak aj ja sa teda k vam pridavam, ani som nevedela ze je tu takato tema

mandy20
16. nov 2007

franziska, vitaj medzi nami a gratulujem k pomerne cerstvemu miminku, Saska je krasna 😵 😵 , mimochodom aj ja som Alexandra, tusim som si s tebou uz raz pisala v teme Staviame dom, tak co stihli ste to,uz byvate v novom? 😉
ali, joj, to mi je luto ze na porod nemas dobre spomienky, ja az raz otehotnemiem budem urcite rodit na Myjave, pretoze tam mam aj svojho lekara, vy ste s Adkom velki bojovnici 😉

franziska
17. nov 2007

mandy,

dakujem, zatial este staviame ale na jar uz ideme urcite byvat ak nie skor. boze ako sa tesim, aj ked na jednej strane byvat u svokrovcov ma teraz svoje vyhody, ze sa mam cas starat iba o malu, lebo ostatne spravi viac menej svokra, aj ked sa jej snazim pomahat, ale mala mi to nie vzdy umozni.

mandy20
17. nov 2007

Ahojte 🙂
franziska, tak to je super, byvat vo svojom a uplne novucickom bude parada, aspon ti teraz ma kto pomahat ako vravis, no niekedy to moze liezt na nervy 😀, ale vy tusim staviate a byvate mimo senice, vsak?len si uz presne nepamätam kde, tak sa mi mari ze v Sastine 😅 , prepac ak som si to poplietla 😉 a co Saska, poslucha vass? 😵

radoslava
autor
17. nov 2007

Ahoj Francizska
Mame rovnaky kocik ibaze ja mam trojkolieskovy a inu farbu teda aspon myslim ze mas ABC Desing. Kolecka ta posluchaju 😀

franziska
18. nov 2007

ahojte,

mandy, hej byvam v sastine, to mas pravdu, ale nikdy nie je tak zle aby nemohlo byt este horsie 😀

sasenka poslucha, aj ked uz zacina pomaly vymyslat, ale inaksie je zlata a hlavne zdrava.

radoslava, hej aj my mame ABC ja som v podstate spokojna s funkcnostou ale koliesko sa mi zda ze mi jedno lave zadne trosku akoby buchotalo 😀 ale nereklamovala som to. Preco mas nejake problemy s tym?

radoslava
autor
20. nov 2007

Mne tiez bucha to koliesko tak som bola zvedava ci aj tebe lebo zatial co poznam mamicky ktore maju tento kocik tak vsetkym to robi 😀

cezetko
20. nov 2007

Inak baby obdivujem kohokolve, kto dokaze byvat s rodicmi alebo svokrovcami v jednej domacnosti. Ja som to zvladla len minuly rok na dva mesiace ked sme prestavovali byt. Na stastie sme byvali u mojich rodicov. V podstate sme tam chodili len prespavat.
Myslim ze vacsina dnesnych kocikov ma buchotajuce kolieska. Na mojom kociku kolieska pravidelne striekame s wd40, inak vrzgaju.

radoslava
autor
21. nov 2007

Cezetko nam tiez aj vrgaju aj buchaju kolieska.
Hlavne ze to stoji kopu penazi ale to platime asi znacku nie kocik. Smejdi jedny 😝

cezetko
21. nov 2007

To hej. Na detoch sa najlepsie podnika. Detom chces dopriat to najlepsie a obchodnici to patricne zneuzivaju, alebo vyuzivaju? 😠

cezetko
21. nov 2007

Mandy ja som tiez rodila na Myjave a ak budeme mat druhe skutocne na Myjave nechcem rodit.

franziska
21. nov 2007

ahojte

radoslava, asi to k tomu kociku naozaj patri 😀 😀 😀

ja osobne som rodila na kramaroch a nemozem si stazovat, byvala som na nadstandarde a uplne super.

alena22
21. nov 2007

Ahojte babenky 🙂
vitam aj franzisku 🙂
no my mame rusno boli sme zasa v blave na kontrole adko uz je zdravucky ale za 14 dni mame prist na to sono bruska ci nema reflux 😒
aj ja som bola u mojej endokrinologicky tak mi dopichala rucky boze baby uzila som si esteze sa dokazem tak zatat a drzim a nepipnem ale to uz mam cvik z myjavi tam sa na mne vyradili ked mi davali transfuzie 😅 🙄 😠
Mame tu momentalne tatika z ciech na navsteve tak sa zabavame adko chce aby ho stale zabaval hihna sa mu no hotovy je z dedka 😀 a boli sme staveny aj u adkovej pra-pra-babicky v sobotisti a aj tam nastastie rozdaval iba usmevy.Zostava nam prekonat jedinu prekazku a tou je svokra tam reve reve krici reve nemoze na neho ani prehovorit tak spusti staci ked sa na neho pozrie ale svokra zboznuje ten v pohode 😎 je to cudne dieta 😀

alena22
21. nov 2007

jaj boze ma tam byt z myjavy a nie s i pardon a mozno je tam toho aj viacej ale nejako to nekontrolujem toto mi tak bachlo do oci 😅 😔

mandy20
21. nov 2007

Ahojte, ali cawkooo, tak som rada ze je adko v poriadku, klop, klop,klop 🙂 , som tu len na skok, mala by som sa (m)ucit 😠 , boooze ale vobec sa mi nechce 😔 baby, ja mam na myjave svojho lekara Dr. Stastneho, nestraste ma s tou myjavou 😅 , lebo ked budem tehu asi budem rodit tam, ale mozno sa tam dovtedy zdravotnictvo zlepsi 😖 , tak krasny vecer vsetkyyyym

alena22
21. nov 2007

mandy niv v zlom prave ze aj ja aj cezetko sme mali stastneho 😀
ja uz ho nemam 😀
dakujeme a zelame prijemne ucenie 🙂
ale upokojim ta nie kazda si stazuje teraz u neho rodila kamaratka a dali mu riadne do vrecuska tak to slo ako po masle takze zdravotnicstvo sa sice nezlepsi ale ty zacni setrit na uplatky a budes to mat v pohode 😀

cezetko
22. nov 2007

Ali, super ze ste v pohode a hlavne zdravi.
Mandy, Alenka ma pravdu ak Stastnemu zaplatis tak bude dobre a ked nezaplatis a dopadne to dobre tak si vypyta. Ja by som na Myjave skutovne uz nerodila, nechcem ta odradzat, ale....
Ali, kedy pojdete von alebo do centra, ze by sme sa stretli.

mandy20
22. nov 2007

Ahojte, boooze to je otrasneee 😠 a vyzera tak milo a priatelsky 😔 ale v dnesnom svete je fakt pravda ze co si nezaplatis nemas, mna uplne demotivuje studovat, som denna studentka a uz aj nam povie profak narovinu ze ked si nezaplatime za prednasky tak jeho predmet neurobime, dnse sa to vsetko toci okolo penazi, ach jo ☹
kocky aj ja by som sa s vami chcela stretnut 😵 volakedy buduci tyzden ak byste mali cas, ja by som sa prisposobila vam, staci sa dohodnut kedy, vy viete najlepsie kedy vam deturence spinkaju, papkaju 😵 a mozme sa stretnut 😉

maminasr
22. nov 2007

ja som bola az do porodu na myjave chodila som k tallovi a bol uplne super.a ked ma geneticka z TN poslala rodit cisarakom do BA tak tallo sa dohodol s Foltinom a nemusela som si ho ani platit a sam prisiel k mojmu porodu a urobil mi cisarak a nic si ani nepytal.ale moj potom zanim isiel a dal mu spravit darcekovy kos a flasu bechera a doniesol mu to.chcel mu dat aj nejake koruny ako podakovanie za ochotu a starostlivost ale akorat tam nebol a tak to nehal sestricke ze ta mu to da ale penaze jej tam radsej nenehal lebo co kedy sa stratili?som zvedva ci mu dala aspon ten kos.. 😠

alena22
23. nov 2007

ahojteeeee 🙂
mandy potom ze preco ma nejsky dement vysoku ze? staci ked plati za skusky 😀 🙄 😠
ja sa rada stretnem ja nekojim cize mne je jedno kedy flasa sa lahko vytiahne hocikde 😀 😝
nam sa dnes pokazil televizor tak som vyhnala muza po novy a samozrejme uz chcem LCD ale taky slusny a najlacnejsi stoji az 24 tisic tak mi teraz volal ci som bohata ci na to mam 😀 tak som mu to odklepla len neviem ako budem bez tv teraz cely vikend lebo nam ho privezu az v pondelok 🙄 😠 ☹ 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre