Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

radoslava
autor
13. sep 2007

No to je teda konina , dobre si sa im zasmiala. Preboha co si o sebe myslia.
Oli v Senici nieje moc detskych obchodov alebo je. Minule som objavila vy ho asi poznate obchod pri Piskatom tak sa tomu hovorilo je tam blizo MSU.
Maju tam vecicky z Loany sice dost drahe ale zato ponozky tam maju dobre a super ceny.

oliverka
13. sep 2007

Uz som si tam kupila -aj malej aj mne. Dobry obchod je aj Bonus na Sturovej (blizko obchodnej akademie). Maju velmi kvalitne veci, ziadne smejdy a dobry vyber - oblecenie, sedacky, znackove hracky... Pozri ich stranku www.bonus-detom.sk. Dievcata, lucim sa, ideme s malou do vane. Uz je dost hodin a rano vstavame! Paaa, tesim sa, ze sme si pokecali.

radoslava
autor
13. sep 2007

Oli tam chodim vzdy ked som v Senici , sak kusok byvaju nasi fakt kamenom by si dohodila. Maju tam super vyber a majitelku poznam roky.
Uz mame odtial kopec veci.
Dobru nocku babulky

alena22
13. sep 2007

jaj mame bonus,loanu,v kravinoch je jeden,v cervenom intraku je sekac na veci detske,a bol aj v eurodome ale niekde sa prestahoval 😕

radoslava
autor
13. sep 2007

Ja vzdy ked dofrcim k nasim tak to obeham ale o tom sekaci som nevedela urobim tam kuk.

oliverka
14. sep 2007

Sekac je super, mala ma odtial takmer vsetko. Majitelka sa velmi snazi, sama ma 4 rocnu Tamarku. U nej najdes len znackove a zachovale veci. Je pravda, ze cenovo je to drahsie ako inde, ale da sa. Prave teraz v sobotu bude mat novy tovar, tak idem!

alena22
14. sep 2007

No veru aj ja tam chodim do sekaca a ako ty pises oliverka je to sice troska drahsie ako ine sekace ale znackove veci ciste oprane a vo velmi dobrom stave predavacka ochotna aj pozicat domov na skusku a tak je to tam velmi fyjn kedysi to bolo na piskatom ale to prestahovala hned vedla gyrosu v cervenom intraku 😀

radoslava
autor
14. sep 2007

No tak to pojdem kuknut. U nas je tiez dobry sekac ma tam tiez len znackove veci. Zopar odtial mame, velmi pekne som spokojna. Uz som tam natrafila na take znacky ze som nechapala 😕

alena22
14. sep 2007

tuto je casto next CA HM disney a ine ani neviem presne ale fakt super ja som malemu naposledy kupila namakanu vesticku 😉

mandy20
14. sep 2007

Dobre ranko 😀 , preberate sekace, aj moje kamosky nakupuju na deturence v sekacoch a maju tam ozaj krasne veci, kolkokrat aj cisto nove, aj cez net sa daju kupit krasne veci 🙂

alena22
14. sep 2007

hej hej mandy sekace 😀
aj ja som kupila taku koselo-tricko uplne nove v sekaci aj visacka na tom bola za par korun 😉

mandy20
14. sep 2007

v niektorych sekacoch maju uplne n ove veci, veru hej, a ked si vytvoris dobre vztahy s predavackou, velmi rada aj odklada vecicky 🙂

radoslava
autor
14. sep 2007

Nieje nad dobre vztahy ja tu predavacku u nas uplcam vesiacikmi. Ona ich ma malo tych detskych a ja zase viem kam na ne 😀

alena22
14. sep 2007

radka dobre kesefty 😀
dnes som kupila malemu kombinezku v bagetarni tam v tom detskom za 495 sk uplne super strasne sa mi paci 😀 a aj cena 😀
vraj este take budu mat 😉

oliverka
14. sep 2007

To je fakt dobra cena. Ked som pozerala v Bonuse, prevracali sa mi oci. Bezne okolo 2 tisicok - to fakt nepotrebujem. My frcime na sekaci, ale na znackovych veciach. Nemozem si to vynachvalit. A co inak teraz vecer porabate? My sme boli po skolke na ihrisku pri Lacovi Novomeskom. Teraz sedim mrtva pri PC. 🙂

radoslava
autor
14. sep 2007

Ali aj tam je detske to myslis tam za Cielom?
Oli ja mam kooooooooooopu zehlenia. Ocko otvoril pivko lebo som ho poprosila keby neotvoril tak mam hlavu v chladnicke a sliedila by som co by som pojedla
Ja som kupila kombinezku cez minibazar na nete za 230 + 15 postovne
Velmi je pekna a jednu mam pozicanu od svagrinky a este dostaneme ruzovu od susedky.
Myslite ze mame dost 😀

oliverka
15. sep 2007

Caute, dievcata. Ste tu niektora? S malou sme boli na dvore, dobre sme sa vylietali. Teraz oddychujem... 🙂

alena22
15. sep 2007

Ahoj ja som akurat ze cumakujem na vyvolenych a chystaam sa pozehlit zajtra frcime nasim do Skalice pokukat zvysku z jarmoku a na obedik 😝

alena22
15. sep 2007

oliverka byvas dakde v sotinej?
my ked kocikujeme s kamaratkou tak chodime kojit tam na lavicku ku tomu ihrisku pri lacovi 😀 teda ona koji moj papa z flasky 🙂

oliverka
15. sep 2007

Aj moj muz sa o chvilu chysta do SI na akysi koncert. Pisala mi aj kolegyna - Skalicanka, ze je tam super. Mozem len zaviediet... V Sotine nebyvam, ale vcera sme tam boli s malou (po dlhej dobe) na preliezackach pri Lacovi Novomeskom. Byvam na opacnom konci mesta.

alena22
15. sep 2007

Ja byvam presne v srdci Senice na krizovatke v tom 12-poschodovom cinziaku co zatepluju 🙂 teda nas bytik uz je chvalabohu hotovy aj oba balkony vam poviem bol to des mat v lete pradlo v byte na susiaku 😠

cezetko
15. sep 2007

Ahojte Senicanky. Konecne som sa dostala k pocitacu. Malemu idu zubky tak je veselo. Uz nam trci maly kusok zuba.
Na detsky klub so m pozerala s okna, kym si susedia oproti nespravili plot ☹ . Ja pracu a skolku zatial neriesim ale co nie je moze byt.
Ja tiez nenakupujem tam kde je zakaz s kocikom, ich chyba, nebudu mat trzbu 😉

alena22
15. sep 2007

nazdaaar a ja ze kde sa flakas 😀
tak zubok hmmm vesele mojmu sa zacali dva naraz ale akosi sa to stoplo neviem asi nejaky novodoby zubny strajk 😀
ma tam cervene dve ciarky stale si tam dava rucku smejdi si tam prstikom vsetko si tam hned tlaci ked mu tam dam prst uplne hryze ale nic zatial a slintaaaaaaaaaaame jak mala doga 😝

cezetko
15. sep 2007

My slintame a mame malu bielu bodku, taku malu pilku.O jarmoku som ti pasala v majovkach. Budeme pisat tu?

alena22
15. sep 2007

hej pisme tu naco dve temy 😀

alena22
15. sep 2007

my este nic teda len cervene take jak keby ho to svrbelo a zubok nikde 😅

alena22
15. sep 2007

aj kakate viacej?

alena22
15. sep 2007

boze zas pol jedenastej doteraz som cumela vyvolenych 😎

cezetko
15. sep 2007

Tak to mate este vela mrzutosti pred sebou 😉 . Kazde dieta reaguje inak, neboj. My sme len mrzuti, placeme a tak

alena22
15. sep 2007

moj neplacka iba ked ma hlad 🙂 je to taky jedilk knedlik 😀
on nepotrebuje ani nas nemu keby tak niekto plienky menil a daval mu do bruska same dobre veci tak ani nepostrehne ze nieje snami 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre