Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

sylverka
12. júl 2008

mozme ten pilates ale zisti kedy zda sa mi že sa to cvičilo v piatok o 18 30 mam taky pocit kick box je zabijak ale v pondelok sa cvici v sportovej hale interval bodywork tj posilovanie celeho tela ak chces rada sa pripojim ja rada cvičim

saxana2
12. júl 2008

Ahojte babenky,
tak konecene som sa dostala na net aj ja...od piatka rana sme u mojich rodicov mimo senice.Akurat som si sadla spratala vsetko po oslave a grilovacke dieta spi a mozem trochu popisat.
Ten napad ze stretavat sa v urcity den niekde nie je zly si aspon si na ten den nebudem nic ostatne planovat....
Nam vyhovuje skoro kazdy den asi okrem piatku to obycajne cestujeme uz niekde na predlzeny vikend alebo tak...takze ja hlasujem za stredu.Niektory den v tyzdni by sme si mohli urobit aj taku ze damsku jazdu 🙂 asi by to neslo kazdy tyzden ale obcas urcite...Moj muz este malu neuspaval iba raz cez obed no neviem ako by to zvladol vecer ale s vypatim sil snad ano 😉 😉 mala potrebuje pri zaspavani moje vlasy tak mu kupim nejaku parochnu 😀

sylverka
12. júl 2008

No super ta damska jazda ma potešila myslela som že by ste nešli no ale ste ma prekvapili no saxi streda mne streda vyhovuje cezetko a alenka vyjadrite nazor a bude rozhodnuté ozaj to cvičenie ma tiež potešilo mohli by sme sa dohodnuť

cezetko
12. júl 2008

Sylvi, cez prazdniny sa cvici len v nedelu, utorok a stvrtok. Ja som absolvovala vsetky druhy cvicenia co cvivila Andy a dalo sa to.

cezetko
12. júl 2008

Ja suhlasim so stredou a aj damska jazda by bola fajn. Uvidime co na to nas tatinko 😉

sylverka
12. júl 2008

no v nedelu mi to nevyhovuje ale stvrtok je dobrý len to dohodnuť so starenkou na varovku no a o kolkej sa cvičkuje

saxana2
12. júl 2008

ja by som sa k vam mozno tiez casom pripojila tiez mam rada pohyb....len zatial si to nemozem planovat velmi dobre muz chodi domov nepravidelne a svokrovci tiez pracuju takze viem tak den doperdu mozno ci bude mat kto byt s malou alebo nie...
a kde sa to cvici v tej 4zs?to mam blizko od domu 🙂 je tam aj nejaky rozpis cviceni niekdy vystaveny na dverach?

cezetko
12. júl 2008

Moj muz neuspaval Lea vobec. Prebaloval a kupkal ho len raz a aj to ho kamarati vyprovokovali.

sylverka
12. júl 2008

no bol vypis oproti kulturaku ale cezetko pisala vid viššie že je to zmenene tak ona vie o tom viacej

cezetko
12. júl 2008

Cvici sa o 19.30 do 20.30 V nedelu je pilates, v utorok step a vo stvrtok kockbox.
U nas to je podobne s tym varovanim. Muz chodi obcas o 17 aobca az o 21.00

saxana2
12. júl 2008

a co sa konrektne cvic iv ten stvrtok a o kolkej?

sylverka
12. júl 2008

ten step teda vyskušame moc sa tam skáče

cezetko
12. júl 2008

Rozpis som uz napisla. Cas je vzdy rovnaky 19.30
Ja som chcela cvicit pilates, bo kickbox a step su pre mna momentalne neaktualne, zrazilo by sa mi mlieko 😉

cezetko
12. júl 2008

Kickbos aerobick je take rytmicke skakanie, boxovanie a kopanie. Super sa da pri tom odreagovat

cezetko
12. júl 2008

Mne sa tie pismenka akosi dnes pletu 😀

sylverka
12. júl 2008

no vidiš to asi aj mne ked kojim tak tam nepôjdeme ten pilates no o pol siedmej chodim do kostola v nedelu tak by som si to musela niak rozvrhnuť musim to niak premysleť aby som to zvladala

cezetko
12. júl 2008

Dufam ze sa ti to podari nejako pozitivne rozvrhnut, nech mam spolocnost 😉

cezetko
12. júl 2008

Inak aj ja sa velmi rada hybem aj ked na to nevyzeram. Andy kedysi precvicovala kazdy den v tyzdni okrem soboty a ja som sa zucastnovala kazdej hodiny, ale to som bola este slobodna a bezdetna 🙂

sylverka
12. júl 2008

myslim že by sa to dalo stihať takže zacneme od buducej nedele ak bude vsetko ok

cezetko
12. júl 2008

Ok. este sa dohodneme.

sylverka
12. júl 2008

zatiaľ pa idem si zacvičiť

cezetko
12. júl 2008

Na dnes sa uz lucim, bo manzelik pozera smutne televiziu. Idem sa mu venovat a mozno bude i mojkanie 😉 Prajem peknu a kludnu noc!!!!

sylverka
12. júl 2008

aj tebe

saxana2
12. júl 2008

to je trosku na hovienko cas pre mna to akuart malu kupem a uspavam 😒
ale mozem vyskusat ci by to manzel zvladol, myslmi ze aj jeho sameho by to dost zaujimalo 😉
pilates som este necvicila je to narocne, popiste mi to trosku...zvladala by som hodinu ako uplny zaciatocnik v tom?doteraz som cvicila aerobic a body forming....

sylverka
12. júl 2008

saxi ak si zvladla toto pilates je pre teba hračka

sylverka
13. júl 2008

ahojte to sem nik nechodi halooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

alena22
13. júl 2008

ahojte no som si vas precitala ja som za na to stretavanie sa v urcity den ale ja uz len par krat a teraz v lete sa stale dakam chodi a od septembra uz robim cize ja sa trosk distancujem 😅
co sa tyka cvicenia ja som chodila doteraz na 44 zs kazdy pondelok a stredu teraz cez prazdniny nase cvicenie nieje a v senici zrusili aj spinning na ten som chodila v utorky 😖
a v lete nemam ani naladu potim sa aj bez cvicenia a po robote asi budem rada ze som 😅
cize so mnou viacej neratajte ako ratajte ale teraz este na stretnutia budeme chodit ked budeme doma 🙂 to my radi 😉
ja som bola aj vcera vonku na teraske ale aj s malym aj muzikm prisli sme tesne pred zaciatkom burky maly mi totiz zaspal po obede do pol siestej tak vecr vydrzal vonku sa hrat v Done na teraske a papat horalku 😀 😝 nechceli by ste vidiet ako vyzeral 😅 to sme boli kamosom pozret na ich novy byt tesina im tam vsetko pobehala 😵
dnes sme sa tiez cely den tulali no vikendy su nase 😀 😎

alena22
14. júl 2008

dobre ranko tu nikde nikoho co sa deje 😕

saxana2
14. júl 2008

Dobre ranko,
teda uz vlastne skoro dobru chut 🙂 to je ale pocasicko ☹ co porabate a kd echodite ked je vonku takto?skoda ze materske centrum funguje iba do 12.00 v juli...

saxana2
14. júl 2008

ozaj viete mi poradit kde je v senici cistiaren?(kvoli muzovym oblekom a tak)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre