Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

cezetko
5. nov 2008

Adko je zasa chori, alebo ho trapia zubky? Ako to zvladol u svokrovcov?

vana
7. nov 2008

Ahojte! No nejako to tu viazne, čo robíte maminy všetky. detičky už máte zdravé?
Naša Beki prespala včera prvý krát celú noc a dnes znovu tak neviem čo od radosti mám zrazu tolko energie a som rada že to odstavenie a to trápenie za niečo stálo. 😀 😀

vana
7. nov 2008

Krásny víkend!!!!!!! 🙂

alena22
8. nov 2008

jej janka super ze ste to tak krasne zvladli 😵 aj nam uz adko zasa spava cele noci konecne zubky prestali rast 😅 ale este nas to caka samozrejme len je fajn chvilku si zasa dachnut 😀
no ja uz sm v robote na vyssom mieste tak mam vela prace a nejako nemam cas ani pisat a ked som doma som rada ze som prirpadne mam spinning alebo voleybal alebo stvrtky bowling 😅 ale uz som polavila neda sa to vsetko stihat popri tom rodina a praca ale krasne mi to leti ten cas

cezetko
8. nov 2008

Ali ty i pekne zaneprazdnena. my sa budime v noci so strasnym revom ale hned zasa spinkame. Ja teda zatial nemam tolko energie ako Janka. Dufam ze to casom pride. nas leo je uz v podstate zdravy. stale nieco vymysla.
aj ja prajem pekny vikend

alena22
9. nov 2008

ahojte my sme mali krasny vikednik adko uz je uplne fit tak sme dnes boli aj v hodosi nieco pokupit nech mam mamina aj nejake zmeny v satniku ked tak makam 😀 😝 maju tam aj to hrackarstvo pompo ci ako sa volal ten zahradnik v arabele a maju tam hracky od vymyslu sveta tak adko si vybral komisara rexa a potom bol spokojny lebo ked som si ja skusala veci uz mal riadne nervy a zacal sa nam svacat o zem od jedu 😅 no tyzden u babky mu zrejme stacil teraz musime zas prevychovavat 🙄

mamartinka
9. nov 2008

ali vy chodite do hodosa?no super.aj mi kazdy tyzden teda nasi teraz.do kauflosu,obi,hypernovy.

alena22
9. nov 2008

caf mamartinka no je tam teraz otvoreny taky obchodik so super vecami da sa vybrat a celkom lacno a maju aj take väscsie cisla oblecka na mna takze pohoda dokonca tam maju aj pre fest silne skratka co som si ja vsimla tak od S az po 54 velkost cize tiadny cinsky obchodik kde aj XXl je o 2cm sirsie od S 😀
a to hrackarstvo este navstivim nez pridu vianoce tam maju krasnych veci 😅
chodievame tam casto nie kazdy vikedn ale raz za cas hlavne ked dostaneme dotacie v KC od tatika ci babiek nemusime zamienat 😀 😀 😀

vana
9. nov 2008

Ahojte! Tak víkemd je za nami. Super že je Adko už zdravý, teraz pre zmenu kašle naša Beki,uvidím čo do rána bude asi budeme musieť ísť k dokimu. Včera sme boli na jeden deň na Vrbovcoch tak jej to asi neprospelo 😢

alena22
10. nov 2008

caf jani boze tie nase deti si to nejak striedaju sa ku nam ani nedostanete ale snad do vianoc uz to bude ok 😀
musime ich skamosit ked budu väcsi a bude vonku skaredo mozu sa chodit spolu hravat bud na 7 ci 10 poschodie 😀 na doktorov 😀 😀 😀 budeme ich smirovat 😀

cezetko
12. nov 2008

Ahojte. Akosi sa nestiham hlasit, bo som velmi unavena a je mi skutocne velmi zle. Musim vam oznamit ze som v deviatom tyzdni tehotenstva!!!!! Takze nas Leo bude mat surodenca.

mamartinka
12. nov 2008

cezetko no jejda.hod mi neake baciliky nech aj mne sa uz konecne ujde.tak gratulujem.budes to mat perne pozeram.ty si nevedela ze si tehu?ako si na to prisla?drz sa.

alena22
13. nov 2008

cezetko gratulujem aj ked pre man to uz novinka neni 😵
ja som to vedela hned ako som vas stretla a ti janka vravela aby si nedvihala malu Rebeku 😉
ale reku pockam si az to oznamis oficialne 😎

vana
13. nov 2008

Jaj Alenka si ty bystrá, tebe asi nič neujde Čo? Naša Beki je dnes konecne bez teploty tak už to bolo lepšie ale stále hrozný tuberácky kašel. Zajtra ideme na kontrolu tak uvidím.

alena22
14. nov 2008

jani to bola taka nahoda urcite ma nenazyvaj bystrou 😀 😀 😀 tak vedela som ze sa pokusaju o babetko tak mi to nejak tak hned docvaklo 😵
aj adko mal horucky teraz bola som s nim u dokiny vcera a nic mu neni cize spodne ockay lebo mu to kukalala a ma to take na puknutie bo nesopli nekasle nic len teplotku a slinta ale tak bala som sa uz radsej sme sli 😅 teraz som aspon kludnejsia ze mu nic neni 🙂
zelam bekinke skore uzdravenie aby ste uz konecne mohli prist ku nam aj vy zakial nam nic neni 😅

vana
14. nov 2008

toto je pekne blbe obdobie na choroby,my sme boli dnes u doktora na kontrole a už nám dovolil íst na chvílu von tak sme po týždni vytiahli z domu, už ma doma poriadne mrle žrali. Beki ešte kašle ale už je to podtatne lepšie. Tak snáď sa skorko budeme môcť stretnút.
Mirka vy žijete? V utorok si rezervujte ne nás už sme sa pekne dlho nevideli. Tešíme sa!
Všetkým prajem pekný víkend!

mandy20
16. nov 2008

Ahojte kocky 🙂
Tak v prvom rade chcem zagratulovat mirke k jej druhemu tehotenstvu 😵 , Miri, drzim vam palcek a zelam bezproblemove tehotenstvo 😉
Dlho som tu nebola, stahovali sme sa do noveho domceka a uz druhy tyzden robim v novom detskom obchodiku v deme, tyzden sme si ho pripravovali a 10teho sme otvorili. Ako to, ze ste sa este neboli pozriet?? 😔 Mame tam krasne vecicky na oblecenie, hracky a kociky a vsetko je to teraz s 10percentnou zlavou.
Radka so Sabinkou si u nas uz vybrali 😀 😀
Niekedy by sme mohli dat stretko, Ali vas som uz dlho nevidela a vas ostatne mamicky by som uz konecne rada spoznala 😀
Tak sa zatial majte krasne a uzivajte si predlzeny vikend 😉

alena22
17. nov 2008

caves mandy 😀 😵 😵 😵
no my sme tak zaneprazdneni ze sa nejko nestretavame s nikym teraz dokonca sme mali taku crvnu sarapatu ze som ani na spiningu uz dva tyzdne nebola 🙄
ale tento tyzden sa isto stavime za tebou v predajni s adriankom a pokukame co tam mate i ked my nepotrebujeme nic kupovat daco sa iste najde 😎
Mandy a ty co nic s babetkom? nedari sa ci neskusate teraz?
uz sa na teba tesim som ta nevidela sto rokov no musime v utorok dobehnut za tebou 😝

alena22
17. nov 2008

mandy ozaj ked ty uz byvas v senici a pracujes tu co sa po ceste z prace nestavis na kafe 😵
uz sa tesim na vienocnu dedinku na namesti dame stretko vsetky baby co vy na to pod tym vyhravajucim stromcekom 😀 a jasne ze varene vinko aj 😝 teda mirka zas nie minule kojila teraz je tehu no mas to tazke 😀
normalne sa tesim zajtra do prace lebo dnes ako sme doma a mame tu tie krabive zakuskov zo vcerajsich hodov tak len tlacim 😅
dohodim vam nejake fotky sem na kona adka na kolotococh a u babky a tak 😵

saxana2
17. nov 2008

Ahojte babenky,
tiez som sa tu uz dlho neukazala ☹ Mirka tiez ti gratulujem k tehotenstvu a prajem aby bolo bez problemov, pamatam si ako si nam hovorila ze by ste chceli dalsie ale ze to bude tak skoro som necakala🙂
Ali no veru nebola si dlho na spiningu chodia tam teraz same nove mlade zaby no hruza🙂
Tak ma napadlo chcelo by tak zas nejaku damsku psychohygienu uz sme sa davno vsetky nestretli a mame vo fonde 200 SK🙂)Co vy na to?
Joj na trhy na namesti sa tesim aj ja zohrievat sa varenym vinkom🙂len cim zohrejeme deti?🙂)

alena22
17. nov 2008

saxana ja som za aj ked teda tulam sa casto teraz po vonku s kolegovcami a v sobotu mam stretavku zo strednej skoly po 8rokoch 😀 ale ja som za vzdy 😀 fond sa musi prepit 😵 😵 😵
deti budu behat kolom stromceka a je 😀
musim sa prihlasit aj na na spining ale takto uz mam dvy tyzden tolko casu ze mam aj popratane 😝 😀 ale musim sa dokopat lebo mi to chyba 🙂

mandy20
17. nov 2008

Aliii ahoooj, pozerala som si albumiik, jooooj, aky je adko krasny a tie vlasky, to bude lamac zenskych srdiecok 😀
ja by som sa po robote aj rada stavila ale koncievame o 18stej a cely den je v tahu, no od tohto tyzdna by sme mali robit tak na preskacku ze napriklad od 13stej do 18stej, dalsie den od 9tej do 15stej a tak , lebo tahat od 8.30 do 18stej bol riadny zaberak 😝 tak to by sme sa volakedy stretnut mohli a pevne dufam ze to nebude az na vianocnych trhoch 😀 😀

cezetko
17. nov 2008

Ahojte. Toto tehotenstvo akosi nezvladam. Je mi desne. Stale mi je dost nevolno hlavne poobede a vecer. Stretnutie mozme dohodnut. Ja som za ale asi u mna s obmedzenim. Alkohol je pre mna momentalne tabu 😠

cezetko
17. nov 2008

Martinka ja som zistila ze som nehotna len tym ze mi meskal menzes a spravila som si tehotensky test.

alena22
17. nov 2008

no tak najlepsie by bolo ist do pizza pub v byvalej poliklinike tam je dost velka nefajciarska a ty mozes pri nas dzusikovat mirka 😀
tu nevolnost ti nezavidim mne chuti za dvoch a ani tehu nejsom 😅 klop klop klop 😅
ja som dostala svoje dni tak mi tie hody sadli ako noty na bubon som mala pazravicku prave na hody 😵

cezetko
17. nov 2008

Tak ja nemam vobec chut na jedlo. Skor opak. Ak jem je mi tazko ak nejem je mi tiez zle tak neviem co bude. Dufam ze sa to zlepsi.

alena22
17. nov 2008

a tak mozno schudnes daco aspon nie?
aj ked do konca tehu isto zasa naberies takze vlastne ti to moze byt jedno 😒

alena22
17. nov 2008

ja uz sa tesim ako schudnem 😀 neviem kedy to bude ale citim ze sa to blizi hlavne teraz sa mi dobre o tom pise ked mam plne brusko vecere 😀
no idem ja sprcha postrikovat trosku zasa salik adkovi a potom jupi mozno aj daco pocitam z knizky majte sa kocky dobru noc a niekedy sa mandy stavim zajtra mame ist katke a baruske tak neviem asi v stredu sa stavime za tebou 😵

alena22
17. nov 2008

cezetko zmen si pas aby sme vedei kedy mas termin a ozaj uz si bola aj u dokiny ci dokiho???? 😕

sylverka
21. nov 2008

ahojte babenky mirka gratulujem ale ty to uz vies alenka tesim sa na vinko objavila som super bar asi ho urcite poznate je vedla amfika a vola sa baracuda alebo tak volaako maju tam aj pizzu no super musime ho omrknut ja idem teraz 29 novembra na lyzovacku tak dufam ze nieco vydumate a ze sa k nam pripoji aj janka nemyslim saxanu s tou ratam myslim druhu janku mirka ty sa dufam ze zucastnis tiez aj ked nealko pozdavujem martinku mandy taktiez musime sa zoznamit navstivim ta v obchodiku este neviem kedy ali ty si v pohode nemusis chudnut majte sa babenky a budte ok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre